Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) kmarci25 válasza Watt25 (#19097) üzenetére


kmarci25
veterán

Csatlakozom. Megőrjít a gépem zúgása, így nálam a plex, meg ilyenek kizárva. Nem streamelek pc-ről és pont. De azért én épp most keresek új tápot, mert kiderítettem, hogy az zúg a leginkább, úgyhogy veszek egy halkabbat.
Erre a fuso-ra azért kíváncsi vagyok, remélem LM620S-re is jön a frissítés.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#19102) Brain75 válasza kmarci25 (#19101) üzenetére


Brain75
senior tag

Már LM620s-re is kint van a frissítés.

Csak nekem az a problémám hogy nem tudok Fuso-ra regisztrálni.
Megcsinálom a regisztrációt de nem tudok bejelentkezni.

Valakinek tapasztalata ?

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#19103) toM517 válasza #20844032 (#18984) üzenetére


toM517
aktív tag

Tetszik a szememnek ez a termeszet-ellenes mozgasa a kepeknek.:D

De ha a TrueMotion nem 24p, akkor ha TV-n jatszok le 24p-s anyagot azt hogyan tudom valoban ugy megjeleniteni?

Pl. egy ilyen anyagot:

ideo
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 4 frames
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 40mn 39s
Bit rate : 5 148 Kbps
Width : 1 912 pixels
Height : 1 072 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 23.976 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.105
Stream size : 1.46 GiB (91%)
Language : English
Default : Yes
Forced : No
Color primaries : BT.709
Transfer characteristics : BT.709
Matrix coefficients : BT.709

(#19104) BloodRay válasza g0dl (#19099) üzenetére


BloodRay
veterán

Természetesen a jó irányba. :)

(#19102) Brain75 -> Visszaigazoló email megvolt?

(#19103) toM517 -> Tru motion ki, valósághű mozi be.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19105) iviivi75 válasza #16729600 (#19100) üzenetére


iviivi75
tag

no ott mit irnak az egy dolog akinek nem jön be nem jön be filmek melett van sorozatok is kisebb filmek azoknak valoban sz.r minösége nema legjobb de mozifilmeké hibátlan volt na,ha nem hiszed ne higgyed,én nem eröltetek semmit sem. :K

(#19106) Brain75 válasza BloodRay (#19104) üzenetére


Brain75
senior tag

Szia

Igen a visszaigazoló mail-t megkaptam.

Bármit csinálok azt mondja a tv hogy nem létező felhasználónév.
A FUSO.TV oldalon pedig beírom a bejelentkezési azonosítót és jelszót, megnyomom a belépés gombot és olyan mintha nem történne semmi.
Kiírja hogy kapcsoljam össze a Facebook acountommal ehhez nyomjak egy tovább gombot, de nincs tovább gomb.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#19107) iviivi75 válasza Brain75 (#19106) üzenetére


iviivi75
tag

simán regeltem facebook ot kihagytam,probáld ujra hagyd ki ugy reméljük jo lesz. ugy látom ez io

nemjön össze se szomorkodj ugy látom csak nekem jött be ;)

[ Szerkesztve ]

(#19108) Watt25 válasza iviivi75 (#19107) üzenetére


Watt25
veterán

Lehet, nekem is, csak én még nem láttam. :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#19109) #20844032 válasza toM517 (#19103) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kikapcsolod a trumotion-t :D

