Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) Stormcharger válasza sunnymarcell (#8750) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

Bármikor lejátszom veled és egy haveroddal a kombódat, én csak ad carryt viszek support NÉLKÜL! Meglátjuk, hogy a pró kombód mit ér egy normális ad carry ellen.

No pain, no gain.

(#8752) mandin válasza sunnymarcell (#8750) üzenetére


mandin
senior tag

Te egy beépített ember vagy és az a dolgod, hogy hülyeségeket kérdezz, és idegesíts másokat?

(#8753) sunnymarcell válasza mandin (#8752) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ez miért volt hülyeség? te is csatlakozol a vonathoz hogy "sunnymarcell mekkora egy hülye", mikor valószínűleg azt sem tudod mit kérdeztem?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8754) mandin válasza sunnymarcell (#8753) üzenetére


mandin
senior tag

Te folyamatosan marhaságokat kérdezel, én eddig nem szóltam, de hátha észreveszed magad, ha a fórum háromnegyede ezen a véleményen van. Folyamatosan trollkodsz, és az a szomorú hogy észre sem veszed.

(#8755) sunnymarcell válasza mandin (#8754) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

mondd már meg nekem, hogy az alistar + blitz kombó kérdés hogy trollkodás?
csak érdekel hogy te hogy gondolod. akármi ami nem a metagame-el kapcsolatos kérdés, az már trollkodás?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8756) mandin válasza sunnymarcell (#8755) üzenetére


mandin
senior tag

Nem csak ezzel a kommenteddel van a baj. Nem is érted mi a probléma. Erőlködsz, össze-vissza beszélsz, kontrázol mindenre, szimplán trollkodsz, nincs más szó erre, fogadd el.

(#8757) BoneDragon válasza mandin (#8756) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem kell vele foglalkozni, már akkor bebizonyította, hogy pro gamer mikor lvl20-ként kioktatta a többieket. Úgy sem veszi észre magát, hiába erőlködtök. :)

(#8758) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Az mi már, hogy 6 ELO-t nyerek, aztán a következő meccsen meg 14-et vesztek ? :W

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8759) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

sunnymarcell légy szíves csak indokolt esetben kérdezz, a válaszokkal pedig ne vitatkozz, mert úgy nincs értelme kérdezni!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8760) sagem válasza n a x v i L (#8758) üzenetére


sagem
addikt

Erről írtam egy kicsit lentebb, hogy átlagban ez van sajnos, ezért kell(ene) sokkal több meccset nyerni, mint amennyit veszít az ember, mert csak így lehet elmozdulni felfelé.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#8761) m4rk_ válasza philoxenia (#8759) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Ez már a második figyelmeztetés.. Közeleg a banhammer marci? :DDD

(#8762) philoxenia válasza m4rk_ (#8761) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Próbáljátok úgy kezeli, mintha okosakat kérdezne.....Nekünk nagyon kínai ez, szerintem ezzel a játékkal egyikünk sem játszik.... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8763) kexksz válasza philoxenia (#8762) üzenetére


kexksz
addikt

Amúgy egyáltalán nem olyan sűlyos, mint ahogy itt mindenki beállítja, azt meg végképp nem értem miért kell minden hszára 10 embernek valami oltást írnia.

(#8764) mandin válasza kexksz (#8763) üzenetére


mandin
senior tag

Te is oltottad, nem tudom miről beszélsz :)

(#8765) kexksz válasza mandin (#8764) üzenetére


kexksz
addikt

Igen, az első 2 hülyeségénél, ha senki nem mondta meg neki, hogy mi van, ti meg a 20. alkalommal írjátok le minimum 5-6an minden posztja után, hogy mekkora hülye, mintha kötelező lenne.

(#8766) cbr688 válasza mandin (#8764) üzenetére


cbr688
senior tag

az oltásokkal csak adod alá a lovat,tudod TROLL!
amúgy sztem csak hsz-eket gyűjt 59 napja van itt és több mint 500hsz...

(#8767) mandin válasza kexksz (#8765) üzenetére


mandin
senior tag

Most már én is látom, hogy nincs értelme, én egyszer leírtam ennyi, de szerintem nem neked kell a szárnyai alá venni.

