Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) Diák66 válasza Lajosnagy17 (#30146) üzenetére


Diák66
őstag

Szerintem a felvásárlást a 4iG kezdeményezte, a Digi meg csak csinálja tovább, amit elkezdett. Elvégre még semmi sincs kőbe vésve.

(#30152) Lajosnagy17 válasza Diák66 (#30151) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Én is így gondolom. Nem hiszem, hogy a DIGI elfogja pocsékolni, szóval mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk a 4iG-nél, ha valamit akarnak.

Habár meg kell mondjam, már nem érzem annyira azt a DIGIs dinamikát, amit régen
-FTTB-FTTH-ra megy még mindig az átállás, de már nem hallok annyi változásról
-a mobil lefedettség sem bővül olyan gyorsan, ahogy szeretném
- Inviteles területek közül is egyre többet átadnak, lásd Gyopárosi kábel tv fejlesztései

Majd meglátjuk.

(#30153) Diák66 válasza Lajosnagy17 (#30152) üzenetére


Diák66
őstag

Kiderül....a lassulás a sok-sok felhalmozott tartozásuk miatt lehet. Van, aki már nem áll velük szóba beszállítóként, mert nem fizették ki.

(#30154) Peter Kiss válasza Diák66 (#30153) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Én is szorítok, hogy még itt falun húzzák át az egészet optikára legalább; múltkor volt itt egy szerelő adaptert cserélni a modemnek, aztán mondta, nem tudja, mikor is lesz, de egyébként nem lenne egy nagy mutatvány az egész.

(#30155) kuthim válasza Intruder2k5 (#30145) üzenetére


kuthim
tag

Ma delutan ot orakor lattam Vacon a kisvaci Mol-kuti korforgalomtol a varos fele huztak a kabeleket az aknakba az Arpad uton egeszen a Hunyadi Janos utcaig.
Azt nem tudom milyen kabelt mert csak a kocsibol lattam de nem tul vastag fekete szinu kabel volt.

(#30156) l.skywalker válasza kuthim (#30155) üzenetére


l.skywalker
félisten

A kisváci kertvárosban is mókoltak pár napja. Pacsirta utcától a Zrínyi felé.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30157) kuthim válasza l.skywalker (#30156) üzenetére


kuthim
tag

Ma reggel a posta es a Csanyi korut kozott huztak a kabelt az aknakban.

(#30158) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Tisztelt Előfizetőink,

Mostantól Invitel előfizetőként az Ön számára is elérhető a DIGI Ügyfélkapu felülete!
A regisztrációval számos funkció érhet el:

Rendezheti aktuális számlaegyenlegét
Módosíthatja a szerződéséhez tartozó címadatait
Fizetési módot választhat
DIGIMobil szolgáltatás megrendelést indíthat
E-mail címet igényelhet
Inviteles ügyfélkapu regisztrációhoz, hozzárendelt DIGIMobil szerződéssel megtekintheti forgalmi egyenlegét

Ha még nincs regisztrációja kattintson a https://ugyfelkapu.digi.hu/register linkre.

(#30159) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Tés (Várpalota és környéke) is felkerült a DIGI honlapjára ahol az FTTH előfizethető.

(#30160) supercow válasza Lajosnagy17 (#30158) üzenetére


supercow
őstag

Köszönöm, regisztráltam és látom az invitel szerződésemet. :R

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#30161) zsida.kornel válasza Lajosnagy17 (#30158) üzenetére


zsida.kornel
tag

Hát nekem nem fogadja el a számla sorszámot sajnos :(
Bár lehet azóta már változott, mert egyszer új csomagra váltottunk azóta, nem lehet ezt valahol megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#30162) zsida.kornel válasza zsida.kornel (#30161) üzenetére


zsida.kornel
tag

Uh de vak vagyok, 2 centire mellette volt :D :D

(#30163) zzola


zzola
félisten

TV2 HD nálatok is kockásodik? Nézhetetlen...

(#30164) Ladislaoca válasza zsida.kornel (#30161) üzenetére


Ladislaoca
tag

Szerződésszámhoz mit kell beírni?
fogyasztói azonosítót vagy az ügyfél azonosítót?

(#30165) Anonymus23 válasza Ladislaoca (#30164) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bármily furcsa is, de a szerződésszámot, ott van rajta az is a számlán. ;]

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#30166) Ladislaoca válasza Anonymus23 (#30165) üzenetére


Ladislaoca
tag

Bármily hihetetlen de nem kapok papír alapú számlát :D
Díjneten fizetek és ott nincs ilyen.

(#30167) zzola válasza Ladislaoca (#30166) üzenetére


zzola
félisten

Hát ez tényleg hihetetlen! Főleg azért, mert díjnetről (is) le lehet tölteni a számlát. Mindegyik számla ugyanúgy néz ki...tehát ha Pistikének van szerződésszám a számlán, akkor Mórickának is van.
:U

(#30168) Ladislaoca válasza zzola (#30167) üzenetére


Ladislaoca
tag

Próbáltam, de nem tudom letölteni PDF formátumban a számlákat.

