Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) #41133696 válasza snecy20 (#650) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem frissül automatikusan, és nincs rezidens védelem az ingyenes verzióban.

(#652) snecy20 válasza #41133696 (#651) üzenetére


snecy20
veterán

Mindez nem is baj, csak a lényeg ha hetente egyszer lefuttatom a méályvizsgálatot akkor elvégezze. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#653) trance89 válasza snecy20 (#650) üzenetére


trance89
őstag

annál aki kicsit is odafigyel, hogy mikre kattint/miket tölt le ez teljesen normális vagy te inkább szeretnéd ha megfertőződne a géped valami szarsággal? :DDD
én pl már 4-5 éve nem kaptam semmiféle jóságot pedig gyakorlatilag az összes ismert vírusirtót végigpróbáltam

(#654) snecy20 válasza trance89 (#653) üzenetére


snecy20
veterán

Nem látogatok olyan jellegű oldalakat ami teleszórná szeméttel a gépet, illetve vannak még fent egyéb alkalmazások amik aktívan védik a gépet. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#655) #41133696 válasza snecy20 (#652) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt elvégzi :K

(#653) trance89 : AV-ból nekem Windows Defender és MSE van fent, és még nem fertőzödött meg egyik gépem sem :D

(#656) snecy20 válasza #41133696 (#655) üzenetére


snecy20
veterán

Az jó. Csak meglepett, hogy egyórás mélyvizsgálat után sem talált semmit. Igaz, igyekszem extra tisztán tartani a gépet, és a böngészésemre is odafigyelek. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#657) #41133696 válasza snecy20 (#656) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos nálam sem talál semmit :) A mélyvizsgálat viszont elég hosszú Nálad... HDD a rendszerpartíció?

(#658) snecy20 válasza #41133696 (#657) üzenetére


snecy20
veterán

HDD van igen, abból is még a lassabb fajta. Átlag 50 percig el szokott tartani.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#659) #41133696


#41133696
törölt tag

Ilyet ablakot sem kaptam még :D

(#660) #41133696


#41133696
törölt tag

Mióta nem Norton-t használok az első, tegnap jött volna le, de nyomtam rá egy mégsemt - ideiglenesen a webfelügyelet az OFP-ben alapértelmezetten volt, egyébként nem jelent volna meg.

(#661) #41133696


#41133696
törölt tag

(#662) ƵøŁĭ válasza #41133696 (#661) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

ChinaTelecom mit akar ? :D

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#663) #41133696 válasza ƵøŁĭ (#662) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mandarinra tanítani :DDD

(#664) #41133696


#41133696
törölt tag

Albániában is népszerű lennék ?:D

Egyébként Skypeon keresztül jött volna.

[ Szerkesztve ]

(#665) Jenne


Jenne
senior tag



A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#666) #41133696 válasza Jenne (#665) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, itt pedig a változások listája:

"Malwarebytes Anti-Malware 2.1.8.1057

Improvements:
• License key is now displayed on the My Account screen
• Remaining subscription duration now displayed on My Account screen
• Implemented other licensing improvements to clarify license status
• Enhanced protection capabilities of Malwarebytes Anti-Malware Web Protection
• Numerous enhancements to prepare for full compatibility with Windows 10
• Enhanced Malwarebytes Chameleon's ability to fully restore Malwarebytes functionality when affected by a malware infection
• Updated data collection techniques to improve malware research and analysis
• Removed "Exclude" button on Website Blocked notification to reduce inadvertent allowing of malicious sites
• Updated button text on Malware Detected and Non-Malware Detected notifications to clarify meaning
• Added enhanced support for High DPI displays
• Enabled the Malwarebytes Anti-Malware Free version to receive incremental database updates
• Added appropriate copyright notices and license statements for all third-party open source software
• Corrected translation errors for core non-English languages (German, French, Spanish, Italian, Dutch, Portuguese, Brazilian Portuguese, Russian and Polish)
• Added support for Chinese Traditional, which is provided as a convenience for our users by a community volunteer and is not an officially supported language
• Several improvements to malware detection and remediation capabilities

