Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) m4rk_ válasza Stormcharger (#8050) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Alapból ha rámész arra a menüre, csak a 30 napon belül vásárolt dolgokat láthatod. Szóval nyilván csak azok közül.

(#8052) kexksz


kexksz
addikt

Gragas 20 sec plussz CDt kap az ultiján...

Annyira jó, hogy szétnerfelnek underplayed championöket az alapján, hogy valaki játszik vele tournamenten, és hirtelen OP lesz, azelőtt fél évig meg senkit nem érdekelt. (Gragas, Shyvana, Mundo, Nautilus, etc...)

(#8053) Kanczy válasza kexksz (#8052) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Underplayed (nem tudni, hogy op) -> tournament (kiderül) -> overplayed (abuse)

Szerintem tök logikus... IEM óta minden 2. meccsemen volt egy gragas miden :K

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8054) kexksz válasza Kanczy (#8053) üzenetére


kexksz
addikt

Engem csak az zavar, hogy 1.5 évig semmi nem derül ki, csak akkor ha elviszik egy tournamentre, addig meg senki nem sír miatta semmit, utána meg hirtelen milyen OP lesz. :U

(#8055) kenwood


kenwood
veterán

az adobe air frissitese es a lol repair, hdd defragment jelentos mertekben csokkentette a crashek szamat es az fps parak is megszuntek,a de youtube videok (foleg zenet hallgatok) mar 360pben is szaggatnak,ha fut kliens.
sztem ez egy E8300 + 4 giga ram kombo mellett total nonszensz.
vmi otlet ?
nem lehet maximalizalni a kliens ram/cpu hasznalatat ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#8056) Stormcharger válasza m4rk_ (#8051) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

De ez kicsit szánalom nem?! Valamit csinálhatna a riot ezzel, mert ez annyit ér, mint szarnak a pofon!

No pain, no gain.

(#8057) sasa311 válasza Stormcharger (#8056) üzenetére


sasa311
veterán

Miért?

Megveszel egy skint és rájössz, hogy ingame egyáltalán nem olyan jó, mint a képen és visszaadod.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8058) m4rk_ válasza Stormcharger (#8056) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Nem azért, de úgy tudom IRL is így megy pl a cseregarancia mondjuk egy cipőre vagy bármire. Nem értem miért vagy felháborodva. :N

(#8059) Stormcharger válasza sasa311 (#8057) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

Gratulálni tudok, hogy te úgy veszel skin-t, hogy azt ingame nem nézed meg teszem azt youtube-n.

Igen, de a használati cikkekre azért adják, ha tönkremegy, kapj újat. Nem tudom mire akartál ezzel kilyukadni, de hülye példa volt. :F

No pain, no gain.

(#8060) m4rk_ válasza Stormcharger (#8059) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Jó, tökmindegy, a lényeget remélem azért érted. Szerintem így helyes ahogy csinálják.

(#8061) reflxx


reflxx
aktív tag

Gondoltam belépek pbe-re hogy mi újság ott és ezzel szembesültem : [link]
(remélem ilyet kapok west-en is :DDD)

(#8062) ko9 válasza reflxx (#8061) üzenetére


ko9
addikt

Ez igazából a Koreaiaknak fejlesztett opció, amennyiben nyilvános helyen játszanak (ún. PC Bangokba), akkor kapnak egy ilyet.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8063) reflxx válasza Kanczy (#8053) üzenetére


reflxx
aktív tag

szerintem ez baromság hogy tournament után nerfeljenek.. Mindenkinek van egy kedvence akit akármikor tud játszani őket miért nem nerfelik? F lord-nak tf a kedvence (tudtommal) vagy froggen féle aniviát miért nem nerfelik? :F

(#8064) Kanczy válasza reflxx (#8063) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ahogy írtam... ha OP valami, az csak akkor derül ki, mikor játszanak vele. Ha senki nem játszott eddig az amúgy OP Gragas-szal, majd hirtelen minden második meccsen van egy miden, akkor azt bizony sürgősen nerfelni kell, nincs ebben semmi meglepő :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8065) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Katarina:

Bouncing Blades [ Q ]: Now deals 60/95/130/165/200 (+0.45*AP) (Changed from 50/85/120/155/190 (+0.5*AP)) scaling on the mark for this spell is now (+0.15*AP) (Down from (+0.2*AP))
Shunpo [ E ]: Now deals 60/85/110/135/160 (+0.4*AP) (changed from 40/70/100/130/160 (+0.4*AP)) and now takes 15 % reduced damage (down from 20%)
Voracity [ Passive ]: Now reduces all cooldowns by 15 seconds (instead of just Death Lotus by 10 and refreshing basic ablilites.

még mindig a shunpo cd buffra várok, de ez is egész jó.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8066) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

nagyon szeretem ezt az játékok nagyon sokat játszok vele a haverokkal :DD

(#8067) ZeroLimit válasza ZeroLimit (#8066) üzenetére


ZeroLimit
tag

aki játszik vele vegyen fel Krisd

(#8068) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

Az elején nem tetszett de megszerettem és azóta lemondtam a cod4-ről több mint 40 hőst már megvettem kb 1,5 éve játszok vele

(#8069) sasa311


sasa311
veterán

Sajna nekem nem jó a ma este :( talán legközelebb, jó gamet ha toljátok!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8070) Solad válasza sasa311 (#8069) üzenetére


Solad
őstag

Nekem is így alakult, elhúzódott a meló, ebben a percben értem haza :(

Holnap csinálok valami szavazást hogy melyik időpont lehet jó a legtöbb embernek, most bedőlök az ágyba. /off

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8071) Solad válasza reflxx (#8061) üzenetére


Solad
őstag

Had értelmezzem: Megvan az összes hős így kapsz IPboostot.

Móricka! Most hogy levágták a lábad kapsz egy szuper futócipőt :D (Tudom, rúnára lehet költeni, de a cipőt is lehet nézegetni)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8072) Pedro78


Pedro78
senior tag

Azt hittem csak nekem nem volt jo a ma este :DDD

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8073) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

a pcsába már

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8074) ko9 válasza Solad (#8071) üzenetére


ko9
addikt

Nyet. Rosszul értelmezed. Játszadozol otthon a meglévő akkoddal, majd kitalálod, hogy haverokkal a haverjaid ellen is tolnád, és hogy teljes legyen a Tournament érzés, beülsz egy ilyen helyre. Belogolsz a PC Bangban a SAJÁT accoddal, amin megkapsz MINDENt használhatóra (tán a rúnákat is, de ez nem tuti), +20% IP boostot, mert itt játszol. Ha végeztél, hazamész, és leülsz újra játszani a magad teszem azt 24 hősöddel.
Így értelmezendő :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8075) reflxx


reflxx
aktív tag

okéoké legyen gragas nerf:/
amúgy nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de nekem talán a tegnapi volt életem legrosszabb napja :DDD (nem csak lol-ban de főleg abban)
3meccset játszottam abból 2 nem tartott 21 percig a 3. 55 preces volt de 10perc alatt 13halála volt bot laneünknek ...

(#8076) Solad válasza ko9 (#8074) üzenetére


Solad
őstag

Lévén hogy nem vagyok Koreai és nálunk nemigen van ilyen hely, így a mi valóságunkhoz közelebb van az én értelmezésem. Fölösleges válaszolni, tudom miről beszélsz, de nekem kell utoljára írni :D:D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8077) ko9 válasza Solad (#8076) üzenetére


ko9
addikt

Csakazért is válaszolok, ilyen lehetőség CSAK és KIZÁRÓLAG a koreai szerveren lesz elérhető, meg most a PBE-n amíg tesztelik.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8078) reflxx


reflxx
aktív tag

Srácok ez a referal acc húzás igenjó dolog :DD
Main acc-on kiégettek 4/4 troll team.. Akkor jöhet kisacc blind pick annie (ha már nem invel senki :DDD ) 2 meccs 2 win : 17-0-5 ill 22-0-0 :DD és nem tudja elcseszni a csapatod (!!!) Ajánlom mindenkinek aki hasonló cipőben jár :))

(#8079) sunnymarcell válasza reflxx (#8078) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ja csak egyik haveromat már bannolták miatta...