[ Szerkesztve ]

(#8768) kexksz válasza mandin (#8767) üzenetére


kexksz
addikt

Én nem veszek szárnyai alá senkit, de engem jobban idegesít az, hogy minden hsz-e után jön fél oldalnyi off arról, hogy mekkora gyökér, mint maga a hsz, ami lehet, hogy valóban hülye kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

(#8769) ChromeX


ChromeX
addikt

azt jol olvastam ugye hogy a rewardokat a mostani top ratinged után fogod kapni? a season végén

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8770) superecneB válasza kexksz (#8768) üzenetére


superecneB
őstag

Egyet értek, bár én a másik féloldalnyi panaszfalat is eléggé unom.

(#8771) kexksz válasza ChromeX (#8769) üzenetére


kexksz
addikt

Nem, a topratinget átvitték a mostani elodra, és a toprating alapján kapod a rewardot, ergo ha lentebb mész akkor is a jelenlegi elod alapján, ha fentebb akkor maz az új top elod alapján

(#8772) Stormcharger válasza kexksz (#8768) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

2-szer írtam neki! Nem azért, mert troll. Én ezt teljes mértékben leszarom. Nem érdekelnek az olyan hülyeségek, hogy ő ownol, szétszed mindenkit, DE amikor már egy értelmes embernek (jelen esetben Neked) megmagyarázza, hogy márpedig neki igenis igaza van, az már nem trollkodás, hanem szín tiszta parasztság. Az ember, ha nem tudja miről beszél, akkor ne csinálja már. Tény ez egy fórum, lehet kérdezni, válaszolni. Ha kezdő vagy megértem az ilyen kérdéseket, ha visszaolvastok, én szívesen segítek mindenkinek, ha kérik (bár már nem játszom). De, ha ilyeneket kérdez vagy ne adj isten kijelent, és profinak állítja be magát, akkor nem fogom kezdőként kezelni, mint ahogy más sem. Én innentől nem foglalkozok vele, keresem a tiltás gombot, sajnos feleslegesen. Ugyan az, mint a kiberbenjámin, akit ha jól emlékszem k4csa, Te is ugyan úgy "oltottál", mint én, vagy a többiek. Ennyit akartam, erre a kommentre legyetek szívesek ne válaszoljatok, nem vitatkozni jöttem, ez csak véleménynyilvánítás. Köszönöm :)

Szerk: Offolást hanyagoltam innentől.

[ Szerkesztve ]

No pain, no gain.

(#8773) sasa311 válasza Stormcharger (#8772) üzenetére


sasa311
veterán

kiberbenjámin, haha :DDD
Régi szép idők!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8774) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Játszottam pár órát a dota 2-vel... felüdülés volt utána lol-t játszani.

(#8775) kexksz


kexksz
addikt

2 órát várok ranked queueban (vicc nélkül!) mert mindig leavel valaki. Végre bedob, de a Graves lv1en fogja és lelép aztán vissza se jön, 4v5ben 15/5re nyerjük early/mid game-et, csak kikapunk mert nincs AD carry... Ilyen szánalom enemy team egyszerűen nem értem, hogy kerül 1600 elora (nem mintha olyan überhigh lenne, de legalább azt gondolná az ember, hogy nem szopnak ki 4v5ben...)

(#8776) Stormcharger válasza BoneDragon (#8774) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

Mennyivel élvezhetőbb? Én nekem is kellett valami új, úgyhogy most Aionozok.

No pain, no gain.

(#8777) kexksz


kexksz
addikt

Mi van mostanság rankeden? Tegnap 40 percet vártam, nem tudtam játszani egyet sem, inkább kiléptem a queueból. ma 2 órát vártam, hogy tudjak egyet játszani, majd most akartam mégegyet. 50 perce vagyok a queueban és még semmi. Most komolyan, mi ez?

(#8778) ko9 válasza kexksz (#8777) üzenetére


ko9
addikt

Lehet még mindig bugzik Westen. Szerintem ha eljutsz 10 percig, relogolj, és próbáld megint.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8779) kexksz válasza ko9 (#8778) üzenetére


kexksz
addikt

Nem azzal van a baj. Kb fél perc, amíg bedob champselectbe, de egyszerűen MINDIG leavelnek.

(#8780) ko9 válasza kexksz (#8779) üzenetére


ko9
addikt

Ja azt hittem, hogy be se hív... Akkor nem tudom, lehet nem mernek játszani veled ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8781) BoneDragon válasza Stormcharger (#8776) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha nem lenne a LoL biztos arra kattannék rá, de mivel létezik így nem. Igazából nekem fura volt az egész. Legfurább az, hogy zsinorba 6 nyert meccs után is még csak lvl1-en vagyok és a csík több mint fele kell még a szintlépéshez. :D

(#8782) 1NST1G8R válasza ChromeX (#8769) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Mik lesznek a rewardok?