Issues Fixed:
• Reverted the temporary change in v.2.1.6 that disabled checking for updates prior to scheduled scans
• Fixed SDK Database load errors for error code 2 and 1812
• Removed obsolete "Terminate program when no threats are found" setting since scans now run from the tray application
• Fixed several crashes that could occur during scan and quarantine operations
• Fixed crash that occurred when clicking the Clear Policies link on Access Policies screen
• Fixed issue where "Show notification after successful update" setting was not properly retained during upgrade from v.2.1.4 to v.2.1.6
• Fixed issue where "Close notification" setting was not retained during upgrade from v. 2.1.4 to v.2.1.6 if the user had changed that setting back to 7 seconds after installing v.2.1.4
• Fixed issue on the Quarantine screen where unselecting a quarantined item disabled the Delete and Restore buttons
• Fixed issue where incorrect program version was listed in the scan logs
• Disabled option to specify rootkit scanning as part of a Hyper scan
• Fixed issue in Windows 10 Tech Preview and Windows 8.1 where Malwarebytes Anti-Malware was unable to start in certain cases after self-protection was turned on
• Fixed issue where Malwarebytes Chameleon did not load properly on Windows XP SP3 in certain conditions
• Fixed issue which prevented Malwarebytes Anti-Malware v.2.1.4 (and higher) from upgrading over certain Malwarebytes Anti-Malware v.1.75 consumer builds
"

(#667) Jenne válasza #41133696 (#666) üzenetére


Jenne
senior tag

Viszont akadt egy kis gondom.
Miután felfrissítette magát erre az új verzióra, állandóan azt jelzi a kis ikonja az óra mellett, hogy nincs aktív védelem. A programba belépve a Kártevők elleni védelem és a Rosszindulatú webhelyek védelme is le van tiltva, mindig át kell állítanom. De ekkor sem kapcsol be az állandó védelme. Sőt! Egy teljesen másik kulcs van Licensz részleteinél ha megnézem. Lifetime meg licenszelt, de tök másik kulcs. Ha beírom az én ID-met és Key-t akkor sem változik a helyzet.
Hüle legyek ha ezt értem.


Hiába állítom be utána mindig a Letiltva állásba vált át.

Amikor beírom a saját ID-t és Key-t mindig másik azonosítók lesznek a fiókomban. Ez meg mitől lehet?
Vásárolt lifetime licenszem van.

És ez meg ...? :F Érthetetlen... :W

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#668) #41133696 válasza Jenne (#667) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az első rész nem teljesen ismeretlen jelenség, használd a saját külön letölthető eltávolítóját: MBAM Clean Removal Process

A kulcsoddal viszont nem tudom miért variált, nálam ugyanaz van, mint amivel több mint 4 éve megvásároltam.

(#669) Jenne válasza #41133696 (#668) üzenetére


Jenne
senior tag

Leszedtem majd újra feltettem. A free-vel kezdtem, majd rögtön a telepítés után fel is frissítette magát az újabb verzióra. Miután ez megtörtént, beírtam az ID és a KEY adatokat és íme... :)

Viszont a Licenc adatoknál még mindig teljesen más kulcs szerepel mint az enyém és amit én megadtam.
Ez meg miért van így fogalmam nincsen, de így marad ha ezzel is PRO verzióm van. Évekig mindig ez a kulcs volt és ez is volt látható meg exportálva/importálva is. Most viszont már ilyen lehetőséget sem találok a programban. Kivették volna belőle? :F

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#670) #41133696 válasza Jenne (#669) üzenetére


#41133696
törölt tag

Eleve egy mező hiányzik Nálad, ugyanis felül lennie kellene egy olyannak, hogy azonosító, és csak alatta a kulcs.

(#671) Jenne válasza #41133696 (#670) üzenetére


Jenne
senior tag

Az hova tűnt nálam?

