Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Novo válasza ko9 (#9350) üzenetére


Novo
csendes tag

streamen azt mondták, hogy a WE választhatott, hogy teljesen új játék vagy csak egy "restart"

-A 13 éves újonc ;)-

(#9352) ko9 válasza Novo (#9351) üzenetére


ko9
addikt

Lehet erről lemaradtam, mert kimentem egy gyors fürdésre, csak Twitteren olvastam :)

Így viszont már érthetőbb.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9353) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Hát ezt még nézni is rossz. Ha úgy vesszük mind a 3x kikaptak....

(#9354) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Szegény CLG, most is ki fog kapni :(.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9355) zeli


zeli
aktív tag

Ilyen unalmas meccset...:D

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#9356) Novo válasza zeli (#9355) üzenetére


Novo
csendes tag

@9353, @9354, @9355 ahahahahahhaahahaha

bár tényleg unalmas volt, de volt egy pillanat mikor clg átkapcsolt onnantól fogva végig jóféle volt

főleg az magas üvöltés "Kreeepoo" mikor corki menekült:DDDD

-A 13 éves újonc ;)-

(#9357) kexksz


kexksz
addikt

CLG CLG CLG CLG!!! :D

Végén mindenki ugrál, yellowpete meg pókerarccal ül, wtf. :D

(#9358) ClydeBeka2 válasza kexksz (#9357) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

58 perce várunk a végső teamfightra, erre a közepén elmegy a stream :D Az a nem semmi. Twitch.tv down, owned.tv down :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9359) Novo


Novo
csendes tag

jellemző, hogy döntő teamfightnál száll el:D

-A 13 éves újonc ;)-

(#9360) kexksz válasza ClydeBeka2 (#9358) üzenetére


kexksz
addikt

Hát én besírok. Megint új játék kell majd? :DDD Azt írják Twitteren megint nem csak a stream halt be, hanem az egész net és nem tudnak reconnectelni. Ááááhh. :DDD

Amúgy azt vágjátok, hogy WE supportjának 1 óránál csak 2 gold/10je, 1 ruby crystalja meg 1 lv1 cipője van? Jó pár wardot kellett szegénynek vennie a Baron táncokhoz. :DDD

[link]

Illetve amíg várunk: Reginald visszavonul a LoLból.

[ Szerkesztve ]

(#9361) ClydeBeka2 válasza kexksz (#9360) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Regisnél legjobb kommentet nézzétek :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9362) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Most akkor mi lesz?:D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9363) kexksz


kexksz
addikt

LeagueofLegends ‏@LeagueOfLegends

Internet issues at the venue, currently working to stabilize. The game is paused. #lolworlds

Ha minden igaz van esély rá, hogy reconnectelni tudjanak.

MEGY A STREAM

[ Szerkesztve ]

(#9364) n a x v i L válasza kexksz (#9363) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Remélem is.. még egy ilyen unalmas meccset tuti nem nézek végig :DDD.
Krepo-nak 60cs-e volt és kb. az összes wardokból. Amúgy meg ha egyszer meglátnék soloQ-ban annyi wardott mint ezen a meccsen volt/van, tuti összefosnám magam :DDD.

Reginald-hoz: Szerintem már rég nem volt formában. Sokkal inkább csak lehúzta az egész csapatot, mintsem tett volna hozzájuk valamit.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9365) zeli


zeli
aktív tag

Eztaszart komolyan...Végig kell nézni még egyszer ezt az unalmas fost erre megint megdöglik az egész. -_-
Egyébként jó a CLG stratégiája, de retekunalmas.
Azt is megértem, hogy jár még egy esély a WE-nek is, de egy ilyen mecset tuti nem nézek meg még egyszer. Az elődöntőt akartam megnézni igazából, abból is max az első két meccset, erre ez megy 9 óta, gány. :D

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#9366) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Most megint elszállt a stream.. hát ez valami hihetetlen :D.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9367) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Remélem a két elődöntőt eltolják holnapra és akkor mindkettőt látom. A döntőben pedig Azubu-m5 ;]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9368) kexksz


kexksz
addikt

Igazából attól félek, hogy ígyis-úgyis kikap így már a nyertes Azubu ellen, lassan 5-6 órája játszanak folyamatosan, aztán rohadt fáradtan mehetnek majd elődöntőzni. :U

(#9369) n a x v i L válasza ClydeBeka2 (#9367) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

A második elődöntőnek elvileg már két órája mennie kéne, de a CLG EU vs. WE még csak laza 6 órája tart :D.

