Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) kexksz válasza ko9 (#8447) üzenetére


kexksz
addikt

Én is. :D

(#8452) ChromeX


ChromeX
addikt

egyébbként a sejuanival mér nem jatszanak többen? szerintem nem rossz jungeler, nagyon erősek a gankjei ha reagál a csapattárs gyakorlatilag nem lehet megszökni előle a permaslow miatt. lehetne kicsit erősebb de egyáltlán nem haszontalan

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8453) szepi79


szepi79
őstag

rúnázásban kérnék segítséget. egyelőre nem veszek több championt, most már tudok tier3as rúnákat használni, és szeretnék első körben egy olyan AD oldalt összeállítani, amelyik a legtöbb (AD alapú) championomnak megfelel.
jelenleg a következők vannak meg:
darius
teemo
tristana
xin zhao
lee sin
master yi
riven
ashe

mire menjek rá? attack damage-re? legyen armor penetration is? (attack speed is tetszik, de a fenti csapatnak legalább a fele nem profitál belőle túl sokat) teljesen tanácstalan vagyok, mert rengeteg fajta rúna van, és sealből az AD-s már nem ugyanannyit ad, mint pl. a mark vagy a glyph.

egyáltalán, egy ADs karakternek mennyi armor penetration kell? (tudom, szituációfüggő, mert ha az ellenfél egyáltalán nem vesz armort, akkor nem kell sok.)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8454) Noddy válasza szepi79 (#8453) üzenetére


Noddy
senior tag

Lehet nem a legjobb de nálam AD-ra a következő van, nekem megfelel:

3db 3.33 Arm Pen Quint
9 db 0,95 AD Mark
9db flat armor seal
9db flat magic res glyph
De Jax-nél az armor pen helyett is attack dmg van. Ha valaki ezt módosítaná szívesen veszem a kritikát.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#8455) kexksz válasza szepi79 (#8453) üzenetére


kexksz
addikt

AD Mark
Flat Armor Seal
Flat MR Glyph
AD Quint

(#8456) szepi79


szepi79
őstag

köszi mindkettőtöknek, és még nagyjából ugyanazt is írtátok :D

egyébként bármilyen karakternek célszerű armor sealt meg MR glyphet pakolni?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8457) ko9 válasza szepi79 (#8456) üzenetére


ko9
addikt

Én szvsz mindenkinek azt pakolom :) Kivétel a support, oda sárgába is gold/sec megy.

Amúgy mostanában egy érdekes opciót is beleraktam. AD rúnázásnál rakok be egy Crites Markot is, mert amióta megszűnt a Crites mastery, azóta 0 crit chance earlybe a karakternél. Így van 1%, de az pontosan végtelenszer több mint nélküle :DDD Néha critelsz, de az ha pont egy lanefight közbe jön be sorsdontő lehet :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8458) kenwood válasza ko9 (#8457) üzenetére


kenwood
veterán

ha sikerul bebizonyitanod,h 0Xvegtelen egyenlo eggyel,sztem megkapod a matek nobelt :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#8459) ko9 válasza kenwood (#8458) üzenetére


ko9
addikt

Nem azt írtam, hogy egyenlő vele, hanem hogy végtelenszer több nála. Nem ugyanaz :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8460) szepi79 válasza ko9 (#8459) üzenetére


szepi79
őstag

még csak ez sem igaz, a 0-t szorozhatod akármennyivel, végtelennel is, akkor is 0 marad. a 0 pedig nem végtelenszer több a 0-nál. hanem egyenlő.

szerencsétlen volt a megfogalmazás, a végtelen belekeverésével olyan szofisztikai zsákutcába kerültél, ahonnan nagyon nehéz kikecmeregni :DDD

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8461) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Miért kell itt bonyolitani a dolgokat ? :D A lényeg az, hogy a 0,93% crit chance is több mint a semmi és bizony néha jól jöhet :D!

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8462) szepi79 válasza ko9 (#8457) üzenetére


szepi79
őstag

és ezzel dzsungelezni is lehet menni? oda nem lifesteal kell inkább?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#8463) ko9 válasza szepi79 (#8462) üzenetére


ko9
addikt

Nem feltétlen. AD-s junglesoknak jó (pl Evelynnel ezzel junglezok), de inkább Markokba AttackSpeedet rakok (Alistar, Udyr, esetleg WW).

n a x v i L: :R

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8464) kexksz


kexksz
addikt

(#8465) LLaci89 válasza kexksz (#8464) üzenetére


LLaci89
tag

Hogy lehet az h 6vs6? :D Először le se esett hogy picit többen vannak. :D

(#8466) ko9 válasza LLaci89 (#8465) üzenetére


ko9
addikt

Nem egy mai meccs. A game maga 5v5, és gondolom tournamenten vannak, és anno így oldhatták meg a Spectate-et.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8467) ChromeX


