Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29251) R3laX válasza tothjozsi96 (#29250) üzenetére


R3laX
addikt

Itt Dorogon megérné, már kész a Telekom 1000/1000 is tavaly nov. 28 óta átadva. Én most fizetek 4890Ft-ot telefon mobil előfizetésre.

-1000/1000
-Szuper családi HD
-Alap tel
-ugyanaz a csomag mobilra

Így Magenta1-ben 10.526Ft, ha ebből levonod a 4 890Ft-ot, akkor 5.636Ft-ra jön ki a fent felsorolt net+tv+vonalas tel. Persze itt van Digi optika is, vszeg azért ennyi.
Diginél tényleg az a gond, hogy azért is olcsó, mert olcsó munkaerő csinálja és ez meg is látszik. Tesóméknál az 1 éve bekötött optika az elmúlt hetek vihara miatt megroggyant. Minden 3. MK11 meccset tudjuk lenyomni, mert szakad neki. Ilyen KB, hogy 1 szögre felakasztott dobozok az oszlopokon :).

Van akinek megérheti a Telekom. Nekem most a 60/7.5-ös Invitel VDSL 2.890Ft, a Digi kábelTV 3.300Ft, a Telekom Mobil M meg 4.890Ft.
Így együtt 11.080Ft. Szóval olcsóbb lenne a TCom optikával.

1 nagy gond van. Április óta üres a földbe fektetett kábelcsatorna.. Ezek sem iparkodnak az emeletes házakkal. :(

[ Szerkesztve ]

(#29252) tothjozsi96 válasza R3laX (#29251) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nem gondoltam volna hogy ilyen a DIGI szolgáltatása, mármint hibás kivitelezés miatt problémás.

Nálunk elérhető a 2Gbit is. Mikor behúzták az utcába gondoltam hogy rámegyek az 1000/1000-re, akkor telefon szolgáltatással (-20%) lett volna 4500 forint.
Most már ugyanez 9k ;]

Én mobilcsomagra 13 ezret fizetek, Magentával se lenne jobb.

(#29253) Intruder2k5 válasza tothjozsi96 (#29252) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez biztos, hogy nem általános, nálunk lassan négy éves a digi hálózata, és semmi probléma nincs vele.

(#29254) R3laX válasza tothjozsi96 (#29252) üzenetére


R3laX
addikt

Én is istenítettem a Digit, de mióta ez van, amit régebben is leírtam, már marhára felmérgesítenek. Nem képesek átkötni az arcukban lévő 2 emeletes kis vacak épületet.
Pont most linkelt tesóm, a Spotify is szakad neki.
Vhogy szeptember elején rákérdeztem a saját választókörzeti képviselőre. Azt mondta, hogy nagy károkat csinált a vihar és jelenleg megint nem tudnak haladni a fejlesztéssel, mert azokat javítják. Hihetetlen lassúak :) .

(#29255) raider21 válasza Lajosnagy17 (#29247) üzenetére


raider21
aktív tag

Még annyi, mintha Tataházán is kihúzták volna 1,5 éve a DIGI optikát, de ezt nem mondom 100% -ra. Borotáról, Rémről, Felsőszentivánról, Csávolyról, Bácsbokodról, Bácsborsodról, Madarasról, Katymárról, Kunbajáról, Csikériáról nem tudok nyilatkozni.

raider21

(#29256) Lajosnagy17 válasza raider21 (#29255) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Köszönöm.

(#29257) kisapa válasza raider21 (#29241) üzenetére


kisapa
senior tag

Kecskeméten van digi és invitel is. Sajnos nálam még csak koax elérhető. :F

(#29258) Lajosnagy17 válasza kisapa (#29257) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ez a térképem is mutatva van nálam.
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1nSSQdP3XCGLF9HQ6Y0Y2qwQ3VKjpSamp&usp=sharing

(#29259) hcus


hcus
újonc

Sziasztok!
A DIGI kalocsai fejlesztéseiről lehet tudni valamit?