Számla nyomtatható verziója (PDF)- Hiteles számla
Nem történik semmi. Aztán pedig időtúllépési hibát jelez.

(#30169) Anonymus23 válasza Ladislaoca (#30168) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem is díjnetem van, onnan van letöltve a PDF számla.
Milyen böngészőt használsz? Esetleg próbálkozz másik böngészővel, sokszor járok így, hogy beragad valami a böngészőben, és másik böngészővel (esetleg csak másik böngésző fiókkal) meg simán működik. Sütik törlése stb stb.

;) - The Power of the Light Side

(#30170) Ladislaoca válasza Anonymus23 (#30169) üzenetére


Ladislaoca
tag

Így már sikerült.
Köszönöm!

(#30171) Tigris55


Tigris55
csendes újonc

Nemrég volt nálunk digi-s ember szerződésmodosítás miatt, azt mondta júniusban megszűnik az Invitel és a digi-nél a visszatekerés, visszanézés funkció 0,5-1 év múlva várható, addig nem lesz. Valaki tud valamit arról, hogy biztosan lesz-e visszatekerés, visszanézés funkció a digi-nél?

(#30172) zzola válasza Tigris55 (#30171) üzenetére


zzola
félisten

Te Inviteles vagy (még)? Milyen csomagod van és hol vagy helyileg?

(#30173) l.skywalker válasza Tigris55 (#30171) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van. Csatornánként és tartalmanként eltérően, de van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30174) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok,

Rokonomnál van egy Nokia G-240W-F router. Szeretném megváltoztatni a wifi nevét és jelszavát de nem tudok belépni. Hátulján rajta van felhasználónév/jelszó páros, de nem enged be vele. Csak a központ tudna segíteni?

.

(#30175) taki01 válasza Troy. (#30174) üzenetére


taki01
őstag

web: 192.168.1.254
felhasználónév: userAdmin
jelszó: üresen kell hagyni

(#30176) Tigris55 válasza l.skywalker (#30173) üzenetére


Tigris55
csendes újonc

Akkor diginél is van IPTV? Albis készüléket lecserélik vagy az marad?

(#30177) l.skywalker válasza Tigris55 (#30176) üzenetére


l.skywalker
félisten

Marad minden csak fw frissítést kap és utána kék lesz a menü

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30178) Troy. válasza taki01 (#30175) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi, de ez nem működött. Szegedről volna szó egyébként.

[ Szerkesztve ]

.

(#30179) taki01 válasza Troy. (#30178) üzenetére


taki01
őstag

Innen volt.

Más: Kismaroson látszólag meg állt az optika kivitelezése vagy csak az a 3-4 ember dolgozik akik múltkor itt húzták a kábelt. Ha csak ők akkor talán szeptemberbe lesz optika.
Kismaros után Szokolya jön, már a főúton néhány helyen fent vannak az optikai kábel konzoljai.

(#30180) supercow válasza taki01 (#30179) üzenetére


supercow
őstag

A konzolokat a mi utcánkban is feltette egy szerelő, a hálózat később lesz.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#30181) Tigris55


Tigris55
csendes újonc

Lehet tudni, hogy mikor lesz váltás, fw frissítés vagy minden településen máskor lesz?

(#30182) monci


monci
csendes tag

Sziasztok!

A SZIP program keretében megvalósult fejlesztések mit takarnak? Ajkán és környékén befejezték a vezetékes hálózat fejlesztését, de amikor érdeklődtem, hogy mennyi a legmagasabb net akkor azt a választ kaptam, hogy nem történt fejlesztés, max. 15 Mb/s. Hol van a 30 Mb/s, vagy ezek szerint nem mindenhol elérhető?

(#30183) user12 válasza monci (#30182) üzenetére


user12
őstag

Szia

Itt hirdetik.
Ha van más szolgáltató, akinél elérhető min 30 Mbit/s csomag, akkor nem kötelező.
De gondolom még vannak egyéb más kiskapuk is, pl a DSL esetén jól ismert DSLAM-tól való távolság, mint jolly joker.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#30184) taki01 válasza monci (#30182) üzenetére


taki01
őstag

Ez olyan fejlesztés mint nálunk volt Kismaroson. DSLAM-t leváltották egy MSAN-ra és ebből raktak kb 4 db-t a faluba a nagyobb elosztódobozok mellé. Ahol eddig is rossz volt a net ott rossz is marad (max pár Mbps-es javulás volt), ahol meg jó volt ott meg jobb lett (ADSL-ből lett VDSL).

