Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Nem rég fizettem elő egy évre a malware prémiumra ahol kártyával fizettem.

Az lenne a kérdésem, hogy mivel az mbam rendszer egy év múlva ismét automatikusan megpróbálja leszedni az 1 évnek megfelelő összeget a kártyáról amit nem szeretnék, azt hogy lehet megakadályozni?

Másik fontos kérdésem, hogy szabad bent hagyni a pipát a frissítési beállítások>programfrissítések lekérdezése,amikor ellenőrzi az adatbázis frissítéseit jelölő négyzetbe,mert 220-as verzióra fizettem elő és nem szeretném ha a licencem törlődne ha a program frissülne pl 221-re?

(#802) #41133696 válasza Teodor52 (#801) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem a programverziószámára fizettél elő, hanem 1 éves időtartamra.

(#803) Teodor52 válasza #41133696 (#802) üzenetére


Teodor52
senior tag

Oké.

Az automatikus tranzakcióval kapcsolatban tudsz valami biztatót írni?

(#804) Narxis válasza Teodor52 (#803) üzenetére


Narxis
nagyúr

Írj a support-nak.

Amúgy a fenti hozzászólások is azt mutatják, hogy nem szabad fizetni ezért a programért. Elgurult a gyógyszerük és egyértelműen semmibe veszik a vásárlót. Mindenki aki fizet érte az kvázi belerúg azokba akiknek folyton gondja van a megvásárolt kulcsával.

Thanos was right.

(#805) #41133696 válasza Teodor52 (#803) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos én kb 2011-ben léptem be hozzájuk utoljára amikor a Lifetime licencemet vettem. Szóval maximum tippeket adhatok. Például az oldalukon, töröld a fizetési beállításaidat, vagy írj nekik.

(#804) Narxis : "Írj a support-nak." majd ...és egyértelműen semmibe veszik a vásárlót"

Ha semmibe veszik, akkor feleslegesen ír nem? Egyébként nekem még nem volt gondom a kulccsal, pedig lassan 5 éve vásároltam tőlük. Azt persze én is úgy tartom, hogy évente fizetni érte felesleges... nem egy komplett biztonsági csomag, de még nem is AV... egyébként is, ingyenes vagy élettartam licenccel bíró termékekkel jól lehet védekezni.

Viszont már elég régen áttértek erre a fizetős modellre, és úgy látszik, hogy bejött a számításuk.

(#806) Narxis válasza #41133696 (#805) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egy próbát lehet tenni.

Amúgy senki nem nézte meg a linket a hozzászólásomban?

How do I cancel automatic renewal for Malwarebytes Anti-Malware Premium?

To cancel automatic renewal for Malwarebytes Anti-Malware Premium, please either:

Contact Malwarebytes Support
Contact our online eCommerce partner, Cleverbridge
Purchase Malwarebytes Anti-Malware Premium with an offline payment method such as:
Wire Transfer
Check
Retail boxed copy

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#807) Teodor52 válasza #41133696 (#805) üzenetére


Teodor52
senior tag

Nincs probléma a kulccsal jól működik a program csak aszt szeretném elérni, hogy jövőre ne vonja le automatikusan a pénzt a számlámról.

Hogy tudom törölni a fizetési beállításaimat,mert fiókom sincs?

(#808) Teodor52 válasza Narxis (#806) üzenetére


Teodor52
senior tag

Megnéztem,rendben van!

Most néztem csak az emailt amit a sikeres tranzakció során kaptam.

Kicsit figyelmetlen voltam,mert ha lejjebb lapozok, akkor van egy olyan pontja az üzenetnek, hogy előfizetés megszüntetése.Ez alatt olvasni hogy előfizetését a lenti hivatkozásra kattintva szüntetheti meg.A megszüntetés a jövőbeli díjfizetési kötelezettségekre vonatkozik és nem alapoz meg visszatérítési igényt.

