Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) kexksz válasza ChromeX (#8400) üzenetére


kexksz
addikt

Nem, de maga a karakter is elég ratyi.

(#8402) n a x v i L válasza ChromeX (#8400) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Még egyszer sem játszottam Rengarral, de tipikusan olyan item, mint a Mejai. Tehát ha nagyon alázol vele, akkor érdemes lehet megvenni, ha pedig nem, akkor nem.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8403) szepi79 válasza Revoltek (#8395) üzenetére


szepi79
őstag

teemo nem AP+speed?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8404) Revoltek válasza szepi79 (#8403) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Maladi, Wit's End, Madred és a Frozen Mallet kell neki. Ezek alapján Ad + attack speed.

(#8405) kexksz válasza Revoltek (#8404) üzenetére


kexksz
addikt

Hát én se Maladyt, se Madredet nem vennék rá.

[ Szerkesztve ]

(#8406) szepi79 válasza Revoltek (#8404) üzenetére


szepi79
őstag

a malady nem éppen AD-s cucc. Ha a cél AD+AS, akkor már inkább phantom blade. (vagy az edge? mittoménmár.)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8407) Revoltek válasza kexksz (#8405) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Az bizony elég baj. :))

(#8408) superecneB válasza Revoltek (#8407) üzenetére


superecneB
őstag

Az bizony elég baj, ha ezt így gondolod. :))

(#8409) ChromeX válasza kexksz (#8401) üzenetére


ChromeX
addikt

Ami nagy kár mert a koncepciója nekem nagyon bejön ez a predátoros dolog :(

nem baj állítólag ebben az évben nem sokára lesz még egy ennél is idézem "vadabb assasin" ezt is olvastam valahol. viszont a syndrat betehetnék igazan pbe-re, nem annyira értem gyakorlatilag mukődőképs és játszható állapotban van csak balanceolni kell meg bufixelni kicsit de ha benn lenne a pbe-n nem látnák jobban millioan játszanának vele

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8410) sunnymarcell válasza kexksz (#8405) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Madredet megértem, de Malady miért nem? mit tennél rá ahelyett (ugye adott wits end, berserker boots, frozen mallet, bloodthirster, guardian's vagy mi a szar ami pár mp késéssel újraéleszt)?

(#8409) krómX: Rengarnál vadabb assassin mi lehet? :DD

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8411) kexksz válasza sunnymarcell (#8410) üzenetére


kexksz
addikt

Mondjuk Maw.

(#8412) akos727


akos727
senior tag

Király, hogy van ilyen topic is :DDD

(#8413) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Bazdmeg, megvan az év meccse. Talonnal boton tevékenykedtem, ashe és cho 7-0ra elfeedelt. Na már most enemybe topon volt teemo 1v2-be darius és rengar ellen. Teemo úgy jött le midre, hogy 10-1be volt. :C Egyszerűen fogtam a fejemet olyan szépen elkalapáltak minket, nem tudtam mit csinálni.

(#8414) sunnymarcell válasza kexksz (#8411) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nekem teemoval nem szokott gond lenni a magic dmg, rengeteg magic rest kap wits endből

igaz nem sokat játszottam AD teemot.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8415) ko9 válasza BoneDragon (#8413) üzenetére


ko9
addikt

Ma ilyen értetlen napom. Azt veszem ki a szavaidból, hogy te is feedelve voltál, a Teemo is, mégis kikaptatok :F

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8416) sasa311 válasza ChromeX (#8400) üzenetére


sasa311
veterán

Az itemet nem éri meg megvenni neki.

Solo toposnak nem rossz renegar. Jungelbe sem lenne gáz, csak sajnos lassú. Ultival viszont 100% a gank, olyan, mint egy noc ulti csak nem kell vision.

Lategame viszont sajnos fos.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8417) Revoltek válasza superecneB (#8408) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Learn 2 Play :D
Malady alap item, aki nem veszi meg, az ne is használja a Teemo-t. Ha off tank, ha ap, akkor is ott a malady, az a karakter lényege, hogy utódamaget tol. Többet vesznek le a cuccok sebzésben, mint amekkorát rálősz sima attack damageből.

(#8418) sasa311 válasza sunnymarcell (#8410) üzenetére


sasa311
veterán

Malady egy szarfos item.

