Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Dexar007 válasza -Mike- (#700) üzenetére


Dexar007
veterán

Ittam!Es rohadt jol vezetek spiccesen mint kiderult. ;]

Give me your cum,bull!

(#702) ozoli78 válasza Dexar007 (#698) üzenetére


ozoli78
tag

majd ne csodálkozz ha kitiltanak
a szándékosságot nem díjazzák,ha feljelent a gyerek 2 hét pihi
tudom mert voltam már én is pihenőn és küldtem már én is embert szabadságra

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#703) -Mike- válasza ozoli78 (#702) üzenetére


-Mike-
addikt

Na kezd izgalmas lenni, hogy kell felnyomni valakit? ;]

(#704) ozoli78 válasza -Mike- (#703) üzenetére


ozoli78
tag

a neved fölött van hogy file protest
ott ki kell választani az okot a versenyt és az embert
repalyből kivágni a kérdéses részt és elküldeni nekik
de ha nem egyértelmű a szándékosság akkor max figyelmeztetés
a legjobban a bosszulást büntetik az minimum 2 hét

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#705) Dexar007 válasza ozoli78 (#704) üzenetére


Dexar007
veterán

Ajjaj..
Muszaj volt megcsinalnom,mert mar elszakadt a gyufa annyi kieses es szopas utan. Aztan vegre valahara az elso helyrol indulok,erre az egyik gyerek ugy gondolja,hogy jo moka lenne a 2. kanyarban megnyerni a futamot.
Nem hiszem,hogy pont miatta tiltananak ki,mivel mindkettonk versenyenek vege volt mar,csak resegitettem. :D

Give me your cum,bull!

(#706) -Mike- válasza Dexar007 (#705) üzenetére


-Mike-
addikt

Így nem leszel benne a Red bull junior programjában. :(

[ Szerkesztve ]

(#707) Dexar007 válasza -Mike- (#706) üzenetére


Dexar007
veterán

Igazad van,kontrollalni kell az erzelmeket mert nem lesz jo vege. De megelegszem a Marussiaval is. ;]

Give me your cum,bull!

(#708) Dexar007


Dexar007
veterán

Osszedobtam gyorsan egy tecsoves videot.: [link] 47mp az egesz.
A helyzet.: En vagyok a buziszinu kocsival, utolso kor , utolso par kanyar,az elottem levo egy korrel ezelott benezett egyet,igy tudtam a nyakara kerulni,es felig meddig korrekt modon megelozni. Szerintetek meg belefert? ;]
(Elso helyert folyt a csata egyebkent)

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#709) -Mike- válasza Dexar007 (#708) üzenetére


-Mike-
addikt

En vagyok a buziszinu kocsival

Miért nem lepődök meg?! ;]
Amúgy volt egy kis pályaelhagyás(5-6méter) de nem jelentős. :D

(#710) -Mike-


-Mike-
addikt

Egyébként azt már kérdezni akartam, mert Spa-ban is jártam úgy, hogy már rossz gumival az óruzsban lecsúsztam és levágtam a pályát, akkor ki írja, hogy Slow Down. Szóval az ilyen esetekben milyen mértékben kell lelassítani? Erre is van valami szabály?

(#711) BreeZeRr válasza -Mike- (#710) üzenetére


BreeZeRr
tag

Addig, amíg el nem tűnik a zászló. Ha nem veszed figyelembe a jelzést és nyomod neki tovább, akkor Stop&Go-t kapsz, ha jól tudom.

Ha sebességre gondoltál, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#712) Dexar007 válasza -Mike- (#709) üzenetére


Dexar007
veterán

A palya elhagyas direkt volt,mert kulonben nem tudtam volna melle kerulni.De a versenyigazgatoknak majd azt mondom,hogy egy balesetet akartam megelozni vele. ;]

Give me your cum,bull!

(#713) JoinR válasza BreeZeRr (#711) üzenetére


JoinR
senior tag

Általában az optimal szektoridőhöz képest 2 mp-et kell lemaradni. De vannak szigorúbb helyek, ahol akár 5 mp is lehet.