Gondolom a megadott hivatkozáson keresztül tudom teljesíteni a kívánságom.

GoodSpeed: Nem csak ez a program van önállóan a gépemen hanem a Kaspersky a fő programom csak mbam-el együtt használom.

[ Szerkesztve ]

(#809) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kaptam új serialt és arra kértek, jól őrizzem meg. Valamit olyat magyaráztak, hogy nem kelthető fel a régi. Talán valaki használta azért volt nekem halott? BEmutattam a számlát, hogy hol és mikor vettem.

(#810) Teodor52


Teodor52
senior tag

Köszönöm szépen a segítségeteket!

(#811) #41133696


#41133696
törölt tag

Kerestem, hogy mitől villódzik a kép időnként, és ezt találtam:

(#812) borix


borix
őstag

Malwarebytes ha jelez a torrent kliensre,hogy egy rosszindulatú webhely blokkolva ezt mennyire kell komolyan venni?
Most pl egy Etióp ip címre jelez állandóan.
qBittorent-ben nincsenek reklámok az nem lehet a gondja.

[ Szerkesztve ]

(#813) dqdb válasza borix (#812) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az az IP cím (vagy valószínűleg inkább egy szolgáltató teljes IP tartománya) nem torrent miatt került feketelistára, hanem levélspam küldése vagy phising oldal üzemeltetése miatt, és történetesen valaki éppen onnan seedel. Szóval rád semmilyen veszélyt nem jelentett torrent közben.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#814) borix válasza dqdb (#813) üzenetére


borix
őstag

Ha nem védene a Malwarebytes is akkor lehetne e miatt valami gond?

(#815) #41133696 válasza borix (#814) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem.

(#816) dqdb válasza borix (#814) üzenetére


dqdb
nagyúr

Torrentnél nem, mármint védelmi szintű problémát nem. Legfeljebb a torrentről tőle letöltött adatokat mérgezhetné kicsit, ezzel felesleges kommunikációra és hosszabb letöltési időre kárhoztatva téged, ha ez valakinek valamiért megérné ilyet tenni.

Böngésző esetében természetesen teljesen más lenne a helyzet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#817) borix


borix
őstag

dqdb,GoodSpeed köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#818) Popes


Popes
őstag

Ha valaki szeretné kipróbálni, Malwarebytes Anti-Ransomware Béta

Deus ex machina

(#819) lutiy válasza Popes (#818) üzenetére


lutiy
tag

Ettől már van egy újabb Béta válltozat is!

(#820) old-dog


old-dog
aktív tag

Sziasztok!
A rosszindulatú webhely blokkolása miatt szerettem, de lejárt a licencem, de nem lehet lifetime-ot igényelni csak egy éveset. Ez szerintem nem éri meg. Valami alternatív megoldást keresek, lehet más program is ami hasonló tudású és valós idejű védelme van . AVG IS mellé kellene. Köszi. Üdv

[ Szerkesztve ]

(#821) trance89 válasza old-dog (#820) üzenetére


trance89
őstag

ingyenes nincs
emsisoft, viszont én inkább az avg-t cserélném le mondjuk egy kaspersky is-re, amellé mbam se kell annyira jó a felismerése

(#822) #41133696 válasza trance89 (#821) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pontosan. Egyébként nekem az MBAM Lifetime verzió szépen elfut a KIS mellett.

(#823) old-dog válasza #41133696 (#822) üzenetére


old-dog
aktív tag

Esetleg, ha valakinek lenne működő lifetime licence vevő lennék rá. Amik a neten keringenek azokat mind blokkolja a progi. Sokat segít az AVG-nek és ezek szerint a KIS-nek is.

[ Szerkesztve ]

(#824) #41133696 válasza old-dog (#823) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az a helyzet, hogy az ilyesmit nem tolerálja a Malwareybte's, ha visszább görgetsz a topicban másnak is volt már gondja, amit nagy nehezen sikerült csak megoldani.