(#29260) -Shadow- válasza R3laX (#29254) üzenetére


-Shadow-
aktív tag

Ja, vihar, hogyne. Két combosabb vihar volt egész nyáron, a legutóbbi is már vagy 3 hónapja. Szarnak ezek a fejünkre. Itt lakunk egymástól 500 méterre, de ezen a két köcsög lakótelepen nincs semmi.A kettő közötti területen meg lehet válogatni, hogy Digit, vagy Telekomot akarsz. Sose lesz már itt rendes net, hazudik mindenki. Drága képviselő bajtárs is jó, hogy ezzel kampányolt, kár hogy elhittem...

[ Szerkesztve ]

(#29261) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Makó és környékéről nincs valakinek információja? Kövegy, Királyhegyes és Makó környékére nyert az Invitel SZIP fejlesztési pénzt. Ma láttam engedély kérelmet optikai kábel fektetésére Kövegy és Csanádpalota között. Lehet, hogy kihúzzák az optikát?

Ajka és környékén is optikát fektet a DIGI(Halimba, Padragkút) Ez is SZIP-es fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

(#29262) the.odzsy válasza Lajosnagy17 (#29261) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Makón több helyen már van Invitel optikai hálózat. Makó-Rákoson , Maroslelén és Királyhegyesen is. Kövegy, Csanádpalotán úgy tudom hogy a Digi fejleszt, aki ugye felvásárolta az Invitelt.

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#29263) PitLee válasza R3laX (#29254) üzenetére


PitLee
őstag

Jó egy hete T.Altárón áthajtva menet közben mintha Digis fiukat láttam volna egy kempingasztalnál szerintem üvegszálat forrasztottak, azt nem tudom hogy javítás volt vagy most húzzák be a rendszert arrafelé.

[ Szerkesztve ]

(#29264) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ma délután elszállt a netem, a modem mind a 7 ledje elkezdett egyszerre villogni, kb 0,25 sec gyakorisággal.
Hívtam ügyfélszolgálatot, elvileg 72 órán belül cserélik...
Rákédeztem, hogy mikor lesz vajon már optika, errefel mondja, hogy mostanában és a közeljövőben nem várható. Az Invitel nem fog fejleszeni.
Jó mondom, de az Invitel már Digi, akkor hogy is van ez?
Tökre úgy beszélt, mintha 2 teljesen külön cég lenne...

;) - The Power of the Light Side

(#29265) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Digi fórumon olvasom, hogy kezdik kivezetni az analóg csatornákat.
Kíváncsi lennek, hogy az Invitel mikor dönt úgy, hogy meglépik Ők is?
A 4. tévén analóg csatornákat néz a fiam.
Ha télen döntenének úgy, hogy megszüntetik az analóg csatornákat, akkor nagy szívás lenne.
Lehet, hogy mégis rá kellene szánni magamat, hogy most még átmegyek a járásunkban működő Net-tv-hez, ahol a 4. tévén is lenne lehetőségem názni a digitális csatornákat.
Viszont nem igazán hallottam róla, hogy a helyi szolgáltató rendszere mennyire stabil.
Alapvetően az Invitel-el nem volt gondom, nagyon ritkán men ót el a tévé, vagy a net.
Az az igazság, korábban írtam már, hogy a Digi -hez térnék át, de az Ügyfélszolgálat-nak fogalma sincs még mindig, hogy a már másfél éve kihúzott optikai rendszert mikor üzemelik be.
A Net-tv-nél max. 1 év hűséget írnék alá, (87 csatorna-120-as net 6000 Ft), s így kapnék wifi-s modemet, s év végéig csak 3000 Ft-ot fizetnék.
1 év után, ha lesz Digi optika, akkor még mindig áttérhetek.

(#29266) kabelmania27 válasza GEPESZ66 (#29265) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Sajnos erről nincs információ.
Anélkül szerintem nem szüntetnék meg az összes analógot, hogy kódoltként hagynák az összes dvb-c csatornát. Előfordul, hogy a wifis modem nem annyira stabil mint egy saját router.

(#29267) GEPESZ66 válasza kabelmania27 (#29266) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én is a saját routerben gondolkoztam, de a szerelő azt mondta, hogy a modem+router egyben stabilabb.
De inkább neked hiszek.

