Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Intruder2k5 válasza NowWhat? (#5999) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Feltételezem, hogy ez 10Mbit-es net... Modemcsere okozta sebességnövekedésben ne reménykedj, legalábbis jelentős mértékűben ne! Ez sajnos az Invitel sajátossága, hogy a Te nyakadba varrja a hálózati veszteségeket, így soha nem fogod elérni azt a sebességet, amiért fizetsz! Itt nem úgy van, mint más ISP-knél, hogy annyival nagyobbra állítják a sebességet, hogy az előfizető végpontján ténylegesen elérhető legyen a szerződésben foglalt sebesség.

(#6002) NowWhat? válasza Intruder2k5 (#6000) üzenetére


NowWhat?
tag

A doboz tetejének leugrasztása és a chipek felbordázása mindenképpen hasznos lehet (360R-nél szerintem szinte kötelező), próbáld ki, mit veszíthetsz?

Amúgy szűrőt ellenőrizted már?

(#6003) Intruder2k5 válasza NowWhat? (#6002) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze, annak nincs semmi baja... Ez amúgy teljesen rendben ment mindig is, csak mikor elpukkant a régi modem, és az Invitel kihozta az újat (új típusú 360R) azzal játssza el néha ezt. De mondom, nem veszélyes a dolog, mert talán 2, vagy 3 alkalommal fordult elő, csak hát előtte nem csinált ilyet. Majd ha lesz rá időm, akkor megcsinálom...

[ Szerkesztve ]

(#6004) kezdő


kezdő
senior tag

Hi!

InviTV tulajokat kérdezném, hogy van e fejlemény Viasat ügyben?
Esetleg történt e valami érdemleges változás a minőségben?
Na meg vezetéket helyettesítő eszközt valaki igénybe vesz?

(#6005) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

van egy zte zxv10 w300b modem/routerem digitális tv-hez, internernethez, meg telefonhoz, meg mellette van egy linksys wrt54gp2 is, amin keresztül megy a net, és a voip telefon, és az a helyzet, hogy szeretném a zte beépített wifijét is használni, viszont WPA2 titkosítás van rajta, és sehogy sem tudom elérni a beállításokat laptopról, hiába kötöm rá közvetlenül kábellel a zte-re, még netezni sem tudok (felismeri persze, hogy 192.168.1.1 vagy ha nem a 4-es portra kötöm, akkor egy másik címen érhető el, de a böngészőben nem tudok belépni)
tudtok valami okosat mondani erre? (win 7 home premium x64 van a laptopon, amit közvetlen rá tudok kötni) esetleg elég az, ha a wifi jelszavát valahogy fel tudnám törni.

(#6006) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tegnap megint hívtak az Inviteltől, hogy írjak alá egy évet a semmiért cserébe... Konkrétan megint azt ajánlották, hogy nem emelik az árat egy évig. Ja, meg előtte természetesen előhozakodtak ismét az IPTV-vel vel. Egyrészt pont az ilyen szívások miatt nem kell nekem IPTV, mint fentebb is olvasható, másrészt meg egyszerűen ne korlátozzon semmilyen téren az Invitel, egy olyan szolgáltatás használatában, amiért én fizetek. Nem semmi, hogy mennyire erőszakosak. Pl. a honlapjukon a szolgáltatás (vagy díjcsomag) keresőben, ha megadom, hogy adott címre kérek internetet, meg telefont, és kérem a lehetőségek listázását, akkor teljesen elkerülhetetlen, hogy a listába belekerüljenek az IPTV csomagok. Ritka szar egy honlap, az biztos!

(#6007) InvitelGuide válasza kezdő (#6004) üzenetére


InvitelGuide
csendes tag

Szia Kezdő!

Az InviTV csatornakiosztásában elérhetőek a Viasat3 és a Viasat6;
http://on.fb.me/mLS9Fc

Üdvözlettel, InvitelGuide www.facebook.com/Invitel

(#6008) NowWhat? válasza Cyberbeni (#6005) üzenetére


NowWhat?
tag

Miért nem reseteled a ZTE-t??? Akkor visszaáll default módba, a wi-fin nem lesz jelszó és a gyári doksijában szereplő porton és jelszóval be tudsz majd lépni. A modem beállításokat pedig az Inviteltől meg tudod szerezni a technikai ügyeleten. Amúgy mi a túrónak kell 2 modem?

