Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Aramir válasza mirci18 (#949) üzenetére


Aramir
őstag

Az a baj, hogy sokan nem értenek hozzá, simán átvághatók, és lehet hetek telnek el, amíg rájön, hogy hiába mentett a kártyára, nem olvashatók mondjuk a 8 giga fölötti részek, addig amíg nem ment rá annyit, addig semmi gond, a posta volt kb. egy hónap, aztán már ki is futott a 45 napos buyer protection-ból, bár ezt most felemelték nemrég 180 napra.
Egyébként érdemes rákeresni a googléban, hogy ebay fake real, aztán látni, hogy márkás fülhallgatótól kezdve a divatcikkeken át mindent lehet ott kapni hamisítványként. Egyébként az elv hasonló az eBayen és a Vaterán is, a jogtulajdonos jelentheti a cuccokat, aztán törlik, csak gondolom idehaza kicsi a piac, aztán a nagy cégek tesznek az egészre, a Vatera meg magától szarik rá, amíg nem szól a cég, nem törli.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#952) mirci18 válasza Aramir (#950) üzenetére


mirci18
addikt

Cselesen árulják.
De itt is igaz az a kitétel amit ma itthon is használok Garancia vagy bontatlan csomagolás ellenében ki adok pénzt a kezemből előre 500ft fölött is.

Egyéb esetekben mint itt is nem mert már nem új a gép hanem minimum javított vagy felújított.
Tehát értem hogy szemét az aki megveszi de aki ilyenben használt vagy javított alkatrészt vesz az készüljön fel erre.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#953) mirci18 válasza Aramir (#951) üzenetére


mirci18
addikt

Ebben eggyetértek veled is.
Az ebaynál az eladóknak 3 lehetősége van megúszni a dolgot.
1:Ha a pénzem visszaadja én pozitívval értékelem.
2:Ha az időt húzza direkt és kifutok a reklamációs időmből.
3:Hogyha kisebb érték és emiatt nem akarok feleslegesen írogatni neki.

De ezért kell tudatos vásárlónak lenni.

Megnéztem tényleg sok fake dolog volt fönt az ebay-on is ez elszomorító.
Egyébként én eddig szentül meg voltam győződve hogy nem nagyon van kamu cucc az ebay-on mert hiába kerestem rá converse cipőre vagy rayban szemüvegre.
Hamisítvány nem volt fen t csak név nélküli utánzat.
Bezzeg Magyarországon vaterán burjánzik a converse cipő biznisz ráadásul előre utalással majd utána külföldről postázással.Vagyis kétszer is átvernek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#954) Aramir válasza mirci18 (#952) üzenetére


Aramir
őstag

Bocs, nem jót linkeltem :) Az eladó valszeg rájött, hogy átbaszták, aztán szabadulni akar a szartól.
Na, itt árulják újként: [link]
Mondjuk legalább olcsó :D A teljesítménye meg valahol 9600GT környékén van.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#955) Aramir válasza mirci18 (#953) üzenetére


Aramir
őstag

Hát sajnos ez van, és még az is lehet, hogy az eladó sem tudja, hogy hamisítványt árul, kivéve ha kínai/hong kongi/stb. az eladó :D

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#956) mirci18 válasza Aramir (#954) üzenetére


mirci18
addikt

Itt ami feltűnő az az hogy a ventilátorokon nincs matrica vagy felirat ami eleve gyanús de nyilván itt tényleg ahogy te is írtad az eladó részéről meg lehet magyarázni jóhiszeműséggel.
Egyszer engem is megszivattak memóriával.
Mivel nem tudtuk eggyértelműen bizonyítani hogy ő kisebb mhz számú memóriát küldött.
De így jár aki használt cuccot vesz.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#957) Aramir válasza mirci18 (#956) üzenetére


Aramir
őstag

Szerintem nem véletlenül szedték le a fotókról az NVidia jelzést, és a címben meg a leírásban sem említik :U
HongKongi az eladó, erősen kétlem a jóhiszeműséget.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#958) mirci18 válasza Aramir (#957) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor nálad a pont ezért kell kérdezni a tudni olvasni és elkerülhetők a felesleges viták.
Sajnos pofátlanok az emberek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#959) Asassyen1989


Asassyen1989
csendes tag

Tiszteletem a kollégáknak

Elnézést, ha nem jó helyen érdeklődöm. Vaterával kapcsolatos vásárlóvédelmi kérdésem lenne és ez a topik még él:D

Persze ha nem jó helyen kérdezem el tudnátok esetleg irányítani egy megfelelő fórumba?
Természetesen ha itt is megfelelő akkor leírom a problémát de addig nem terhelném a fórumot vele

Köszönöm előre is :R

(#960) mirci18 válasza Asassyen1989 (#959) üzenetére


mirci18
addikt

Megfelelő helyen vagy.
Mondjad.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#961) Asassyen1989 válasza mirci18 (#960) üzenetére


Asassyen1989
csendes tag

Príma köszönöm.