(#19110) #20844032 válasza #16729600 (#19100) üzenetére


#20844032
törölt tag

Bár nem ismerem őket személyesen, de ők aggregátor szolgáltatók, azaz csak összegyűjtik a tartalmakat, azok minősége olyan, ahogy azt az "eredeti" szolgáltató adja. Ez nekik azért jó, mert így személyre szabott ajánlatot tudnak tenni tartalomra a fogyasztásod elemzésével és ami gazdaságilag fontosabb: személyre szabott reklámot. Kvázi ugyanaz mint a google(vagyis youtube) csak nagyon kicsiben, meg nem annyira profin, és a tartalom nem felhasználóktól jön, hanem szolgáltatóktól, de alapvetően ezért van regisztrációhoz kötve (máshogy nem lehet analizálni a fogyasztásod normálisan, a google ezért szarja le a tévés youtube-ot, ők ott ezt nem merték bevállalni). Nekem alapvetően tetszik amit csinálnak, egész jól építik is a brandet, de pl attól ledobta az agyam a láncot, hogy telefonnal vagy tablettel nem lehet regisztrálni, mert a captcha szerepét egy kapcsoló tölti be, amit touchról természetesen képtelenség elhúzni. Ilyen dógokra azért illenék odafigyelni, ha már az az oldal semmi egyébre nem jó (ami szintén rohadt nagy hiba, de ez már nagyon más téma...)

[ Szerkesztve ]

(#19111) komoramazsi


komoramazsi
tag

Sziasztok !

Az új frissítés csak tv-n érhető el?
Nem vagyok otthon, és az Lg oldalán még a régebbi szoft. tölthető csak ! .43-as !

Előre is köszi

660s

[ Szerkesztve ]

(#19112) torma1981 válasza Tobika1 (#19092) üzenetére


torma1981
veterán

Szintúgy. Visszalépésnél üres képernyő. :( Nézegettem nem rossz. Csak hát akinek gépre van kötve felesleges.

(#19113) g0dl válasza torma1981 (#19112) üzenetére


g0dl
addikt

Miért, így a gép nem kell zúgjon, fogyasszon, fűtsön (nyáron ez is előny).

(#19114) iviivi75 válasza komoramazsi (#19111) üzenetére


iviivi75
tag

04.10.43 van lg oldalán igen jelen pillanatban csak tv van a legujjabb frissités 04.20.23

[ Szerkesztve ]

(#19115) #16729600


#16729600
törölt tag

Én természetesen elismerem,hogy a környezet tudatosság jó dolog és racionálisan kell gazdálkodni az energiával és persze remek dolog,ha ki lehet váltani egy plusz fogyasztót a háztartásban.Nekem szinte mindig megy a pc,én monitornak ( is ) szántam a TV-t.A felhasználói szokások eltérőek.Mindenki félreért aki azt hiszi,hogy nem örülök ha megjelenik és fejlődik valamilyen smart tulajdonság,opció a ketyergénkben. Amit nehezményezek az pusztán az ,hogy fordíthatnának némileg több figyelmet az alapfunkciókra,illetve azok hibáinak a kijavítására.Mert amíg ezt nem teszik meg, addig az előbbiekben említett szolgáltatások bővülésének sem lehet felhőtlenül örülni.

(#19116) HarryDEC válasza toM517 (#19103) üzenetére


HarryDEC
tag

Hello!
A többiektől eltérően én úgy tudom, hogy a tv saját lejátszójával sehogy nem fogsz tudni 24p -s filmet (23,976fps) kadenciahelyesen lejátszani. Ahhoz bizony be kell ruháznod egy dedikált lejátszóra....

Korán keltem, hol az arany?

(#19117) BloodRay válasza torma1981 (#19112) üzenetére


BloodRay
veterán

Visszalépésnél akkor bénázik ahogy néztem ha a távirányítón a vissza gombot nyomod. Ha a fuso felületén nyomsz a vissza-ra, akkor nekem jó volt.

(#19116) HarryDEC -> USB-ről valóban nem fog menni, nem figyeltem eléggé ha ez volt a kérdés lényege. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19118) torma1981 válasza BloodRay (#19117) üzenetére


torma1981
veterán

Jaja.Tenyleg. Csak akkor van gond

(#19119) #20844032 válasza BloodRay (#19117) üzenetére


#20844032
törölt tag

Még szerencse, hogy a prémium appokat 6-9 hónapig tesztelik az LG-nél (najó nem az egész folyamat a tesztelés, de a jelentős része) :D Mondjuk máshol sem jobb a helyzet(samu).
Őrület...

(#19120) BloodRay válasza #20844032 (#19119) üzenetére


BloodRay
veterán

Na igen, pedig tényleg tesztelve lett bőven. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19121) snooze


snooze
veterán

az uj sw-vel gyorsabb lett a menü?

