Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) TaaT válasza faki_ (#800) üzenetére


TaaT
veterán

De ezek szerint a villámárat maximum 1 licitlépcsővel lehet túllépni?

Give them hell Ukraine!

(#802) faki_ válasza TaaT (#801) üzenetére


faki_
senior tag

Ha eltünteted a villámárat (villámár alá licitálva a licitlépcsőnél kisebb összeggel), olyan mintha eleve nem is lett volna, akármeddig mehet a licit.

(#803) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Menő :(((
Köszönöm a választ, bár sejthető volt hogy azért ennyire nem lehet egyszerű. Akkor egyelőre várok.

(#804) TaaT válasza faki_ (#802) üzenetére


TaaT
veterán

Értem :R

Give them hell Ukraine!

(#805) gyáliSanyi válasza quailstorm (#798) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Ha nagyobbat ütsz be viszed villámáron!

Legalábbis velem múlt héten megtörtént. :D
Vatera kiír valami hibát, aztán később küldi az üzenetet, hogy sikeresen megvetted.

Live poor, die ritch.

(#806) quailstorm válasza gyáliSanyi (#805) üzenetére


quailstorm
nagyúr

az menő
kár hogy nekem már nem aktuális
bár holnap kiderül mennyire kár

(#807) batagy


batagy
őstag

Most kaptam egy köremailt a Zsibvásártól. Tulajdonosváltás történt a Zsibvásáron, és fejleszteni szeretnék. Marketingre is fognak költeni.
Itt lehet fejlesztési javaslatokat is küldeni nekik.

Szerintem használhatóság és webkialakítás szempontjából ez egy jó oldal, könnyű használni, és értékelési rendszer is van. Ellenben alig ismert, kevesen használják.

Én lehet küldök nekik egy-két fejlesztési javaslatot. Pl. képekből 4-nél többet is föl lehessen tölteni.

(#808) Bence01


Bence01
tag

Sziasztok!

Most kaptam levelet, hogy két éve vagyok a vatera tagja és az alábbi kedvezményt kaptam:
"Megbecsülésünkként szeretnénk Önnek listázási díjmentességet és 30%-os kedvezményt biztosítani a kiemelésekből a következő termékfeltöltése során, és bízunk benne, hogy sokáig oldalunkon üdvözölhetjük még." Érvényesség ideje 15nap
Az első privát üzenetben érdeklődőnök adom a hozzá tartozó kódot. Remélem lesz aki fel tudja használni.

Üdv: Bence!

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#809) Casoli válasza Bence01 (#808) üzenetére


Casoli
őstag

És ezzel mennyit lehet spórolni? 100Ft-ot? Szerinted ezt az emailt a többi pármillió user nem kapta meg? :D

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#810) mirci18 válasza Casoli (#809) üzenetére


mirci18
addikt

Én nem kaptam meg a kódot sem az emailt pedig 10 éve vaterázok.
Nem segíthet?
Miért kell bunkónak lenni?

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#811) Aramir válasza mirci18 (#810) üzenetére


Aramir
őstag

Évfordulónként kapod, mindenki akkor, amikor beregisztrált, elvileg kapnod kellett volna már párszor.
Már kaptam párat, de sosem használtam fel, az nem ajándék, ahol nekem kell fizetnem :D

[ Szerkesztve ]

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#812) mirci18 válasza Aramir (#811) üzenetére


mirci18
addikt

De ezt ők ajándékként adták a hűség miatt.
Sok embernek jól jön az a kedvezmény .
De igazad van rég rossz megközelítés ahelyett hogy adnának valamit ingyen.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#813) csaba17 válasza mirci18 (#812) üzenetére


csaba17
senior tag

én is kaptam tegnap. de én sem fogom felhasználni, alig nézik meg a hirdetéseket, nem fizetek még 70%ot sem a kiemelésekért hogy még többet bukjak.
eléggé megindult a lejtőn a vatera, olx-en nagyságrendekkel többen néznek meg egy hirdetést mint vaterán....

