Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) WayneGace válasza SRII (#750) üzenetére


WayneGace
őstag

Táp miatt ne nagyon aggódj! Majdnem minden jobb minőségű táp megfelel. Ha mégse olyanod van és nem akarsz újat venni, akkor bios-ban kikapcsolható ez az új dolog (nevét nem tudom).

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#752) CsonkaImo válasza WayneGace (#751) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Alapból kikapcsolva lesz ez a funkició minden lapon. Csak ha alvó állapotba akarod rakni a gépet akkor kérdéses a táp csere.

(#753) korcsi válasza CsonkaImo (#752) üzenetére


korcsi
veterán

Ez nem a hagyományos alvás, csak a félre értések elkerülése végett, nevezzük nevén a dolgot: c7 state. És ha be van kapcsolva akkor az működik, nem kell neked a gépet alvóba rakni.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#754) CsonkaImo válasza korcsi (#753) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Értem. Nem is olyan felesleges dolog akkor.

(#755) SRII


SRII
őstag

a táp mizériát értem és már meg is van a kiszemelt, megvételre, a többiben nem vagyok biztos..amit írtam. :(

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#756) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok!

Olvastam a Haswell tuningolhatóságáról, de teljesen kezdő vagyok ebben. Ez azt jelenti, hogy az alsóbb kategórás Haswell Celeronokat és Pentiumokat is lehet majd tuningolni? Bármilyen chipset-es alaplappal? Például egy G2020-nak megfelelő 2,9Ghz-esnek megfelelő Haswellnél a gyakorlatban ez hány Mhz pluszt fog jelenteni?
Sacc / Kb?

Nagyon köszönöm :)

(#757) akoska07


akoska07
nagyúr

Legutolsó információm szerint kedden megkapom a procit. :)) :C

Addig nem tudom honnan lesz alá alaplap :DDD
folyamatosan figyelem a webshop-okat és sehol sincs listában. :o

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#758) csucsbicep válasza akoska07 (#757) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Kíváncsi leszek rá, főleg a melegedésre az ivyhoz képest. Én 4670K-ra pályázok, mellé vmi felső-közép Giga vagy Asus lap.

(#759) SRII válasza csucsbicep (#758) üzenetére


SRII
őstag

én is arra utazom erősen, szerintem az i7 felesleges játékra, sőt, az az árdifferencia sem éri meg amivel majd jön, az ivy prociknál is az i5 3570k és az i7 3770k közötti különbség ful hd-ban semmi, így sem fps-ben sem játékélményben nem hoz többet, sőt ahogy az már levehető, mint az i5 mind az i7 egyszerre fog elavulni ha csere ideje már eljön.
3-4 év múlva ha i5 ha i7 úgy is cseréled, és mostani felhozatalból látván akkor sem a processzor limit miatt fogjuk cserélni hanem mert más technológiával készül, és új komponenseket fog támogatni.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#760) akoska07 válasza csucsbicep (#758) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én is kiváncsi leszek... ahogy fentebb is irtam,a hőfokokra leszek kiváncsi.
Ha nem válik be is el tudom adni többért majd mint amennyiért vettem. ;)

Egyébként talán mostmár jöhetne neki egy saját topic,még a végén nyitok egyet neki én,eddig még egyet sem nyitottam a PH-n, tulaj leszek hamarosan.
(hello moderátorok :R :DDD )

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#761) SRII válasza akoska07 (#760) üzenetére


SRII
őstag

hát most már pár nap, kb a hírek szerint egy hét és kiderülnek a dolgok, akkor már beindul a tesztek áradata is, és lesz bőven miről beszéltetni, addig szerintem még várj, bár ha már kész lenne az is késő lenne. ;]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#762) akoska07 válasza SRII (#761) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem már nem sok várni valóm van. :) Én már csak arra várok hogy ideérjen. :))
Én már megvettem,tesztelni én fogom amint lesz hozzá alaplapom is.
Nem is nézek addig teszteket róla,csak azután,hogy én megnéztem amit saját erőmből tudok.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#763) csucsbicep válasza SRII (#759) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

i7 összességében játékokban nem igen jobb. Általában jobbak tuningban, mint az i5, de nem ér meg az egész ennyi felárat.

