Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) JoinR válasza fLeSs (#600) üzenetére


JoinR
senior tag

Régen az all-time optimal-t raktam ki, de az túl demoralizáló, hogy mindig pirosba megy, jelenleg úgy csinálom, hogy első 1-2 két kör all-time opt, majd utána átváltok session best-re :DDD

(#602) fLeSs válasza JoinR (#601) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Gyakorlás alatt én is az all time optimalt raktam ki régebben, de még ez is demoralizáló... :D simán lehet, hogy csak kifogtam vmi jó napot. Szóval az utóbbi időben a session optimal sectort rakom ki. De verseny közben nem jött be, mert állandóan azt nézegettem ha nem az F3 boxot... :D az utat meg alig.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#603) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Tettem fel két új videót a csatornára.
Ha vkit érdekel a téma plz iratkozzon fel, itt nem akarom reklámozni magamat. :D nem is lenne értelme, nem kapok érte pénzt (vagy bármit), csak gyertek ti is versenyezni. ;)

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#604) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Lehalt a topik... :(

Van egy olyan bajom, hogy az összes balos zoknim kilyukad. :D Gondolom mert a Fanatec CSP féke kikezdi.

Nézegettem ezeket a külföldi flancos szimraceres cipőket és oda lyukadtam ki, hogy nekem jó lenne egy kung-fu cipő is, vékony gumi talp, vászon/pamut felső résszel.

[link]
[link]
[link]

Vki próbált már ilyesmit?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#605) JoinR válasza fLeSs (#604) üzenetére


JoinR
senior tag

Én ilyesmiben vezetek, zokniban nem is bírnám nyomni a hidrós féket :DDD A gumitalp eléggé meg tud kopni a fém lyuggatott pedálokon. Na meg a jobb lábam oldalán már elvékonyodott egy részen a szövet a heel'n'toe-tól :) Szerintem megteszi a legolcsóbb tornacipő jellegű lábbeli, 2-3 ezernél többet nem érdemes költeni rá.

[ Szerkesztve ]

(#606) fLeSs válasza JoinR (#605) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Gondolom az a lényeg, hogy a talp minél vékonyabb legyen úgy, hogy ne szakadjon el mint a zokni, de közben érezni lehessen a pedálokat.
A felső rész meg ne legyen vastag, hogy ne izzadjon/büdösödjön be a láb.

Ezek jók lennének?

[link]
[link]
[link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#607) JoinR válasza fLeSs (#606) üzenetére


JoinR
senior tag

Hát ja kb. ennyi a lényeg. Ezek közül én az uccsót venném. Persze zokni ígyis-úgyis kell, mezítláb semmilyen cipőben nem egészséges.

(#608) fLeSs válasza JoinR (#607) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A sima fehér tornacipőt?
Mondjuk jobban tetszene ha szimplán bele tudnék bújni, ezért tűnnek jobbnak a kungfu cipők... :DDD
Lehet inkább ez lesz, ebből legalább van 45-ös, sztem a tornacipőből a 46-os nagy lenne rám [link]

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#609) JoinR válasza fLeSs (#608) üzenetére


JoinR
senior tag

Ez is jó bár ennyit nem adnék érte, inkább akkor már az első az előző hsz-edben :D A másodikkal az a bajom, hogy az a varrás az oldalán nálam sztem pár órát bírna. De igazából az elsővel nincs semmi probléma.

(#610) fLeSs válasza JoinR (#609) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Asszem ezt veszem [link]. Még mindig kungfu!!! :D
Igazából azért ez kell, mert nekem amolyan tepsi lábam van + lúdtalpam, mindig gond van cipőválasztásnál, hogy elég széles-e a cipő, és ez tűnik a legjobbnak.

KESZTYŰT tudnál ajánlani? Igazából csak azért kell, mert észrevettem, hogy az Alcantara izzasztja a tenyeret még hűvösben is, és idővel bebüdösödik. :U :O

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#611) JoinR válasza fLeSs (#610) üzenetére


JoinR
senior tag

Azt nem használok. Talán munkavédelmi cérnakesztyűvel próbálkoznék, ha szükségét látnám. Vannak csúszásgátlósak is, bár szerintem a bőrhöz lehet tapad a sima cérna is, még nem próbáltam.