(#814) mirci18 válasza csaba17 (#813) üzenetére


mirci18
addikt

Ez így van sajnos.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#815) Casoli válasza mirci18 (#810) üzenetére


Casoli
őstag

Ezen őszintén mi volt a bunkóság? Már egy ideje semmit nem emelek ki a vaterán, mert nulla haszna van. Szerinted nekem hol éri meg így 900Ft helyett csak 800Ft legyen a kiemelés? Ez egy óriási átverés. Előbbi hozzászólásoddal az emberek zsebéből akarsz kivenni pénzt abban a reményben, hogy végre eladhatják a kütyüjüket. De kiemeléssel sem fogják hamarabb eladni. Ajánlott oldalak olx és jófogás. Vatera már halott oldal.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#816) TaaT válasza Casoli (#815) üzenetére


TaaT
veterán

A vaterán egy hasznos fizetős extra szolgáltatás van [link]

Persze ez is csak akkor működik ha licites az aukció és eléggé felkapott cuccot árul az ember. :)
Nem egy cuccot szereztem meg ár alatt mert nem volt bekapcsolva ez az extra funkció.

szerk.: egy alkatrészért meg majdnem 10.000ft-al fizettem többet mert be volt kapcsolva, és volt egy másik ember akinek nagyon kellett. :(((

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#817) mirci18 válasza Casoli (#815) üzenetére


mirci18
addikt

Az a bunkóság hogy van itt egy fórumozó aki segíteni akart te meg a saját stílusodban elküldted gyakorlatilag a fenébe.
Az hogy neked nincs olyan értéked terméked ami megérné a kiemelést egy dolog.
De azért mert te nem vagy érdekelt benne és ezért másokat vagy a szolgáltatást leszólod az nem okos dolog.
Ha ezeket az árakat sokallod akkor menj az ebay-ra ott még drágább minden a jutalék a kiemelés stb.

Másik a vatera még nem halott de már nincs akkora forgalma de azért megvannak azok az előnyei amit az olx és társai nem tudhatnak magukénak.
Az értékelési rendszert a jól használható és böngészhető oldalt.
Sokkal szivesebben vásárolok még mindíg vateráról mert kényelmesebb de valamelyest könyebb eladni az olx-en.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#818) Myers


Myers
senior tag

Na, a Vatera most már Emag boltként is funkcionál.

http://www.muszaj.hu/

(#819) mirci18 válasza Myers (#818) üzenetére


mirci18
addikt

Miért mostmár vehetsz cuccokat ingyen postával a vaterán?
Mert én nem találtam ilyen hírt vagy mást ami ezt alátámasztaná.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#820) Myers válasza mirci18 (#819) üzenetére


Myers
senior tag

Azt nem tudom, de ezt mint negatívumot akartam tálalni. :D Valamilyen jelölő kellett volna.

Lassan olyan lesz, mint az árgép.

http://www.muszaj.hu/

(#821) mirci18 válasza Myers (#820) üzenetére


mirci18
addikt

Már bocs de még mindíg nem tudom miről írsz.
Mi köze az emagnak a vaterához?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#822) Myers válasza mirci18 (#821) üzenetére


Myers
senior tag

Emagos hirdetések vannak a Vaterán, aztán rákattintva átdob az Emag oldalára.

http://www.muszaj.hu/

(#823) gerii válasza Myers (#822) üzenetére


gerii
addikt

És tényleg...hogy rohadjanak meg. :(((

(#824) mirci18 válasza gerii (#823) üzenetére


mirci18
addikt

Tudnátok mutatni egy hirdetést?
Mert én rohadtul nem találom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#825) gerii válasza mirci18 (#824) üzenetére


gerii
addikt

Írd be a keresőbe hogy ipad mini
Találati listában a név mellett ott az emag címke. De fent van külön fül is.

(#826) mirci18 válasza gerii (#825) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
De ez miért baj nektek.
Össze fog olvadni ez a két cég ezért reklámozza eggyik a másikat:
Itt olvashattok róla bővebben

Ez az élet rendje az elmúlt 10 évben átalakult az online vásárló és eladó piac.
Ahogy akkor úgy most is az marad életben aki életképes.
Szóval számomra ez nem meglepő 2 éve figyelem hogy nagyon elindult a vatera a lejtőn és nincs megállás ennél csak rosszabb lessz.
Nem véletlenül.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#827) gerii válasza mirci18 (#826) üzenetére


gerii
addikt

Köszi a cikket, nem is hallottam róla. Rohadt nagy a fejetlenség arrafelé, pénzhajhászat ész nélkül.
Így már érthető, hogy miért sz@rnak bele az eladók képébe a 9Ft-os feltöltési díjjal is...simán csak megszedik magukat még utoljára a váltás/leállás előtt. Merthogy ezzel a piactérnek annyi az tény.
Nekem is el kell gondolkodnom, hogy hova vigyem a cuccaimat.

