Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) #41133696 válasza Balion (#950) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyszerűen kilépsz az MBAM-ból majd újraindítod. Ez benne lett volna a videóban, csak véletlen az ellenőrzésre nyomtam, ami nem lenne baj, de olyan erőforrásigényt produkáló AV-t - most már nyugodtan hívhatjuk Antivirusnak is, mert a Windows 10 is annak minősíti - amely egy CPU hűtő nélkül is majdnem 80K-ba kerülő 4,6 GHz-en ketyegő Skylake Processzort úgy leterhel, hogy az OBS megszakítja a felvételt még nem láttam :D

(#952) Popes válasza Balion (#950) üzenetére


Popes
őstag

Nincs semmilyen javítás még, :N indítás után és alvásból ébredésnél fals riasztást ad mert a védelem amúgy megy. Annyit mondanak hogy dolgoznak rajta, javítás csak a következő verzióban lesz.(addig meg csak simán zárd be az ablakot :((( )
Arra van megoldás ha nem csak indításkor hanem használat közben is többször is feljön az ablak, olyankor a frissítések ellenőrzését kell 1 óráról 1 napra állítani.

Deus ex machina

(#953) Balion válasza Popes (#952) üzenetére


Balion
senior tag

Köszi, nekem csak indításnál van ilyen, azzal meg akkor megbirkózok a javításig :)

(#955) #41133696 válasza #41133696 (#954) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#956) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Malwarebytes 3.0.5.1299 [link]

Szerk.

Issues fixed

Fixed installer error that displayed 'External exception E06D7363'
Fixed issue where updates would get stuck in 'Checking' state
Fixed slow shutdown issue that could occur in Windows 7 with Malware Protection enabled
Fixed conflict with Kaspersky that would not allow browsers to open properly
Improved upgrade experience when installing over a previous version of the Malwarebytes anti-exploit technology

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#957) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Malwarebytes 3.0.5.1299 (letöltés)
Issues fixed
- Fixed installer error that displayed 'External exception E06D7363'
- Fixed issue where updates would get stuck in 'Checking' state
- Fixed slow shutdown issue that could occur in Windows 7 with Malware Protection enabled
- Fixed conflict with Kaspersky that would not allow browsers to open properly
- Improved upgrade experience when installing over a previous version of the Malwarebytes anti-exploit technology

AtHos, gyorsabb voltál. :D

[ Szerkesztve ]

(#958) Popes válasza AtHoS (#956) üzenetére


Popes
őstag

Kár hogy a valós idejű védelem bug-ját nem sikerült javítani, :( pedig már örültem hogy most már nem kell minden indítás után bezárnom a feleslegesen felugró figyelmeztetést. :(((

Deus ex machina

(#959) AtHoS válasza Popes (#958) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Van/volt ott még egyéb hiba is. Most pl. a frissítéshez ki akartam lépni belőle, de kb. 3 percig nem reagált a gép semmire, majd bedobott egy UAC kérdést MBAM-ra, ahol engedélyeztem a rendszerszintű hozzáférést neki, de csak nem tűnt el az óra mellől az ikonja, tehát továbbra is futott.

Ekkor nyomtam rajta egy dupla klikket, mire ismét 3 perc hang out a rendszerben mire előjött a kezelőfelület és látom, hogy éppen rendszerellenőrzést végez, de majd 3 órája a frissítés ellenőrzésénél van leakadva (na ezt pl. javították, legalábbis change log-ban ott figyel). Feladatkezelőből kellett kilőnöm és úgy frissíteni, de kért is egy gép restartot :F

read-only mode on the forum

(#960) #41133696 válasza Sz_Imre (#957) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na remek, új videó kész lenni :)

Malwarebytes 3.0.5.1299 Premium (Lifetime license) - Youtube

Előzőt is majdnem 4000-en nézték már meg :D

Végre a böngészők esetében is be tudom kapcsolni a védelmet :)

[ Szerkesztve ]

(#961) Popes válasza AtHoS (#959) üzenetére


Popes
őstag

Ezek szerint örülhetek hogy nekem csak ezt a felugrót kell bezárnom. :)) (mondjuk nálam az UAC off)
Összekaphatnák magukat mert évek óta csak ezt használom és nem áll szándékomban mást tenni a gépemre. :N

