Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37299) LÁZ válasza adalbert1 (#37298) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sajnos a legonál van a hiba, mert anno én is paypal fizettem, de nálam a párom rá tud nézni a banki folyamatokra a melója miatt, és látta, hogy a bank és a paypal semmilyen requestet nem kapott a legótól a tranzakciókról, ők meg persze azzal jöttek, hogy 'már 1 hete elküldtük', úgy, hogy én szóltam 2 hét után, hogy srácok nem tűnt fel, hogy a törölt rendelésre még nem sikerült visszaküldeni a pénzt...és nem tűnt fel nekik /btw az ilyen malőrök eu szinten qrva sok nullát tesznek ki adott esetben sztem/.

persze az ügyfelest se kellett félteni, hiába mondtam szegénynek, hogy melyik tranzakciókkal van a bajom, folyamatosan bele akart keverni egy harmadikat is, meg hiába javasoltam, hogy írja fel a problémásakat egy papírra, és mind2-t küldje át a pénzügyi osztályra, nem ő szigorúan csak 1esével küldözgette át nekik :U , 1.5 órás telefonomba volt, mire kezdett tisztán látni a saját hülyesége miatt :DDD , és a végén elintézte az egészet egy 'nagyon sajnáljukkal meg 1200 vip ponttal, és reméljük, hogy legközelebb is minket választ'

finoman visszakérdeztem, hogy mondjon 1 dolgot az elmúlt 1,5 óra után ami miatt így tegyek....nagy volt a hallgatás, persze ügyfeles, nem ő tehetett róla, de megoldani neki kéne, mert ez a dolga, de már egy ideje nem úgy tűnik nekem, hogy bárkit is meg akarnának tartani..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.