(#714) ozoli78 válasza Dexar007 (#712) üzenetére


ozoli78
tag

"A palya elhagyas direkt volt,mert kulonben nem tudtam volna melle kerulni." :C :C :R :R :W :W

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#715) -Mike- válasza Dexar007 (#712) üzenetére


-Mike-
addikt

Véletlenül nem egy narancssárga autóval versenyzel a WSR 2.0-ban? :D

(#716) Dexar007 válasza -Mike- (#715) üzenetére


Dexar007
veterán

: DDD Nem.

ozoli78: Behuztak az 1 hibapontot,a gep szerint nem szereztem vele elonyt. Mivel nem kellett utana lassitanom,de az teny,hogy lenduletben maradtam,mivel nem vettem el a gazt a kanyarban,igy kerultem az ellenfel melle. ;]
Pont tegnap volt egy hasonlo eset mikor megprobaltak ebben a kanyarban a belso iven megelozni,en ugyanezt akartam eljatszani,csak akkor a fu csuszosabb volt,en pedig kirepultem a palyarol,at egy masik dimenzioba,mert beszemcsesedett utana a kep,es a boxban ebredtem. :DDD Itt is kockaztattam de nem jott be,cserebe elbuktam egy biztos 2. helyet,es befutottam utolsokent.

Give me your cum,bull!

(#717) ozoli78 válasza Dexar007 (#716) üzenetére


ozoli78
tag

vannak olyan ligák ahol ilyenkor a minimum hogy vissza engeded
a valóságról nem is beszélek
nálam az ilyen győzelem nem győzelem
de ahogy láttad 2 kanyarral később el is rontotta jobb lett volna várni
na mindegy
te tudod ahogy érzed :D

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#718) JoinR válasza Dexar007 (#716) üzenetére


JoinR
senior tag

Szóval a levágós móka egyenlege eddig egy 1. és egy utolsó hely 2db 2. hely helyett. Simán megéri :DDD A fair play-ről meg az incidenspontokról nem is beszélve. :C

[ Szerkesztve ]

(#719) Dexar007 válasza ozoli78 (#717) üzenetére


Dexar007
veterán

Azert rontotta el,mert kikenyszeritettem. ;] Ha nem vagyok mellette,akkor lefekez,en is lefekezek,utana mar nincs elozesi pont a palyan.

JoinR : Egy db elso hely tobbet er mint ket masodik. ;] Raadasul ez egy ilyen vakmero elso hely volt. Mivel ha megint beszopom a fuvon,akkor ketszer utolso lettem volna.Szerintem gyonyoruen csinaltam,nem hiaba lett belole tecsoves video. :DDD

Give me your cum,bull!

(#720) -Mike- válasza Dexar007 (#719) üzenetére


-Mike-
addikt

Szerintem is eddig ez az év előzése. :D

(#721) JoinR válasza Dexar007 (#719) üzenetére


JoinR
senior tag

Nekem aztán magyarázhatod. Nagyon értékes az 1. hely ilyen 1000 iR-es mezőnyben, az exem betanítom rá egy fél nap alatt :DDD
Szerencsére ilyen mentalitással még sokáig fogsz a neked megfelelő szinten maradni ;) (amivel amúgy nincs is semmi gond, de erre büszkének lenni... :U )

[ Szerkesztve ]

(#722) Dexar007 válasza JoinR (#721) üzenetére


Dexar007
veterán

Fák off ;]

Give me your cum,bull!

(#723) ozoli78 válasza Dexar007 (#719) üzenetére


ozoli78
tag

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#724) mcgyver87


mcgyver87
csendes tag

Sziasztok!

Szoktam olvasgatni a fórumot, most kommentelek is, mert érdekel a véleményetek.
Szóval egyelőre próbálgatom az iRacinget, a 3 hónapos ingyenességet kihasználva. A Mazda Cupban az utolsó két versenyt sikerült megnyernem, így átsoroltak D Classba. Itt ért az első meglepi, ahhoz, hogy tovább léphessek, alsó hangon 20 ropit kéne belepumpálnom a szimulátorba (pályák+autó a kiválasztott series-hez). Az lenne a kérdésem, hogy ti is így csináltátok, és kezdjek vajaskenyéren és vízen élni :O , vagy van esetleg alternatíva? :F

Üdv!

(#725) -Mike- válasza mcgyver87 (#724) üzenetére


-Mike-
addikt

Ez a gazdagok játéka.