GO Gunners!!!

(#19122) Gioni


Gioni
csendes tag

Ez a fusonak nevezett akármi egy nagy fos.
Reklám bevétel céljából létrehozott nagy sz..r.
Ócska minőségű régi filmekkel és tartalommal.melyeket más oldalakról másol be.primitív módon.

(#19123) #20844032 válasza BloodRay (#19120) üzenetére


#20844032
törölt tag

Elhiszem, viszont sajnos tökéletesen rossz a tesztelési folyamat. Testközelből még nem ismerem az LG-nél a folyamatot, de teljesen biztos vagyok benne, hogy ugyanazt csinálják, mint a többi gyártó. Amivel csak az a baj, hogy hetek telnek el evvel a szekvenciális tesztelési folyamattal, mire a devek visszakapják javításra, illetve benyújthatják újra. Az sem segít sokat, hogy a javítás után többnyire már más teszterhez kerül, aki általában az előző hibára, illetve az annak javításával behozott új hibára már nem fókuszál, mert más szemszögből vizsgálja. Ez így marhára nem jó, Ettől sokkal intenzívebb és direktebb folyamattal emelni bőven emelni lehetne az appok működési hajlandóságán, ráadásul lehet, hogy nem tartana totál feleslegesen fél évig a befogadás.
Csak jelzésképp: a fuso pl. samun is hibás, és ott is átment...

(#19124) iviivi75 válasza Gioni (#19122) üzenetére


iviivi75
tag

akkor nekem bejön eza fos de gyanitom te bele sem néztél én 5.1 hangal még nem láttam másott online filmet igy közvetitettek volna és mint 1000 leirom de még 1 millioszor is tü éles a kép.

[ Szerkesztve ]

(#19125) #16729600 válasza iviivi75 (#19124) üzenetére


#16729600
törölt tag

Javaslom ennek ellenére, ha jelentkezel az LG public relations csapatába ,akkor ne Te írd majd a reklám szövegeket,illetve mutasd meg valami helyesírásban jártasabb kollégának közzététel előtt :Y

(#19126) iviivi75


iviivi75
tag

most legális oldalnál mit vársz ez nem torrent oldal.

(#19127) BloodRay válasza #20844032 (#19123) üzenetére


BloodRay
veterán

Teljesen egyetértünk.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19128) Indiant


Indiant
addikt

Mi tűnt el a Prémium alsó középső helyéről az új fw-el? (mert ott most nekem egy üres kocka van, de eddig nem az volt)

(#19129) a2d2


a2d2
addikt

Frissítettem a firmware-t, belőttem egyből az ice age mkv-t, hát a hangsávot most sem tudom magyarra váltani :(

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19130) Indiant válasza a2d2 (#19129) üzenetére


Indiant
addikt

Igazából nem értem ezt a problémát.
Volt olyan fw. amivel lehetett még, ugye?
Na akkor azt kell visszatenni és kész.

(#19131) HarryDEC válasza Remi1234 (#19056) üzenetére


HarryDEC
tag

A "virágbolt" -ból kétféle formátumban szokott fellelhető lenni a "BD25 -50": ISO kiterjesztés, vagy könyvtárszerkezetes. Mindkettő verzióból kinyerhető Bdmv\Stream\ mappákból az ....m2ts -file (álltalában a legnagyobb méretű a film), egyszerűen ki lehet másolni.
Szerintem az m2ts -kiterjesztésű file-okat nem játssza le a tv beépített lejátszója.

[ Szerkesztve ]

Korán keltem, hol az arany?

(#19132) Sérnyovác


Sérnyovác
tag

nekem is tetszik a fuso tv, semmi baj vele, igen sok általam nem látott tartalom van

(#19133) g0dl válasza HarryDEC (#19131) üzenetére


g0dl
addikt

Most már súgja meg valaki, mi az a virágbolt?