(#30185) monci


monci
csendes tag

Tudtommal nincs másik szolgáltató, csak az Invitel. Amikor még a honlapjukon meg lehetett nézni(utca, házszám), hogy milyen internet érhető el, már akkor úgy volt, hogy 2 utcával arrébb sokkal nagyobb net volt fele ennyiért. Csak akkor ne hirdessék, hogy minden háztartásban...Azért nem normális, hogy ilyen 5Mbites internettel szórakozunk, de látom hogy nem csak nálunk van így.

(#30186) Diák66 válasza monci (#30185) üzenetére


Diák66
őstag

Dehogy szórakoznak... konkrétan már nem is kötnek semmit, ahol csak réz van és nincs rajta legalább 30 megabit.

" Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönettel vettük elektronikus úton küldött megkeresését, amelyre az alábbiakról tájékoztatjuk.

A megadott címen rezes hálózatunk van de a legnagyobb kínált letöltés 5M ami a mostani portfóliónkban nincs ezért nem tudok csomagajánlatot adni.
Amennyiben a későbbiek folyamán fejlesztésre kerül a terület, minden ügyfelünket tájékoztatni fogjuk hírlevélben illetve a honlapunkon.
Megértését köszönjük!
Üdvözlettel:
Invitel Zrt. "

(#30187) Tigris55


Tigris55
csendes újonc

Akkor most mégsem szűnik meg az invitel? 1 hónapja írtuk alá a Digi-re váltás szerződést, semmi változás, az utcába se jöttek kábelezni. És több csatornát napok óta nem lehet visszanézni, amit eddig lehetett. És miért van újra Klubrádió, már nincs frekvenciája.

(#30188) user12


user12
őstag

Tegnap volt valami központi hiba?
Anyámnál fél napig nem volt semmi - vagyis nem csak nála, hanem az egész településen.
FB-n írták környéken lakó ismerősök is, hogy náluk se volt tökéletes

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#30189) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Esztergom

Úgy tűnik a teljes Invitel hálózat lecserélésre került.

Jöhet Vác.

[ Szerkesztve ]

(#30190) taki01 válasza Lajosnagy17 (#30189) üzenetére


taki01
őstag

Már Szokolyán is fent van néhány helyen az optikai kábel.

(#30191) PitLee válasza Lajosnagy17 (#30189) üzenetére


PitLee
őstag

Tegnap Bajnán láttam rohangálni embereket drótokkal, ismit megkérdezve, azt mondták neki M Telekom.
Ez érdekes lesz, mert rézdrótos Inviteles körzet "volt".

(#30192) Lajosnagy17 válasza PitLee (#30191) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Baján a Telekom fejleszt optikát, engedélyezéseket láttam sokat.

(#30193) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Értesítés építési engedély megadásáról – CE/14235-5/2021. számú határozat: Baja, Józsefváros városrész FTTH hálózat építés tárgyú építési engedélyezése
Közzétéve: 2021. június 25.

(#30194) PitLee válasza Lajosnagy17 (#30192) üzenetére


PitLee
őstag

Bajna, egy kicsivel arrébb :)

(#30195) Lajosnagy17 válasza PitLee (#30194) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ezt benéztem, segíteni akartam. Ott a környéken sok helyen van már DIGI optika, de úgy látszik a Telekom is szeretne piacot szerezni. Biztos vagy benne,hogy nem DIGI. Kérdezem, mert Nagysápon Digi optika van a szomszédban.

(#30196) supercow válasza Lajosnagy17 (#30189) üzenetére


supercow
őstag

Vácról van valami infó? Nyár elején az utcában felkerültek a tartókonzolok, de más mozgás nem történt.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#30197) PitLee válasza Lajosnagy17 (#30195) üzenetére


PitLee
őstag

Nem láttam rajtuk egyen szerkót a kocsinak meg a fenekét láttam az oldalát nem, az ismerősnek Magyar Telekomot mondtak. passz
Olyan nem lehet, hogy ugyan ők telepítik az optikát, de aztán mások is értékesíthetnek rajta ?

(#30198) zzola


zzola
félisten

1 hete megkerestem a szolgáltatót telefonon, hogy szeretném felmondani a szolgáltatást, de előtte számolják ki, hogy mennyi lesz a kötbér, december közepéig szól a hűségidő. Meglepődtem, mert méltányosággra hivatkozva nem kell fizetnem a szerződés bontásért. Végre meg tudok szabadulni...
:))

(#30199) tothjozsi96 válasza zzola (#30198) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Mire váltasz?

(#30200) zzola válasza tothjozsi96 (#30199) üzenetére


zzola
félisten

A terv Vodafone (UPC) 1000mbit-es csomagja TV-vel. Persze nem tudom mennyire jó ötlet, elég sok blamát olvasok a topikjában. Ha rajtam múlna semmit nem vennék, mobilon korlátlan adat van, nekem az több mint elég...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.