2011 ben vettem egy WD raptort Vaterán. 150 gigás változat. A híretésben és annak címében is szerepel hogy új és 5 év gar van rá.

Az hogy új, valóban igaz volt rá.
persze az adás-vátelről csak a vaterás emailek vannak. Az eladó egy bolt volt Dunaújvárosban, ahol lakom.

Hazavíve a cuccot ellenőriztem a garanciát a WD honlapján, ami azt mondta még az évben lejár.
Megírtam ezt az eladónak aki nemes egyszerűséggel nem válaszolt
Bánom de mivel nem volt gond a cuccal ezt elfelejtettem, ennyiben maradt és a vaterás vásárlás kölcsönös pozitívval végződött.

2 éven belül a cucc megkotlott, természetesen rendeltetés szerű használat mellett.
A WD gar lejárt bevittem az boltba ahol bevették. Rengeteget ültek rajta, "Próbálták keresni azt nagykert aki tud vele kezdeni valamit". Ebből nem lett semmi.
Végül a pasi (a bolt bezetője aki eladta a terméket) azt mondta hagyjam meg a banki elérhetőségem elküldi az árát.

Azóta több alkalommal is jártam a boltban, mindig valami alkalmazottal futottam össze, aki jólneveltem elkérte ugyan ezen adatokat majd nem történt semmi.

Természetesen átverve érzem magam, hogy a hirdetés nem felelt meg a valóságnak (ha nem lett volna rajta a gar nem vettem volna meg.) és felháborít hogy nem egyszerűséggel hülyének néznek azzal, hogy válaszra sem méltatnak.

Tudnék-e kezdeni ezzel a helyzettel valamit, azon kívül hogy a boltban borítom rájuk az asztalt?

Köszönöm a válaszokat illetve bármi kérdés van szívesen válaszolok.

(#962) mirci18 válasza Asassyen1989 (#961) üzenetére


mirci18
addikt

Sajnos nem tudsz mit tenni.
Ha nincs hivatalos blokkod és garanciapapírod amiben fel van tüntetve a vásárlás napja és az hogy erre a termékre 5 év garancia van adva.
A boltban simán elhajtottak téged de tenni papírok nélkül nem tehetsz semmit.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#963) Asassyen1989 válasza mirci18 (#962) üzenetére


Asassyen1989
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. :R
Sajnos éreztem én, hogy ez tanulópénz lesz.
Főleg a nemtörődöm stílus az ami felháborít a történetben, amit képviseltek.

Remélem az árát rákgyógyszerre költik, legközelebb ügyesebb leszek.

(#964) mirci18 válasza Asassyen1989 (#963) üzenetére


mirci18
addikt

Sajnos ilyen az élet az ilyen és ehhez hasonló esetekben derül az ki hogy hány inkorrekt eladó van a világon.
S ez még csak a jéghegy csúcsa mert ha az ember használt terméket vesz akkor sokkal nagyobb az esélye hogy átverjék vagy hogy csaljanak..

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#965) Aramir válasza Asassyen1989 (#963) üzenetére


Aramir
őstag

Melyik bolt volt? Ne*******rs?

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#966) csaba17 válasza Aramir (#965) üzenetére


csaba17
senior tag

ez engem is érdekelne, hogy melyik bolt volt az.

szerk: a neoban szerencsére még nem vásároltam :D

[ Szerkesztve ]

(#967) Myers


Myers
senior tag

Jó látom, hogy a jófogáson nem lehet megnézni milyen üzenetet küldtem?

Arra gondolok, hogy ismeretlenül valakinek írok üzenetet a terméke alatt. Elküldöm, de utána nyomát se látom.

[ Szerkesztve ]

http://www.muszaj.hu/

(#968) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hát most komolyan ezek a bolondok az OLXet szüntették meg, helyette meg mit kapok, jófogást, amit a kutya se néz meg... :O Egy nap alatt nézték meg egy egy hirdetésem ott mint most itt két hét alatt...

(#969) gerii válasza bobalazs (#968) üzenetére


gerii
addikt

Ilyen az ha egy cégnek több pénze van mint esze. Retek egy oldal.