(#6009) NowWhat? válasza Cyberbeni (#6005) üzenetére


NowWhat?
tag

Amúgy a gugli a barátod, vannak kifejezetten ezzel a típussal foglalkozó topicok:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6010) Orlin


Orlin
addikt

[link]

Szegeden optikára vált az Invitel
:D

micsoda hííír :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#6011) Orlin


Orlin
addikt

A Facebookon:

" Kedves barátaink!

Köszönjük, hogy ilyen nagy érdeklődést tanúsítotok cégünk szolgáltatásai iránt!

Előre láthatóan a nyár folyamán fogjuk bejelenteni az akciós ajánlatainkat, de pontos dátumot jelenleg még nem áll módunkban közölni. Kérünk benneteket, hogy folyamatosan tájékozódjatok aktuális közleményeinkről a honlapunkon, vagy itt, az Invitel Facebook oldalán.

Üdvözlettel
Invitel
"

Kiváncsi leszek....

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#6012) Ace Ventura válasza Orlin (#6011) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Valami lesz, ezt az infót én is megerősíthetem. :R

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6013) bigdigit válasza Ace Ventura (#6012) üzenetére


bigdigit
addikt

én ma akartam újra kötni szerződésem a mobilnet kedvezmény miatt erre közölte ÜF majd rám csörög a hó közepén és ajánlani fog új csomagokat.várjak mert érdemes lesz...
felénk még ősszel húztak valami kábelt villanyoszlopokon de nem tudom mi volt az.lehet optika jött volna?
de az is lehet nálam ez se lesz elérhető...hiába új csomag.

(#6014) Ace Ventura válasza bigdigit (#6013) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Ha gondolod utánanézek.
Dobj egy vezetékes számot priviben.
Üdv.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6015) NowWhat?


NowWhat?
tag

Tudtok netán valamit? Sebességnövelés vagy díjcsökkenés várható? Csak mert most akarok én is csomagot váltani :D

(#6016) Intruder2k5 válasza NowWhat? (#6015) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem hinném... Szerintem ez csak egyes területekre vonatkozik, ahol optikát húznak be. Kétlem, hogy az ADSL-el kapcsolatban bármi drasztikus változás következne be.

(#6017) bigdigit válasza Ace Ventura (#6014) üzenetére


bigdigit
addikt

privi ment

(#6018) Ace Ventura válasza NowWhat? (#6015) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Mit szeretnél?Talán tudok segíteni.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6019) NowWhat? válasza Ace Ventura (#6018) üzenetére


NowWhat?
tag

Szia!

25-ös körzetben várható valami változás? 10 megáról akarok 15re váltani, az Invitel honlapján a lakcímem alapján elérhető a 15 megás csomag.

(#6020) Ace Ventura válasza NowWhat? (#6019) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Dobj egy vezetékes telószámot, megnézzük.
Üdv.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6021) kezdő válasza Ace Ventura (#6018) üzenetére


kezdő
senior tag

Hello!

Én is érdeklődnék, hogy várható e valami fenomenális akció a 33-as körzetben?
Jelenleg 8Mb/s csomagom van sima telefon előfizetéssel.
Ami érdekelne az olcsóbban gyorsabb net ( ugye ilyet ki ne akarna) esetleg net+telefon+TV a jelenleginél jobb áron.
Amúgy valami infót légyszi hints már el az akcióról? Csak valami apróságra számítsunk (500Ft kedvezmény ha 4in1 rendelsz) vagy valami jelentősebb kedvezmény várható?

(#6022) Ace Ventura válasza kezdő (#6021) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Szia.
Telószám alapján meg tudom nézni, de csak hétfőn dolgozom.Már vagytok páran, felírlak a listára, és utánanézek, ha dobsz számot priviben.
Üdv.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6023) robertel


robertel
senior tag

Sziasztok!
Invitel internetet szeretnék switchel megosztani. A lényeg az lenne, hogy a két gép gyakran le fel csatlakozna a netről. Kérdésem az lenne, hogy szeritnetek az ip címeket mennyire dobálná a két gép között a szolgáltató vagy a switch?
Ha igen, kiküszöbölhető azzal, hogy nem egyszerre csatlakoznának le és fel? (egyik mondjuk 2 a másik meg 3 percenként)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#6024) Intruder2k5 válasza robertel (#6023) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Internetet megosztani router-rel kell, és nem switch-el... Mellesleg egy előfizetéssel, egy telefonvonalon, egy modemmel, nem tudsz két géppel csatlakozni egyszerre.

(#6025) smog86 válasza robertel (#6023) üzenetére


smog86
senior tag

Routert vegyél és arra dugj két gépet, másképp nem fog menni.