Teemo base itemek amivel én játszom:

Cipő
Wit's end
Phage --> mallet

És innen szituációfüggő.
Madred jó lenne de aránytalanul drága.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8419) ChromeX válasza sasa311 (#8416) üzenetére


ChromeX
addikt

hát teamfigtba mondjuk elultizik nagyon könnyen kitudod focusolni az enemy carryt és ha viszonylag jó a geared akkor még akar megis tudod ölni vagy nagyon leburstolni, hogy menekülnie kelljen. hát a többi skillje sokat nem ér annyira a védekező statokat nemtudom csak nagyon rövid időre kapja meg ha jol tudom. Ha a bola range nagyobb lenne az már jobb lenne.

egyébbként firstbloodolni lehet vele, boton bemész hátulrol a bokorba és ha van kis szerencséd pirossal lehet egy jót gankelni.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8420) kexksz válasza Revoltek (#8417) üzenetére


kexksz
addikt

:Y

(#8421) sasa311 válasza Revoltek (#8417) üzenetére


sasa311
veterán

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8422) BoneDragon válasza ko9 (#8415) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, azt kifelejtettem hogy gragas is 6-0ba volt. :D

(#8423) superecneB válasza Revoltek (#8417) üzenetére


superecneB
őstag

Örülök, hogy mindig jön egy ilyen kis okostojás, de csináld csak magadat járatod le!

De ha nagyon érdekel leírom:
Cipő+3 / 4 poti (Adott esetben cloth + potik)
Wriggle's / Wit's End (ez gyakorlatilag counter a szuper maladydra) - ha kell az mr, ahogy a 4. potira várás is ellenfél függő.
Phage - > mallet
Madred / Guardian Angel (a sorrend attól függ mire van szükség) De mivel ez nem szent írás, és nincs kőbe vésve simán eltérek tőle ha a counter build úgy kívánja. Ilyenkor adott esetben egy általad szétszárolt malady is szóba jöhet de igen ritka és szükségtelen. A lvl2 boots pedig ugyan csak szitutól függően mercury's treads > 'serk greaves.

[ Szerkesztve ]

(#8424) Revoltek válasza superecneB (#8423) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Ez nem okoskodás. Alap item. De nem izgat, építsd úgy, ahogy akarod. Nem fogok ezen vitázni veled. Ha te attól leszel boldog, ha nincs meg a Malady, akkor ne vedd meg. Nem erőszak a disznótor.
Részemről ez itt lezárva.

(#8425) m4rk_ válasza Revoltek (#8424) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Figyelj, ha többen is írják, hogy nem jó, nem gondolkoznál el azon, hogy esetleg nincs igazad? Csak egy tipp...

(#8426) Revoltek válasza m4rk_ (#8425) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Többen is tévedhetnek. Tényleg szeretném már ezt lezárni. Hagyjuk. Én megveszem neki, más meg nem. Ennyi.

(#8427) sasa311 válasza Revoltek (#8426) üzenetére


sasa311
veterán

Malady a legfosabb item a játékba a snowball itemek után. Senkinek semmi értelme megvennie.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8428) Kanczy válasza Revoltek (#8426) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Az egy dolog, hogy tévedsz, de a vicceskedő l2p beírás elég ironikusan hat ilyenkor :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8429) ChromeX válasza sasa311 (#8427) üzenetére


ChromeX
addikt

egyébbként miért? van rá tippem de nem akarok hülyeséget írni.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8430) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Egész jó ez a Varus .. Egyre jobban megkedvelem.. [eredmény] És még csak nem is miden kezdtem ..

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#8431) ko9 válasza ChromeX (#8429) üzenetére


ko9
addikt

Legyen meg az örömöd. Reggeli patchel elérhető Syndra PBE-n :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8432) sasa311 válasza ChromeX (#8429) üzenetére


sasa311
veterán

Mert 1825 G-ért kapsz 50% AS-t, 25 AP-t, 20 on hit dmg-et és egy stackelődő - MR-t egy enemyn.

Míg 2150G-ért kaphatnál 40% AS-t, 30 MR-t, 40 on hit dmg-et és egy stackelődő MR buffot a Wit's endtől.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8433) AlyArkhon válasza ko9 (#8431) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Rendes szerón mikortól lesz elérhető Syndra ? Holnaptól ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#8434) BoneDragon válasza AlyArkhon (#8433) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt ugye nem kérdezed komolyan? Amúgy karácsonykor.