(#970) mirci18 válasza bobalazs (#968) üzenetére


mirci18
addikt

De lehet ezt úgy is nézni hogy Az olx egy nagyobb országban lett monopol helyzetben egy kisebbet hagyott vagyis minket a jófogásra.
Akinek ez nem tetszik mehet a vaterára.
Ami fizetős de még mindíg jobb oldal.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#971) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Felraktam egy hirdetést vaterán, majd később utólag választottam ki kiemelést. Egy óra eltelt de még ugyanott van a hirdetésem, semmivel nem került előrébb. Mennyi idő ez elvileg míg előre helyezik?

(#972) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Végülis megtörtént a kiemelés, nem sokra rá hogy írtam.

(#973) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok

feltettem a jófogásra egy régi, talán működő laptopot, már írtak is, hogy kellene és hogy elküldöm-e ezzel a háztól házig futáros megoldással.
az infónál ugyan írja de biztosra akarok menni:
ha nem veszi át a vevő akkor mi van?
itt azt írja, hogy csak a sikeres kézbesítés után kell fizetnem ami annyit jelent, hogy annyival kevesebbet utalnak majd a számlaszámomra.
ha esetleg a vevő nem veszi át akkor csak simán visszahozza a futár?
a leírásba kiírtam, hogy utánvéttel nem küldöm, nehogy bebukjam a postai díjat, itt ez nem történhet meg?

(#974) TaaT válasza csaba17 (#973) üzenetére


TaaT
veterán

A GLS nem olcsó (1900ft) cserébe ha nem veszik át ingyen visszahozzák. :)

Give them hell Ukraine!

(#975) csaba17 válasza TaaT (#974) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi.
ha olcsó ha nem, ha a vevő vállalja hogy fizeti akkor nincs gond :)

(#976) csaba17


csaba17
senior tag

ez a jófogás tényleg ekkora fos?...
fent van a laptop amit el akarok adni, írt valaki, hogy megvenni ezzel a futáros dologgal.
de hiába szerkesztem a hirdetést, nem menti el...
valami sms kódot sem küld, de nem dob hibát, semmit.
valami ötlet?

(#977) Aramir válasza csaba17 (#976) üzenetére


Aramir
őstag

Majd 1-2 óra múlva kapsz egy emailt, hogy sikeresen átszerkesztetted. Ugyanaz, mint az olx-en volt, csak itt semmi sem jelzi, hogy a moderátor ellenőrzésére vár a dolog. Én is így jártam, átszerkesztettem, kb egy óráig semmi nem történt, mondom akkor törlöm a francba, töröltem, kb fél óra, és jött az email a törlésről, majd utána pár perccel, hogy sikeresen módosítottam :D

Egyébként amióta az olx megszűnt, nekem azóta pörög a Vatera, jófogáson meg csak 1-2 komolytalan érdeklődő volt, bár lehet csak véletlen.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#978) csaba17 válasza Aramir (#977) üzenetére


csaba17
senior tag

sajnos nálam nem, tegnap majd 10x próbáltam feltölteni, egyszer sem ment fel és most sincs fent...
sms kódot nem is kapok de ez miatt nem is ír hibát.
de ahogy láttam a facebook-os elérhetőségüknél van hiba rendesen. annyi hogy most bukom a vevőt kb...

(#979) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Összezavar ez a rosszfogas.hu
Nemrég ugye olx megszünt, küldtek emailbe aktiváló linket amivel jofogas fiokot aktiválhatok. oké, ez megtörtént. Na most ugye van egy fiókom, ami teljesen új, de a régi nem tűnt el, mivel kaptam email-t rá, ha kilépek jófogásból és az emailembe lévő linkre nyomok, akkor ennek a régi fióknak a postaládájába jutok... most komolyan WTF?! :Y

Agyaltam, megfejtettem, ez a 3. fiók tulajdonképpen a volt OLX lesz. KÉrtem jelszoemlékeztetőt és be tudok ebbe lépni.

[ Szerkesztve ]

(#980) hobbyone


hobbyone
aktív tag

Jófogás tapasztalat

Három terméket néztem ki, különböző eladóktól. Legyen: 1, 2 , 3. Mindegyiknek írtam a kapcsolat a hirdetővel opción keresztül. 1000-3000 Ft közötti ruházati termékről volt szó.

1.
Nem válaszolt.

2.
24 órán belül válaszolt. Ezután megígérte, hogy este megad minden fontos adatot, de elfelejtette. Végül már majdnem minden megvolt, de a pontos szállítási költség még mindig hiányzott. Azóta semmi reagálás.

