Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5617) vagabor válasza King Unique (#5616) üzenetére


vagabor
aktív tag

Nagyon szép a Delock átalakító, egy gond van csak vele hogy nincs express card slot sem a gépen :) Azt amúgy is ugy tudom hogy régi szabvány. Akkor goflex lesz, majd vadászok olyat amihez usb3 csatit adnak. Pár közeli boltot néztem neten, itt a terás 100font (30K) az 500as meg a fele. Gyorsan átfutva árgépen, úgynézem olcsóbb.
PcWorld Konkrétan ezt néztem, bár ez usb2 csatival adják. Említetted a rackes dolgot, azt ha kifejtenéd bővebben légyszíves, nem igazán körvonalazódik a dolog, lehet hogy nagyon elszoktam az asztali pc-től vagy csak nem tartom a lépést :D

Off/
Én egy éve vagyok kint, egy hotelben karbantartok, mindent amit kell. Nekem is műszaki végzettségem van, és igazad van abban hogy ha 10 diplomád is van akkor sem biztosított otthon a megélhetés. A mosogatás tényleg szar, de ha csinálod sem keresel 3k alatt, így már nem is olyan szőrnyű :) Elindulni nehéz, ha tudsz angolul akkor már több a lehetőség. Sajnos manapság nehéz kizárólag a saját szakmából megélni.
Meló az van sok, de szakmunkához nyelv kell meg tapasztalat, de még ha meg is van ez a kettő akkor sem árt valaki ismerős, én sem lennék kint ha nem hoztak volna ki. Bár most már nem is bánom :)
Bocs az offért

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.