Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Dexar007 válasza mcgyver87 (#750) üzenetére


Dexar007
veterán

Most raktak at a palyat Laguna Seca-ra. Na ez viszont mar brutalis.Nem tudom,hogy lesz-e ebbol valaha is gyozelem.

Give me your cum,bull!

(#752) Dexar007


Dexar007
veterán

Na jol van ezt a laguna secat nem eroltetem. Mindjart visszaminositenek rookieva'. :( Kaosz van,mindenki bena szar,foleg en. Ilyen palyan meg nem mentem.. Emelkedo,lejto,sikan emelkedobe/lejtobe epitve nyujtott kanyarok.Kiszelesiteni sehol sem lehet,mert minden megdob es repulsz.

Give me your cum,bull!

(#753) Dudi08 válasza Dexar007 (#752) üzenetére


Dudi08
tag

Ezért kell gyakorolni.
Készülj fel, hogy a komolyabb sorozatokban, minden új pálya hasonló lesz. Sok gyakorlással lehetsz csak igazán versenyképes.
A nagyon kemény vagyok mentalitás sem ideális szerintem hosszútávon, inkább higgadj le és kényszerítsd hibába a másikat, az elegánsabb előzés, mint a pályán kívül valahogy megelőzni.

(#754) Dexar007 válasza Dudi08 (#753) üzenetére


Dexar007
veterán

Ugy ertem persze,hogy gyakorlok. Nem fogok kvalira se menni,amig vegig nem megyek rajta legalabb 100x.

Give me your cum,bull!

(#755) JoinR válasza Dexar007 (#754) üzenetére


JoinR
senior tag

Minden kezdet nehéz, az elején esetleg segíthet az Ideal Line az options menüben (hosszú távon azért nem ajánlom, mert félrevezethet). 10 kör így, 10 kör nélküle. Használd a Tab-ot, hogy nézd a korábbi legjobb szektoridőidet, ahhoz tudsz viszonyítani. Meg persze nézz meg előtte jó pár replay-t Youtube-on, hogy hogy kellene végigmenni rajta. Gázállások, fokozatok, stb.

(#756) -Mike- válasza Dexar007 (#752) üzenetére


-Mike-
addikt

Megtudod csinálni! Mindenki egy emberként szorít érted.
;]
Jobb lenne ováloznál, az a pálya menne... :(
:D

[ Szerkesztve ]

(#757) knbs


knbs
senior tag

Tegnap mentem egy futamot az MX-5 cupaban Laguna Secan es a 4. korben eldurrant a motorom.... :F
Mentem mar tobbszor is itt, eddig nem tortent ilyen sosem, nem is vezettem mashogy. Nem ertem mi tortent most.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#758) fLeSs válasza knbs (#757) üzenetére


fLeSs
nagyúr

MX5-nek akkor durran el a motorja, ha túl nagy sebességnél váltasz le.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#759) Dexar007 válasza knbs (#757) üzenetére


Dexar007
veterán

:DDD Bena.
En ha beerek a celba akkor szoktam direkt eldurrantani. ;]

Give me your cum,bull!

(#760) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Nemtom szoktátok-e nézni a közvetítéseit, de poénos a fickó [link] :W :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#761) JoinR válasza fLeSs (#760) üzenetére


JoinR
senior tag

:DD :C :C

(#762) Met


Met
nagyúr

Tegnap hosszú kihagyás után mentem két versenyt, első pontiac lime rock-on 6-ról indultam 6-on fejeztem be, második mazda watkins-on 9-ről indultam 6-on fejeztem be, itt meglett volna az 5. is csak az utolsó kanyarban megelőzött belső íven egy szemét :) .
Időmérőt nem mentem.
Mindkettőn plusszos voltam, az elsőn egy köcsög mustangos nem bírta kivárni hogy elengedjem és inkább hátulról meglökött (ahogy nézegettem a chat-et, másokat is), az ilyeneket nem értem, nyilvánvalóan gyorsabb, láthatóan nem akarom feltartani de azért erőszakoskodik. :W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#763) knbs


knbs
senior tag

Nem teljesen Iracing. December korul Magyarorszagon leszek, van valahol a fovarosban lehetoseg, esetleg beulni egy komolyabb simvibe cockpitbe? Vagy barmi ehhez hasonlo szimulatoros probakorhoz. Oculust rift es tarsai.
Termeszetesen nem ingyen ;)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#764) BreeZeRr válasza knbs (#763) üzenetére


BreeZeRr
tag

(#765) JoinR


JoinR
senior tag

Mondjuk a mozgó ülésnek álló perifériával rengeteg értelme van :DDD Max arra jó, hogy nem tudod normálisan nyomni a pedálokat...

