Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) HZoli87


HZoli87
veterán

Malwarebytes Anti-Malware 1.75 Beta

New Features: Added ability to scan within archives

--------------------

Johnny Cage

Én még nem találkoztam ilyen problémával.

[ Szerkesztve ]

(#252) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

hát.. gondolom ez semmi jót nem jelent:

kattanó hang után ez a bejegyzés kerül az eseménynaplóba. fura hogy semmi mással nem tudom a jelenséget reprodukálni, csak az mbam scan-el (safe mode-ban viszont az is lefut gond nélkül). most ráeresztettem alapos virus scan-t, de sem diskcheck, sem S.M.A.R.T., sem töredezettségmentesítés, sem semmilyen más program nem jelent hibát. csak az mbam, de az pillanatok alatt.

(#253) olivera88


olivera88
veterán

Az MBAM free miért jelez a Comodo karanténjában lévő fájlokra :F Máskor még Avirát használtam Comodo helyett akkor nem volt ilyen.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#254) blattida válasza olivera88 (#253) üzenetére


blattida
nagyúr

Mert kártevők vannak ott, ezzel nem kell foglalkozni.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#255) HZoli87


HZoli87
veterán

Új, stabil verzió!

Malwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300

New Features:
• Added ability to scan within archives

(#256) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

A Malwarebytes-ban van valósidejű webvédelem (Firefox) és nem akad össze a Comodoval?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#257) HZoli87 válasza < CyberBob > (#256) üzenetére


HZoli87
veterán

Beépített IP filtert tartalmaz (böngésző független), blokkol is fűt-fát. Szerintem Comodo mellett is elmegy, de érdemes egymást felvenni a kivételek közé. Comodo topikban biztos van olyan fórumozó, aki ezt a párost használja, szerintem ott is érdemes megkérdezned.

(#258) < CyberBob > válasza HZoli87 (#257) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Értem. Viszont az normális, hogy pl. két blokkolt oldal közül az egyik be sem jön (kapcsolódás sikertelen) míg a másik látszólag betöltődik?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#259) HZoli87 válasza < CyberBob > (#258) üzenetére


HZoli87
veterán

Természetesen. Gondolom az utóbbi esetben nem az adott oldallal van gondja, hanem maximum a beágyazott tartalom egy részével. Itt a PH-án is szokott blokkolni egy-két IP-ét, vagyis amikor használtam a Pro verziót, nem egyszer dobott fel értesítést róla.

(#260) < CyberBob > válasza HZoli87 (#259) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm a választ. Még annyi, hogy tudsz esetleg olyan programot ami hasonló webvédelmet ad (WOT kiegészítőn kívül)?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#261) HZoli87 válasza < CyberBob > (#260) üzenetére


HZoli87
veterán

Ezt a kettőt szokták még használni, én még egyiket sem próbáltam, nincs szükségem rá. Mind a kettő ingyenes, BD jobb szerintem.

Bitdefender TrafficLight

McAfee SiteAdvisor

(#262) < CyberBob > válasza HZoli87 (#261) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#263) Johnny Cage válasza < CyberBob > (#256) üzenetére


Johnny Cage
addikt

AVG2013-al csúnyán összeakad (lásd #250 és #252-es kommentek)

(#264) < CyberBob > válasza Johnny Cage (#263) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Comodo-val úgy néz ki jól elvan.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#265) #41133696


#41133696
törölt tag

Előny, hogy már nem akad össze a 2013-as Symantec termékekkel, de az 1.75 sem egy sebességbajnok SSD/HDD-s hibrid rendszeren:

3ó 29p 4mp :DDD

Egyébként a vizsgálat ideje alatt megjelent az új 03-as napi adatbázis a logba a 02-es került feltüntetésre, mert amikor indult a keresés még az volt.

[ Szerkesztve ]

(#266) lsc


lsc
nagyúr

Felraktam a progit, naponta többször is "riaszt" hogy a firefox erre 212.40.120.230 a címre akar valamit, ezt /is/ [link] találtam rá, nem tudom mi ez. Mit lehetne tenni?

Az élet kegyetlen .

