Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) kexksz válasza m4rk_ (#8550) üzenetére


kexksz
addikt

Te, ez nem Twitter, ne hashtagezz. :D

(#8552) ChromeX válasza kexksz (#8541) üzenetére


ChromeX
addikt

azért a jelenlegi oriannat nem nevezném szarnak, tény hogy még mindig macerás de a buffok amiket kapott nagyon jó hatással voltak rá.

btw csak én érzem úgy, hogy kicsit kezd! sok lenni a fun skin amiket most adnak ki? értem ezalatt az olyanokat mint pl az octoberfest gragas, pool party ziggs. bár tény, hogy ez ízlés dolga de én sokkal szivesebb látnék több olyan skint mint mondjuk a headhunter rengar, pl udyrnak vagy skarnernek, udyrnak egy normális sincsen ami kinéz valahogy. bár az uj jax nem lesz rossz.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8553) BoneDragon válasza m4rk_ (#8550) üzenetére


BoneDragon
veterán

Simán. Még szerencse, hogy drága skinek mellé nem osztogatnak skillt.

(#8554) kexksz válasza ChromeX (#8552) üzenetére


kexksz
addikt

vagy, nem és.

(#8555) ko9 válasza ChromeX (#8552) üzenetére


ko9
addikt

Jönni fog még idén elvileg Battlecast Skarner. Na arra kíváncsi leszek :D

Na de mondjuk az Arcade Sona az betyár lett :C

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8556) ChromeX válasza ko9 (#8555) üzenetére


ChromeX
addikt

ja azt énis láttam :) ezek a battlecast skin nem rosszak mondjuk. a xearhos megvan az pont nem olyan jó :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8557) Drakuf


Drakuf
tag

Ha nem segít a guide akkor nézzetek több streamet. :) Ez egy észjáték... simán tanulható...

(#8558) Kanczy válasza Revoltek (#8537) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

És? :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8559) sasa311 válasza m4rk_ (#8546) üzenetére


sasa311
veterán

Papír Pantheon, MANAMUNE Ezrael, Evelyn (létezik még az a karakter?!), exhaust nélküli Sona...

Szerinted te vagy jó vagy szar az ellenfél? ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8560) ChromeX


ChromeX
addikt

Twisted Fate is receiving a Visual Update :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8561) m4rk_ válasza sasa311 (#8559) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Tudom, tudom, azért nagyban rásegített az enemy. Amúgy meg a mi csapatunkból a Janna / Ashe build se piskóta.

(#8562) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Ok, ez most made my day: [link] :C

[ Szerkesztve ]

(#8563) kexksz


kexksz
addikt

Megyünk haverrel normalt nyugiba, hogy kicsit szórakozunk. AP Renger topot pickelek, ő meg AP Ezreal midet. Innentől kezdve a 3 további ember trollpickel és azt mondja, hogy reportolnak minket, mert ők 3as premadeben vannak, mi meg trollpickeltünk, aztán afkoltak meg feedeltek egész játék alatt, azért mert elcsesztük a játékukat a trollpickkel. (Persze közben jött a flame áradat is.) Hát jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8564) sasa311 válasza kexksz (#8563) üzenetére


sasa311
veterán

Valljuk be AP renegar baszottul troll ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8565) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Darius AD carry. God, why?! :O :O

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8566) Kanczy válasza sasa311 (#8564) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Igazából nem...ha már megvan a Lichbaneje, egyenesen erős :B

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8567) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Renger? renegar? Szegény Rengar...

(#8568) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Janna
Cho'Gath
Corki
Varus
Riven
Mordekaiser
Jarvan
Mundo
Vladimir
Annie

Már megint Varus?!

[ Szerkesztve ]

(#8569) reflxx válasza BoneDragon (#8568) üzenetére


reflxx
aktív tag

:R
Már kerestem du. de még nem találtam :)

(#8570) ChromeX válasza BoneDragon (#8568) üzenetére


ChromeX
addikt

skin sale listet nem tudod?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8571) kexksz válasza sasa311 (#8564) üzenetére


kexksz
addikt

Igazából egy AP sion 2 AoEvel és erősebb gankekkel. :P

(#8572) Dani_kp válasza BoneDragon (#8568) üzenetére


Dani_kp
őstag

Múltkor meg Graves és Caitlyn volt folyamatosan felváltva free...

https://ingatlan.com/33821564

(#8573) sasa311 válasza kexksz (#8571) üzenetére


sasa311
veterán

Igazából egy AP sion stun és shield nélkül ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8574) kexksz válasza sasa311 (#8573) üzenetére


kexksz
addikt

De cserében van 2db AoE az egy helyett illetve kb. úgy gankelsz vele mint egy Nocturne. :D (Egyezünk ki abban, hogy mindkettő szar. :DDD )

