Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#36651) Ba.G válasza Ba.G (#36649) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Elkéstem a szerkesztéssel: szóval van 3 havi kamatmentes konstrukció.

A 4 cellás akku nagyon karcsú? Hát a HD4000? Az, hogy ez is csak 2magos i5, nyilván nem 1 gamer konfig - erre nincs is szükség -, de esetleg videót szerkeszteni alkalmas? Talán ez a leghardverigényesebb dolog, amit ki tudok találni hozzá.

(#36652) stratova válasza Ba.G (#36651) üzenetére


stratova
veterán

Az i5-3230M + 7670M-es G6 4:33-at megy 45 Wh-ás akkuról ebben a 4 cellás 41 Wh kb. 4 órára szvsz ez is elég lehet. I5 koca szerkesztgetésre még alkalmas lehet.

(#36653) Ba.G válasza stratova (#36652) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Kösz, de ez nem volt elég elrettentő, úh megvettem ;) (Persze nem ilyen direkt az összefüggés, de elég rapid dolog volt, nem is mertem bevallani itthon. Mindegy, ráér, de addig nemigen tudok érdemben nyilatkozni róla.)

(#36654) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!

Létezik az, hogy egyik pillanatról a másikra meghal az ethernet csatlakozó egy hp610-ben?
Egyik pillanatban még jó volt, majd kihúztam a net kábelt, bedugtam egy másikat, ami egy új routerrel kötötte össze, és azóta nem hajlandó működni.
A kábel tuti jó, mert másik gépen működik a kábel is, a router is. A notiban letiltottam, majd feloldottam az ethernet csatlakozást, újratelepítettem a drivert, de semmi változás. Nem érzékeli, hogy be lenne dugva egy kábel.

Mi lehet a baja?
Köszönöm!

(#36655) freddyadu


freddyadu
senior tag

Sziasztok!
Most készülök venni egy HP Pavilion 15 N005EH típusú laptopot.
Van benne egy 750 GB-os Hdd és egy DVD író, nekem pedig van egy SSD-m.
Szeretném megoldani, hogy az SSD és a HDD a gépben legyen, a DVD pedig USBvel csatlakozzon.
Meg lehet oldani ennél a típusnál is ezt optibay-jel?
Ha igen, hogyan? Milyennel? És a DVD-hez mi kell?
Köszönöm!

(#36656) lipi67


lipi67
veterán

Sziasztok. Kellene egy "kis" segítség... :B

Vettem egy HP Probook 4520S gépet. (WD846EA)
I3, 3gb ram, 500-as hdd.
Na.. kicsit fel akartam turbózni. Tettem bele egy 840-es samsung SSD-t, egy külső 1 Terrás WD hdd-t, és rendeltem bele yg procit. Azt mondták, hogy 57-es chip , elős generációs i-s procik, de az i7 melegedős, nem javasolták. ma meg is jött így egy (elvileg új, 1 év garis i5 560m) és.. be se kapcsol a gép... :(
Ha kicserélem az i3-ra, pöccre megy.
Mi lehet a gond?

1: Nem is támogatja ezt a procit
2: nem jó a proci
3: Biost kéne frissíteni..

(ha a harmadik ver. ) honnan tudnám leszedni,s mi a módja a frissítésnek.

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36657) fgabor87


fgabor87
tag

Sziasztok.
Van nálam egy HP nx6325 laptop. Lett bele rakva 4 giga ram, mert adatlapja szerint ez a max. A BIOS-ban ki is írja, hogy 4096 MB. Már a memtest 86 furcsa volt, mert csak ~2900 megáig tesztelte. Feldobtam rá egy Win7 prof x64-et, ott azt írja, hogy telepített memória 4,00 GB, ebből használatban 2,78.
Namost azt tudom, hogy valamennyit lefoglal a vidkarinak, adatlap szerint ez 128 MB.
Hova tűnt a többi 1 giga?
BIOS-t frissítettem, beállításokat is átnéztem, de semmi értelmes.