Fortune doesn't favor fools.

(#8783) LLaci89 válasza 1NST1G8R (#8782) üzenetére


LLaci89
tag

(#8784) Solad


Solad
őstag

De jó hogy akkor dobja be a bugsplatet amikor a nexust ütjük... :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8785) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Gyerekek, kiszivárogtak az új skinek, tessék válogatni! :D

Pentakill Olaf
Hi-Tech Blitzcrank
Armored Riven
Underworld Twisted Fate
Dark Templar Nocturne

[Halloween]
Pumpkinhead Hecarim
Zombie Brand
Teacher Fiora
Pirate Ryze

TF és Brand skinre szerintem benevezek! :D

(#8786) ChromeX válasza m4rk_ (#8785) üzenetére


ChromeX
addikt

Ez az info honnan van :) az armored riven izgatja a fantáziám

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8787) kexksz válasza ChromeX (#8786) üzenetére


kexksz
addikt

reddit, armored riven az a s2 finals jegyhez jár

(#8788) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Valaki elmondaná mitől kaptam +5 elot, amikor megnyertük?! (Ellenfél meg -5-öt kapott.)

(#8789) ChromeX válasza kexksz (#8787) üzenetére


ChromeX
addikt

ja akkor úgy fogjak hívni, arra kivancsi leszek hogy azt 975ért vagy féláron lehet majd venni, mer elvileg storeban is lesz a finals után

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8790) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Solotop-ra es mid-re egy top5-ot tudnatok mondani?

Fortune doesn't favor fools.

(#8791) ChromeX


ChromeX
addikt

[link] igazabol az bosszant hogy mondtam had menjek midre dianaval. mondta nem mer nem akar veszteni, bepickel egy zyrát. a tf-et szétvertem volna a dianaval de nem ő megy középre last pick voltam uh nem nagyon tudtam mit csinalni. persze jol el lett verve aztán jött a flame hogy mindenki szar. az másik kérdés h olaf mit csinalt.

egy winre voltam az 1300tol :( nyertem vesztettem +12 -12 több mint két óra utan ott vagyok ahonnan indultam :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8792) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Dotában minden meccsen van olyan hogy legalább 2-en kilépnek, de a rekord az mikor egyedül voltam. :) Gondoltam megyek egyet lol-ozni azért ebből a szempontból azért jobb... hát tévedtem, csak 3-an léptem ki. :P

(#8793) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Új rota:

Miss Fortune
Blitzcrank
Soraka
Amumu
Warwick
Jax
Zilean
Twisted Fate
Morgana
Udyr

Elég gyenge.. :(

(#8794) BoneDragon válasza m4rk_ (#8793) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most már dugják fel magukba MF-et....

(#8795) mandin


mandin
senior tag

Mindig megfogadom,hogy nem rankedezek, de megint elcsábultam. Továbbra is semmi értelme solo-ba, mindig van valami nyomorék leaver.

[ Szerkesztve ]

(#8796) 1NST1G8R válasza mandin (#8795) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Vegso soron ugyanaz mint a normal csak ott legalabb jatsszak a metat es oda visznek champet ahova kell.

Tegnap mentem egy normal blindot, mert gyakni akartam tristanaval bot-on, erre gyoker beirja trist go mid... Mondom bot ad carry vagyok nembaj, valasz: THIS IS NOT RANKED MATCH... :(((

Ki is kaptunk ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#8797) mandin válasza 1NST1G8R (#8796) üzenetére


mandin
senior tag

Még a meta sem jön össze mindig :D Hányszor voltunk már jungler nélkül, meg össze vissza teammel.

(#8798) superecneB


superecneB
őstag

A champion refound általában mennyi időt vesz igénybe?

(#8799) n a x v i L válasza superecneB (#8798) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Maximum 1-2 napot.
Btw. Valaki tud valamit arról, hogy mikor rakják be a kliensbe, ezt a "refund" lehetőséget?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8800) ChromeX válasza n a x v i L (#8799) üzenetére


ChromeX
addikt

azt olvastam hogy ezen a héten lesz ez ügyben valamilyen jellegű előre lépés az uj riotos mondta. (surrender at20on láttam)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.