(#8575) sasa311 válasza kexksz (#8574) üzenetére


sasa311
veterán

Na ebben kiegyezek :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8576) ChromeX


ChromeX
addikt

egy kivételével csak defeat van a match historymba :D azt hittem, hogy elkezdődött a suli nem lesz délelött olyan sok retard de tévedtem, amitket tegnap meg ma láttam.... már több mint fél éve játszom de még mindig megtudnak lepni, hogy mik vannak. azért ilyen is rég volt, annyira durvákat feedlenek

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8577) superecneB válasza ChromeX (#8576) üzenetére


superecneB
őstag

Furcsa pont emiatt nem toltam rankedet nyáron, és most kezdtem el, eddig tök értelmes embereket kaptam, már pickeknél megtudtunk egyezni ki mit fog pickelni, teljesen komprumisszumra hajlóan, és mecccs közben is tök jól kommunikáltak, pedig volt közte ukrán, lengyel, cseh stb... Teljesen pozitív tapasztalatom van, csak, hogy egy kis reményt adjak :)

(#8578) ChromeX válasza superecneB (#8577) üzenetére


ChromeX
addikt

tudom nekem is volt sokszor ilyen, valahogy az utóbbi napok problémásak sajna. mondjuk ha hozzáteszem hogy egy két hete meg csak victory-m volt :) volt egy elég hosszu win streakem most jön a másik fele.

viszont csak nem akarjak leárazni az mf skint :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8579) ko9 válasza ChromeX (#8578) üzenetére


ko9
addikt

Nem megyek veled többet ;]

Egyet nem értek. Adott egy -elméletben- nyert meccs, majdhogynem 2szer annyi kill van a teamünkben, mint az ellenfélnél. A topos Jayce farmolt, bekerítették, 1v4ben meghalt. Erre a jungler Udyrunk (aki folyamatosan rambozott, csak valahogy mindig meg tudtam menteni / meg tudott menekülni) elkezdi flameelni, hogy mekkora noob, hogy haljon meg az anyja autóbalesetben, meg ilyenek, mert mindig soloba hal meg (hozzáteszem, 1 alkalom volt). Hozzá se kell tennem, hogy Jayce besértődött kb 5-6 percet afkolt, buktunk 1-2 teamfightot emiatt. Mikor vissza is jött, akkor is a csapatösszetartás 0 volt. Minden lanet nyertünk, simán hozhattuk volna a meccset, ha nem kezdenek el flamelni. Én próbáltam nyugtatni őket, hogy ez csak egy játék, ne legyetek ennyire idóták, stb, de mintha a falnak beszéltem volna...
Nem értem, ezeknek miért jó ez :F Ettől nő az e-penis? :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8580) ChromeX válasza ko9 (#8579) üzenetére


ChromeX
addikt

elinditom a rankedet megy a champ select már van egy solo topos és a negyedik pick pickel egy temot lock és beirja nagy betükkel: "ME TOP" aztán irjuk hogy mi a pcs van már van topos erre ő "ME SOLO TOP" jutalma újra hivja a rendszer én jutalmam 30perc bünti :) mondjuk még mindig jobb mint -11 elo

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8581) szepi79 válasza ChromeX (#8580) üzenetére


szepi79
őstag

nem toltam még se rankedet, se draft picket, de ezt most hogy? kiléptél?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8582) kexksz válasza szepi79 (#8581) üzenetére


kexksz
addikt

Így van

(#8583) glacious válasza ko9 (#8579) üzenetére


glacious
addikt

Tegnap ellenünk volt egy ilyen Jayce :-) kb. lvl. 9-ig gyalázott és amikor leöltem Sejuanival zsinórban 3szor, onnan bukta az ellen, mert a fele gameben afk volt és a teamfightokban sem remekeltek akár vele vagy nélküle.

(#8584) szepi79


szepi79
őstag

Hey I just met you
and this is crazy
but here's an option
so lock in maybe...

:DD :DD :DD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8585) sunnymarcell válasza szepi79 (#8584) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát ez elég gyér volt

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8586) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Teemo... 10-ből 9 win. Az úgy wtf? :D

(#8587) n a x v i L válasza sunnymarcell (#8585) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Én a helyedben itt inkább nem szólnék le semmit. Nekem sem tetszik, de bajom sincs vele, ezért inkább csendben maradok. Jobban tennéd ha te is igy tennél, mert itt amúgy sincs valami nagy tábora a téged kedvelőknek. Ezzel csak neked akarok jót, hiszen már te is észrevehetted, hogy minden egyes hülyeséged után minimum 4-5en elküldenek a fenébe. Amit viszont már én is unok. Főleg azt, hogy nem hallgatsz rájuk(ránk).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8588) superecneB válasza BoneDragon (#8586) üzenetére


superecneB
őstag

Nem tudom miért lepődsz meg ezen Teemo egy kbszott jó karakter. Majdnem mindegyik melee-t le lehet vele zúzni topon, különösebb trükk nélkül. A kis gombáival szét lehet "wardolni" a kritikus területeket és még le is lassítja a gankre készülő junglert. Elég jó sebzése van összességében, jól skálázódik a tárgyakkal is.