(#36658) stratova válasza lipi67 (#36656) üzenetére


stratova
veterán

Üdv!

Csak ötletelek:
Service Manual szerint támogatott a Core i5-560M (még csak selected models only megjegyzés sem szerepel mellette).
Szerintem így 2. 3. pont marad.
Mi az i5 S-Spec száma?
ES/QS processors: Q4CD
Production processors: SLBTS [K0 stepping]

[ Szerkesztve ]

(#36659) lipi67 válasza stratova (#36658) üzenetére


lipi67
veterán

Ez van a procin:
SLBTS
J042D339

Intel i5 - 560M :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36660) lipi67 válasza stratova (#36658) üzenetére


lipi67
veterán

s ha bios? honnan, s hogy tudom leszedni a jót és frissíteni. Én semmit se találtam.. :(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36661) stratova válasza lipi67 (#36660) üzenetére


stratova
veterán

Ezt találtam.

(#36662) lipi67 válasza stratova (#36661) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi. A rendszer vagy a system?

Aida szerint:

bios: 68AZZ ver. F.01 :U (2010. 12.01)

másik. Amit linkeltél ott az elején látom, hogy ott van az 560-as, de lentebb (jóval lentebb) újra taglal valamit és ott 540 után már az i7-es jön..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36663) stratova válasza lipi67 (#36662) üzenetére


stratova
veterán

Az az FRU lista, a HP által forgalmazott alkatrészek azonosító számaival.

(#36664) lipi67 válasza stratova (#36663) üzenetére


lipi67
veterán

Isten vagy, szuper amit linkeltél! Frissítettem a biost..és lőn világosság, pöcre indult a gép! Ezer hála! :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36665) stratova válasza lipi67 (#36664) üzenetére


stratova
veterán

Örülök, hogy tudtam segíteni :)

(#36666) lipi67 válasza stratova (#36665) üzenetére


lipi67
veterán

Hát még én :) :D :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36667) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Sziasztok! Nem tudom, hogy ez a megfelelő hely ahova írok, de egy olyan kérdésem lenne, hogy a magyar billentyűzetem kicserélhetem-e angolra a laptopban? Működni fog vele rendesen?

iPhone 14 pro

(#36668) drmotto válasza drmotto (#36654) üzenetére


drmotto
őstag

Idézettre esetleg valaki?

(#36669) pmheros válasza drmotto (#36668) üzenetére


pmheros
senior tag

Létezik, bár nem túl valószínű.

Indíts a gépen egy Live linuxot (win-es hiba kizárására), ha azon sem megy, akkor próbaképp még a routert újra lehet indtani.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#36670) drmotto válasza pmheros (#36669) üzenetére


drmotto
őstag

A router másik gépben hibátlan, Ebben a gépben másik router, másik kábellel ugyanúgy nem megy.
A linuxot megnézem.

(#36671) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi egy használt HP EliteBook 8440p (Core i5/2.53GHz/4GB) kapcsán. Az asszonypajtásnak szeretném otthonra, hogy a tanulmányait ezen a gépen tudja gyakorolni (Word és Excel, stb.). Nem lesz nagyon megterhelve a gép, az unalomig ismételt felhasználások fognak nála is szerepet kapni :), úgymint internet (email, böngészés, hírek, női praktikák, stb.), film. Szerintetek úgy 2-3 évig elfog futni ezeken a hardvereken komolyabb lassulás nélkül a gép? Nem tudunk előbb váltani, ebben biztos vagyok, lehet hogy még rá is húzunk egy-két évet, ahogy a gyerekek nőnek és egyre többet kérnek enni! ;] És még egy (nem) mellékes kérdés: SSD-t gond nélkül betehetek, vagy komolyabb bontást igényel a beavatkozás? Köszönöm előre is a fáradozásotokat! :R