Újra játsszák az egészet :O :O.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9370) #21795072


#21795072
törölt tag

Továbbra is megy a bénázás. 5:07-kor: "announcement coming shortly"

(#9371) ko9


ko9
addikt

Így, hogy nyilvánvalóan csal a WE, és az Azubu Frost is csalt a TSM ellen, vajmi kevés értelme van az egész bajnokságnak...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9372) sasa311 válasza ko9 (#9371) üzenetére


sasa311
veterán

Csalt? WTF?

Details plux!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9373) BoneDragon válasza ko9 (#9371) üzenetére


BoneDragon
veterán

:F

(#9374) ko9 válasza sasa311 (#9372) üzenetére


ko9
addikt

Legjobban talán itt van összeszedve.
A lényeg annyi hogy egy laza bal/jobb felfele nézéssel tökéletesen rálátnak a streamen is látható Minimapra, és ezt a WE-nél is alkalmazták, és a TSM vs Azubu meccsen is az Azububól ketten is felnéztek, mikor volt egy Pause az elején, ezáltal teljesen aláásva a TSM Lvl1es stratégiáját.

Megmég kitudja mikor, amikor nem őket néztük.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9375) reflxx válasza ko9 (#9374) üzenetére


reflxx
aktív tag

és ennek lesz valami következménye??

(#9376) ko9 válasza reflxx (#9375) üzenetére


ko9
addikt

Mivel mostmár ezzel van tele az NA fórum, és a reddit is, tuti eljutott Riothoz, és reméljük csak tesznek valamit, nem vall rájuk, hogy az ilyeneket figyelem nélkül hagyják.

Mellesleg egy kellemes infó: Az elhúzódott esemény miatt a Riot mindenkinek (a nézőseregnek is) rendelt pizzát :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9377) sasa311 válasza ko9 (#9374) üzenetére


sasa311
veterán

Ez nagyon nagy fail, de sajnos szerintem nem a csapatok "csalása" hanem RIOT hülyesége...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9378) ko9 válasza sasa311 (#9377) üzenetére


ko9
addikt

Végülis ha a csapatok nem veszik észre, és használják ki, akkor nem lesz belőle probléma. Igazából Riotnak is van benne része, az biztos. SC2 versenyen meg tudták oldani piszokegyszerűen.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9379) sasa311 válasza ko9 (#9378) üzenetére


sasa311
veterán

Én azt hittem, hogy hangszigetelt plexi boxban ülnek a csapatok amúgy. Meg mi a fasznak oda az a 2 minimap amúgy is?! A nagy kivetítőn ott van...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9380) ko9 válasza sasa311 (#9379) üzenetére


ko9
addikt

Nem, teljesen nyílt részen. Egyes meccsek azért csúsztak, mert a nap orvul rásütött hátulról a monitorokra, és keríteni kellett valami ernyőt, amivel árnyékolnak.
A hangszigetelés meg van oldva viszont, mert valami spéci hangszigetelt headsetet kaptak, amit először direkt ide gyártottak.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9381) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Válaszolt a főbíró, a minimap-al kapcsolatban [link]

(#9382) ko9 válasza m4rk_ (#9381) üzenetére


ko9
addikt

Szépen próbálják eltusolni. Nem nézett fel, csak egymásra... Lehet én vagyok vak, de mögötte ültek? Tisztán látszik, hogy felfele néz...Mingyárt visszanézem a TSM - AF-et is.

Azon nem látszik az Azubu sajna az elején...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9383) m4rk_ válasza ko9 (#9382) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Mindenképpen érdekes, de hát úgysem lesz belőle semmi. (sajnos)

(#9384) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Most akkor ki nyert? Csak mert sehol sincs kirakva a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9385) ko9 válasza n a x v i L (#9384) üzenetére


ko9
addikt

Utolsó teamfight közben megint összeomlott a háló, és azóta semmi hír....