(#766) knbs


knbs
senior tag

Nagyon izgalmas Skip Barber futam.

Club UK & Ireland Skip Barber Championship: Sonoma Raceway

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#767) szacsee válasza JoinR (#765) üzenetére


szacsee
nagyúr

Sim Citybe minden mozog, de ott lehet csak dev1 kit van.

(#768) Dudi08


Dudi08
tag

A napokban lecseréltem a régi 270 fokos kormányom egy 900 fokosra. Baromi jó, sokkal finomabban irányítható, de van egy hatalmas problémám. Ha megcsúszok egy kocsival, akkor képtelen vagyok megfogni most. GT3 Ruffal például a gázon állva a régi kormánnyal megfogtam egy-egy csúszást, míg az újjal nem megy. 540 fokra állítottam az elfordulást, hátha kicsit közvetlenebb lesz, de egyelőre így sem nagyon sikerül.
Van valami egyéb praktika a gyakorláson kívül, amivel kicsit jobban menne a korrigálás? (a gázelvétel egyértelmű)

Egy jobb ffb beállítás segíthet még? fanatec gt3 rs v2-ről van szó egyébként

(#769) JoinR válasza Dudi08 (#768) üzenetére


JoinR
senior tag

És ha 270 fokra állítod, akkor meg tudod fogni? Mert ha igen, akkor minden nap növeld 30°-kal az elfordulást, és magától menni fog. Ha nem sikerül megfogni, akkor nem a kormányszögnél kell keresni a hibát.

(#770) Dudi08 válasza JoinR (#769) üzenetére


Dudi08
tag

Azt még nem próbáltam, de megfordult a fejemben. Makacsul ragaszkodtam ahhoz, hogy kb maradjak a reális értékeknél.
Holnap kipróbálom, hátha úgy menni fog a dolog, mert régen így ment a másik kormánnyal.

Más téma.
Ugye jön a Holden most és a következő szezonban nem lesz már a Ford falcon. Fel fogják újítani a kocsit és újra menni fog a szériában, vagy a régi Indycar sorsára jut? Mi a véleményetek?

(#771) -Mike-


-Mike-
addikt

iRacing is offline.

Világvége.

(#772) JoinR válasza -Mike- (#771) üzenetére


JoinR
senior tag

Ma van update, írták előre.

(#773) knbs


knbs
senior tag

Az iracingupdater.exe-vel nem lehet elobb letolteni az updatet?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#774) knbs válasza knbs (#773) üzenetére


knbs
senior tag

Kozben megtalaltam.

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#775) -Mike-


-Mike-
addikt

Nem olvastam utána előre bocsátom, ezen a héten két R classom van és 24órások van két c class ovál versenyem és egy road warrior. Ezen a héten csak ezek lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#776) JoinR válasza -Mike- (#775) üzenetére


JoinR
senior tag

Igen.

(#777) Dudi08 válasza Dudi08 (#770) üzenetére


Dudi08
tag

A múlt heti problémámra megoldás volt a 270°, de inkább megtanulok újra vezetni, csak hogy reálisabb legyen kicsit a vezetés.

Carburetor Cup-ban megy közületek valaki? Az eredményeket ahogy nézegetem a Top splitben értelmes versenyek vannak, de lejjebb csak zúzda. Van értelme venni hozzá tartalmat, ha csak néha kipróbálnám milyen körözni egy kicsit oval pályán ezekkel az erős és gyors gépekkel?

(#778) JoinR válasza Dudi08 (#777) üzenetére


JoinR
senior tag

Én nem oválozok, de Rookieban is elérhető bajnoksággal nem számolnék hosszabb távon. D Class-os National Series-t hallottam, hogy dicsérik, elvileg nagyon jó futamok vannak ott.

(#779) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Megvan itt vkinek az Indycar?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#780) JoinR válasza fLeSs (#779) üzenetére


JoinR
senior tag

A régi meg, a DW12 nincs.

(#781) fLeSs válasza JoinR (#780) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az újat jó lenne kipróbálni, mert ha olyan jó, mint rF2 alatt, akkor megvenném.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#782) JoinR


JoinR
senior tag

Így kell versenyezni :) Király videó!