(#19134) HofiZoli válasza g0dl (#19133) üzenetére


HofiZoli
senior tag

pü ment :)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#19135) forrest85


forrest85
senior tag

Szerintetek melyik éri meg jobban?
LG 32LS570S
Vagy
Samsung 32EH6030
A 3D nem szempont, meg a Smart funkció sem nagyon. Minden egyéb ötlet jól jönne vásárlás előtt vagy más gyártók, ebben a kategóriában.
Köszönöm a segítséget előre is!

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#19136) thrill válasza Indiant (#19130) üzenetére


thrill
tag

Mondjuk mert az LM szériánál nem lehet?
Az ügyfélszolgálat is ezt "hazudta", hogy ők sem tudják sehogy sem.

(#19137) Néci


Néci
csendes tag

Szisztok !
Most néztem nekem is hiányzik a Prémiumban alsó középső de a kérdésem a Fuso-ra lépve szofver frissitést akar csinálni. Ha megcsinálom a frissitést a tvadokat újra kell rakni?
Üdv

(#19138) Remi1234 válasza HarryDEC (#19131) üzenetére


Remi1234
aktív tag

De lejátssza. ISO virágot eddig nem szedtem, de a Sanctum, és a Viharzóna is könyvtárszerkezetes BD25 volt. (Az elsőbe csak belenéztem, a második akadás mentesen végig futott) Csak az angol hangsávokat kellett kiszednem ugye. És ugye magát az m2ts filet futtattam.

PSN ID: RemiFungus

(#19139) iviivi75 válasza Néci (#19137) üzenetére


iviivi75
tag

Szia! Persze hogy frissitést kér csak igy tudod használni uj alkalmazásokat,frissits majd eldöntöd kell nem kell én inkább már nem mondok rola semmit.

(#19140) a2d2 válasza Sérnyovác (#19132) üzenetére


a2d2
addikt

Én is regisztráltam rá.
Végig is néztem egy dokumentumfilmet. Egész jó volt a minősége.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19141) a2d2 válasza Indiant (#19130) üzenetére


a2d2
addikt

Igazából már ebben sem vagyok 100% biztos, mivel vannak most is olyan filmek ahol engedi váltani a hangsávot. Szóval nem értem mitől függ ez.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19142) Indiant válasza thrill (#19136) üzenetére


Indiant
addikt

Te még hiszel a mesékben? :Y
Szerinted, akkor hogy lehetne frissíteni? A visszafelé, az ugyanaz. Csak ők blokkolták.
Ha gondod van a tv-vel és a legfrissebb fw. van a tv-n akkor szerinted hazaküldenek a két kezüket széttéve, hogy nem tudnak vele mit csinálni és így jártál? Nem hinném.
Az előző szériákhoz volt egy failsafe rom, amit először fel kellett tenni és utána tudtad a régebbi romot feltenni.
Gondolom itt is ez van, csak még nem publikus.

(#19143) Watt25


Watt25
veterán

Tisztázzuk már, hogy ehhez a Fuso-hoz milyen tévé kell. Tegnap este próbáltam előhozni, de nem sikerült. A frissítést elvileg megcsinálta, de nálam semmi változás nincs a Prémium app-ok között. LV5590-es tévén meg kéne jelennie?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#19144) _Ata_ válasza forrest85 (#19135) üzenetére


_Ata_
tag

Szia!

Én is a két modell között vacilláltam, de most már eldöntöttem, hogy az LG-t veszem.
Igazából mind a kettő 100Hz, a samsungnál nem a keretbe vannak a ledek, hanem hátul, ami azt mondják jobb, mert nem okoz felhősödést. Az Lg nél viszonjt alapbol azt modnják hogy nem nagyon van felhősödés mert jobban megoldották :)
Amiatt döntöttem az LG nél, mert nemrég beszivtam egy samsung plazmával, hogy szerintem zavaróan zúg a készülék, és a samsung szerviz azt mondta nem tekintik hibának, mert a ksézülék működik.
Írtam egyet az LG nek mintha lenne TV m már ugyanezzel a hibával, és egyböl mondták hogy akkor küldenek szakembert házhoz aki megnézi :) Ezért döntöttem az LG meleltt de igazából mind a kettő jó :)