(#764) SRII válasza akoska07 (#762) üzenetére


SRII
őstag

ugy ám, és várjuk az eredményeket tőled, mert nagyon sokan kiváncsiak rá, miből is van ez az új csoda... ;]
meg hát legyen szerencséd, és időben jó árban jöjjenek a deszkák, mert ugye a nélkül nem megy..
egyébként honnét rendelted? ez nagyon korai volt, szerintem te az első M.O-on között vagy aki megrendelte, és lehet jobban is jártál, mivel mire M.O -ra ideérkezik, 30% drágább lesz. :(((

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#765) SRII válasza csucsbicep (#763) üzenetére


SRII
őstag

igen, sajna ez így van, én is i7 etet akartam venni, mivel 8 éve semmit nem vettem és ha veszek akkor nagyot veszek, de azt az ivy teszt is bebizonyította hogy nincs értelme, na meg a sok tapasztalt róka akinek ilyenre futotta, így a felárt zsebbe tartjuk jó lesz az még akkor mikor az asszony kirúg és egy két estére szállóra jó lesz ;]
Vagy K..... ra de azok szorzó zár mentessek ugye..és még futatják is öket.... :DDD
:DD

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#766) akoska07 válasza SRII (#764) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha addig nem szerzek alaplapot,akkor egy unboxing videó mindenképp lesz. :)
(biztosnsági okokból amugy is készülne videó a kibontásról,csak így más lesz :) )

Mindjárt ujra körbe nézek hátha vhol lehet venni Z87 lapot.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#767) SRII válasza akoska07 (#766) üzenetére


SRII
őstag

[link] na talán ez az amit keresel, de mire ideérne aj aj, eltelne 1 hét is... bár ezek csak találom képek, így még szerintem nem rendelhető, ez sem, de azért igaz nem szürgös, egy előrendelést azért megengedettek volna szerintem.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#768) akoska07 válasza SRII (#767) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem. :)

Én ilyet keresek...
amazon.com
amazon.uk
Végre vmi elindult,ideje volt. :o

Ez is vmi...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#769) SRII válasza akoska07 (#768) üzenetére


SRII
őstag

[link]MSI z87 csak kell egy kis idő, persze , aki cserél az már várja ez érthető, pár nap és már rendelhető lesz külföldön.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#770) akoska07 válasza akoska07 (#768) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sajnos nem szállitják ide az Asus lapot,az egyetlen lapot ami náluk van raktáron.
Szállitási időtől függöen megrendeltem volna. :o

SRII : A linkelt listában láttam én is,de sajnos MSI-t nem veszek.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#771) akoska07 válasza akoska07 (#770) üzenetére


akoska07
nagyúr

.com-ról nem küldik ide,de akkor a .uk-nek miért nincs már ilyenje raktáron ?! :o

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#772) SRII válasza akoska07 (#771) üzenetére


SRII
őstag

msi-t én sem fogok, ..erre választ nem tudok adni, miért nincs egyes helyeken még elérhető deszka, türelem, majd nem sokára lesz, pár nap és szerintem rendelhető lesz. :K

egyébként milyen tápot néztél ki magadnak és milyen ramokat tervezel az uj cpu hoz?

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#773) akoska07 válasza SRII (#772) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem már van tápom TX750 és AX1200.

Ramokat kell vennem majd,
2666MHz Dominator ramokat néztem ki,azt még nem tudom hogy 8Gb vs 16Gb.
Sztem mire elérhető lesz kellő közelségben az alaplap,akkor megveszem hozzá a ramokat is,igaz vannak 2133MHz ramjaim is,de ha lúd akkor legyen kövér. :)
Nekem "elfogadható" árnak néz ki az Asus csucs lapja,sztem az lesz majd.
Ha postáznák ide,akkor sztem most megrendeltem volna.

Számolgattam kicsit,sztem megéri majd a váltást,ehhez is sok felé alaplap lesz,és elfogadható jó áron. Ha a csucs lap is "csak" annyi.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#774) csucsbicep válasza SRII (#767) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Elég jó Z87-es lapok vannak ez alapján. Csak az árukra leszek kíváncsi. Asus oldalról a Z87-Plus/Pro, Gigától a Z87X-D3H/Z87X-UD4H tetszik, esetleg még AS E4.

(#775) SRII válasza csucsbicep (#774) üzenetére


SRII
őstag

én is asus -t várom és remélhetőleg nem kell várni egy pro ra szeptemberig!

hát az árakkal meg ugy vagyok hogy amilyen cíkeket olvasok egész jó árban jönnek ki mind a deszkák mind a cpu-k, de szerintem mire ideér 30% drágább lesz, így erősen elgondolkozom hogy mikor megjelenek egyből megrendelem, kintről. mert itt magyar honban kevés a fizetés de minden drága :O

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#777) WayneGace válasza Enszuke (#776) üzenetére


WayneGace
őstag

Megjelenés napján Asus lapok szerintem lesznek már. Ahogy legutóbb a két nvidia kártya premierjénél is azonnal elérhetőek voltak az új asus vga-k.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#778) csucsbicep válasza SRII (#775) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Pro is lesz egyből szerintem. Egyébként tényleg, az Asus eddig szinte minden évben az első között mutatta be új alaplapjait.