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#36672) SeniorTilla válasza Intel q8200 (#36667) üzenetére


SeniorTilla
veterán

persze, miért ne működne

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36673) szpal17 válasza dauphin (#36671) üzenetére


szpal17
őstag

Valaki ezekre a feladatokra még P4-es notit használ mindenféle lassulás nélkül. :D
Viccet félre téve, szerintem több évig tökéletes lehet ilyen feladatokra. SSD-vel felszerelve pedig még több lehet az élettartama. (később még mehet bele több ram)
A régi HDD alul simán kivehető és beszerelhető az SSD. [link]

(#36674) dauphin válasza szpal17 (#36673) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm szépen a választ és az SSD tutoriált. :) Akkor ajánlott ez a gép a véleményed szerint? Megéri azt a pénzt, amit kérnek érte? Mennyire ismered, tudnál róla néhány szót ejteni? Nem mai csirke az eszköz, gondolom ment pár évet más usernél vagy usereknél, és nem szeretnék egy olyan visszás helyzetbe kerülni, hogy nálam adja meg magát. Persze garancia semmire nincs, Murphy szerint: ami elromolhat az el is fog romlani egyszer. :K Az első hsz-omban szereplő linkben szereplő kereskedésből venném meg, de ezt gondolom sejtetted. Vagy vegyek egy újabb generációs olcsó celeronos vagy pentiumos gépet és azt tuningoljam fel SSD-vel, így a gyengébb proci mellett az is hozná a kívánt sebességet? Vagy nem ilyen egyszerű a képlet? Mit gondolsz erről?

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#36675) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Esetleg valakinek van egy HP ProBook 455 G1 /AMD A10 5750M, 15.6" HD, 500 GB (7200rpm), 4GB DDR3 RAM, Radeon HD 8750M 2GB, DVD RW, Win8 64bit/ - infók, tapasztalatok jól jönnének ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#36676) szpal17 válasza dauphin (#36674) üzenetére


szpal17
őstag

A használt terméknél természetesen mindig benne van a lutri. Nem tudni kinél volt és miként használta az eszközt. A benne lévő hardverek alapján én jó gépnek mondanám, ami akár több évig is kiszolgálhat. Szerintem egész korrekt árat kérnek érte. Sok ilyet láttam multinál működni, de azért volt ami bemondta az unalmast... (szerintem ők is ilyen helyekről szerzik)

Egy új generációs celeronos, pentiumos 3 év garis Dell mondjuk 95-től indul felfelé plusz az SSD, ami 10-15. Kérdés, hogy tudsz-e ennyit még kifacsarni a pénztárcából...

(#36677) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
A jövőben (2-3 hónap) vennék egy jó gépet és erre gondoltam.Van esetleg tapasztalata vkinek ilyen géppel?...egy kérdés ....lehet ezt még pluszban bővíteni egy 256GB-s ssd-vel?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#36678) dauphin válasza szpal17 (#36676) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm. Ennyi még menne, a keretet 120k környékére kitudom tolni, persze, akkor már a hónap végére napi egyszeri étkezés - száraz kenyér és víz - lesz. :) Na akkor még egyszer nekiugrom a keresésnek és nézek újabb alternatívákat. Jelentkezem még, a segítség mindenképpen elkél a későbbiekben is. Még egy kérdés: az olcsóbb belépőszintű gépekben van mSATA csatlakozó, ahová egy kompatibilis SSD-t betolhatok? Csak azért, hogy ne kelljen áthelyeznem a HDD-t se az optikai meghajtó helyére, se külső rack-be. Háttértárnak mindenképpen kelleni fog. Persze nem élet-halál kérdés, hogy legyen, de azért megkönnyítené a dolgom. Szerinted megvalósítható, találok ehhez megfelelő gépet? Eddig egyet találtam, amit egy segítőkész fórumtárs is ejánlott, ami megfelelne, mit gondolsz róla?