3.
24 órán belül válaszolt, és viszonylag gyorsan megkaptam a szükséges információkat. Ajánlott elsőbbségivel kértem a postát, amire 500Ft-os postaköltséget adott meg. A termék árából nem alkudtam.
Kedd délelőtt utaltam a pénzt, majd vártam az értesítést a feladásról. Péntek reggel felhívtam, hogy mi újság, erre közli, hogy csütörtökön feladta, csak még nem írta meg. Mondom oké, ma (pénteken) valószínűleg megkapom az elsőbbségi miatt. Erre közli, hogy nem azzal adta fel, de a postán azt mondták neki, ma megérkezhet. Igazából tudtam, és szerintem ő is, hogy erre mekkora az esély (0 %), de azért reménykedtem. Nem jött meg..
Képes volt 90Ft megspórolásáért (615Ft-525Ft) simán feladni, főleg úgy, hogy jön a hétvége. Ilyen emberek vannak..

Összegzés:
Vaterán eddig alig volt kommunikációs problémám az eladókkal. Lehet a jófogáson praktikusabb a telefonos kapcsolatfelvétel.

[ Szerkesztve ]

(#981) TaaT válasza hobbyone (#980) üzenetére


TaaT
veterán

Vaterán is bele lehet futni ilyenekbe az értékeléses rendszer ellenére, igaz kisebb rá a lehetőség.

Főleg az 1ft-os aukcióknál tudnak trükközni az eladók ha ár alatt megy el a cucc.

Arra meg ne vegyél mérget hogy az elsőbbségi levél 100%-ban ott lesz másnap. :)

"Ajánlott elsőbbségivel kértem a postát, amire 500Ft-os postaköltséget adott meg.

Képes volt 90Ft megspórolásáért (615Ft-525Ft) simán feladni"

Emberünknek nem volt otthon digitális konyhamérlege, tippelte a súlyt-árat, nem jött be, és nem vállalta be a plusz összeget.

Aki egy kicsit is több cuccot árul annak alap hogy van otthon mérleg, rendszeresen kapom a mennyi lesz a posta, postával együtt mehet-é leveleket. Amikre nagyon nehéz lenne válaszolni mérleg nélkül...

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#982) Aramir válasza hobbyone (#980) üzenetére


Aramir
őstag

Nyugi, eladóként is katasztrófa az az oldal, rendszeres az, hogy nem válaszolnak. Egyik érdeklődő ír egy termékemnél, hogy sürgős, írom az adatokat, aztán semmi, másik vevőm megkérdi, hogy borítékban jó-e a pénz, mondom nem szeretem, de jöhet, viszont írja már meg, hogy hol lakik, megnézem van-e a közelében bank, neki is olcsóbb, visszaír, hogy tudja hogy hol vannak bankok (messze), nem érti, hogy mi a bajom a borítékos megoldással, erre írtam neki, hogy nem azért kérdeztem, nyugodtan küldje, írtam címet, azóta semmi, és ez így megy kb. azóta, amióta az OLX megszűnt. Előtte legalább nem volt ennyi érdeklődő :D

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#983) hobbyone


hobbyone
aktív tag

TaaT

2800Ft-os terméknél, aminek az árából nem alkudtam, ne haljon már bele 90Ft-ba. Tudta, hogy hétvége jön és mégis képes volt..
Az elsőbbségi levelek eddig midig 1 nap alatt jöttek meg. :P

Aramir

Valószínűleg mindkét oldalon: vevő-eladó ugyanannyi a megbízhatatlan fél. Mindenesetre én inkább maradok a Vateránál a hazai oldalakat tekintve.

(#984) mirci18 válasza hobbyone (#980) üzenetére


mirci18
addikt

Sajnos sok ilyen van és ez azért is lehetséges mert szerintem a jófogást főleg arra találták ki hogy ha kell valami ami a közelben van akkor telefonon felhívod és elméssz érte.
Ugyanis elég sok ember nem szeret vagy nincs ideje levelezni.

A vateránál sok profi eladó van aki képes levelezni a másikkal.
Kevesebb a rossz eladó ha a vásárló értékelések és leírások alapján tud szelektálni.

Én egyébként örülök neki hogy ennyire rosszul megy a jófogásnak reménykedek benne titkon hogy visszajönnek az emberek a vaterára.
De titkon tudom hogy erre kicsi az esély mert az ingyenes hirdetések nagyon sok embert vonzanak.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#985) WhiteWalker válasza mirci18 (#984) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A vaterához visszaáll az emberek szép lassan... ki jár jól? A nyamvadt allegroup káefté...

(#986) mirci18 válasza WhiteWalker (#985) üzenetére


mirci18
addikt

Persze feladni a hirdetést pénzbe kerül.
de ha választhatok egy bizonyos pénzösszegért inkább a működő oldalt választom ahol valódi értékelések vannak és egy fokkal biztonságosabb rendszer.