Mikor beírtam/megadtam a PRO-hoz tartozó ID és KEY adatokat akkor két külön mező volt egymás alatt amibe ezt bele kellett írnom. Felül az ID mező alatta meg a Key mező. Utána katt az Aktiválásra és pár másodperc múlva el fogadta..

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#672) ƵøŁĭ válasza Jenne (#669) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nekem is ugyan ilyen .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#673) #41133696 válasza Jenne (#671) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pedig így kellene kinéznie, érdemes rákérdezni esetleg a fórumukon.

(#674) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Valószínűleg a hiba forrása az ,hogy nem eredeti a kulcs . Én MalwareTips-en kaptam ajándékba de úgy látom rendes volt . ;]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#675) Jenne válasza #41133696 (#673) üzenetére


Jenne
senior tag

Eddig ott volt az is, amíg fel nem frissített erre a verzióra.
Én anno négy vagy már talán már öt éve egy akcióban jutottam hozzá. 5000 db-ot sorsoltak ki ( a malwarebytes oldalán ajándékként tehát legálisan). Lájkolni kellett és ha sikerült és bent voltál az első ötezerben akkor küldték a kulcsot és ID azonosítót. Nekem szerencsém volt. Eddig az évek alatt kifogástalanul működött is és a Névjegynél mindig ott is volt minden adat, a Key és az ID is, de most az Azonosító(ID) sávom eltűnt.
Ha majd gond lenne belőle akkor legfeljebb átváltom Free verzióra és úgy használom tovább.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#676) karlkani válasza Jenne (#675) üzenetére


karlkani
aktív tag

Nem hiszem, hogy nálad van gond. Frissítés előtt valóban úgy volt, viszont az új verzióval már a honlapukon is "csak" három mező szerepel a képen.

(#677) #41133696 válasza karlkani (#676) üzenetére


#41133696
törölt tag

De nekem ott a 4 mező, és a verzió:

(#678) karlkani válasza #41133696 (#677) üzenetére


karlkani
aktív tag

Hát akkor passz, nekem ingyenes verzió van (egy mező sincs :DDD).
Googleval kerestem rá az "mbam my account"-ra (képek között). A supportos képen 4 mező volt (2.1.4-es verzió), de az oldal felkeresését követően, az új verziós képen 3 mező szerepel. Ezért írtam.

(#679) Jenne válasza #41133696 (#677) üzenetére


Jenne
senior tag

Találtam a MBAM hivatalos oldalán egy videót, amiben benne van hogyan kell aktiválni. A legújabb 2.1.8.1057 verziót mutatja a link.
[link]. Kicsit görgess lefelé és katt a lejátszásra.
Ha végignézed akkor a végén látható, hogy ott sincs már négy sáv. Csak három. A My Account-ba (Fiókom) belépve ott is már csak ez a három van:
- Key (Kulcs)
- Status (Állapot)
- Duration ( Időtartam)

Nálam is már csak ez a három van. A saját fórumukon is írta az egyik fejlesztő, hogy már csak a kulcs van a My Accountban kiírva.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#680) AtHoS


AtHoS
nagyúr

JRT-t beépítik az MBAM-ba [link]

Úgy tűnik ez a JRT nagyon hatékony a maga területén, szóval igencsak fejlődni fog az MBAM

read-only mode on the forum

(#681) Jenne válasza AtHoS (#680) üzenetére


Jenne
senior tag

Írják, hogy néhány hónapon belül szeretnék. Remélem karácsonyi ajándéknak már benne lesz.

Vagy előbb is már.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#682) dqdb válasza AtHoS (#680) üzenetére


dqdb
nagyúr

Inkább az Anti-Exploitot építenék be a Premium csomagba, ahogyan korábban ígérték.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#683) #41133696 válasza dqdb (#682) üzenetére


#41133696
törölt tag

Vagy mind a kettőt :DDD

(#684) szeky81


szeky81
tag

Nekem pl. frissítés előtt volt 3 sor és valamelyik **** volt jelölve. Most ráfrissítettem és van 4 sorom, azonosító és a kulcs is kiírva szerepel.
Lehetséges, hogy a licenseléssel kapcsolatos az eltérés. 1 éves/életreszóló, vagy hogy én még a régebbi 2X4 karakteres azonosítóval használom a progit.