(#8589) ChromeX válasza superecneB (#8588) üzenetére


ChromeX
addikt

egyszer lattam egy olyat aki ugy buildelte hogy wits frozen armor, frozen malet, force of nature, tehát ilyen off tank/tank és tök jó volt. ennyire tankos buildel még nem láttam de nagyon becsapos volt mert azt hitték hogy o kis temo megöljük kifocusoljuk aztan meg kva nehéz volt megölni, enemy ad carryt ugy ölte hogy még ott volt neki a supportja is.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8590) sunnymarcell válasza ChromeX (#8589) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

mi az a frozen armor?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8591) sasa311 válasza ChromeX (#8589) üzenetére


sasa311
veterán

Ezut úgy hívják, hogy TEEMO PASSIVE AOE TAUNT!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8592) superecneB válasza sunnymarcell (#8590) üzenetére


superecneB
őstag

[link] Gyanítom, hogy rajtad kívül mindenki értette mire gondolt... :U Semmi személyeskedés.

[ Szerkesztve ]

(#8593) ChromeX válasza sasa311 (#8591) üzenetére


ChromeX
addikt

:D de ez amúgy viccnek hangzik pedig valóban így van ahogy mondod, mert simán benne lehet az emberekbe ez elég mókás:D .

igen heart mindig armornak hívom nemtudom miért.sry

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8594) BoneDragon válasza superecneB (#8588) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezaz vedd el azt a kis örömömet. :D Amúgy én ap-re szoktam építeni, core item: nashor's tooth és rabadon, többi szitu függő.
Pont előbb volt ellenem egy ad teemo, nekem volt kb ~600 ap-m, belesétált egy gombámba, kapott 1 köpőcsövet a pofijába és annyi volt... De miért mosolyog miután meghalt???????? :DD

[ Szerkesztve ]

(#8595) sunnymarcell válasza superecneB (#8592) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

igaz, mivel más frozen cucc nincs
csak nagyon nem értettem miért akarna valaki Teemo-ra frozen heart-ot rakni.

AD carry-n ti milyen quinteket használtok?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8596) superecneB válasza sunnymarcell (#8595) üzenetére


superecneB
őstag

Ne törődj a miértekkel :)
"jobb nem firtatni a miérteket. Jól is néznénk ki, ha mindenki az okokat keresné, a megoldásokat meg senki." [link]
Ez csak így eszembe jutott

Flat AD quinteket. Alapvetően: Flat AD marks, Flat Armor seals, Flat MR glyphs, Flat AD quints - oldalt használok az összes AD carryre. Régebben Ezrealra volt külön oldalam mr helyet mana regennel, de tök felesleges szerintem.

(#8597) szepi79 válasza superecneB (#8596) üzenetére


szepi79
őstag

miért jobb a flat MR mint a skálázós? szvsz inkább az utóbbi lenne jobb, mivel a játék elején még csak elvétve kerülünk szembe APs veszéllyel. de szóljatok, ha rosszul gondolom.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8598) ChromeX válasza szepi79 (#8597) üzenetére


ChromeX
addikt

ez igaz oda nekem is per/lvl van szerintem is jobb.

ez cho de komoly miden, szokta valaki ott jatszani?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8599) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Szemét mundo elszaladt a penta killem elől. Better nerf Teeto!!!4

(#8600) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Azért mondjuk csinálhatnának valami olyasmit, hogy pl. ha valaki leavel akkor csak az eredeti ELO veszteségnek csak a felét kapjuk meg, vagy legalább kevesebbet. Nagyon idegesitő, hogy kb. minden második ranked meccsem ezen úszik el. 1-2 nap rankeddel egyből húztam húztam magamon 80 ELO-t de most kb. lehetetlen feljebb jutnom, mivel most minden második meccsemen kapok egy trollt vagy egy leavert. Teljesen mindegy, hogy melyiket mert mind a kettő instant lose-t jelent. Az előbb például mind a kettőből jutott nekem. Viktor először elfeedelte Katát öt perc alatt majd leavelt. A support Tryndamere már csak a hab a tortán. Mondjuk a lényeg nem a sirásomon van (mert ugye trollok, leaverek, feederek mindig voltak vannak és lesznek is), hanem azon, hogy jó lenne egy ilyesfajta változtatás.

Mundo mi elől nem szalad el ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.