(#29268) R3laX válasza -Shadow- (#29260) üzenetére


R3laX
addikt

Alig van ember sajnos és azok is letudják ezzel a szöveggel, hogy: "hú, az nagy meló"
Ezt a választ kaptam még fél 1 éve, már azt sem tudom mikor. Szerelőt kérdeztem, aki itt csinálta a szomszéd házat :). Közben tényleg azt láttam már többször is, hogy Dorog irányából mennek Tokodaltáró felé. Inkább kimennek a városból, minthogy itt összerakják végre már. Hány éve van Dorogon Digi? 12-13? Mikor felvásárolta a dorogi TV-t.

És 12 év után mit kapsz Dorog központjában? Fiat Ritmo-t.

[ Szerkesztve ]

(#29269) R3laX


R3laX
addikt

Most tényleg, ha az Invinetwork-öt le kéne mondanom, akkor innen hova kéne mennem? Ugye Inviteles szerződésszámom már nem él. A legközelebbi Dunaújváros 120km. :U


(#29270) Lajosnagy17 válasza R3laX (#29268) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ez a káosz a Gazdasági Versenyhivatalnak köszönhető, sajnos őket nem érdekelte, hogy ezzel sok emberrel kicsesznek. Szerintem lehet, hogy két évig a DIGI be se teheti a lábát arra a területre ahol laksz.

[ Szerkesztve ]

(#29271) Anonymus23 válasza R3laX (#29269) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szolgáltatást le lehet mondani emailban is és akár telefonon is, anno amikor vissza akartam mondani a szolgáltatást, akkor telefonon is elfogadták, azzal együtt, hogy mielőtt lépnék, azért egy kollegájuk megkeresne egy kihagyhatatlan ajánlattal :B :K

;) - The Power of the Light Side

(#29272) R3laX válasza Lajosnagy17 (#29270) üzenetére


R3laX
addikt

Volt itt már minden az elmúlt 2 évben: [link]

Elvben a kerületi képviselőtől azt a választam kaptam, hogy elkezdik már az egyik dorogi lakótelepen (ott, ahol -Shadow- is lakik). Kampányolt is vele, bár azzal is kampányolt (független :) ), hogy itt nálunk rendberakják az épületek előtt lévő parkolókat. Egyelőre egyik sem sikerült még. Na mind1, szóval elvben el lesz kezdve. Itt megint a spórolás, kivitelezőhiány a gond, ami lehet pont a maga előtt görgetett adósságok miatt is szívás. [link]

Legfőképp az Invitel felvásárlása óta vannak gondok. Sajnos amivel félig tönkre is tette az Invitelt. Szerintem itt már vannak ilyen kisebb eladások is a dologban. Még az utolsó bőrt lehúzzák a jelenlegi felhasználóktól, lásd Invinetwork. Most komolyan, voltam ugye Inviteles, aztán jött az Invi16, most meg hirtelen Invinetwork? Nem tiszta ez már nekem... De 2 év alatt már a 3.cégnek fizetem a díjat. Rengeteg embert ezzel csak elüldöznek az Invitelen keresztül és akkor már csak azért sem lesznek Digisek, hanem mennek a konkurenciához Telekom. Én is így fogok tenni... De még fordulhat a kocka, mert egyelőre a Digi semmit nem válaszol a mikorra, a Telekom meg körbeaknázta/kábelcsatornázta már földben az épületet.

(#29271) Anonymus23:
Aha :K, oké köszi!

[ Szerkesztve ]

(#29273) user12 válasza Anonymus23 (#29264) üzenetére


user12
őstag

Szerintem még ők se tudják, hogy mi történik a háttérben. Sodródnak az árral, lehet, hogy a netről hamarabb kapnak tájékoztatást, mint a felsőbb szintről.
Egyébként tényleg vicc, ami történik. Próbáltam volna ügyet intézni anyámnál, de nem sok sikerrel jártam, mivel hasonló tudatlanságot vagy tájékozatlanságot tapasztaltam.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#29274) Anonymus23 válasza user12 (#29273) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát ja, ez van.

Viszont az előbb voltak a szerelők, megint tápegység baja volt...
Amit a múltkor hoztak tápegység az megfeküdt, sajnos mivel villogott a modem, ezért nem erre gyanakodtam, de most már tudom, hogy ha ilyen van, akkor először ezzel próbálkozom...