(#779) WayneGace


WayneGace
őstag

Hopp! :)

BestSecret invitációt privátban adok.

(#780) csucsbicep válasza WayneGace (#779) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Észre sem vettem volna, mert számítottam rá. :R

(#781) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Anandtech haswell review.

Hozok egy kavet es ugrok neki. :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#782) Klikodesh válasza Klikodesh (#781) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Jellemzo, sehol nem latok up to date x264el csinalt benchet, pedig az lenne az egyetlen dolog ami erdekelt volna. :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#783) csucsbicep válasza Klikodesh (#782) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

(#784) Klikodesh válasza csucsbicep (#783) üzenetére


Klikodesh
senior tag

2334 ami jelenleg kinnt van tehat a 2200 nem igazan up to date, gyakorlatilag semmi nincs benne ami avx2 optimalizacio belekerult az elmult 1 honapban.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#785) akoska07 válasza csucsbicep (#774) üzenetére


akoska07
nagyúr

Pár giga lap... ;)

Itt még továbbra sem kapható alaplap. :o

Portugáliában már igen :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#786) WayneGace


WayneGace
őstag

MSI Z87-GD65 GAMING teszt.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#787) akoska07 válasza WayneGace (#786) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én is néztem ma ezt.
Egy dolgot nem értek...
Miért nem lehet rárakni egy "Gaming" alaplapra SLI v Crossfire alkalmazáshoz 2*16X pci-e -t ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#788) daneeeeee válasza akoska07 (#787) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Nagyon egyszerű, az alaplapi chipset nem támogatja (de komolyan :) )!
1x16 vagy x8, x8 vagy x8, x8, x4 támogat a z87.
Mondjuk hozzá kel tenni hogy ez PCI Express 3 aminek kétszer akkora sávszélessége van mint a rég 2-es változatnak.
Tehát itt a cf vagy sli x8, x8 gyakorlatilag megfelel a régi x16, x16 szóval nem gáz ;)

[ Szerkesztve ]

(#789) Gróf... válasza WayneGace (#786) üzenetére


Gróf...
aktív tag

42-ért szép is lenne!
Mintha változott volna a ventilátor vezérlés!?!?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#790) akoska07 válasza WayneGace (#786) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hát nézegettem az alaplapokat...

A végén azt kell mondjam lehet érdemes lenne feladni az elveket és kipróbálni egy ilyen lapot. :U
Ebben az árketegóriában ez az egyik legjobb lapnak tűnik.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#791) SRII válasza akoska07 (#790) üzenetére


SRII
őstag

nem sokára jönnek az asusok is ne add fel, nem sürget a tatár, pár nap és minden megvehető lesz, bár ahogy olvasom elég jó ár és felszeret lapka ez az msi.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#792) akoska07 válasza SRII (#791) üzenetére


akoska07
nagyúr

Itt már vannak Asus-ok a nagy shopban.
Ebay-re még nem értek oda.

A Pro verzióval szemzgettem egyébként...
Mert a csucslapokat csak előrendelni lehet.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#793) fenergie84 válasza akoska07 (#792) üzenetére


fenergie84
addikt

A Pro kb. mennyi lesz?

(#794) akoska07 válasza fenergie84 (#793) üzenetére


akoska07
nagyúr

Asus Z87-PRO
Sztem +/- 5k eltérés lehet majd az otthoni árát illetően.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#795) fenergie84 válasza akoska07 (#794) üzenetére


fenergie84
addikt

hümmm...szép ára van :DDD

(#796) akoska07 válasza fenergie84 (#795) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ezért mondtam azt,hogy talán az msi jobb ebben a kategóriában.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#797) fatallerror


fatallerror
addikt

ipon kezdőárak

4770k 95e

4670k 66e

4570 55e

alaplapok is kerültek már fel

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#798) Attix82 válasza fatallerror (#797) üzenetére


Attix82
őstag

Jó drágák lesznek, ennyiért már tuti nem éri meg :(

(#799) Abu85 válasza Attix82 (#798) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Úgyis érdemes megvárni mire hibátlan alaplapok lesznek az új vezérlőhíddal. Addigra az ára is lemehet egy picit.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#800) Attix82 válasza Abu85 (#799) üzenetére


Attix82
őstag

Mi is a baj az új vezérlőhíddal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.