Az a baj hogy az embereknek meg van jelenleg szokva az ingyenes hirdetési portál ami viszont a jelenlegi formájában szerintem használhatatlan.
Mert azt maximum akkor használnám ha helyben akarnék valamit venni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#987) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Nem vagyok nagy vaterás ,eddig kétszer vásároltam. Ma meg szerettem volna rendelni valamit és ez fogadott:

Tájékoztatjuk, hogy felhasználóneve korlátozás alá került a Vatera piacterén érvényes Általános Felhasználási Feltételek alapján.

• Amennyiben számláit kívánja megtekinteni kérjük, kattintson ide.
• Ügyfélszolgálatunkat a kapcsolatfelvétel menüpontra kattintva érheti el.
• Elmaradt értékelést itt adhat le

Az Ön számláinak összege: 0 Ft
Az Ön befizetéseinek összege: 0 Ft
Az Ön számláinak/befizetéseinek egyenlege: 0 Ft
Lejárt befizetési határidejű tartozás: 0 Ft

Valamit elmulasztottam? Akérmire katintok, korlátozás alatt vagyok.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#988) Aramir válasza GoTReX (#987) üzenetére


Aramir
őstag

A megadott adataid esetleg? Ha nem valós adatokat adtál meg, akkor lehet kiszúrták, de a kapcsolatfelvételen majd megmondják mi a probléma, mi itt nem nagyon tudunk ebben segíteni szerintem.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#989) WhiteWalker válasza mirci18 (#986) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen így van. Nyilván "megbízhatóbb" a vatera mint a jófogás. Kíváncsi vagyok mikor jön értelmes és használható hirdetési oldal.

(#990) mirci18 válasza WhiteWalker (#989) üzenetére


mirci18
addikt

Egyhamar nem.
Mert ha elindulna egy új ingyenes hirdetési oldal ahhoz hogy ismert és elismert legyen minimum 6-12 hónap kell.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#991) mirci18 válasza WhiteWalker (#989) üzenetére


mirci18
addikt

Na meg ki az a marha aki több százmilliót elköltene újra reklámokra.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#992) TaaT válasza mirci18 (#991) üzenetére


TaaT
veterán

Ezt pont írni akartam, tavaly a jófogás és az OLX együtt elszórt 1.5milliárd forintot marketinkre és egy forint bevételük nem volt, nem tudom hogy ezt bárki megjátszaná-é újra. :U

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#993) WhiteWalker válasza mirci18 (#990) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A vatera is elindult valamikor valahonnan és hova nőtte ki magát...Egy használható felület kell visszajelzésekkel.
Aztán talán szájról szájra terjed... Nyilván bonyolult és hatalmas tőke is kell hozzá , meg ezer féle szerződés , de nem lehet lehetetlen.

(#994) gerii


gerii
addikt

Jófogásról hogy érdemes venni valamit (a sehogyon kívül)? ;]
Egy könyvet csak ott hirdetnek páran, de katasztrófa, hogy az eladóról semmi infót nem lehet tudni. + A képek sem nagyíthatóak. :U

[ Szerkesztve ]

(#995) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Jó nagy átverés ez is, hogy korábban OLX mindig küldözgette az emaileket hogy ingyen a lap elejére rakhatom a hirdetéseket, megújíthatom. JF-on ezért meg már zsetont kérnek.

(#996) mirci18 válasza bobalazs (#995) üzenetére


mirci18
addikt

Hogyha a jófogás kiírja hogy a kiemelés pénzbe kerül miért lenne átverés ?
Vaterán sincs ingyen semmi.
Olx-et el kell felejteni belebukott az ingyenességbe.
A jófogás korlátozottan ingyenes így elvileg ők megmaradnak főleg mivel ott lehet jelenleg ingyen hirdetni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#997) Aramir válasza bobalazs (#995) üzenetére


Aramir
őstag

A jófogáson is ingyenes volt, de már nincs konkurencia, szóval.... :U

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#998) bobalazs válasza Aramir (#997) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Erről van szó, hogy nincs konkurrencia. Zsidók ezek de nagyon.

(#999) Aramir válasza bobalazs (#998) üzenetére


Aramir
őstag

Lassan olcsóbb a Vatera, mint az "ingyenes" Jófogás :DDD

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#1000) TaaT


TaaT
veterán

Jönnek a soroljam előre ingyen a hirdetéseimet Jófogás levelek. Előre sorolhatom anélkül hogy bántódása esne az ingyenpostának? Rányomott már valaki?

1000 ;]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.