(#267) #41133696


#41133696
törölt tag

(#268) konzervdoboz


konzervdoboz
csendes tag

Hali!
Én a G Data IS 2014 mellett használom, minden gond nélkül :)
Sokak szerint felesleges, mert a G Data önmagában is elég, és lassítják a gépet, azonban én eddig lassulást nem tapasztaltam. Nagyon jól megvannak egymás mellett, csak ajánlani tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#269) #41133696


#41133696
törölt tag

Most, hogy a Symantec termékek is kompatibilissé lettek téve az MBAM PRO verzióval, visszaköltöztettem Windows 7 -ről az elsődleges rendszerre a Windows 8-ra. Kellemes meglepetés volt, hogy a regisztrálási adatokat nem kellett újból megadnom, és újra aktiválni sem.

(#270) #41133696 válasza #41133696 (#269) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megjegyzés: Windows 7-en megjelent a buborék üzenet, amikor frissített, Windows 8-nál - korábban utaltam már rá, csak most megerősítem - néma módban van alapból :)

(#271) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Van arra lehetőség hogy bizonyos oldalakat hozzáadjak a kivételekhez, vagy csak egységesen a webhelyblokkolást lehet kikapcsolni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#272) ƵøŁĭ válasza dethroner (#271) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Szia!

Igen. Blokkolt ip-t kivételhez adod .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#273) dethroner válasza ƵøŁĭ (#272) üzenetére


dethroner
veterán

Köszönöm :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#274) #41133696


#41133696
törölt tag

(#275) #41133696 válasza #41133696 (#274) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#276) #41133696


#41133696
törölt tag

Csak a rezidens védelme fut most :)

(#277) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Sziasztok!

Letöltöttem a hivatalos honlapon a próba verziót.
Felraktam ezt a programot.
Telepítésnél ott volt, hogy PRO verzió 13 napig, beikszeltem.
Most azt szeretném kérdezni, hogy a programnak van hivatalos ingyenes verziója? Nem kell a PRO.
Mi lesz ha lejár a 13 nap?.

(#278) Mosanke válasza bbTamas77 (#277) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Hagyhatod fent így ahogy van, mert ha lejár a Pro ideje akkor átvált Free verzióra.

(#279) bbTamas77 válasza Mosanke (#278) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

Köszönöm a válaszodat. :)

(#280) #41133696 válasza bbTamas77 (#277) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szia, addig is ha zavar valamiért, itt tudod kikapcsolni:

(#281) poszmete


poszmete
újonc

Sziasztok!
Hogyan lehet kikapcsolni az értesítések hangját? Segítsetek lécci, megőrülök tőle! :O
Előre is köszi

(#282) #41133696 válasza poszmete (#281) üzenetére


#41133696
törölt tag

A buborék hangot, amikor frissült a program (egyébként ez csak Windows 7-tel bezárólag jelenik meg)?

(#283) poszmete válasza #41133696 (#282) üzenetére


poszmete
újonc

Szia!
"Hozzáférés sikeresen blokkolásra került a potenciálisan rosszindulatú webhelyhez."
Néztem a beállítások/ vizsgáló beállítások/ és az eredménylista alul, de nem merem átállítani a törlés miatt.
"eredménylista mutatása és az elemek kijelölése törlésre"
ha átállítom a " ne mutassa az eredmények listáját" akkor nem tilinkózik de nem tudom, hogy az úgy jó-e?!
Előre is köszi

(#284) blattida


blattida
nagyúr

Megjelent a Malwarebytes Anti-Malware 2.00.0.0502 béta

Újdonságok:
• Completely redesigned user interface to make the product easier to use, more informative, and providing quicker access to key functionality
• Quick Scan has been renamed to Threat Scan, our recommended scan type
• Malwarebytes Anti-Rootkit integrated into the scanner (available under Detection Settings)
• Malwarebytes Chameleon driver integrated to provide self-protection for the Premium version (available under Advanced Settings)
• Enhanced version of Malicious Website Protection for Windows Vista SP2 and above (better performance, added ability to exclude processes such as BitTorrent clients from Malicious Website Protection, ability to manually exclude IP addresses and individual URLs/websites by domain name)
• Native x64 system location scanning, detection and malware removal
• Substantial improvements to core detection and removal technology