(#612) szacsee válasza fLeSs (#610) üzenetére


szacsee
nagyúr

Bringáskesztű?
Vékony szivacs 1-2 helyen, ujjvégek szabadok és elég olcsó+ minden városban van cangásbót. :D

(#613) fLeSs válasza JoinR (#611) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ez nem túl vékony? [link]. Melyik jó innen? Egyáltalán ezt mire használják?
Bringáskesztyűt nem veszek, mert mind drága arra amire nekem kell.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#614) JoinR válasza fLeSs (#613) üzenetére


JoinR
senior tag

Nem tudom mire használják :) Van különböző vastagságú, nem drága, úgyhogy lehet próbálgatni. Meg az ujjvégét is le lehet vágni. Láttam már olyat, aki ilyenben versenyzett gokarttal.

(#615) szacsee válasza fLeSs (#613) üzenetére


szacsee
nagyúr

Munkára? :P
Szövet kesztyűt pl alkatrészek pakolására, vagy egyéb kezet, alkatrészt kímélő munkára... pl:
Gép összeszerelő sor pneumatikus kulcsok és csavarok megfogása, műanyag alkatrészek csiszolása, rakodása stb.
Gumival átitatott kesztyűket olyan helyen, ahol nem száraz az alkatrész.. pl olajos csavar megfogása, vagy enyhén kenőanyaggal felhordott alkatrész szerelésére.
Illetve olyan helyeken, ahol kesztyű nélkül előfordulhat, hogy a szennyeződést szikével vágják le a kezedről... pl sziloplasztozás, esetleg próbáld meg megfogni az üvegszálas gyapotot kesztyű nélkül.... :DDD
Ezek nem rossz kesztyűk, de ki kell próbálni a Neked megfelelő méretben.
Lehet hogy a vászon kesztyűben "csúszkálni" fog a kezed, a gumírozott az elején kényelmetlen lehet, mert merevnek tűnik, amíg be nem töröd, illetve beleizzadsz. Ezeknél nincs csuklópánt, így esélye megvan, hogy a kesztyűt igazgatnod kell futam közben. Cangás kesztyűt már 1-2 helyen lehet kapni 1000-1500Ft-tól, én spec 990-ért vettem egy vidéki boltban, igaz bringázáshoz.
Próbáld ki, ha bejön akkor olcsóbban megúsztad a cérna kesztyűvel, ha nem veszel bringásat.... vagy valamilyen versenykesztyűt.. :D
Esetleg nagy kormányos topikban kérdezz rá, hátha tudnak okosságot.

[ Szerkesztve ]

(#616) fLeSs válasza szacsee (#615) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ebben a boltban amúgy mindenféle kesztyű van, sofőrkesztyűk is [link]. Tavaly év végén vettem egy bőr sofőrkesztyűt, és másnap visszavittem, mert kemény volt, az FFB-t alig lehetett benne érezni, szóval bőrt többet nem veszek.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#617) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Na, rendeltem 5 féle kesztyűt (ingyen van a kiszállítás), mindből egyet, hamarosan kiderül melyik a jó. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#618) -Mike-


-Mike-
addikt

Sziasztok!
G27-es kormánnyal játszik itt valaki? Vannak tippek/trükkök a bekalibrálására? :) Gondolok itt arra, hogy a profilerben 900fok, játékban 1080-ra felhúzva. De igazából a pedálokra kellene valami tipp, az állandó blokkolásokra, illetve hogy legyen esélyem a load celles pedálosok ellen. :)

(#619) JoinR válasza -Mike- (#618) üzenetére


JoinR
senior tag

Nem hiszem, hogy van értelme a profiler-rel szórakozni, főleg hogy minden autóhoz az iR maga beállítja a megfelelő szöget. Profilerben az "alap" szimulátoros beállítást kell használni.
Ugye ez az alapértelmezett:

Erre kell átírni:
105
0
0
pipa be
0
pipa ki
900
pipa be

Ingame meg ízléstől függően, hogy ne legyen se túl könnyű se túl nehéz a kormány (utóbbinál tönkre tudod tenni ha túlmelegíted, úgyhogy semmiképp sem ajánlom). Pici damping mehet ingame, de nem szokás.
Ha lenne jó megoldás az alap potis pedállal, senki nem venne load cell-t 30 ezerért :) Rakhatsz bele progresszív rugót, kis radír vagy gumidarabot, amitől keményedik a fék a végén...de legjobban úgy jársz, ha olyan kocsival versenyzel, amiben van ABS. Van belőlük sok, MX5, Solstice, összes GT3, HPD, amik most hirtelen eszembe jutottak.

[ Szerkesztve ]

(#620) -Mike- válasza JoinR (#619) üzenetére


-Mike-
addikt

Köszi!
Újra akartam most kalibrálni a pedálokat a játékon belül de most valami nagyon megbolondult. Ugye benyomom a gáz elengedem, done, tovább, fékkel ugyanez, done, auto cluth, done ok. Ezután ha nyomom a gázt, megy fel vele a kék csík is (clutch ugye), így nyílván nem enged ki a pályára mert rosszul van beállítva a controls. Na most a fent említett beállítást kb 25ször végeztem el 10percen belül és mindig ugyanez. Nyomom a gázt megy vele szinkronban a kuplung is. Ilyenkor mi van? Sosem volt ennyire nehéz beállítani. Help valaki mert elkezdtem őszülni. :)

[ Szerkesztve ]

(#621) fLeSs válasza JoinR (#619) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Sztem az HPD-ben nincs ABS (csak hogy a témához hozzászóljak :D).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#622) -Mike- válasza -Mike- (#620) üzenetére


-Mike-
addikt

Megoldódott:)

(#623) Dexar007


Dexar007
veterán

Sziasztok!
Erdekelne a velemenyetek,hogy szerintetek melyik a "legjobb" szimulator ? (Assetto corsa,rfactor2,raceroom,iracing)? Igazabol en meg csak az rfactort es a raceroom-ot probaltam,de nalam mindenkepp az utobbi gyozott. Mivel rfactor-ban igaz,hogy mindent brutalisan testre lehet szabni,de egyszeruen nincs meg a sebessegerzet akarmennyivel is mesz. :F

Give me your cum,bull!

(#624) -Mike- válasza Dexar007 (#623) üzenetére


-Mike-
addikt

Érzésre szerintem az LFS:) Pálya, autó kínálatban az iracing, mondom ezt úgy, hogy asetto corsa-t, raceroom-ot, netkarpro-t, projectcars-t nem próbáltam még. :)

[ Szerkesztve ]

(#625) Dexar007 válasza -Mike- (#624) üzenetére


Dexar007
veterán

Azt is probaltam 1.5 eve,igazabol akkor nem fogott meg. Lehet adok neki meg egy eselyt. Viszont a raceroom fele sebessegerzetet nagyon-nagyon keves jatekban sikerult eddig atelni. Olyan erzese van az embernek mikor nyom egy padlot,hogy vissza repul a jovobe. ;] Aztan rapillantasz az orara,es mondjuk "csak" 200-220-at mutat. Mikozben mas jatekokban,ha ugyanezt szeretned atelni akkor legalabb 300 folott kell menned.

Give me your cum,bull!

(#626) fLeSs válasza Dexar007 (#623) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Kb ahány ember annyiféle választ fogsz kapni.

Btw az R3E nem is szim, a hangja és a grafikája jó, de a fizika és az FFB nagyon gyenge.

Az rF1 szim, de régi, ezért a graf gyenge, a fizika és az FFB nagyon jó ha jól beállítod (modok), és a hang is a modtól függ. Legtöbb mod, legnagyobb autó és pálya választék.

Az LFS is szim, de régi, ezért a graf gyenge, a az FFB nagyon jó, a fizika nemtom (nem nagyon játszok vele). Szinte 0 mod.