(#726) JoinR válasza mcgyver87 (#724) üzenetére


JoinR
senior tag

Üdv az iRacing-ben :) Először is, nem azért jutottál fel D Class-ba, mert nyertél, hanem mert a Safety Rating-ed a megfelelő minőségbe került (ez független a helyezéstől, az incidensek száma a lényeg).
Egyben sikerült kiválasztanod a legdrágább szimulátort, cserébe viszont itt van a legjobb multiplayer. A 20k az egy nagyon óvatos kezdésre elég, és a szériákban szezononról szezonra változnak a pályák, hogy 2-3-at azért meg kelljen venned (már ha ugyanott folytatod). Az alap tartalom nagyon jó, de kb. olyan, mintha egy nagy LEGO-készletből csak az alap építőelemeket használhatnád :)
Mindenkinek meg kell venni a tartalmakat, ha többet veszel, van kedvezmény, ennyi. Meg az éves előfizetésre is van kedvezmény, csak jókor kell előfizetni (November végén van Black Friday, akkor csak 50$ évente). Aki komolyan tervez, az hosszú távon marad, évekre számolva azért könnyebben emészthető a fizetős tartalom.
Alternatíva? Attól függ mire...szimulátorra van egy pár, minőségi multiplayer-re nincs.

szerk: még annyi, hogy első vásárlás alkalmával inkább pályákat vennék autók helyett, hiszen D Class-ra ott van a Spec Racer meg a Cadillac is (én előbbit ajánlom elsősorban, a Cadillac egyáltalán nem való kezdőknek szvsz), megpróbálnám ezeket használni. Nem tudom melyik kocsit nézted ki, a Skip Barber-en kívül egyiket se nagyon érdemes jelenleg megvenni a D Class-ban futó kocsik közül. De ha a költség a lényeg, a Skippy-t is elvetném, a Spec Racer annyira nincs tőle távol. Ha vásárlási tanács kell, segítség, hogy melyik pályát érdemes megvenni (vannak mainstream-ebb, népszerűbb pályák, és vannak ritkábban használtak), akkor kérdezz nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#727) ozoli78 válasza mcgyver87 (#724) üzenetére


ozoli78
tag

ez csak rajtad múlik ha tovább akarsz lépni költeni kell rá sajna
viszont minden minőségi és ez egy szolgáltatás is
szoktak lenni használt acountok amit harmad áron meg lehet venni
és arra csak az előfizut kell csak költeni
most ne vegyél pályát várd meg a következő szezont
addig mazdáz és utsó héten lesz cadillac limerockon azzal fel tudsz menni C be

ha más simre gondolsz vannak persze de khm
ami ezt nyujtja mármint az egészet nézve nincs

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#728) JoinR válasza ozoli78 (#727) üzenetére


JoinR
senior tag

S4 csak 6 hetes lesz, úgyhogy arra se biztos, hogy nagyon érdemes várni, de egyébként igazad van.
Igazából A Class-ig egyetlen autó megvásárlásával fel lehet menni, az pedig a RUF (ami amúgy is a leggazdaságosabb kocsi, hiszen 4 fajtát kapsz 1 áráért - igaz csak 2 indul hivatalos szériákban).
A hátralévő D Class-os bajnokságban is van azért pár olyan pálya, amivel nem nagyon lehet melléfogni: Circuit of the Americas, Road Atlanta pl.

(#729) ozoli78 válasza JoinR (#728) üzenetére


ozoli78
tag

hogy hogy 6 hét?

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#730) JoinR válasza ozoli78 (#729) üzenetére


JoinR
senior tag

Forrás - kicsit közelebb hangolják a naptári évhez, mert gondolom nagyon elcsúszott az évek során. Nem csúszhatott el, mert 13x4 pont 52...így jobbnak látják, de jobb is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#731) mcgyver87 válasza JoinR (#726) üzenetére


mcgyver87
csendes tag

Köszi JoinR a kimerítő választ! :K :R

Igazad van, hülyén írtam le, nem az első helyek miatt léptem feljebb. Annyiban segített viszont, hogy eleve az első helyről is rajtoltam, aztán így kimaradtam a roncsderbiből az elején. (volt aki a piros jelzésre rajtolt, bele az előtte állóba :U )

Alternatíva alatt ez előrejutást értettem iRacingen belül, de most már látom, hogy mi az ábra, frankón leírtad!

Amúgy csak road-ban gondolkodom, a Skip Barberben nagyon tetszik, hogy kicsit csúszkál, látszik, hogy élmény vele a körözés. A Spec Racer is bejön, még szoknom kell az óvatos fékezést kanyarbejáratnál. A Cadillac nekem egyelőre soknak tűnik, mennék még előtte gyengébb autókkal. Végső célom a Ruf (esetleg más GT3) illetve a Riley.

Megköszönném, ha leírnád, hogy milyen pályák a menőbbek mostanában, aztán az alapján eldöntöm, hogy melyik series lesz a nyerő.

Ha Leage-ben megyek, akkor az mennyire van kihatással az SR/iRatingre?