Javítások:
• Performance issues when streaming audio on Vista SP2 and newer when using Malicious Website Protection should now be resolved

Bővebben

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#285) HZoli87 válasza blattida (#284) üzenetére


HZoli87
veterán

(#286) #41133696 válasza HZoli87 (#285) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kellemes dizájn :K

(#287) King Unique válasza blattida (#284) üzenetére


King Unique
titán

Nekem nem tetszik benne, h csak a fizetős Pro verzióban van lehetőség a gyors ellenőrzés, mert az alap "threat" viszonylag sokáig eltart, viszont a gyors nem ellenőrzi a fájlrendszert, ha jó láttam...azt nem tudom, h ez mennyivel hatékonyabb, mint az 1.75-ös, de majd elválik.
Illetve gondolom használható lesz a később a régi verzió is.

(#288) blattida


blattida
nagyúr

Megjött a második béta: 2.00.0.0503

Változások és javítások:

Malwarebytes Anti-Malware now scans the registry hives (HKCU keys) for all user accounts instead of just the current user account so that a single scan can now detect and remove all malware and malware traces from the entire system
Chameleon now functions for running Malwarebytes Anti-Malware against infections
Chameleon updated to deal with the latest rogue/fake AV infections
Several application crashes fixed
Several issues causing BSODs under certain scenarios fixed
Scan and protection logs improved to use more consistent formatting
Several items in the UI will now display in their translated language instead of showing only in English
Scan results can now be saved at the end of a scan prior to taking any actions against detected items
Threats quarantined by Malware Protection may now be restored without rebooting the system
Quarantine tab now refreshes to display recently quarantined threats without restarting Malwarebytes Anti-Malware
Scan logs are no longer blank under certain scenarios
HTML and BBC options removed from export log function
Number for objects detected during scans is no longer misaligned
Malwarebytes Anti-Malware Premium now functions correctly on XP with self-protection enabled
Dashboard now informs user when they have a 1.x license key installed but no 2.x key and gives them the opportunity to input a valid 2.x key
Several issues with removable drives and removable media fixed for Custom scans and right-click context menu scans
avp.exe (Kaspersky) and avastsvc.exe (Avast!) can no longer be excluded from Web Exclusions in order to prevent users from inadvertantly disabling Malicious Website Protection
Antirootkit scans no longer detect encrypted non-OS drives as containing forged sectors

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#289) HZoli87 válasza blattida (#288) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, kipróbálom. Az előző béta nálam egy pendrive ellenőrzésekor dobott egy kék halált. Hátha ezzel már rendben lesz.

(#290) blattida válasza HZoli87 (#289) üzenetére


blattida
nagyúr

Nálam semmi gond nem volt az első bétával, de a mostani változások nagyon hasznosak.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#291) HZoli87 válasza blattida (#290) üzenetére


HZoli87
veterán

Az alap Threat Scan normálisan lefut nálam is, körülbelül 3-4 perc alatt végez (korábbi 1 perc helyett). Akkor dobta nálam a kék halált, amikor egy Custom Scan-t indítottam, csak a pendrive-ra. De ott sem egyből, hanem 1 perc elteltével. Ingyenes verzióval tapasztaltam ezt, bár régen megvásároltam, de nem érzem a késztetést a Pro / Premium verzió használatára.

(#292) Gillamos


Gillamos
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy a Malwarebytes Anti-Malware Free változat iszonyatosan belassítja a gépet, az egér, hang folyamatosan akad. De csak akkor, ha vezetéken keresztül csatlakozom az internethez. Ha wifi-n keresztül netezem akkor semmi gond nincs. Több géppel is ki lett próbálva, az egyiken friss windows 7 volt, és mellette nem volt fent semmilyen vírusírtó. Még annyi, hogy ez mind egy kollégiumban volt. Talán rossz a kolis hálózat?
A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#293) blattida