Az rF1-re épül a Game Stock Car, továbbcsiszolt minden téren és nagyon f@sza. Nemrég jöttem rá, hogy azért nem játszok vele, mert ezek a Brazil pályák szinte mind a nagy pusztaságban vannak, és ezt vhogy nem bírom elviselni. :D :( mod tekintetében rF1.

Assetto Corsa új, jó grafika, kaki hangok (sztem), fizika és FFB-ről nemtok nyilatkozni, mert alig játszok vele. Modokat mostanában kezdtek el rá írni.

iRacing régi de letisztult grafika, jó hangok (bár autótól függ), a fizika jó, FFB jó. Drága. 0 mod.

rFactor 2 max beállítások mellett jó graf, amúgy nem az igazi, legerőforrásigényesebb, fizika és FFB nagyon jó, hangok modtól függ de nincs vele gond. Az egyetlen 24 órás napszakváltással és választható időjárással. Egyre több és jobb mod.

A sebességérzettel sztem neked az a bajod, hogy rossz FOV-ot használsz. Azonos FOV mellett ugyanolyan gyorsan fognak elmenni melletted a fák meg a közönség minden autóban.

Ez itt a reklám helye :D, nézz rá a csatornámra [link], van iR, rF2 és AC is.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#627) -Mike- válasza fLeSs (#626) üzenetére


-Mike-
addikt

Amikor megújítom az iracinget (most is ez volt) mindig írok a supportnak egy levelet, hogy adjanak valami kedvezményt az előfizura, eddig mindig adtak, szóval az a legjobb sim.
;]

(#628) Dexar007 válasza fLeSs (#626) üzenetére


Dexar007
veterán

iRacing most novemberig ingyenes ha jol olvastam? :)
Most toltottem meg le a simraceway-t de ez nagyon gyenge eddig.

Ja,FOV-ot mennyire kell allitani? :)

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#629) fLeSs válasza fLeSs (#626) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Még annyi, hogy csak iRacingen és AC-ben vannak scannelt pályák illetve valós adatokon alapuló autók. rF2-ben a gyári autók (Corvette, Camaro stb) dettó, de a pályák nem scanneltek.
A modkészítők ki tudja honnan veszik az adatokat.

szerk: a Simraceway = rF1.

FOV-beállítás: [link]

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#630) Dexar007 válasza fLeSs (#629) üzenetére


Dexar007
veterán

Haha,akkor jol leszoltam. ;]

Egyebkent a #619-es kormanybeallitas mindegyikre vonatkozik,vagy csak a G25-re? A DFP is ugye 900fokos.

Give me your cum,bull!

(#631) JoinR


JoinR
senior tag

iRacing topikban vajon melyiket fogják a legjobbnak mondani? ;]

Ha 1-et kéne mondanom, amit választanék, nyilván az iRacing lenne az. Az általános minősége - autók, pályák, hangok, ffb, közösség - a legjobb. Árban horror és persze szinte minden téren van, amiben egy másik szim jobb nála...a multit kivéve, amivel meg is lehet nyerni ezt a "háborút".

rF1: rengeteg mod, ezekből van jó minőségű is. Vannak magyar pályák (Hungaro, Pannonia, Euroring), sőt akár magyar raliszakaszok is. Single-ben ökörködni meg esetleg LAN-ba 1-2 haverral jó lehet, komolyabb multira én nem használnám. A fizikája elmegy, de vannak benne irreális dolgok (főleg a lassú tempónál lévő tapadás). Kis gépigény.
rF2: legjobb FFB...kb. ennyi, a modokat nem ismerem, de mindig fenntartással fogadom őket, a gyári tartalom viszont jónak mondható. Gépigény nagy, kinézet gyenge. 1-1 single player-es körözésre jó, de komolyabb multira alkalmatlan számomra. Netcode nem túl jó, bugos.
LFS: talán a legjobb fizika, kis gépigény, elavult grafika, de natív oculus rift támogatása egyelőre mégis csak ennek van (ami igen megdobta az eladásait az utóbbi időben). Nincs licenszelt tartalom, de a hasraütött cuccok attól még élvezhetők. Én kicsit drágállom.
AC: legszebb grafika, nagyon jó fizika, pályák jó minőségűek, de a többi tartalom (főleg az autók és hangjai) szerintem gyenge. Óriási gépigény, modoktól nem dobtam hanyatt magam. Nehéz róla mit írni, nekem egyszerűen nem jött át..körülményes, beta. Legjobb ár/érték arány.
R3E, DTM és a többi eresztés az összes SimBin-nel együtt számomra szinte minden szempontból gyengébbnek mondható a fentiekhez képest.