;) - The Power of the Light Side

(#29275) raziel01


raziel01
veterán

Sziasztok,

Olyanról már hallott valaki, hogy megszűnik adott területen az invitel és digi lesz kötelezően helyette? Kecskemét. Jött az üzletkötő, hogy az invitel megszűnik és ha akarunk TV-zni akkor elő kell fizetni náluk a Digi-re 1 év hűséggel.
Jelenleg nincs már hűség de nekünk megfelel árban is.
Most akkor kötelező kötni 1 év hűséget? Van ilyen vagy csak az ügyintéző akar behúzni a csőbe? Bizonytalan mikor költözünk aztán nem akarnék 1-2-3 hónapra hűséget kötni utána meg szenvedni a felmondással.

(#29276) kabelmania27 válasza raziel01 (#29275) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ezeken a településeken van új hálózat.
Nem biztos, hogy megszűnik a szolgáltatás, Pilisvörösvár és Pilisszentiván településeken sem kapcsolták le a régi hálózatot.

[ Szerkesztve ]

(#29277) Intruder2k5 válasza raziel01 (#29275) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A hír igaz, a DIGI megvette az Invitel-t
https://www.invitel.hu/vallalat/index.html

"2018 májusában a DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. – terjeszkedési stratégiájának részeként – megvásárolta az Invitel Távközlési Zrt.-t. Ettől kezdve az Invitel a DIGI Csoport tagvállalataként folytatja tovább tevékenységét."

Egyébként ha hűség nélkül rendeled a jelenlegi akciós DIGI NEKEM csomagot, akkor is csak 450Ft-al kerül többe havonta. De 1-2 hónap alatt szerintem nem fogják még lekapcsolni a régi hálózatot, a teljes átállásra több idő kell.

[ Szerkesztve ]

(#29278) Lajosnagy17 válasza kabelmania27 (#29276) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Azért folyamatosan rakosgatják át az embereket, hogy mihamarabb lekapocsolják az Invitelt.

(#29279) r0by válasza raziel01 (#29275) üzenetére


r0by
addikt

Nekünk nem kellett hűséget vállalni (Szeged), kapásból felajánlották a határozatlan idejű szerződést. Igaz mi nem tv-zünk, úgyhogy csak net van. Illetve telefon is, de azt sem használjuk.
Visszaolvasva a topicban, 6 évig voltam Inviteles :)

(#29280) Diák66 válasza raziel01 (#29275) üzenetére


Diák66
őstag

Hát mivel az Invitelt megvette a Digi, simán lehetséges. Minek tartana meg két márkanevet? Egyébként addig nyugodtan megtarthatod, amíg van. Ha legkközelebb visszahív, kérdezd meg mikor törénik a váltás. Ha nem válaszol, mond meg neki kerek perec, hogy Te csak a legutolsó pillanatban váltasz, de akkor is, csak ha muszály. Jogutód a Digi, köteles a szolgáltatást továbbra is biztosítani. Persze mivel nincs hűség, bármi megtörténhet, de a szolgáltatás megszntetéséről köteles időben papíralapon (vagy elektronikus számlán) tájékoztatni.

(#29281) sziszi-fuszi válasza raziel01 (#29275) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Mivel jogfolytonosság is feltétele volt a a két piaci szereplő üzletének, csak új szerződést kell kötni velük, de nem szükséges hűséget vállalni. Az az üzletkötő így szeretett volna "eladni". Mert neki az a jó, mert csak akkor kap jutalékot!

Mi alá kell írás?

(#29282) -Shadow- válasza R3laX (#29272) üzenetére


-Shadow-
aktív tag

Mikor kaptál tőle ilyen infót, hogy itt nálunk, Erőmű ltp., elkezdenek végre valamit? Komolyan mondom, ott tartok, ha kell, saját kezűleg ásom ki az árkot. :DDD Amúgy én hallottam olyat is, hogy nyáron, mikor a Telekom bekábelezte kb az egész várost, akartak jönni ide is, csak "elhajtották" őket, hogy nehogy már feltúrják a tavaly októberben aszfaltozott utat, meg a térköves járdát. Tiszta vicc az egész.

(#29283) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok.