blattida
nagyúr

Megérkezett a harmadik béta: 2.00.0.504

Változások és javítások:
Several notifications removed based on user feedback so that there are now fewer pop-ups
Amount of system RAM used by Malwarebytes Anti-Malware Premium/Trial significantly reduced
Memory leak in scans fixed
Memory leak in database updates fixed
Scan speed improved drastically on some systems where scans were very slow in previous betas
Browsing speed now faster when Malicious Website Protection is enabled than in previous betas on some systems
Multiple items may now be selected in Quarantine for deleting or restoring at once
Several issues with limited user accounts fixed
Scans now run as expected under limited user accounts (it is still highly recommended that users scan regularly from an administrative user account in order to detect and remove all threats from the system)
Malware Exclusions and Web Exclusions are now retained when upgrading from one version of 2.0 to another
"Help" button in About tab now opens Malwarebytes Support webpage
MBAMService no longer crashes when upgrading from version 1.75 PRO or trial
Protection is no longer disabled after upgrading from previous 2.0 versions
MBAM no longer crashes under some circumstances after updates
Legal text removed from About tab
Antirootkit Database and Malware Database versions now identified separately in scan logs
Scan logs now contain more information about protection and license status
Scan logs now list status of Chameleon self-protection
Scan logs now show accurate information about license type and user account type
Scan logs list additional information about detections
Protection logs now show more information about items detected by Malware Protection
Database Out of Date notifications now contain an "Update Now" button
New EULA included with Malwarebytes Anti-Malware
Tray icon changes to reflect status of the software and protection
MBAMScheduler no longer runs on startup when Malwarebytes Anti-Malware is configured not to start with Windows
Updating through a proxy when configured via the Update Settings tab now functions correctly
Chameleon updated to deal with the latest rogue/fake AV malware
Quarantined items now display immediately after being quarantined
Users are now prompted to decide what to do when Malware Protection detects PUP items when PUP is set to "Warn user about detections"
MBAM no longer becomes unresponsive when computer wakes from sleep
Crash in MBAMService fixed
Updates can no longer cause the program to report that the database is missing or corrupt
MBAM 2.0 now accepts MBAM 1.x license keys
Using "Copy to Clipboard" or "Export Log" at the end of a scan no longer results in MBAM crashing or showing blank logs
System crash/BSOD caused by antirootkit driver under some circumstances fixed
Issue where some parts of the UI were not being translated as reported by translators now fixed (non-English languages will be available soon!)
Limited users are no longer warned that they might be infected because antirootkit driver cannot load under limited user accounts
We have now disabled the previous beta test key, however you may now use your existing 1.x license keys with this version or you may use the trial.

Letöltés: MBAM Beta 3

Alakul... :)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#294) blattida


blattida
nagyúr

Itten van az MBAM 2.00 RC1

Változások és javítások:

Language translations are now included with 2.0
Several issues with rootkit removal and repair fixed
Issue where databases were sometimes reported as corrupt after an update fixed
Obsolete Malwarebytes Anti-Malware 1.75 help file removed from 2.0 installer
Path for folders and registry keys removed by scans are no longer reported as blank
Items removed by a scan may now be restored from quarantine after a system restart with self-protection enabled
Cancelling a scan when using Chameleon to run Malwarebytes Anti-Malware no longer results in a BSOD
Print preview function in Firefox is no longer blocked when self-protection is enabled
Issue with fixing malicious GPO policies with Chameleon fixed
BSOD with Webroot SecureAnywhere fixed

Frissítéssel tessék lehúzni.

Ha minden jól megy és nincsenek vele gondok, akkor belőle lesz nagyjából két hét múlva a végleges változat.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#295) HZoli87


HZoli87
veterán

(#296) #41133696 válasza HZoli87 (#295) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

(#297) #41133696


#41133696
törölt tag

Szép lett :)

(#298) HZoli87


HZoli87
veterán

Aki Lifetime licencet szeretne még vásárolni, az jobb ha siet.

5000-ről indult a számláló.

(#299) #41133696 válasza HZoli87 (#298) üzenetére


#41133696
törölt tag

Amúgy ennyit ír Lifetime licencre :)

(#300) Popes


Popes
őstag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy MBAM Premium + Zemana Antilogger + Peerblock mellé feltétlenül szükséges még valami vírusirtó, vagy ez a kombó már elég?

Deus ex machina

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.