Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39750) timar88 válasza maross (#39729) üzenetére


timar88
tag

Abszolút nem erről van szó. Meghallgatom és elfogadom az ellenvéleményt is. Elfogultnak sem mondanám magam, mert látok fent sok olyat, ami jobban tetszik mint az enyém és tudom hogy jobb. Ellenben. Jó pár ideas jött már ki ugye, mostmár egyre több éri el a 10k-t is. Ettől még a lego nyilván nem fog többet kiadni mint eddig. Viszont jópárat fel tudnék sorolni az eddig kiadottak közül, ami szintén réteg, és olyat is ami nem csak nekem, hanem a lego kedvelők 95%-nak nem ér egy lyukas garast se.
Visszatérve. Mivel elég rég adtak ki kastély témát, nem is értem miért,hiába mondod hogy réteg, szerintem ki vannak az emberek éhezve rá, az utóbbi időben folyamatosan minimum 4-5 castle téma érte el a 10k-t is. Most jött ki egy vár ugye, de az elég gyerekes, illetve ideasban a kovács. Mindkettőben sólymok a figurák, innen jött az ötlet. És nem volt egyszerű megtervezni, sok munkám van benne. Ezt a 10k-t elért ötletekre nem mind tudom elmondani, pl a mostani bicikliút, amit negyed óra alatt összedobok...
A címer meg van kisebben is amúgy, de nem passzolt a várhoz amit csináltam, úgyhogy ment félre egyelőre. 1-2 napon belül felrakom a várat is, várom a véleményeket.

[ Szerkesztve ]

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.