Deus ex machina

(#962) #41133696


#41133696
törölt tag

No az új verzió is az imént benyomta a régi hibát:

(#963) #41133696 válasza #41133696 (#962) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#964) AtHoS válasza #41133696 (#962) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez akkora mélységű hiba, hogy valószínű azért nem tudták javítani, mert alapoktól újra kell írni a kódokat :F

Ekkora idióta egy társaságot. Mindenkinél jelentkezik ez a probléma náluk meg nem? Vagy szándékosan hagyták így, hogy biztosan tudja a p..szt, hogy már az új verzió van a gépén és el is indult? ;]

read-only mode on the forum

(#965) ƵøŁĭ válasza AtHoS (#964) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

- nekem kinyírja a CPU-t kereséskor
- 1 hete nem frissített adatbázis ,hogy lehet naprakész

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#966) #41133696 válasza AtHoS (#964) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, videón végigszenvedtem vele, de a legjobb, hogy hirtelen fogta magát, és már nem a szokásos réteg volt kikapcsolva hanem nemes egyszerűséggel a kártevő elleni védelem. A videón ez látszik, de a megoldás nem. Vagy harmadik újraindítás - komplett Windows restart, mert magának az MBAM-nak nem segít, és a viden is azt újraindítom, szóval végül a Windows többedik újraindítása megoldotta. Gondolom ideiglenesen, de most jó. Meg nem is az van, hogy némelyik Windows indításnál nem indul el rendben, hanem szépen munkamenet közben fogja egyszer magát, és sztrájk.

(#967) AtHoS válasza ƵøŁĭ (#965) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A CPU-nak nálam is odavág, de szerencsére az automatikus Fenyegetések típusú kereséssel 40 sec alatt végez.
Az adatbázis dátumát honnan lehet kideríteni? Nálam is azt írja, hogy naprakész, de arról nincs infó, hogy mikori kiadású az a "naprakész" :F

read-only mode on the forum

(#968) #41133696 válasza ƵøŁĭ (#965) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem HT-s CPU-nál esélyes, hogy nem térdelteti le annyira. Mondjuk nálam nem jelezte, hogy baj lenne a frissítéssel, úgy is van beállítva, hogy rinyáljon ha 1 napnál régebbi.

(#969) ƵøŁĭ válasza AtHoS (#967) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Mindig azt írja ,hogy naprakész. A régebbi verzió azért jelezte az elavultságot . Úgy látom a bővebb információ (?) fül se reagál semmit .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#970) Popes válasza AtHoS (#967) üzenetére


Popes
őstag

A beállítások, névjegy fülön látszik a verzió.

Malwarebytes verziója:3.0.5.1299
Összetevőcsomag verziója:1.0.43
Frissítési csomag verziója:1.0.828

Amúgy nálam azon kívül hogy indításnál feldobja a fals figyelmeztetést minden más hibátlan.
Semmi más anomáliát nem vettem észre, minden létező dolog bekapcsolva, csak indítás után az az egy felesleges klikkelés hogy bezárjam az ablakot és megy szépen.

Deus ex machina

(#971) AtHoS válasza ƵøŁĭ (#969) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A ?-re nálam ezt dobja be böngészőbe [link]

Szerk.

A Védelem előzményeinél ezt [link] és ugyanezt a Valós idejű védelemnél kattintva

Szerk2.

Popes
Köszi ott tényleg van verziószám :K

Az összetevőcsomag mit takarhat? Vagy a frissítési csomag mit jelent, ha ugye van összetevőcsomag is?

Frissítési csomag = Protection update package

Azért angol nyelvből jobban értelmezhető :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#972) Popes válasza AtHoS (#971) üzenetére


Popes
őstag

Hivatalosan:

Version Information
Version: Malwarebytes program version
Component Package Version: Currently installed version of package that includes various program sub-components
Update Package Version: Currently installed version of package that includes scanning engine and other related updates
License: License type (valid values are Free, Premium or Trial)

Deus ex machina

(#973) #41133696


#41133696
törölt tag

Egyébként ez a számláló tetszik:

Ez a számláló tetszik, mindig amikor végzek egy keresést hozzáadja az átvizsgált számokat, és nem törli utána. Azt viszont nem tudom meddig fogja hozzáadni, pl, hogy egy bizonyos időintervallum utána (1 hónap) törli e? Na meg ugye ha megint mbam-clean.exe-t kell futtatni, akkor annyi a statisztikának :)

(#974) #41133696 válasza #41133696 (#973) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ma nullázódott...

