(#2201) bence1885 válasza #214 (#2199) üzenetére

bence1885
tag

Jaa most IMSAban Nordschleife van ? Lehet elnéztem ? :) Mondjuk az is jó most hogy már betanultam.

Most mentem pár daily race TCRben 1,5 SR buktam 2 futam alatt :D :D . Mondjuk 4.9 voltam úgy hogy volt miből.

(#2202) #214 válasza bence1885 (#2201) üzenetére

#214
tag

Ennyire daráló Laguna Seca? :DDD Pár óra múlva kezdem, bármi jó tanács?

(#2203) bence1885 válasza #214 (#2202) üzenetére

bence1885
tag

Nem. Sok volt az Off Track. Végig határon autózva megyek állandóan, a hiba meg persze jön. :DDD

(#2204) #214 válasza bence1885 (#2203) üzenetére

#214
tag

Meg is volt az első 30 perces open menet, baseline setuppal. Ezen majd még állítgatnom kell, mert ennyi üzemanyag például nem kell 20 körre. Autó viselkedése ennyi kör alatt már változik, ezt is kell kicsit szokni. Az SR veszteséged megértem, FP 1x és Race 4x adott 0.08 SR-t. Nem ezen a pályán lesz SR farmolás. :U

(#2205) bence1885 válasza #214 (#2204) üzenetére

bence1885
tag

Én is most toltam egy 30 percest, elrontottam a kvalit utolsó helyről indultam talán, de erőből sikerült a 3. helyre feljönnöm a leggyorsabb kört is behúzva.

Hát itt biztos nem lesz az a baj itt tipikusan olyan kanyarok vannak(amúgy kedvenc pálya) ahol legtöbbször túlerölteti vagy túl sok tempót próbál átvinni az ember. 9 off track volt :) SR megint buktam, de legalább iR jött rendesen most.

[ Szerkesztve ]

(#2206) camaro79

camaro79
aktív tag

Nem nyomja senki a Falken gt4+lmp3-at?
nurburgring Combine van a heten, nagyon jo (lmp3-al)!

senior tag

Ha esetleg valaki Quest 3-mal játszana, akkor a VR topic-ba feltett kérdésembe betudna segíteni?

(#2211) #214

#214
tag

iRacing Companion app más játékosok profilját mutatja nektek rendesen? Hétvégén pl. Max Verstappen versenyeit akartam megnézni, és bár sports car A class-ban van 9000+ IR-rel, historyja szerint 0 db versenye volt a kategóriában egész karrierje során. Ránéztem még pár streamerre, a kép hasonló. Esetleg le lenne ez tiltva náluk?

(#2212) -Rolika-

-Rolika-
senior tag

A héten tolja valaki Bathurstot? Milyen időt tudtok menni? Fixedre gondolok. A full esőnek nem mertem nekiállni:D

(#2213) #214

#214

2024 Season 3 updates. Többek között további esős szériák, új street-stock kasztnik, új GT3 autók, 3 új pálya, előmelegített gumik-fékek állórajtnál(?), új kuplung modell, UI fejlesztések.

(#2214) f3rdzs0

f3rdzs0
senior tag

A héten a Nürburgring GT3 Sprint időmérő az egész hétre érvényes, bármelyik versenyre? Még nem mertem versenyt menni, mert nem volt sok időm gyakorolni, de időmérőn sikerült mennem egy personal bestet, szóval jó lenne nem elveszíteni azt hétvégéig :D