(#732) Dexar007


Dexar007
veterán

Rajottem idokozben,hogy lehet elfustolni a motort. :DDD Celbaeres utan szoktam mostansag huzni egy kis gyozelmicsikot. ;]

Give me your cum,bull!

(#733) mcgyver87 válasza ozoli78 (#727) üzenetére


mcgyver87
csendes tag

Köszi a választ Zoli! Csak iRacingben gondolkozom, most nagyon megtetszett.

Lehet, hogy eddig tévedésben éltem, de ahhoz, hogy mehessek egy sorozatban, nem kell megvennem a benne szereplő pályákat/autókat, ha csak a nekem meglévő pályán akarok menni? Pl amit említettél az gondolom a Global Challenge, benne a Kiával és a CTS-sel. Akkor a Kiát nem kell kicsengetnem?

Más: JoinR említette a black fridayt, ez jól hangzik, de mi van, ha addig lejár ez a 3 hónapos accountom? Ha van olyan időszak, amikor nincs aktív előfizetésem, akkor minden elveszik?

Ne haragudjatok a sok kérdésért! :)

(#734) ozoli78 válasza mcgyver87 (#733) üzenetére


ozoli78
tag

Nagyon szivesen :)
Jól döntöttél. ;)
Ha multiclasban mész elég egy autot meg venne a többit csak le kell töltened ,hogy lásd őket de menni nem tudsz velük.
Szokott lenni 75 dollárért 100 iR credit ilyenkor ha még nézzük hogy 6 os tartalomnál kapsz 20% kedvezményt az már 35-40% is lehet.
Ha jól át gondolod mit veszel és meg tudod állni hogy nem vásárolsz össze vissza mindent nem olyan vészes az ára.
Ha azt vesszük ,hogy valaki cigire elkölt havonta 30 rongyot.
Ha lejár az előfizud semmit nem veszítesz el minden meg marad.
Amikor nekem lejárt volt 2 hét mondom ugy sem tudok gyakorolni majd meg hosszabítom ami az én esetemben 100 dodó eltelt 4 nap a lejárat után, és kaptam is iR től az 50% os kodot .
Szerintem korrektek support is nagyon jó.
40 tartalom után mindenre 25% kedvezmény jár.

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#735) fLeSs válasza mcgyver87 (#733) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A már megvett cuccaid megmaradnak akkor is ha nincs előfizetésed.

Pályák közül
Road Atlanta
Watkins Glen
Mid-Ohio
Spa
Mosport

talán ezek szoktak szinte mindig szerepelni a kiírásokban.
Ha ingyenes autóval és ingyenes pályán akarsz versenyezni akkor nem kell venned semmit, a KIA-t sem (nem is ajánlom).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#736) JoinR válasza mcgyver87 (#733) üzenetére


JoinR
senior tag

Közben már megelőztek, de ha már begépeltem, meghagyom :))

A Hosted fül alatti session-ök nem számítanak bele az iR/SR-be. Itt egy hasznos tájékoztató, talán mondhat újat (bár lehet valami már outdated).
Nem kell megvenned minden tartalmat, elég az aktuális pálya, és egyetlen autó.
Nem veszik el semmi ha lejár az előfizu (viszont vigyázz, nehogy alapból meghosszabbítsa automata vásárlással a kártyádról...én úgy ragadtam itt pár éve :DDD ).
Mivel még nem vettél meg semmit, regelj be egy új acc-ot, az kitart november végéig :)
Spec Racer-nél: COTA népszerű, Mid-Ohio-t átlagosnak mondanám (kisebb pálya)
GlobC: Interlagos és Road Atlanta is elég népszerűnek mondható, utóbbi szerintem kötelező.
GrandTC: Daytona..nagyobb sorozatoknál szokott lenni, a fele ovál. Meg lehet nélküle élni.

Ugye 6 tartalomtól jár a 20% kedvezmény; ha már írtad, hogy a RUF a cél, akkor azt nem elhamarkodott döntés akár most megvenni, és utolsó héten (október 14-től) a RUF Cup az COTA-n megy, ha addig feldolgozod magad Class C-re, akár már ott is mehetsz. De ha nem, akkor is jó lesz később (plusz practice-en nincs licenszkorlátozás, azokra a szerverekre felmehetsz akármikor). Ezzel végülis megvan a 6 tartalom, ha mondjuk GC-t vagy GTC-t kihagyod, akkor Interlagos/Daytona helyett ajánlott még: Sebring, Road America, Montreal, Suzuka, esetleg Silverstone, Donington (új pálya, még nyomják jobban), Watkins Glen...ezekből lehet azt választani ami szimpatikus :)
Nekem személyes kedvenceim: Mount Panorama (legenda), Zandvoort, Oulton Park és VIR, de mindet átlagosnak mondanám népszerűségben.
Párat írok, ami kevésbé népszerű: Barber Motorsports Park, Phillip Island, Oran Park, Motegi.