(#19145) kmarci25


kmarci25
veterán

Tegnap este én is belenéztem a fuso-ba, de nem nagyon volt időm. Keresni lehet benne? Nekem egyébként pont a menüszerkezete nem tetszik, biztos meg lehet szokni, de még nem volt rá idő. Szóval sikerült valakinek keresni benne? :B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#19146) Flashget válasza Watt25 (#19143) üzenetére


Flashget
félisten

Samsung esetében a D6xxx szériában azonnal megjelent majd azt mondták november végén a 2012-es modellekben is benne lesz. Hát nem volt benne automatikusan hanem kis hackelés után tudták berakni ES tulajok.
LG-ről nem tudok nyilatkozni, de valami hasonló lehet itt is.

Realme GT Master Edition

(#19147) #20844032 válasza Watt25 (#19143) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az alkalmazásokat minden gyártónál modellcsop/modellév nyújtod be. A tesztelés is eszerint zajlik.
Azaz simán van olyan, hogy pl. 2011-es modelleken már rég kint van a store-ban, de a 2012-eseken még mindig szívóznak vele a teszterek, vagy mondjuk azon még tényleg szar. A samus fusonál is ez van, azért írják hogy hakkolással megy, az más téma, hogy előbb-utóbb lefejezi őket a samu, mert a saját szerverükről tolják fel a developer módba kapcsolt tévékre azt az alkalmazást, amire még nincs terjesztési engedélyük, bár az is igaz, hogy bötű szerint ezt így nem tiltja a samu.
Hogy mást nem mondjak, ha lesz eccer végre kanalam meg időm megcsinálni az alkalmazásomat LG-re, az pl. be sem nyújtom 2012 előtti modellekre, mert nem ismerik azt a formátumot, amivel az élő streamet nyomom...

[ Szerkesztve ]

(#19148) olahjana


olahjana
tag

Üdv Bloodray
Nem tudsz valamit az idei modellek megjelenési idejéről MO-on? illetve azok áráról?
Köszi

(#19149) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Ismét egy nagyszerű LG firmware update.
Rendszer: LG660s -> UTP -> Serviio server
Firmware update előtt:
Serviio mappából film kitallózva, felirat megy, minden oké. Én->hepi. Le kell állítanom a filmet. TV kikapcs. Na, itt jött az érdekesség. TV visszakapcs., Magic távirányítóval pipa rajzol, előjön az eddig játszott lista. Film kiválaszt, felirat megszűnik létezni. Serviioból kitallózva (filmet elölről kezdve, odatekerve, ahol voltam) felirat oké. Már ez is bosszantó volt, de még együtt tudtam vele élni.
Firmware update után:
Serviio mappából film kitallózva, felirat megy, minden oké. Én->hepi. Le kell állítanom a filmet. TV kikapcs. TV visszakapcs., Magic távirányítóval pipa rajzol, előjön az eddig játszott lista. Film kiválaszt, felirat megszűnik létezni. Serviioból ismét kitallózva felirat N I N C S! Másik film próba. Ismét N I N C S felirat. TV kikapcsol. Film megkeres, van felirat. ÁM: megnézem ezt a bizonyos filmet, elindítok másikat, és...? Na, na? Hát, persze, hogy N I N C S felirat! Kikapcsolás után 1 FILM erejéig ismét van feliratom. Hurrá!
Hozzáteszem: amikor megvettem a tévét, eredeti firmware-rel minden tökéletes volt!
Elmehet az LG a sz@rával a jó büdös francba! Hogy képzelik ezt úgy mégis?? Ha ezt tudom, eszem ágában nem lett volna LG-t venni! Azt hiszem, én a jövőben messzire elkerülöm az LG termékeket, és minden körülöttem lévő embert erre fogok ösztökélni! :(((

[ Szerkesztve ]

(#19150) Watt25 válasza #20844032 (#19147) üzenetére


Watt25
veterán

Jó, akkor máshogy teszem fel a kérdést. Van itt olyan, akinek 2011-es tévéje van (maradjunk ontopic-ok, tehát nem érdekel a Samsung tévé) és megjelent nála tegnap, vagy ma a Fuso?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.