(#6026) kezdő


kezdő
senior tag

Nekünk anno 3 gép switchel volt csatlakoztatva az inviteles netre és mindegyikkel külön be kellett tárcsázni. Mondjuk az üzleti csomag volt, lehet az otthoninál nem engedélyezett csak 1 csatlakozás...

(#6027) robertel válasza kezdő (#6026) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem ismerős mondta, hogy switchel invitel netet úgy megosztott, hogy az egyik gép fel volt csatlakozva fixen, másikon cserélgette az ip címeket.
Eddig én is routerről hallottam netmegosztást, de ez igy most felkeltette a figyelmemet:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#6028) Winner_hun válasza Orlin (#6011) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én is. Ha nem alakítanak valami nagyot akkor otthagyom őket.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6029) Ace Ventura válasza Winner_hun (#6028) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Milyen csomagod van, és merre laksz?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6030) Winner_hun válasza Ace Ventura (#6029) üzenetére


Winner_hun
félisten

Göd, 8 megás telefon + internet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6031) Ace Ventura válasza Winner_hun (#6030) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Mit szeretnél esetleg?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6032) Winner_hun válasza Ace Ventura (#6031) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak net és telefon kell, tv semmiképpen se - ez miatt már többször hívtak, először mondom megnézzük. 1 hónap próbaidőszak, kb. 3 hét múlva rájuk telefonáltam hogy mi lesz mert nem kerestek, nem jöttek. Le is mondtam mielőtt elkezdődött volna az 1 éves hűség a semmire...

Olcsóbbat és gyorsabbat. Ha más nincs akkor megyek a t-hez. Ami még itt (mármint az invitelnél) tart az a stabil net.

Pár hónapja már írtam hogy lehet itthagyom az invitelt, akkor az egyik kollégád(?) megkeresett hogy adjak telefonszámot, kitalálunk valamit. Kb. 2 hétre rá megkerestek hogy 1 éves hűséggel 1000 Ft-os kedvezményt adnak a havi díjból. Ezt nem fogadtam el, mert erre az árra és sebességre még véletlenül se akarok hűséget.

Ami bosszant az az hogy nyílvánosan (jelen esetben itt a PH-n) kell olyat írnom hogy otthagyom őket mert drágák, csak ekkor keresnek meg "akcióval", miközben amióta itt van a telefon be van kötve és fizetjük is rendesen a számlákat. Sose kerestek meg olyannal hogy x éve itt vagyunk, a hűségét x összeggel jutalmazzuk és engedünk az árból mindenféle hűségidő nélkül.
De mindenféle marhasággal többször is megkeresnek, hogy így kedvezményes ip tv, úgy kedvezményes mobilnet... mikor elmondom hogy mobilnetet nem tudunk használni, tv-re meg nincs szükségünk. Ezt nem lehet valahol rögzíteni a rendszerben hogy ilyennel ne zaklassanak?

Olyan miatt nyugodtan hívhatnak hogy köszönjük hűségét, mostantól 1000 ft-tal kevesebbe kerül az előfizetésük, reméljük továbbra is előfizetőnk marad. Na de azt hiszem erre várhatok...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6033) pakfong válasza Winner_hun (#6032) üzenetére


pakfong
tag

Én is ugyanígy vagyok. 2004 decembere óta van netem inviteltől, előtte telefon volt csak. Részemről fizetési probléma sose volt, bár igaz, hogy a net atom stabil, gondolom köszönhető annak, hogy kisvárosban élek. Mindenféle iptv-s, mobilnetes marhasággal megkeresnek, pedig már többször mondtam, hogy nem érdekel, de olyannal, hogy 'te figyelj haver, régi tag vagy, 2 rugót elngedünk a számládból', ez kizárt dolog.
Nos, ami engem igazán érdekelne, hogy 10 megás csomagból van sima meg szereld magad csomag. Mi a különbség, a 2350 Ft-n kívül? Meg ha lakhely (Ajka) szerint szűrök, a szereld magad csomagot meg se adja opcióként.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#6034) Ace Ventura válasza Winner_hun (#6032) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Sajnos minden csomagváltás hűségnyilatkozattal jár.Ez nemcsak az Invitelnél van így, hanem más szolgáltatóknál is, köztük minden mobiltelefon szolgáltatóknál is.
Tehát ha akciós olcsóbb csomagra szeretnél váltani, akkor feltétlenül kell vállalnod 1 évet.
A próbaidőszakod a tv-re a beszerelés napjától indul, tehát nyugodtan megvárhattad volna a szerelőket, mert amit telefonon megbeszélsz egy üzletkötővel az csak egy tervezet.Amikor elindul a szolgáltatásod, akkortól indul az élő szerződés, és a 1+12 hó hűségidőd is.
T-nél sem lesz jobb a szolgáltatásod, mint itt, és szerintem olcsóbb sem, és ott is ugyanúgy hűségidőd lesz.Nem meggyőzni akarlak, csak előtte jól nézz szét, mert nem biztos hogy jobban jársz, és 1 évig nem tudsz majd visszajönni.
A netünk az tényleg atomstabil, ahogy mondtad is, és a telefonunk is patent.
Gondold át, mielőtt lépsz.Ha gondolod, akkor telószám alapján rád-keresek, és nézünk egy kedvezőbb csomagot holnap.