(#737) mcgyver87 válasza ozoli78 (#734) üzenetére


mcgyver87
csendes tag

"Ha lejár az előfizud semmit nem veszítesz el minden meg marad."

Na ez jó hír, akkor tuti megvárom a leárazást a megújítással. Így tényleg nem olyan vészes az ár!

(#738) fLeSs válasza JoinR (#736) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A COTA sztem inkább népszerűtlen. Szép a pálya, jól megcsinálta az iRacing, de nagyon sokan hanyagolják. Bánom is hogy megvettem amikor kijött, még nem is versenyeztem rajta... :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#739) JoinR válasza fLeSs (#738) üzenetére


JoinR
senior tag

Elég sok bajnokságban láttam kiírva (7-8 minimum), de nekem sincs meg mondjuk, és meg is próbálom elkerülni, túl steril :U Sztem be fogják tenni jópár helyre köv. szezonba is.

(#740) mcgyver87


mcgyver87
csendes tag

Blah mennyi infó! :) Köszi srácok mindenkinek!

Új accounthoz másik bankkártyát kell használnom? A meglévő PayPal-omhoz már párosítva van a mostani bankkártyám :(

(#741) fLeSs válasza JoinR (#739) üzenetére


fLeSs
nagyúr

8. Próbálják erőltetni, mert új, kb. mint a Doningtont. Csak ez utóbbi legalább poénnak tűnik.
De COTA-n a legalacsonyabb a részvétel.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#742) JoinR válasza fLeSs (#741) üzenetére


JoinR
senior tag

Minden angol pálya poén ;] Amik le vannak szerződve, csak még hozzá se kezdtek...ha azok megjönnek, akkor lesznek ám a szép idők :) Már csak egy Knockhill kellene és teljes BTCC-szezont lehetne futni. Már ha lenne BTCC-s autó :DDD
Bár az abszolút álom az Cadwell Park lenne (a videóban szereplő kocsival együtt :)) ) :U

(#743) fLeSs válasza JoinR (#742) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A Silverstone-ért nem kifejezetten rajongok... :DDD A Brands Hatch és az Oulton Park OK.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#744) -Mike- válasza fLeSs (#743) üzenetére


-Mike-
addikt

Igen, a BTCC - Silverstone párosítás... mint egy public szerver. :)

(#745) JoinR


JoinR
senior tag

Na mondjuk Silverstone-t én se szeretem annyira (teljes nyomvonalon).
BTCC: sajna már Shedden se a régi, elég sok unfair megmozdulása volt idén...Turk elég tisztán megy, bár RWD-vel nem érdemes nagyon keménykedni, úgyis ő húzza a rövidebbet. Plusz talán Tordoff még rendes fair player..

(#746) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Ha netalántán Mazda Cup futamon vele találkoztok: Jose Abelardo Vega Garcia2 kerüljétek el. Az első futamon utolsó előtti körben majdnem kiforgat(ezt kihasználva megelőzött), aztán az előtte haladót löki ki és nem tudtam már kikerülni azt a f@szt. Tehát utolsó 2 körben szereztem 8x-et.... Kövi futam: Megint balesetet okoz, kikerül a fűre, de padlógáz miért is ne, bejön elém 4x....a futamot 4x-el fejeztem be, tehát, ha nincs ez a szerencsétlen akkor kaptam volna egy jó kis SR csomagot. :W :W

[ Szerkesztve ]

(#747) ozoli78 válasza BreeZeRr (#746) üzenetére


ozoli78
tag

Nyugodtsag higadtsag :),jelentsd éföl,vagy írj neki egy privit hogy ....

[ Szerkesztve ]

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#748) BreeZeRr válasza ozoli78 (#747) üzenetére


BreeZeRr
tag

hogy....jobb lenne, ha el sem indulna? :DDD

Az valamit jelent,hogy CLASS C 3.07-ről indult most meg tart 2.42-nél.:D

(#749) Dexar007 válasza BreeZeRr (#748) üzenetére


Dexar007
veterán

Azt jelenti,hogy bator. ;]

Give me your cum,bull!

(#750) mcgyver87 válasza Dexar007 (#749) üzenetére


mcgyver87
csendes tag

Remélem engem nem rak veled egy splitbe a gép... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.