(#8435) AlyArkhon válasza BoneDragon (#8434) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Üdv. Figyu, mivel tavaly óta nem loloztam csak most cseppentem be éppen a gameba újra , így kicsit megfakultak már a dolgok . Annyit látok hogy ott van a karakterek közt de nem lehet meg megvenni . Szerinted akkor komolyan kérdeztem vagy csak idétlenkedésből kérdeztem hogy mikortól lehet megvenni a karit ? :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#8436) BoneDragon válasza AlyArkhon (#8435) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kettővel feletted írták, hogy most került pbe-re. Amúgy kipróbáltam és nem nagy szám. Annyi tetszik hogy a minionokat lehet dobálni. Ez is 1 hetes champ lesz.

(#8437) ChromeX válasza ko9 (#8431) üzenetére


ChromeX
addikt

Örültem is de aztán kikipckelték elöttem ugyhogy léphettem ki :D
amugy tök jo ez a bonus rp duplázás, pont most akarom ugye venni.

jameg aki nem látta volna: maokai, caitlny ára -> 4800ip garen ára->450 ip

sasa: erre gondoltam énis, hogy nem tul cost effektiv :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8438) AlyArkhon válasza BoneDragon (#8436) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Írtam pü-t , egyébként még annyit hogy amikor én utoljára lol oztam még ez a pbe sem volt, annak is most néztem utána hogy az mi . :DDD Így megint csak nem tudtam meg többet a megjelenéséről .. :DDD

Időközben megtudtam amit akartam így tárgytalan a kérdésem .

Neked meg BoneDragon : sok a rizsa .. :DDD a lényeget vagy semmit thx. :R

"Ezt ugye nem kérdezed komolyan? Amúgy karácsonykor."

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#8439) BoneDragon válasza AlyArkhon (#8438) üzenetére


BoneDragon
veterán

Rizsa? Erről jut eszembe, éhes vagyok. :D Am sry, de már korán reggel felbasztak. Szóval most tették fel pbe-re így max 2 hét is kint lesz. De ne fűzz hozzá nagy reményeket...
Amúgy ha probálgatjátok rengart építsétek full ad-ba. Akkora dmg-je van, simán kiszed 2-3 ütésre egy ad carryt. Mire észbe kap, meghalt.

[ Szerkesztve ]

(#8440) superecneB


superecneB
őstag

ELO loss csak 1400-ig van, tehát az alá nem csökken?

(#8441) DonCapello válasza superecneB (#8440) üzenetére


DonCapello
tag

Pontosan.

(#8442) DonCapello válasza superecneB (#8440) üzenetére


DonCapello
tag

Pontosan.

szerk - elnézést, nem tudom miért ment el kétszer.

[ Szerkesztve ]

(#8443) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

annyira imádom az olyan játékosokat, akinek az egója annyira megüti az eget miután 2-t solo killel az elején egymás után, hogy vesz egy mejait. még szerencse hogy az ilyenek az ellenbe vannak.

utána még elkezdi a hogy "noobs always 3v1" meg "why you focus me noobs lrn2play", utána még a végén is "learn 2 play noobs i would own you 1v1"

ilyenkor ezek vajon mit éreznek?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8444) kexksz válasza superecneB (#8440) üzenetére


kexksz
addikt

Ha a decayre gondolsz akkor igen.

(#8445) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Érdemes megnézni, hogy milyen pro ad carry-nk volt... link

Egy kill-t behúztam az ultimmal, egyet pedig a passzívom ölt meg, de végig én voltam a hibás, hogy minden kill-t loptam. De biztos, hogy az is az én hibám, hogy egy 46 perces game alatt képes volt 1-et ölni. Ja és 1x láttam, hogy ultizott, de az is mellé ment... :U

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#8446) sasa311 válasza Dani_kp (#8445) üzenetére


sasa311
veterán

476 vs 259 cs

LOL
Innentől már mindegy is ki mennyit ölt :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8447) ko9 válasza ChromeX (#8437) üzenetére


ko9
addikt

Most valahogy ilyennek érzem magam:

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8448) Dani_kp válasza sasa311 (#8446) üzenetére


Dani_kp
őstag

A "vicc" az egészben, hogy cait-nek, már a 20-25. percbe volt 200+ cs-je...

https://ingatlan.com/33821564

(#8449) mandin


mandin
senior tag

Garen 450 IP? Hát ezen most meglepődtem...

[ Szerkesztve ]

(#8450) ChromeX válasza ko9 (#8447) üzenetére


ChromeX
addikt

:D én kihasználtam tegnap este megvettem. nagyon jó ez a double rp, mondjuk nekem ez most disznó mák volt az tény.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.