Igazából azt nem értem meg, hogy a cipész miért nem marad meg annak ami, miért kell szőnyeget is árulnia, majd erre hivatkozva csesztetni az eredeti közönséget új árakkal. Ha én használt cuccot akarok venni akkor apróhirdetési oldalon nézelődöm. Ha újat, akkor nem. Krvára nem ugyanaz a célközönség, a régit elüldözik (ez mint látható sikeres is) mivel pl a találati listában én baromira nem vagyok rá kíváncsi, hogy az emagon, grandon, homasitán mennyi az új áfás, artisjusos, anyámkínjás ára valaminek.
Van olyan kategória ahol gyakorlatilag csak boltok cuccait dobja ki, pl 200 találatból 195 bolti cucc. A maradék hasznos találatot pedig a kutya nem fogja kikeresni/megtalálni - ez egy személyes példa. És akkor itt gondolkoznak el az 5 cuccos eladók, hogy mi a fenéért nem veszi meg senki az ugyanolyan új cuccukat mint a boltiak, annak ellenére hogy ők a bolti ár"feléért" adják azokat. Majd rákeres a saját termékére és szembesül azzal, hogy gyakorlatilag nem lehet megtalálni a sok bolti fos között a sajátját. Ezután lép le a Vateráról anyázva. Az eredeti vevőkör bevételei elkezdenek csökkenni, mit is tegyünk, mit is tegyünk - legyen több bolt!!! A körforgás újraindul, és így szűnt meg a Vatera piactér...

A baj pedig ott van, hogy nincs más normális aprós oldal.
Eladói szemszögből nekem pl nem hiányzik, hogy sok észkombájn hívogasson, irkáljon, címet adjon, utánvéttel küldjem, mégsemkell, nincsannyim, csereérdekele...
Vevői szemszögből a biztos csaló, előre nem utalok, stb.

Szóval szívás lesz mindkét oldalon.

(#828) mirci18 válasza gerii (#827) üzenetére


mirci18
addikt

"Nekem is el kell gondolkodnom, hogy hova vigyem a cuccaimat."

Én a helyedben azt tenném hogy használnám az olx-et.
Ugyanis nekem az összes termékem fent van a vaterán de az érdekesebb vagy értékesebb része pedig az olx-en is fent van.
Manapság már nem olyan sikeres a vatera az eladásokban ezt tény mivel egyre több ember használja az olx-et és a jófogást.
De számomra még mindíg nem alternatíva az olx a vaterára.

"Igazából azt nem értem meg, hogy a cipész miért nem marad meg annak ami, miért kell szőnyeget is árulnia, majd erre hivatkozva csesztetni az eredeti közönséget új árakkal."

Szerintem azért mert elég sok pénzt öltek bele a béta vaterába mai csúfos kudarc lett plussz ott van az olx amit folyton reklámozni kell de bevételt nem hoz ezeket valahogy be kell hozni.
És ezért sarcolnak most vastagabban.

"A baj pedig ott van, hogy nincs más normális aprós oldal.
Eladói szemszögből nekem pl nem hiányzik, hogy sok észkombájn hívogasson, irkáljon, címet adjon, utánvéttel küldjem, mégsemkell, nincsannyim, csereérdekele...
Vevői szemszögből a biztos csaló, előre nem utalok, stb."

Erről beszélek. én is.

Egy biztos ahogy írtam is manapság az emberek jobban igénylik jelenleg a személyes találkozós használtcucc vevős történetet. Jelenleg a biztos vaterás vásárlások kevésbé fontosak.
Kiváncsi leszek 1-2 év múlva lessz e még vatera de jelenleg kérdéses.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#829) TaaT


TaaT
veterán

Én már akkor köpködtem a vaterát amikor behozta a Grandót, teljesen értelmetlen volt.

mirci18: "Kiváncsi leszek 1-2 év múlva lessz e még vatera de jelenleg kérdéses."

Addigra annyira elértéktelenedik a vatera név hogy nyugodt szívvel fogják beolvasztani az Emag-ba...

Give them hell Ukraine!

(#830) mirci18 válasza TaaT (#829) üzenetére


mirci18
addikt

Én már akkor köpködtem a vaterát amikor behozta a Grandót, teljesen értelmetlen volt.

Engem ez a része nem izgatott mert eggyik új oldalukat se használtam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#831) Aramir


Aramir
őstag

Ezek az emagos hirdetések már egy ideje ott vannak a vaterán, nem újdonság. Amúgy ha kerestek valamit, akkor ott van bal oldalt lentebb, hogy "Csak a Vatera és TeszVesz termékei", azt ki kell pipálni, és rábökni a pontos keresés gombra, aztán nem fognak látszódni sem a grandos, sem az emagos termékek.
Egy valami hiányozni fog, ha bezár a bazár, nem tudom majd megnézni hogy mi mennyiért lett eladva, így az árat, ha boltokban már nem kapható, akkor max az éppen futó hirdetések alapján tudom majd belőni, ami nem feltétlen reális :U

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#832) batagy válasza TaaT (#829) üzenetére


batagy
őstag

"Én már akkor köpködtem a vaterát amikor behozta a Grandót, teljesen értelmetlen volt."