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9386) kexksz


kexksz
addikt

Nálam most ásta el magát Azubu meg WE...

(#9387) ko9 válasza kexksz (#9386) üzenetére


ko9
addikt

Én is itt valahol gondoltam, néztem is keményen, de nem tudtam kivenni. Látom másnak sikerült.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9388) n a x v i L válasza ko9 (#9385) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Akkor úgy döntött a CLG hogy lehet újrajátszás, de ugyan azokkal a pickekkel/bannokkal. Azt el is kezdték, WE junglere kapta is a first bloodot Krepo-tól. Ezután inkább elmentem aludni. Arra lennék kiváncsi, hogy ezután mi történt? Ismét elment a net az utolsó teamfightban?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9389) ko9 válasza n a x v i L (#9388) üzenetére


ko9
addikt

Igen. ÉS nem ugyanazokkkal volt, meg egyébként is a WE döntött, mert ők álltak jobban.
Mellesleg én is elaludtam rajta, ma reggel olvastam a kommenteket, hogy nagyon unalmas meccs volt, és az utolsó, kb mindent eldöntő teamfightban elment megint a net...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9390) kexksz válasza ko9 (#9389) üzenetére


kexksz
addikt

De azután, hogy elment a net, kezdtek még egy (ötödik!) game-et, ahol a CLG azt választotta, hogy maradjanak a team felállások. Az a játék el is kezdődött, de azzal mi lett?

(#9391) ChromeX


ChromeX
addikt

wtf egy este nem vagyok és mik történnek itt, vagy mik nem történnek :D

azér az elso mecset visszanézem

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9392) ko9 válasza kexksz (#9390) üzenetére


ko9
addikt

Na akkor már én az igazak álmát aludtam :B

There were internet connection issues at the event. The match disconnected after 30 minutes (literally 30 minutes) of no fights and no kills happening, and cut out just as that last team fight was starting. They tried making another game with the same picks but internet went out again. The WE/CLG.eu match will be finished at a different location sometime in the week with the other semi-finals to have the draw ready for the grand final next saturday.

Így már minden világos :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9393) zeli válasza kexksz (#9390) üzenetére


zeli
aktív tag

Azon a meccsen is elment a net 20-25. perc után. Azután én is otthagytam a rákba. :D Viszont az nagyonnagy volt, mikor Janna elkezdett oracle-el wardokat pucolni, a tömeg éljenzett és visított. :D
Viszont annak örülök, hogy így eltolták ezt a meccset, + az elődöntőket, így lehet lesz esély megnézni. :D

Amúgy, összefoglalva így volt:
első meccs lement, WE win
második meccsen elment a net, újrajátszották, CLG.EU win
harmadik meccsen egy óra után megint elment a net, az utolsó teamfight közepén, fél óra táncolás után. Ezt is újrajátszották, ezen szintén elment a net, eddig láttam.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#9394) Honzi


Honzi
senior tag

Reggel 5 körül lett megint stream akkor azt mondták még lejátsszák erre pár perccel később felállt mind 2 csapat és elsétáltak. :DDD
Utána jött egy hosszabb szünet.
Gondolom megunták.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#9395) mandin


mandin
senior tag

Következő meccsek mikor lesznek?

(#9396) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#9397) ClydeBeka2 válasza BoneDragon (#9396) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Hát ha azzal a gyenge syndrával csinálnék pentát és elvinné jayce, én is igy rageltem volna :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9398) BoneDragon válasza ClydeBeka2 (#9397) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ráadásul ma van PL szülinapja. Amúgy nem annyira gyenge az a syndra csak jól kell vele kombózni. :)

(#9399) ClydeBeka2 válasza BoneDragon (#9398) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én amikor megláttam először azt mondtam Malza2 :D Ulti brutális sebzés, kis poke, csak a silence stunra lett cserélve szinte :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9400) reflxx válasza kexksz (#9386) üzenetére


reflxx
aktív tag

Ha ezek után nem zárják ki őket nem is nézem tovább. Vágott szemű köcsögök. Önerőből nem tudnák megverni clg-t.. (legalábbis most..)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.