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8080) Szabix01


Szabix01
tag

Hello

Olyan kérdésem lenne a játékkal kapcsolatosan hogy
- Mit jelent az a rövidités hogy ks?
- Az érdekelne még hogy rp pontot lehet e majd valahogyna szerezni? (Vagy csak ugy lehet ha veszek pénzért)
- Valamilyen tippet tudnátok adni hogy gyorsabban fejlődjek vagy több xpt kapjak a játékok során?

Üdv Szabix01

"Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

(#8081) Solad válasza Szabix01 (#8080) üzenetére


Solad
őstag

- Mit jelent az a rövidités hogy ks?
Aki ezt írja, beismeri hogy egy ő istenbarma low

- Az érdekelne még hogy rp pontot lehet e majd valahogyna szerezni? (Vagy csak ugy lehet ha veszek pénzért)
Csak pénzért

- Valamilyen tippet tudnátok adni hogy gyorsabban fejlődjek vagy több xpt kapjak a játékok során?
Játssz többet ;) (lehet venni a storeban xp-boostot de felesleges pénzkidobás)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8082) reflxx válasza Szabix01 (#8080) üzenetére


reflxx
aktív tag

Hali,
ks = killsteal
rp-t venni tudsz pénzért.
xp boost vagy hosszabb game-k illetve ha jól tudom több ip-t (gondolom xp-t) kapsz ha leütitek mind a 3 inhibitor-t. LvL 3-on elvileg kapsz 400rp-t abból tudsz venni magadnak xp boost-ot ( bár szerintem hülyeség mert egyszer úgyis 30-as leszel ha játszol és inkább Ip boostot vegyél hogy hősöket vagy majd késöbb runákat tudjál venni)

BAKKER TITUSZ :D:D

[ Szerkesztve ]

(#8083) ko9 válasza reflxx (#8082) üzenetére


ko9
addikt

Ez így nem igaz. IP-t MINDEN esetben a meccs hossza függvényében kapsz.

Ha VICTORY, akkor a képlet a következő:

IP = 18 + (2,312*ElteltPercek)

Ha DEFEAT, akkor:

IP = 16 + (1,405*ElteltPercek)

Az ElteltPercek az éppen lejátszott meccs teljes ideje, és csak a megkezdett percek számítanak. Ergo ha 22:59 ideig tartott a meccs, akkor kevesebb IP-t kapsz, mintha 23:01-ig tartott volna.

Azok a legendák, ha full cleart csinálsz, (persze, mert hosszabb lesz a meccs), vagy ha az enemy surrendel akkor több IP-t kapsz, mind hamisak.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8084) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

"RP-t csak pénzért"
khm khm.

http://na.leagueoflegends.com/rewards/

amúgy néha szoktak adni, pl karácsonykor, vagy hosszú szerver leállás után, stb. (nekem van 63 RP-m úgy hogy 1 fillért nem költöttem RP-re)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8085) Drakuf válasza sunnymarcell (#8084) üzenetére


Drakuf
tag

Én speciel egy zsák rp-t tournamenteken szedtem össze. :D

(#8086) Solad válasza sunnymarcell (#8084) üzenetére


Solad
őstag

És mondd már meg nekem drága Marcell, ki csak az okoskodáséért élsz, hágy RP-t szedtél össze valós friend referrallal?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8087) sunnymarcell válasza Solad (#8086) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nem okoskodtam, csak válaszoltam neki. lehet hogy az emberek 95%-a illegálisan használja, de azon kívül ez egy mód, hogyan szerezzen RP-t.

mivan ha van rengeteg barlanglakó barátja aki 2 havonta 1szer megnézni az e-mailjeit, kap tőle egy ilyet, és megtetszik neki a játék?

igaz, nem sok ilyen van :DD emlékszem még amikor 5 lvl kellett, nem 10, összegyűltünk haverokkal, és felhúztunk lvl 1-ről lvl 5-re 5 win meccs alatt kb. 1-1,5 óra alatt ilyen accountokat.

amúgy ha már valaki itt kijavít téged, vagy hozzáad valamit amit kihagytál, az már okoskodás? istenkém.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8088) Stormcharger válasza Szabix01 (#8080) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

Szia,

-Ks = Kill steal , ezt akkor használják, ha ők tették rá a sok damage-t (sebzést) Te pedig az utolsó ütést/ütéseket vitted be.