Én is!

Akkor indultak el a lejtőn, pont ezzel hogy behoztak egy külső áruházat. Onnantól elvesztette a Vatera a hitelességét. Most az Emag tovább rontja ezt.

(#833) TaaT válasza mirci18 (#830) üzenetére


TaaT
veterán

"Engem ez a része nem izgatott mert eggyik új oldalukat se használtam."

Engem sem izgatott volna ha ki lehetett volna kapcsolni (igaz, volt egy időszak amikor ki lehetett kapcsolni) hogy ne mutassa őket.

Give them hell Ukraine!

(#834) Myers válasza gerii (#827) üzenetére


Myers
senior tag

Jófogásra.

Vagy van zsibvásár, ott van értékelés is. Lehet, hogy felfut ez az oldal.

http://www.muszaj.hu/

(#835) TaaT válasza Myers (#834) üzenetére


TaaT
veterán

A zsibvásárt már akkor megpróbálták felfuttatni amikor először bevezették a feltöltési díjat a vaterán. [link]

De nem sikerült...

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#836) jbl


jbl
aktív tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#837) Kolondrum

OLX-en ha tiltok vkit és írni próbál arról kap értesítést vagy elindul az üzni mint PH-n? Esetleg tudja valaki. A birka ÜSZ-al nem tudok dűlőre jutni, copy paste üzemmódba működnek mindenre.

(#838) TaaT válasza Kolondrum (#837) üzenetére


TaaT
veterán

A jófogás ügyfélszolgálata mondjuk parádés ilyen szempontból. :)

A kérdésedre viszont nem tudom a választ. :B

De dobd be a hirdetést, írok rá valami szépet aztán letilthatsz. ;]

Give them hell Ukraine!

(#839) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Ha vatera futárt házhoz rendelem csomag felvételre, akkor mi a menet? A kinyomtatás után nekem kell felvenni a futárral a kapcsolatot, vagy ők fognak keresni, hogy mikor jönnek?
Köszi!

(#840) TaaT válasza dodopek (#839) üzenetére


TaaT
veterán

Melyik vatera futárra gondolsz a 3 közül?

Give them hell Ukraine!

(#841) dodopek válasza TaaT (#840) üzenetére


dodopek
addikt

Mpl

(#842) TaaT válasza dodopek (#841) üzenetére


TaaT
veterán

Azt még nem használtam így hogy házhoz jöjjenek érte, pár utcányira van a posta. Gyorsabb és egyszerűbb, nekem.

Valószínűleg emailben küldenek egy levelet amiben leírják hanyadikán hánytól hányig próbálják meg felvenni a csomagot.

Give them hell Ukraine!

(#843) dodopek válasza TaaT (#842) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm. Várok még választ, hátha van valakinek személyes tapasztalata.
Azért köszönöm a választ. :)

(#844) TaaT válasza dodopek (#843) üzenetére


TaaT
veterán

Igen, az lesz a biztos. :K

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#845) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Vatera egyenlegemet kiegyenlítéshez igénybe vettem a payu rendszert. Megadtam az adataimat, utaltam, majd kis türelmet üzenet után ilyen választ kaptam a vatera oldalán.
A kérés feldolgozása közben szabálytalannak tűnő paramétert fedezett fel a rendszer.
Majd ránéztem az egyenlegemre és úgy látom hogy elfogadta a befizetés.
Egy hozzáértő egyén megmondaná nekem hogy ez most mit jelentett?

(#846) jbl válasza bobalazs (#845) üzenetére


jbl
aktív tag

Semmit! Tegnap ugyan ez volt nekem is.

(#847) WhiteWalker válasza bobalazs (#845) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Első jel.Kerüld el a vaterát minnél messzebb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#848) Myers


Myers
senior tag

Ez a vatera...

Elég rég léptem be. Most belépek, erre közli, hogy változtassam meg a jelszót, mert a béta vaterán csináltam jelszóváltoztatást! Nem csináltam, sőt szerintem sosem léptem be.

http://www.muszaj.hu/

(#849) TaaT


TaaT
veterán

Elég jól hasít a Jófogás, legalábbis nálam. Az eladásaim 80-90%-át most ott bonyolítom. :)

Give them hell Ukraine!

(#850) TaaT


TaaT
veterán

Hopsz.

Csak egy maradhat.

Give them hell Ukraine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.