Üdv.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#6035) Winner_hun válasza Ace Ventura (#6034) üzenetére


Winner_hun
félisten

Semmi csomagváltásról nem volt szó, csak egy ezrest el akartak engedni 1 év kötöttséggel.
TV mindegy, 3 hétig nem kerestek, pár nappal a megkeresés után kiderült hogy az analóg szórás még marad, illetve utána tudtam meg hogy digitális szórás is van, elég egy vevőt venni és nincs havidíj. Nagyon keveset megy a tv, így teljesen felesleges ezért fizetni.

Pont ez a feltétlen kell vállalni nem tetszik, miért nem enged a szolgáltató x összeget annak aki már tizenéve (a kezdetektől) náluk van?
T-nél ha nem is olcsóbb de sokkal gyorsabb net van ugyan ezért az árért. Igaz az kábel. Van ismerős aki mutatta hogy milyen az utcánkban a net, így tudom hogy ott mire számíthatok.

Csomagot váltani - ha maradok - akkor csak nyáron, az új akciónál fogok. Már ha lesz jó ajánlat. Ha nem lesz akkor tipli.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6036) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

És még néhány dolog...

- Szolgáltatóváltók kevesebbet fizetnek, mint akik ezer éve Invitel előfizetők.
- A 10M-es T-Com ADSL az 10M, még az Invitelnél ugyanez 8 valamennyi.
- Az Invitel T-Com területen sokkal olcsóbban szolgáltat, mint a sajátján.

Nekem még ezer HUF kedvezményt se akartak adni, csak annyit mondtak, hogy garantálják a mostani árat, ha aláírok egy évet!!! Erre mi lehet mondani? Mindegy, inkább le se írom, mert még kimoderálnak...

[ Szerkesztve ]

(#6037) Winner_hun válasza Intruder2k5 (#6036) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja igen, ezt a t-com-os területen olcsóbban dolgot jópár ügyéntézőnél felvetettem, mindegyik valamilyen más választ adott hogy miért van úgy...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6038) Intruder2k5 válasza Winner_hun (#6037) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mondjuk engem a "miért" nem is nagyon érdekel, elég a tény, hogy így van!

(#6039) Orlin


Orlin
addikt

Rekordbüntetést kapott az Invitel
[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#6040) Intruder2k5 válasza Orlin (#6039) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezzel nem is lenne semmi gond, csak ezt megint rajtunk hajtják be... De néha nem árt kicsit alájuk vágni, mert azt hiszik, hogy mindent meg lehet csinálni! Én azt mondom, megérdemlik!

[ Szerkesztve ]

(#6041) Orlin válasza Intruder2k5 (#6040) üzenetére


Orlin
addikt

He-he akkor most bizti nem lesz fejlesztés :D
Ezért a jelenlegi szituért is +vághatnák őket!!Hihetetlen milyen szinten sz@rnak bele abba,h szinte már minden más szolgáltató fénysebességen nyomja a netet...Tudoom,tudom megtehetik sajna...
Most a mail címükre nem is tudok levelet küldeni mert MAILER-DAEMON-al kapom vissza :S :(

Másnál is nehezen mennek a videok pl youtube?Írtam Invitelnek Face-en azt írták,h tudják de más szolgáltatóknál is ez van jelenleg...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#6042) Intruder2k5 válasza Orlin (#6041) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tudnák örülni neki, ha az internet árát is maximálnának hatóságilag, akkor nem lehetnének ekkora különbségek a régiók között, és nem szívhatnának egyes emberek azért, mert egy ilyen szolgáltató területére születtek...