A profilbeállítás DFGT-hez is jó.

[ Szerkesztve ]

(#632) -Mike-


-Mike-
addikt

A lényeget nem is kérdeztem még meg:) vannak jó setupjaitok? Pl a most futó Star Mazdahoz okayamában? Vagy esetleg valami "minden pályára jó" gt3-as set? :D

(#633) fLeSs válasza -Mike- (#632) üzenetére


fLeSs
nagyúr

iRacingen a fórumon érdemes körülnézni, az emberek minden héten megosszák a setupjaikat, aztán lehet próbálgatni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#634) -Mike- válasza fLeSs (#633) üzenetére


-Mike-
addikt

Azt tudom, köszi. :) De oda sem rakják fel a tutit.

[ Szerkesztve ]

(#635) fLeSs válasza -Mike- (#634) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Miért, vmi UFO-setupra vársz? :D
Setupkeresésnél én két dolgot nézek
1. mennyire kényelmes vezetni
2. ki készítette

1. van aki tök más stílusban vezet és mindig túlkormányzott autókat vezet vagy pont az ellentétje
2. általában 1500 iRatinges, 2 versenyt ment az adott autóval emberkék setupját nem próbálom ki :D

Pl. előző szezonban a Rileyt végig a Joao Pinho setupjaival vezettem végig, nekem tökéletesen megfeleltek. A setuptól nem lettem gyorsabb, mert nem vagyok olyan jó, mint ő már ha ezt várod egy setuptól. Ő ugyanazokkal a setupokkal 1-1,5 mp-cel gyorsabb köröket ment, ebben a szezonban már csak 0,5-1 mp a különbség, minél több versenyt megy az ember, annál jobban "érzi" a pályákat, de a setuptól nemigen lesz gyorsabb.

szerk: btw én úgytom, hogy minél kevésbé támaszkodik a downforce-ra egy autó, annál kevésbé kell pályánként variálni a setupot. A Cadillacket pl. 1-2 UFO-sebességű ember egyazon setuppal vezette egész szezonban (2014S1, amikor még nem volt fix).

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#636) Dexar007


Dexar007
veterán

Na kiprobaltam az AC-t. Eddig ez tetszik az osszes kozul a legjobban,mondjuk lehet ennek a grafika is az oka. ;] Sajnos nalam ez is szamit,mert igy jobban bele tudom elni magam mint egy pixelhalmazba,legyen barmilyen jo is a fizika.
Este kovetkezik az iRacing,aztan eredmenyhirdetunk. :DDD

Give me your cum,bull!

(#637) #70869248


#70869248
törölt tag

Nahát, le a kalappal. Teljesen korrekt leírásokat láttam egy alapvetően problémás kérdésre :D :R
Én a magam részéről AC mellett vagyok, de se mellette, se más szimek ellen nem írok semmit, teljesen jó amit írtatok.

(#638) -Mike- válasza Dexar007 (#636) üzenetére


-Mike-
addikt

Izgatottan várjuk az eredményt. ;]

(#639) Dexar007 válasza -Mike- (#638) üzenetére


Dexar007
veterán

;]
Nem rossz,csak azt nem talaltam meg,hogy hol lehet versenyezni. Vagy ez csak es kizarolag online mukodik?
Meg ami fura.: Razokonek es a funek nincs hatasa a ffb-re,vagy csak nagyon nagyon minimalisan. Alapra van allitva minden,lehet ez a gond? Viszont erdekes modon mentem valami regi ronccsal,ott az auto majdnem kitepte a kezembol a kormanyt,de a razokonek tovabbra sem volt semmi hatasa.