Mai para. Látom nincs ott a tálcán az ikon... mondom franc essen bele, biztos nem töltődött be, hát elindítom manuálisan, és tessék:

Erre kellett ellőnöm egy aktivációt :(

(#975) ƵøŁĭ válasza #41133696 (#974) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nekem hetente lejár a próbaidőszak mikor az elején visszaminősítettem ingyenes verzióra . :DD

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#976) AtHoS válasza #41133696 (#974) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azért ennyire nem kellene nullázódnia, hogy 3.0.5-ből 3.0.0 legyen :F

read-only mode on the forum

(#977) Popes válasza #41133696 (#974) üzenetére


Popes
őstag

"Erre kellett ellőnöm egy aktivációt :("

Nem fogadta el az eddig használt kulcsot, vagy lejárt?

Amúgy miért nem kérdezed meg a hivatalos fórumon hogy ilyenkor mi van? Még ilyen problémát nem olvastam ott amik nálad előjönnek.
Egy kérdést megérne.

Deus ex machina

(#978) #41133696 válasza AtHoS (#976) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nálam letöltötte újból a teljes 3.0.5.1299-et, és szépe be kellett aktiválnom :W

(#977) Popes : LIfetime licencem van. Egyszer gépváltáskor kellett írnom, gyorsan levették róla a limitet.

(#979) #41133696


#41133696
törölt tag

Kellemes Ünnepeket!

Malwarebytes 3.0.5.1299 Premium (Lifetime license) - Full Scan - Stability Test - Youtube

Mivel az OBS féle rögzítés nem volt lehetséges teljes keresés alatt, ezért kreatívkodni kellett egy kicsit :D

(#980) GEPESZ66 válasza #41133696 (#978) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem a 3.0.4-es verzió van a gépen, de nem is talál frissítést.
A honlapjukról letöltöttem a 3.0.5-ös verziót.
Rátelepíthető az előző verzióra, vagy előtte azt el kell távolítani?

(#981) #41133696 válasza GEPESZ66 (#980) üzenetére


#41133696
törölt tag

Rátelepíthető, az installer elvégzi az előző eltávolítását, és ha jól megy minden nem kell újra aktiválni.

(#982) pirobika


pirobika
csendes tag

SZIASZTOK

mb3-setup-consumer-3.0.5.1299.exe

érdemes letölteni vagy még sok benne a bug ?

(#983) #41133696 válasza pirobika (#982) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha Premiumod van, akkor érdemes. Sokkal többet nyújt mint s 2.x. Ban benne bug, de jelenleg nálam vagy 2 napja hibátlanul működik. Gondolom, ha a 3.0.4 lenne fent Nálad, akkor magadtól is felraktad volna :D

(#984) pirobika


pirobika
csendes tag

Szia

köszi a választ
nekem még a 2.2.1 1043 van fönt
és hibátlanúl működik
Az uj 3xx a bug miatt akkor egyenlőre
nem teszem fel....várom az uj kiadásokat :-)
Kellemes Ünnepeket

(#985) #41133696


#41133696
törölt tag

Az új MBAM-tól nem tudom bekapcsolni a Windows Defender védelmét :D

Mondom átmenetileg kilépek a Kaspersky-ből, hogy nézzem a CPU használatot, Windows Defender alatt, erre nem tudom bekapcsolni annak a védelmét, csak ha az MBAM-ot is kilövöm :D

(#986) Popes válasza #41133696 (#985) üzenetére


Popes
őstag

Próbáld meg hogy a beállításokba a soha ne regisztrálja magát a Windows Műveletközpont szolgáltatásba opciót választod, utána szerintem megy a Deffender is.

Deus ex machina

(#987) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Feleségem laptopján, vizsgálatkor az egyes vizsgálati területeket elválasztó körök nem jelennek meg, csak a köztük lévő vízszintes csíkok.
Azért érdekes, mert a másik kettő asztali gépen ilyen gond nincs.
Annyi a különbség, hogy a feleségem gépében nincs külön videokártya.
Esetleg emiatt lehet ez?