(#825) jozsi252


jozsi252
veterán

Most lesz a biztonságos internet napja (február 9.), és így ajándékba jár 6 hónap az éves license mellé az mbam oldalán vásárolva. Most nekem 7393 ft-ot dob ki. Nagyon gondolkozok rajta hogy egy ilyenre be kellene újítanom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#826) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Másnál működnek rendesen a Webes kizárások-ba beírt oldalak?

uw.hu-t alapból tiltja az MBAM, így kivételhez beírtam a saját tárhelyes címem, de a legutolsó verzióval mindegy mi van beírva a webes kizárásokhoz, alapból nem elérhetőek MBAM mellett. Ha kikapcsolom a Rosszindulatú webhelyek elleni védelmet, akkor gond nélkül elérhető az oldalak, feltöltött fájlok :F

read-only mode on the forum

(#827) AtHoS válasza AtHoS (#826) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Berosálok...most meg működik (géprestart, azt követően pedig kilépés a programból, böngészőt újraindítottam, MBAM-ot kézzel indítottam)

Fogalmam nincs mi javította meg és azt sem, meddig marad így

read-only mode on the forum

(#828) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Új verzió: Malwarebytes Anti-Malware 2.2.1
Kiadási lista
Letöltés

(#829) #41133696 válasza Sz_Imre (#828) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, magától nem ajánlotta fel.

(#830) #41133696 válasza #41133696 (#829) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az új ikon elsőnek nem tűnt valami nagy eresztésnek, de nem olyan rossz :)

(#831) pirobika


pirobika
csendes tag

Sziasztok

nálam 2 napja nem elérhető az Adatbázis frissitése....
másnál mi a helyzet ?

(#832) #41133696 válasza pirobika (#831) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szia, nálam megy:

(#833) old-dog


old-dog
aktív tag

Kérdésem az lenne, hogy a speciális beállításokban az önvédelmi modult érdeme-e bekapcsolni?

(#834) #41133696 válasza old-dog (#833) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen.

(#835) pirobika


pirobika
csendes tag

Sziasztok

Malwarebytes Anti-Malware Corporate (Verzió: 1.80.1.1011 x86 & x64)

tudja valaki hogy mi a különbség a Home Premium verzió között ?

(#836) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok
Frissítettem win 10-re azóta folyamatosan blokkol egy IP címet
176.63.30.33
Megmondaná, hogy mi a fene ez? Nem jövök rá....

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#837) Mikulásbá válasza Elar (#836) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

[link]

[link]

Tedd a kivételek közé.

(#838) dm1970


dm1970
tag

Hali!
Jó pár éve van liftime licencem. Azóta többször volt már gép, vagy rendszer csere. Eddig nem is volt gondom, mert az ID és a kulcs le volt mentve. Most viszont nem találom a fájlt, viszont a progi meg nem mutatja az ID-t, csak a kulcsot, ez mitől lehet, eddig látszott mindkettő. Meg tudom valahol nézni az ID-met?

(#839) #41133696 válasza dm1970 (#838) üzenetére


#41133696
törölt tag

A már van azonosítómra kell kattintani, és akkor megjelenik a mező ahová az ID-t kell beírni. Ha közvetlenül az MBAM-tól vetted, akkor kaptál egy emailt a Cleverbridge rendszerén keresztül. Ha nincs meg az email, akkor vedd fel a kapcsolatot a terméktámogatással.

(#840) dm1970 válasza #41133696 (#839) üzenetére


dm1970
tag

Köszi!

Odáig eljutottam, hogy a még működő régi gépen, a licensz módosítást, majd a már van azonosítómat választottam, de az ID üres??? Mivel a fájlt nem találom, ahová az adatokat mentettem, az új gépen így nem tudom megadni az ID-t. Remélem meg lesz az email amit anno valamikor kaptam valakitől :D , ha nem marad a support.