Give me your cum,bull!

(#640) Dexar007


Dexar007
veterán

Elso versenyem jol indult.:
Automata valto- brummogtetni akartam a startnal,hopp beugrottam,stop-and go. Bemegyek a boxba,nem tudom honnantol szamitjak a sebesseglimitet,hopp meg egy bunti,vagy 1.5 percet idoztem a boxutcaban. ;]

Give me your cum,bull!

(#641) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Megjött a cipő: [link].
Qrvja jó, ez életem legkényelmesebb "cipője". :C A talpa btw 8 mm vastag. Remélem jó lesz vezetni is.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#642) Dexar007 válasza fLeSs (#641) üzenetére


Dexar007
veterán

Ezt mifelenk mamusznak hivjak. ;]

Give me your cum,bull!

(#643) JoinR


JoinR
senior tag

(#644) fLeSs válasza JoinR (#643) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Hehe, pont erről beszéltem az egyik videómban, hogy Nordschleife a büdös életben nem lesz iRacingen, mert kb. 5 év mire elkészül az ottani sebességgel. :D Kíváncsi leszek arra a 2015-re.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#645) fLeSs válasza Dexar007 (#642) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ja, keresgéltem a mamuszok között is, elvileg az is jó lenne, de nem találtam olcsón rámvalót.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#646) Dexar007


Dexar007
veterán

Waaa mekkora futamot nyomtam.:D
19.9 koron at vezettem.A gond mindossze annyi,hogy 20 koros volt a verseny.: [link] Ezt a kulonbseget figyeljetek. Biztosra akartam menni az utolso kanyarban ezert finoman gyorsitottam ki.: hiba volt,mert a celegyenesben egy orrhosszal kikaptam. :DDD

Give me your cum,bull!

(#647) -Mike- válasza Dexar007 (#646) üzenetére


-Mike-
addikt

Ilyenkor ha melléd ér le kell szorítani ;] utolsó kanyar, utolsó egyenes, cikázz, pánikolj, szabálytalankodj, stb. :D

(#648) fLeSs válasza Dexar007 (#646) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Annyi versennyel amennyit tegnap nyomtál már Class D-ben kéne lenned, túl sokat szabálytalankodsz. Ha feljebb akarsz jutni, akkor Rookieban a helyezés helyett arra menj rá, hogy minél kevesebb incidensed legyen.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#649) Dexar007 válasza fLeSs (#648) üzenetére


Dexar007
veterán

Balesetem nagyon-nagyon ritkan van, altalaban olyan "szabalytalansagokat" kovetek el,hogy kicsit tullovom a kanyart --altalaban mindig a celegyenes raforditot- es ket kerekkel picit erintem a fuvet,amiert ugye 1 hibapont jar. Ebbol osszegyulik a verseny vegere 10 ,igy alig kapok pontot.De itt nem a pont a lenyeg,hanem a dicsoseg. ;] Ha nem probalnek minel gyorsabban menni,akkor nem lenne hibapont,viszont lehet befutnek 4-5.-nek.
Tegnap ha jol emlekszem kb 3x fordult elo az,hogy 1) Kifagyott a gepem 2) Kiutottek az elso kanyarban 3) Kiutottek a verseny vege fele.
Viszont a tobbin megvolt a top 3. :)

-Mike- Vegeredmenyben lehet jobb lett volna,de igy legalabb megdicsert,hogy milyen szep versenyt nyomtunk. :)

Give me your cum,bull!

(#650) fLeSs válasza Dexar007 (#649) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Igen, ha kimész a pályáról az incidensnek/szabálytalangságnak számít, nem csak az ütközés vagy koccanás. Ha feljebb akarsz jutni akkor legyél lassabb, ne menj ki a pályáról és magasabb licenszet kapsz hamar. Már ha egyáltalán érdekel a dolog, a Mazda versenyekkel sincs gond.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.