szódabikarbabónábó'

(#685) Kékes525


Kékes525
félisten

Szerintetek az ESS mellé érdemes feltenni a MABM prémiumot? Nem lassítja le nagyon a böngészést? Windows 7 64bit (rendszerpartíció SSD-én van) Firefox 38.05-öt használok, benne UBlock Origin és Ghostery is van. HitmanProAlert is fut.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#686) savior válasza Kékes525 (#685) üzenetére


savior
őstag

Szerintem elég ami van.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#687) Jenne válasza Kékes525 (#685) üzenetére


Jenne
senior tag

A túl sok fajta védelem sem a legjobb megoldás.
Egyébként ha segít valamit, akkor nálam a MBAM Pro a Kaspersky AV mellet remekül elmegy, pedig a Kaspersky nagyon szeret mindent egyedül kézben tartani (csak dícséretet érdemel ezért) és sok mindenre "allergiás".

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#688) Kékes525 válasza savior (#686) üzenetére


Kékes525
félisten

+
(#687) Jenne:

Azt hiszem, akkor nem futtatom a háttérben, marad az időszakonkénti futtatás.

Köszi a segítségeteket! :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#689) #41133696 válasza Kékes525 (#688) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk én nem mondanék le az aktív védelmi móduljáról :)

(#690) Jenne válasza #41133696 (#689) üzenetére


Jenne
senior tag

Az igaz. Teljesen más a célterület, de jó ha van egy ilyen védelem. Bár nálam a KAV mellett eddig a másfél év alatt csupán egyetlen egyszer dobott fel egy blokkolási figyelmeztetést. Előtte ESS-nél azért volt jó pár ablak feldobálás a MBAM részéről.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#691) Kékes525 válasza #41133696 (#689) üzenetére


Kékes525
félisten

Azok mellett is amit írtam?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#692) Rick4


Rick4
félisten

Erről tudtok?
Akit érdekel, most lépjen: Ingyen Malwarebytes Anti-Malware

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#693) htc07


htc07
addikt

Sziasztok!

Ha volt már bocsi, van valami játék mód ebben a szoftverben, hogy ne legyenek értesítések? (steam akar valami orosz adatközponttal kommunikálni, és mindig jön a popup, ami beakasztja a játékot)

(#694) Mikulásbá válasza htc07 (#693) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Lehet,hogy csak a prémiumban van,de itt állítsd át.

(#695) htc07 válasza Mikulásbá (#694) üzenetére


htc07
addikt

elsiklottam felette valahogy :R

(#697) B@ldrick


B@ldrick
aktív tag

Nálatok a PRO legutóbbi frissítése után nem akasztotta be a win7-et és a 10-et is? Kattintásra hosszú percek után reagál minden. Letiltottam a service-t csökkentett módban és minden normálisan működik.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#698) Kékes525 válasza B@ldrick (#697) üzenetére


Kékes525
félisten

A freevel semmi gond nincs.
Viszont volt egy furcsa dolog, ilyet még nem láttam. Minden ellenőrzés előtt az adatbázis frissítést megnyomom. Most is és a kiírás szerint frissítette is. Azonban amikor elindítottam a keresést a frissítés ellenőrzésekor ismét frissített (2.1.8.1057 verzió).:F

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#699) dqdb válasza Kékes525 (#698) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez a fizetős változatban is így van. Minden ellenőrzés előtt frissít adatbázist, hogy garantáltan az adott időpillanatban elérhető legújabbat használja, függetlenül attól, te mikor frissítettél kézzel (legfeljebb nem tölt le semmit).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#700) Kékes525 válasza dqdb (#699) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen ez tudom. Az volt az érdekes, hogy láttam, hogy tölt, pedig előtte néhány másodperce már letöltöttem manuálisan. Valószínűleg azt a pillanatot kaptam el, amikor a szerverre éppen felrakták az újabbat.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.