(#6043) SpeedR válasza Orlin (#6039) üzenetére


SpeedR
őstag

Elsőre lehet hogy soknak tűnik a 200 milla, de egy invitel méretű cég ezt meg sem érzi.

Kíváncsi vagyok én is az új díjcsomagokra, de van egy olyan sejtésem, hogy azok fognak jól járni, akik sok szolgáltatást használnak, nem csak internetet.

(#6044) NowWhat?


NowWhat?
tag

Én a minap kezdeményeztem csomagváltást az Invitelnél, hosszú évek óta hűséges előfizetőjük vagyok. 10 megás lebeszélhető + net&go csomagomat váltottam át 15 megás net + telefon + net&go csomagra, most lebeszélhető opció nélkül. Anyagilag ugye pár forinttal olcsóbb az új csomag. Ezért közölték velem, hogy csengessek be +5000 ft-ot mert olcsóbb csomagra váltok. Hát percekig nem kapott szikrát az agyam...

Ilyen pofátlanságot még egy szolgáltatómnál sem tapasztaltam, sokáig nem volt gondom az Invitellel, de azért most nekem is bedurrant az agyam. Szépen meghálálják az ember hűségét.

(#6045) Intruder2k5 válasza NowWhat? (#6044) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tetű egy cég ez! Lehet, hogy ha kilépek akkor is fizetnem kell? :)

[ Szerkesztve ]

(#6046) NowWhat? válasza Intruder2k5 (#6045) üzenetére


NowWhat?
tag

Lehet :) Az a legnagyobb baj, hogy felénk monopol helyzetben vannak. Ha normális netet akarsz akkor csak ők jöhetnek szóba. Most kíváncsi leszek a csomagváltás utáni sebességre. Utánajártam és kiderült, hogy itt van 4 háznyira az elosztójuk, szóval még az esetleges veszteségre sem tudnak majd hivatkozni mint eddig. A technikusok szerint az én vonalamon 18 megát tudnak kiosztani (ez sem lehet gond). A hét elején beszámolok majd a fejleményekről.

A jövő héten úgy néz ki, hogy eljut hozzám egy D-link 360T, egy 380-as és egy Askey modem is, letesztelem őket Inviteles vonalon, erről is igyekszem majd beszámolni.

(#6047) NowWhat? válasza Orlin (#6041) üzenetére


NowWhat?
tag

"szinte már minden más szolgáltató fénysebességen nyomja"

Ez igaz de nem telefonvonalon nyomják a fénysebességű netet. Az ADSL2 technológia 12/1 megát míg az ADSL 2+ 24/1 megát tud maximálisan. (ezek az értékek elméleti maximumok, a hálózat a gyakorlatban korlátozottabb ennél)
A UPC és a DIGI pedig nem húz minden faluba és kisvárosba optikát néhány tucat előfizető miatt :(

"Másnál is nehezen mennek a videok pl youtube?Írtam Invitelnek Face-en azt írták,h tudják de más szolgáltatóknál is ez van jelenleg..."
Ezt sajnos én is meg tudom erősíteni, a fővárosban a munkahelyemen T-comos net van, ott is fennáll ez a probléma. Ha extrém módon lassú a youtube, akkor érdemes a routerre is gyanakodni.

(#6048) NowWhat? válasza Intruder2k5 (#5971) üzenetére


NowWhat?
tag

Visszaolvastam a topicot, a korábban humax által emlegetett Comptelnet korábbi (?) honlapja:
[link]

Tisztelt Ügyfeleink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy

A Békés Megyei Bíróság 2.Fpk.04-09-000514/7. sz. végzése felszámolás megindításának közzétételéről:

A bíróság elrendeli annak a Cégközlönyben való közzétételét, hogy a(z)
2010. január 27. napján jogerőre emelkedett végzésével a(z)
CONNECTPLUS Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű
Társaság (5900 Orosháza, Liget u 8/B. IV/13;
cégjegyzékszáma: 04-09-007343; adószáma: 13887380-2-04)
adós felszámolását főeljárásként elrendelte.

(#6049) Winner_hun válasza Orlin (#6041) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tecső nálam csak esténként vacakol, minden más rendesen megy. Szerintem a gugli háza táján van kapacitáshiány.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6050) Winner_hun válasza NowWhat? (#6044) üzenetére


Winner_hun
félisten

Őő nem azért de ha gyorsabb netre váltasz akkor ilyen nincs, mégha a gyorsabb olcsóbb is, nem? Legalábbis nekem ez rémlik.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.