ChromeX
addikt

easten nem lenne pár ember 5v5 rankedre nem kell nagyon pronak lenni, csak azér ha nem most kezdted az már oké, kis ranked tapasztalattal. Igazából azért lenne jó, hogy értelmesen tudjunk játszani kis téttel. nem lenne annyira komoly a dolog.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8468) ko9


ko9
addikt

Na még így se jártam...
Ment a meccs, egyszer csak megállt minden, mintha elment volna a netem. Néha előfordul, gyors Alt-Tab, de ment rendesen. Váltam 1percet kb, Alt-F4, majd újracsatlakozok. Igen, de kidobott teljesen előre a kezdőképernyőre. Relogoltam, de semmi, még a Match Historyba sincs benne a game. :D
Na ilyenkor mivan? Amúgy defeat lett volna - biztos valami őrangyal tette ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8469) DonCapello válasza ko9 (#8468) üzenetére


DonCapello
tag

Valószínüleg globál szerverhiba, akkor tűnnek el így játékok, örülj neki :P

(#8470) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Nem igazán szeretem a support posztot, leginkább mert nem nagyon megy, de ez a Lulu nagyon jó :K .
Nautilus supportnak mennyire életképes? :U

https://ingatlan.com/33821564

(#8471) ChromeX válasza Dani_kp (#8470) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem tökéletesen. tons of cc, olyan mint a leona ahoz lehet hasonlitani

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8472) m4rk_ válasza Dani_kp (#8470) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Én akkor szoktam Nau supportot pickelni, hogy ha enemy Blitzet hoz, és Ali bannolva van.

(#8473) Dani_kp válasza ChromeX (#8471) üzenetére


Dani_kp
őstag

Akkor jó nekem, az ilyen jellegű supportok jönnek be, mint Blitz, Leona, Nautilus. "Igazi" supportok közül csak Lulu és Zilean, akivel tudok játszani, esetleg még Jana, a többivel nem igazán megy :B .

#8472 m4rk_: nekem sajna Ali-val sem megy mindig úgy a game :( . Szégyen nem szégyen, de a support poszt nem annyira megy, a jungle meg főleg nem...

https://ingatlan.com/33821564

(#8474) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

az AP master yi iszonyatosan rohadt jó. komolyan, kb. ez a legjobb dolog amit eddig kitaláltak a LoL-ban.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8475) ko9 válasza sunnymarcell (#8474) üzenetére


ko9
addikt

Kap egy CC-t jókor, és már is semmi. Az a baj vele, hogy nagyun függ a CD-in. Elnyom egy Alpha Strikeot, mire elnyomja a következőt, halott. Oké, most mondod ott van a Meditate - én meg mondom hogy ottvan az Ignite, vagy egy stun. Hol is a Meditate? ;)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8476) sasa311 válasza sunnymarcell (#8474) üzenetére


sasa311
veterán

Yi igazi roflstomper ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8477) kenwood válasza ko9 (#8475) üzenetére


kenwood
veterán

nem is a cc a baj,mert minden carryre igaz,h vagy tele pakolod defel,vagy 1 cc alatt meghal.
gond inkabb az,h az ap yi-nek kb. annyi ertelme van,mint az ad leblancnak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#8478) ko9 válasza kenwood (#8477) üzenetére


ko9
addikt

Én Sionhoz hasonlítanám inkább... AP-n midgamebe van damage-e, endgamebe kiég. Egyiknek van egy stunja, másiknak egy utánnaugrás, amit jókor időzítve a Flasht is kijátszhatja.
Igazából agyhalott team ellen jó az AP Yi/Sion, könnyű vele farmolni, könnyen párhitelsz egy minionwave-et mindkettővel, de nagyon függnek a CD-in. Yivel mit csinálsz, ha Alpha Strike CD-n van, és stunoltak a Meditateből? Marad az autoattack, ami a E passzívjából max 35AD. Sokat érsz vele...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8479) sunnymarcell válasza ko9 (#8478) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

agyhalott teamek ellen tökéletes az ap yi, és sajnos LoL-ban manapság nem ritka. ja meg vele lehet a legjobban szórakozni (szerintem).

ha minden skill CD-n van, benyomod az ultidat és futsz mint a nyúl
ha valakit ezalatt megöltek, valószínűleg van benne assistod, és megint van ugrásod, meditated meg ultid. ja meg nem is te vagy az elsődleges AD carry, azzal is kell foglalkozni. ennyi CC-jük ritkán lesz.

ja meg amúgy melyik AP carryre nem igaz hogy kap 1 jól időzített stunt és halott?

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8480) ko9 válasza sunnymarcell (#8479) üzenetére


ko9
addikt

Az aztán a nagy segítség a csapatnak, hogy futsz mint a nyúl ;]
Pl Gragas/Ahri (ha értelmesen van építve) a mostanában használtabbak közü nem hal meg egy Teamfightba egy stun után - természetesen teamtől is függ, ha védik...