Van egy ilyen ZXHN H168N modemem, amibe lan2 portba dugtam , utp kábelen keresztül a smart tvmet ,hogy kapjon netet, és a kérdés . Milyen módon tudok neki internetet adni porton keresztül ? köszi!

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#29284) R3laX válasza -Shadow- (#29282) üzenetére


R3laX
addikt

1 hónapja, gondolom azóta semmi.

Ja már én is azt néztem, hogy 50m kábellel simán áthidalható lenne az előttem lévő kert :D.

(#29285) Lauda válasza Zοltta (#29283) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Így be tudod állítani a modemet, ott lesz neted, ahova szeretnél. Annó ki is fotóztam a beállításokat, lehet közben töröltem a képeket, a menüpontok alapján el tudsz navigálni.

[ Szerkesztve ]

(#29286) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Az IPTV képminősege milyen?
Esetleg Telekom IPTV-hez hasonlítva?

(#29287) Zοltta válasza Lauda (#29285) üzenetére


Zοltta
senior tag

köszi

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#29288) Akosman válasza hr2 (#29286) üzenetére


Akosman
aktív tag

Szia! VDSL területen a HD csatornák minősége katasztrófa. Gyors képmozgásnál tiszta pixel a kép. Ha minden igaz 5Mbit/s továbbitják a HD jelet. Optikán nem tudom milyen lehet.

(#29289) kyd


kyd
tag

Sziasztok!

Valaki tudna abban segíteni, hogy eddig egy Tv-ben volt egy conax modul -kártyával, áttettem egy másik tv-be, és azt írja ki hogy az állomás tanusítványa érvénytelen.

(#29290) Peter Kiss válasza kyd (#29289) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Velem előfordult olyan, hogy a másik TV-ben valamiért előre be volt állítva valami digitális cucc, és vissza kellett állítani gyárira. Talán pont fixen "DIGI" módra volt, és át kellett rakni random/normal DVB-C szolgáltatóra.

(#29291) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Sziasztok!

Nem találom, hogyan lehet ezen a ZTE modemen portot nyitni.
Van egy NAS, amin fut torrent kliens, és annak van beállítva egy port, de nem tudom kinyitni.
Valamiért UPNP-n se látja a NAS-t.

Van közbe iktatva egy ASUS router AP módban, ami elvileg nem kavarhat be...

Elvileg beállítottam a port forwardingot, de nem értem ez miért kötelező adat: WAN Connection Internet, Management WAN Host IP Range

(#29292) Castell


Castell
aktív tag

üdv mki,

Egy kis esti mese :)

A szolgáltatás is újfent mostanában egyre gyakoribban akadozik, de épp költözésben vagyunk, 3 utcával arrébb nem lehet szolgáltatást átvinni a mostani havidíjat megtartva, új szerződést kell kötni cca. 30%-kal magasabb áron. A másik az, hogy ha bele is ugrunk, 1 hónap mire átkötik, mert most ennyi a várakozás. Továbbá az Inviteleseknek a Digi SIM kiadás sem olyan egyszerű. Online nem lehet igényelni, a Digi ügyfélkapuja hibát dob az Inviteles szerződészámra. Úgy látszik hiába a felvásárlás, a Digi-Invitel katyvasz még mindig tart, sőt újabban már megint Inviteles fejléccel jönnek a számlák. LOL :)

2. kör SIM ügyben: írtam a Digi-nek üzenetet, de hosszú ideje már nincs válasz. Maradt a személyes ügyintézés/igénylés. 1 hét alatt nagy nehezen sikerült nekik úgy kiadni, hogy visszarendeltek. Továbbá azt gondolom, hogy az ügyfélszolgálat szakmailag, khhm. :) Pl. nem tudják, hogy mi az a Digitális jólét csomag, telefonos ügyintéző jó pár percig várakoztatott, mire valakitől megtudakolta, hogy mi is az és végül közölte, hogy ilyen náluk már nincs. De a Digi SIM kiadásának a kálváriája is megérne egy misét (mesét).