UPDATE

Csak megoldódott. A régi gépen kikapcsoltam a progit, s az újon "már van egy azonosítóm"-t választva, a kód megadásával aktiválódott.

[ Szerkesztve ]

(#841) #41133696 válasza dm1970 (#840) üzenetére


#41133696
törölt tag

Örülök, hogy megoldódott :)

Malwarebytes Anti-Malware Home (Premium) Full Scan - Intel Core i5 6600K - Youtube

Az új gépen megnéztem mennyi idő alatt végez az SSD teljes átvizsgálásával :) Pontosabban mélyvizsgálat.

(#842) dm1970 válasza #41133696 (#841) üzenetére


dm1970
tag

A kíváncsiság engem is elkapott, jó azaz I5:
Régi (asztali) W7 AMD A8-5600K 8GB + SSD 320e objektum picivel 5 perc alatt
Új (laptop) W8 I3 4000M 4GB + SSD 330e objektum 8 és fél perc.

(#843) AtHoS


AtHoS
nagyúr

W10 x64 + Z97 + i7-4790k 4400MHz + Samu 850 EVO 250GB SSD

5p 06mp, 296 860 elem

Második nekifutás, AV-k kikapcsolva közben

4p 36mp, 297 199 elem

read-only mode on the forum

(#844) #41133696


#41133696
törölt tag

Na most írnom kellett nekik levelet...

(#845) #41133696 válasza Kolondrum (#763) üzenetére


#41133696
törölt tag

"Többször volt aktiválva és betelt."

Ez egyébként egy ekkora szenny dolog... mármint limitálni az aktiválások számát... mert újra kellett telepíteni a Windows-t és akkor ezt a cuccot is. Komolyan nem elég nyűg azzal bajlódni, még remeghet is az ember, hogy vajon a megvásárolt programját használni tudja e majd az új rendszeren is. Mondjuk Kaspersky mellett egyébként sem lenne szükség erre a cuccra. Szóval ha véletlen kitalálja, hogy vegyem meg újból, akkor nem használom, aztán cső.

(#846) Jenne válasza #41133696 (#845) üzenetére


Jenne
senior tag

"...Mondjuk Kaspersky mellett egyébként sem lenne szükség erre a cuccra..."
Ezt csak megerősíteni tudom. Évekig a MBAM Pro-t használtam ESET mellett. Aztán visszaváltottam Kasperskyre és már nem vettem meg a PRO-t csak a Free MBAM van fent a Kasper mellett. Kasper előtti időkben rendre talált dolgokat a MBAM de amióta a Kasper van fent (közös életünk harmadik évet kezdtem meg nemrégen) azóta egyre ritkábban futtatom a MBAM keresést, el is felejtem lassan, hogy a gépemen van, és akkor sem talál semmit.
Kaspersky megoldja egyedül.
Ezt is. :K
Ez nem a Kaspersky fényezése akarna lenni, ha valakinek ez jönne le, csak leírtam nálam mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#847) #41133696 válasza Jenne (#846) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha tudom, hogy kapok egy ilyen ablakot, eleve fel sem teszem :) A hivatalos válaszig nincs uninstallálva, de ha véletlen azt találja mondani, hogy vegyem meg újra akkor pápá lesz neki :)

(#848) #41133696 válasza #41133696 (#847) üzenetére


#41133696
törölt tag

Válaszoltak :K

"Welcome to Malwarebytes’ Customer Success and Support!
I’m sorry to hear about your issues. My name’s Radek and I will be glad to help you out.
This particular error is related to the maximum number of activations allowed. I did a reset of your license though – please try to reactivate the program and let me know how that went"

:R

(#849) Jenne válasza #41133696 (#848) üzenetére


Jenne
senior tag

Radek megoldotta?
Sikerült a reset?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#850) #41133696 válasza Jenne (#849) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen :K

Meg is köszöntem Neki :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.