(#988) repvez


repvez
addikt

valakinek van arra ötlete, hogy egy malware szerü progit hogyan tudok letörölni, ha tudom a helyét és van is ununstallja csak épp nem reagál rá? a sima dellre sem lehet törölni mert azt irja, hogy egy másik progi használja.

UC browser és kinai karaktereket ir ki amikor az uninstallra megyek, de azt már leforditottam, hogy melyik gomb mit akar jelenteni, de mégsem reagál rá, hogy uninstall.
A folyamatok és a telepitett programok között nincs.

win 10 pro 64bit.

egy malware irtáson már tul van a gép, de ez még benn maradt a rendszerben, de mégha nem is okoz gondot akkor sem szeretem ha olyan alkalmazás van rajta amit nem használok és ráadásul még nem is normális nyelven komunikál ,

(#989) AtHoS válasza repvez (#988) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Triviális megoldás a mappa átnevezése, majd OS restart után az átnevezett mappa törlése, mivel így nem lesz elindítva.

Ha nagyon trükkös a cucc, akkor újraindítást követően visszamásolja magát az eredeti mappába és fut ismételten. ADCleaner-t bepróbálhatod. Egyébként Revo uninstaller is leszedheti...bár, ha nincs a telepített prg-ok listában, akkor talán mégse

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#990) repvez válasza AtHoS (#989) üzenetére


repvez
addikt

nem engedi átnevezni a mappát , mert használatban van azt irja

(#991) AtHoS válasza repvez (#990) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Csökkentett üzemmódban sem? Ott mondjuk alapból tudnod kellene törölni a mappát

read-only mode on the forum

(#992) Popes válasza repvez (#988) üzenetére


Popes
őstag

Én a Geek Uninstallert használom, nem kell telepíteni, és ha látja a programot(sok ilyen aljas beépülőt is lát) leszedi nyom nélkül.(van kényszerített eltávolítás ha simán nem megy)

Deus ex machina

(#993) #41133696 válasza Popes (#986) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, ezt majd megnézem. Bár közben megválaszolták, hogy a KIS aktív védelme miatt természetes a maga CPU használat, Steam, Origin letöltésnél, Windows Defender, meg MBAM nem csinálja, de AVG pl igen. Ami jó, mert átvizsgál a KIS minden byte-ot :)

(#994) #41133696


#41133696
törölt tag

Ez megint egy nem értem dolog, de manuálisan elvégezte:

(#995) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A 3.5 egy fosadék. Kikapcsoltm azonnal ment a gép rendesen, nem voltak chrome lassulások, semmi egyéb. Én meg azt hittem a win10 frissítések miatt lett ilyen. Jöhetne valami javítás.

(#996) pirobika válasza Kolondrum (#995) üzenetére


pirobika
csendes tag

persze hogy egy fosadék..
én fel se raktam...
a fórumot olvasgatva
kitűnik hogy el van cseszve a program
Várjuk a javításokat...

(#997) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Történt változtatás a MBAM frissítések terén? Azért kérdezem, mert valós idejű frissítést ugye csak a PRO verzió tud. Én a FREE-t használom, és általában 3-4 naponta szoktam csak elindítani egy teljes vizsgálat erejéig. Amikor megnyitom a MBAM-ot rögtön a frissítések keresésével kezdtem (eddig) de újabban azt látom, hogy ha megnyitom már azonnal ott van a Frissítéseknél a zöld pipa és az hogy Aktuális. Ezek szerint a Free verzió is frissít mindig, ha akarom ha nem? Most is ez volt, amint megnyitottam.[kép]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#998) Kolondrum válasza pirobika (#996) üzenetére


Kolondrum
félisten

A váltságdíjas baromság off sokat segít rajta.

(#999) old-dog


old-dog
aktív tag

Olvasgatva a fórumot, látom nem baj, hogy nem frissítettem az újra. Egyenlőre maradok a 2.2.1 verziónál.

(#1000) Jenne válasza old-dog (#999) üzenetére


Jenne
senior tag

Nekem egyébként nincs gondom ezzel a legújabb verzióval, igaz én csak a Free-t használom.
KAV mellet még ez is bőven sok. :DDD

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.