Hozzáteszem a másik szolgáltatónál is jártam, ami elérhető nálunk és ott is "jó" volt a helyzet. A szemmel láthatóan vonzó pultos csajszival elakadtunk el, hogy tv-hez kell-e külön eszköz vagy mehet a kábel direktbe a dvb-c-s lapos tv-be. :)

(#29293) Zοltta válasza Castell (#29292) üzenetére


Zοltta
senior tag

Valóban, ez a fúzió köztük , nem hogy ügyfelet vonz hanem inkább taszítja..

Pl nekem mostanában elég gyakran be dado a net sebessége. 1-2 órára aztán napokig semmi. ami azelőtt elő sem fordult... 1-2 évet várok talán aztán váltok, mert ez ami velük van kb széllel szemben vizelés.

a Digi ügyfélkapuja hibát dob az Inviteles szerződészámra


Ugyan erre nekem azt írták ,hogy nem digis vagyok hanem inviteles.... mondom mi a f@sz. xD

Továbbá azt gondolom, hogy az ügyfélszolgálat szakmailag, khhm.

itt is olyanok mintha az utcáról behívtak volna valakit.... egy üccsiért

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#29294) Castell válasza Zοltta (#29293) üzenetére


Castell
aktív tag

Mindenesetre egy nagy sóhajtozás részemről az ügyintézés minősége jelen állapot szerint:

Hogy hiába készülsz fel, és veszed a fáradságot, hogy előtte utána nézel a dolgoknak, de a válasz/ügyintézés szakmailag "elmarad"

Aláírom, hogy sok helyen így van, hogy az utcáról esnek be az emberek. Szóval nem dühöngök ezen, mert az csak ront a helyzeten, hanem inkább legközelebb előbb jövök pl. ide tájékozódni, kérdezni :)

Az új lakóhelyünkön meg nem lesz Invitel, úgy döntöttünk, mivel a cca. 30%-kal magasabb árat nem tudjuk elfogadni. A két konkuresnél havi 1500 és 2000 Ft-tal adják kevesebbért kb. ugyanazt. De ha csak nem is havidíjat nézem, a szolgáltatás minősége a legrosszabb szerintem a 3 közül jelen pillanatban...

(#29295) R3laX


R3laX
addikt

Telekom végre felhívta a közös képviselőnket. Külön megbízott, ezért szarik az aláírágyűjtésbe, úgyhogy elkezdtem én. Remélem nem szivatnak meg, végre mehetne a Telekom 1000/1000 :K, alacsonyabb ping-gel.

(#29293) Zοltta:
Ne csodálkozz, nekem már az Inviteles szerződésszám sem él, még az Invitelnél sem :D, mert Invinetwork-ös vagyok már. 2 hete írt levelemre semmit nem válaszol az Invinetwork.

(#29296) R3laX


R3laX
addikt

Kaptak egy kis motiváló levelet is, hogy írják alá.

DigiTel-t elírtam, mert InvitelTelefon, de az szinte tökmind1.

Vicces ez a Flip is, mert március óta kint van a lépcsőházban a szórólap, de közben a Telekom még nincs bent az épületben.

(#29297) raziel01 válasza R3laX (#29296) üzenetére


raziel01
veterán

A Flip is Telekom csak olyan helyen elérhető ahol nagy a konkurencia.

[link]

(#29298) R3laX válasza raziel01 (#29297) üzenetére


R3laX
addikt

Ja, akkor teljesen az aha. :K Rákaphatnának azok, akik most 4500-5000-et fizetnek a 4 vagy 8 Megabites modemes Digikábel + TV-ért. Meglátom hogy gyarapszik az aláírás :U. Én Telekom 1000/1000-re hajtok :).

(#29299) Zοltta válasza R3laX (#29298) üzenetére


Zοltta
senior tag

8 megás netem kb 2011-be volt :Y jelenleg 60 5300ért ( Pilismarót )

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#29300) R3laX válasza Zοltta (#29299) üzenetére


R3laX
addikt

Na Marót? Hihi :). Itt az épületben Diginél ha most netet szeretnék köttetni és nem Invivalamit, akkor 4-est tudnék kérni max... Amúgy az épület körül van Digi/Telekom FTTH is. Vicc kategória, jah. Nekem VDSL 60-as Invitel van, de sok hozzáértő megoldja a Diginél az épületben. :N

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.