De mindegy, nem vitázok, úgyis neked van igazad. AP Yi for the president!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8481) sunnymarcell válasza ko9 (#8480) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

úgy futsz mint a nyúl, hogy futsz körbe, hogy ne tudjanak téged fókuszálni, de még mindig be tudj menni a másodperc töredéke alatt az ultid miatt.

yi-hez nem kell gondolkodni, gragashoz meg ahrihoz kell, még egy normal casual gamenél is, ami néha nagy előny.

nem azt mondom hogy a AP yi a legjobb karakter rankedra, vagy olyan team ellen ami tud gondolkodni is, de mindenképpen a legjobb pubstomp hős.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8482) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Caitlyn elég vicces amikor a passzivjával 1600-as criteket tolok és egy Teemonak az kb. a fél hp-ja :DDD.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8483) Dani_kp válasza n a x v i L (#8482) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nekem az a main ad carry karakterem :D egyszerűen imádom :K .
Bár az ultija csak early és mid game-be ér valamit, amikor menekülnek 0 hp-val, feltéve, ha valamelyik csapattársa nem blokkolja.

Érdekes, mostanában nem sokat játszok, de akkor is elképesztő, hogy milyen szélsőségeket fogok ki...
Valamikor a csapatom egy nulla, semmi összetartás, semmi segítség, használhatatlan dzsungeles, máskor meg az enemy, olyan mintha beginner botok ellen játszanék :U .

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#8484) reflxx


reflxx
aktív tag

[link]
BIG PLAYS!! :D

[ Szerkesztve ]

(#8485) sunnymarcell válasza reflxx (#8484) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hogy lehet 2 ezreal egy gameben?

nem draft pick?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8486) reflxx válasza sunnymarcell (#8485) üzenetére


reflxx
aktív tag

úgy döntöttek 5. grand final (utolsó meccs) legyen blind :D

(#8487) Fail3D!


Fail3D!
addikt

nidalee hez tudnatok tippeket adni? bejon a karakter de nehezkesnek tunik:) illetve milyen poszokoton allja meg a helyet?

(#8488) ko9 válasza reflxx (#8486) üzenetére


ko9
addikt

Az a Karthus Quadra ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8489) sunnymarcell válasza ko9 (#8488) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

How to play karthus:
If you die, press R :DD

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8490) n a x v i L válasza sunnymarcell (#8489) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

The good Karthus is a dead Karthus! :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#8491) ko9 válasza n a x v i L (#8490) üzenetére


ko9
addikt

Hát ezt a meccset nagyon eldobta a CLG. Eléggé Try Hard mode szagú az egész...

Megérdemelte az Azubu.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8492) superecneB válasza Fail3D! (#8487) üzenetére


superecneB
őstag

Season 1-ben solotop - AP-re buildelve. Aztán kapott egy akkora nerfet, hogy egyszerűen erre a poszta (AP-re buildelve) nagyon gagyi választás. Mostanában midre viszik, de én ott sem tartom egy jó választásnak. Tanky DPS-nek jó solotopra, de én nem éreztem sosem elégnek a DMG-t mid-late gameben mondjuk egy ireliahoz, vagy jaxhez hasonlítva, tehát jelenleg szerintem mindegyik poszton vannak most sokkal jobb választások. (Mondjuk ha megkapja a kék buffokat a junglertől akkor lehet vele 1000dmg-s dárdákat dobálgatni ami elég vicces tud lenni)

[ Szerkesztve ]

(#8493) sasa311 válasza superecneB (#8492) üzenetére


sasa311
veterán

supportnak szerintem jó...

Van jó harass, van heal ami AS-t ad, van ingyen ward és mozgékony is.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8494) superecneB válasza sasa311 (#8493) üzenetére


superecneB
őstag

Nem mondom az ellenkezőjét, de szerintem vannak nála sokkal jobb választások supportra is. Soraka, Sona, Taric, Lulu, Leona, Janna szerintem mind jobb nála erre a posztra. Főleg, hogy az ultija tulajdonképp nem egy supportra jellemző skill.

(#8495) Frozzy


Frozzy
őstag

életem első 5v5-e nagyon élveztem és még ráadásul meg is nyertük!!! :C

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#8496) BoneDragon válasza Frozzy (#8495) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az a build.... :)

(#8497) sasa311 válasza BoneDragon (#8496) üzenetére


sasa311
veterán

Azért tiamat + dupla rageblade ashe is ott van a szeren :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8498) sunnymarcell válasza Frozzy (#8495) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

szerintem csinálok egy új accountot, ahol ilyen builddal is lehet gameket nyerni

néha kéne pár ilyen "total off" game.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#8499) ko9 válasza sasa311 (#8497) üzenetére


ko9
addikt

Érdemes megnézni, hogy még a cipő se egy sűrűn látott item :DDD

Ja meg Ryze jungle? :Y

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8500) BoneDragon válasza sasa311 (#8497) üzenetére


BoneDragon
veterán

Alinak van csak normális buildje. Darius és garen is ott van a szeren. :C

Tuti rageltem volna ezen a meccsen, mikor meglátom a buildeket. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.