(#783) painkillerx


painkillerx
tag

Mennyire lehet ebben bízni?
Gift Card 100$

(#784) JoinR válasza painkillerx (#783) üzenetére


JoinR
senior tag

Háát, nincs túl sok értékelése...eladóként meg főleg. Úgyis 50%-os kedvezmény van most az éves előfizetésre iR-en belül is, én nem kockáztatnék.

(#785) Kephamos válasza JoinR (#784) üzenetére


Kephamos
addikt

Meddig tart a leértékelés? Gondolkozom rajta erősen, hogy ismét belekezdek.

(#786) -Mike- válasza Kephamos (#785) üzenetére


-Mike-
addikt

Dec4-ig van éves előfizuból 50% úgy tudom.

(#787) Kephamos válasza -Mike- (#786) üzenetére


Kephamos
addikt

Elő is fizettem gyorsan. Igaz csak három hónapra, de 4 dollárért csak. :)

(#788) -Mike- válasza Kephamos (#787) üzenetére


-Mike-
addikt

Milyen promo code-dal?

(#789) Kephamos válasza -Mike- (#788) üzenetére


Kephamos
addikt

9 dollár/3 hónap. Volt 5 dollárom, amit anno kaptam előfizetés meghosszabbításáért.

(#790) Kephamos


Kephamos
addikt

Mustangot érdemes megvenni? Pörög az a bajnokság? Vagy inkább kussak feljebb és valamelyik GT autót vegyem?

(#791) Dudi08 válasza Kephamos (#790) üzenetére


Dudi08
tag

Nekem úgy tűnik, hogy nem mennek vele sokan, de a futamok nagy része official.
Ha olyan bajnokságban akarsz menni, ami nagyon pörög, akkor a GT3 a legjobb. A kocsikat könnyű vezetni, gyorsak, jó kis csaták szoktak lenni, de azzal tisztában kell lenni, hogy a sok induló miatt elég sok baleset is van benne.
Ruf cup és az advanced mazda cup is jó szerintem.
Még bízom a V8 supercars-ban, mivel jön a ford felújított változata, hátha kicsit felkapottabb lesz az is. :D állati azokkal a dögökkel menni.

(#792) zzeN


zzeN
aktív tag

Patch notes.

Spa éjszaka wuhu.

(#793) Met


Met
nagyúr

Ide is.
Spec Racer, Okayama short, első hely :DD

Replay ha esetleg valakinek van kedve megnézni :R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#794) JoinR


JoinR
senior tag

Hétfőn indul az iRacers.hu új bajnoksága, kizárólag ingyenes tartalmakkal, kezdőknek és veteránoknak egyaránt. További infó itt: iRacers.hu fórum
Újaknak 3 hónapos ingyenes előfizetést tudunk adni!
Gyertek :K

(#795) -Mike- válasza JoinR (#794) üzenetére


-Mike-
addikt

Lehet, hogy noob kérdés, de csak auto clutch megengedett? Illetve köridőt tudsz mondani csak viszonyításképpen.

(#796) JoinR válasza -Mike- (#795) üzenetére


JoinR
senior tag

Milyen más segítség kellhetne még? Hivatalos futamon is ennyi van engedve. Egyébként ha azon múlik, be lehet kapcsolni a segítségeket, elvégre "rookie" liga, kérdés használja-e valaki.
Szerintem az 1:02-es köridő már jónak számít a kiírt időjárásnál.

(#797) Met válasza JoinR (#796) üzenetére


Met
nagyúr

Kell regelni valahol?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#798) JoinR válasza Met (#797) üzenetére


JoinR
senior tag

Attól függ. Ha van aktív iRacing acc-od, akkor csak a session-re kell majd regelned, ha elindult. Holnap 20:00 - iRacers.hu Rookie League R1 Okayama; jelszó: rookie
A szervert a Hosted/Join a Race fül alatt lehet majd megtalálni.

(#799) Met válasza JoinR (#798) üzenetére


Met
nagyúr

Persze, van accom :)
Pont azután írtad be a felhívást hogy újságoltam hogy nyertem Okayama-n

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#800) Met


Met
nagyúr

1:03 - 04 megy, de hát valakinek utolsónak is kell lenni :D
Auto clutch kell mert pillangóm van csak, többi segítséget nem tudom, tudatosan nem kapcsoltam be semmit :B

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.