-Rp: Szerver leállás ajándéka, karácsony, 10 meghívott barát után (akik felhúzzák 10es szintre az accountjukat, ez persze lehetsz te is) 975 RP jár. Ezt a honlapon bejelentkezve a my account menü alatt egy referal pontba találod, részletes infókkal, sok mindent szerezhetsz ami jól jöhet még.

-Gyors fejlődés... Level 9 ig kb told botok ellen (Co-op vs. al) majd utána mehet normal game, hogy kitapasztald mit, hogyan. Ha segítség kell és eu west szerveren vagy megtalálsz Stormcharger név alatt, tudok pár jó tippet adni. Ts hasonlók, segítek szívesen bármiben.

Üdv, Milán.

Ps. Sorry ha van helyesírási hiba, vessző hiba etc. De már nem vagyok szomjas, végülis... Szombat van vagy mi fene. :P

No pain, no gain.

(#8089) kexksz


kexksz
addikt

Curset és Dignitast kitiltották Season 2 záró championshipjéről, nem kaptak pontokat és a pénzdíjt is a 3. és 4. helyezett kapta helyettük.

(Aki nem tudná: Crs megkérte Diget, hogy had nyerjenek, mert akkor biztos helyük lesz a záró eventben, cserébe pedig egyenlően elosztják az elsőnek járó pénzt. Dignitas beleegyezett és mivel nem számított, hogy mit csinálnak, az idióták ARAMoztak MLG döntőjében. ami valahogy feltűnt a szervezőknek. :C )

(#8090) sasa311 válasza kexksz (#8089) üzenetére


sasa311
veterán

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8091) kenwood


kenwood
veterán

arra azert figyeljetek,ha 10 sajat accot hivtok meg,hogy a riot latja azt,ha minden meghivott ugyanarrol a geprol/kliensrol jatszik.
ez igaz dinamikus ip eseten is.
hogy eddig nem banoltak erte,nem jelenti azt,h nem is fognak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#8092) reflxx válasza ko9 (#8083) üzenetére


reflxx
aktív tag

akkor az a 100% ip cucc az fake? ez nekem is új :C

@sunnymarcell és mond aki még nincs lvl 30 szerinted mennyire érdekli a referal??

@kexksz menjmár :DDDDD ezek mit gondoltak?:DD hogy lehetnek ilyen buták az emberek?:DD Várj, a dignitas úgyis nyert volna, ha megkaphatják az egész pénzt mér akarnak osztozni?:DD

[ Szerkesztve ]

(#8093) sunnymarcell válasza reflxx (#8092) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát én nyomtam egy csomószor, jól jött az ingyen IP

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8094) kexksz válasza reflxx (#8092) üzenetére


kexksz
addikt

Így a Dignitas megkapta volna a 2. helyért járó pénzt + az 1. felét, ergo több pénzt kaptak volna mintha csak simán nyernek, a Crs meg több tournament pontot de kevesebb pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#8095) Noddy válasza kexksz (#8094) üzenetére


Noddy
senior tag

Szomorú, ahol megjelenik a pénz ott megy ez a mocsokság is. De ha nem lenne pénz akkor nem nagyon lenne minőségi, izgalmas játék...

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#8096) reflxx


reflxx
aktív tag

itt a videó különben :D
tegnap én néztem ezt a meccset de gondoltam csak fun nemhogy grand final :DD

(#8097) ko9 válasza reflxx (#8096) üzenetére


ko9
addikt

E csak az első 10perc. Az egész meccs jobb volt :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8098) superecneB


superecneB
őstag

Most akkor a Dignitas kérte meg a Crs-t, hogy a Dignitas nyerjen vagy fordítva? Csak mert a meccset a Dignitas nyerte a fenti videó szerint.

(#8099) mandin


mandin
senior tag

Ez az ARAM mit is jelent pontosan? :)

(#8100) Kanczy válasza mandin (#8099) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

All
Random
All
Mid

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.