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#36679) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Szeretnék optibay-ssd-t rakni a gépbe [link] de sehol nem találok útmutatót a szétszedéshez.
Tipp esetleg? :DDD

Köszi.

yo

(#36680) takyka77


takyka77
tag

Sziasztok!

Múlt héten vettem egy HP 350 G1 notebookot, előtelepített Windows 8.1-el. A problémám az, hogy egyik usb port sem működik rajta.
Sem egy egér, külső vinyó, pendrive, semmi.
Az eszközkezelőben meg sem moccan semmi amikor csatlakoztatok valamit.

Néztem a BIOS-t, hátha le van tiltva az USB port, de engedélyezve van.
Valakinek van valami tippje, hogy ilyenkor mi van, vagy vigyem szervízbe?

(#36681) Bigemperor válasza takyka77 (#36680) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Drivereket sürgősen töltsd le a hp oldaláról, ott a bibi jó eséllyel.

(#36682) freddyadu válasza kenny123 (#36679) üzenetére


freddyadu
senior tag

Egy hajóban evezünk... Én is szeretném! :-)
Valaki tudna erre választ:
[link]

(#36683) stratova válasza kenny123 (#36679) üzenetére


stratova
veterán

Üdv!

Ha HP oldalán kikeresed a gépedet, akkor érdemes a felhasználói kézikönyvek között nem csak a magyar, hanem az angol verziót is megnézni.

(#36684) dauphin válasza stratova (#36683) üzenetére


dauphin
aktív tag

+1! :D :K

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#36685) takyka77 válasza Bigemperor (#36681) üzenetére


takyka77
tag

Köszi!

Kipróbálom, bár úgy gondolom ennek egy előtelepített gépnél alapból menni kellene.

(#36686) kenny123 válasza freddyadu (#36682) üzenetére


kenny123
addikt

Na, hát ha megfelelő hozzá az optibay, akkor (az én verziómnál) pikk-pakk lehet cserélni.
Gép hátulján csavar kiszed, optikai meghajtó kihúz oldalról, optibay-es ssd betol. :D

yo

(#36687) Atimen33


Atimen33
tag

Sziasztok!
Van egy Hp Probook 6550b notebookom, amin szeretnék egy factory resetet végrehajtani, amit eddig az f11 el tudtam megtenni, most viszont az nem található.
Egész nap ez után keresgettem, de sehol se találtam megoldást.
A recovery particíóm még meg van, de ha arról próbálok bootolni MBR hibát ír.
Találkozott már valaki ilyennel? Van még rá esély hogy így visszaállítsam a notit?

(#36688) SeniorTilla válasza takyka77 (#36680) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az előtelepített winnel mennie kellene az usb-nek! Sztem küldd vissza, illetve előtte hívd fel a hp ügyfélszolgálatot.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36689) SeniorTilla válasza Atimen33 (#36687) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ha újra lett telepítve a windows (nem az eredetire, hanem kézzel), akkor már nem lehet a gyárit helyreállítani. Ha kiírtad előtte dvd-re vagy pendrive-ra, akkor arról visszateheted, egyébként már nem, csak ha rendelsz a HP-tól telepítő lemezeket.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36690) Atimen33 válasza SeniorTilla (#36689) üzenetére


Atimen33
tag

Köszönöm a választ!
Van telepítő lemezem, csak azzal nem működött minden HP program megfelelően.
Még annyi kérdésem lenne, hogy akkor ezek szerint formázhatom a recovery particíót? Semmi esély nincs rá hogy valahogy kinyerjem belőle a képfájlt? Mert így csak feleslegesen a helyet foglalja.

(#36691) Ba.G


Ba.G
aktív tag

Érdekes, hogy semmi CD-t nem kaptam az új (2 év garis, még ki sem fizetett) hp géphez, nyilván a HD-re van tükrözve valahogy a rendszertelepítő (w8.1) - ez lehet a hp standard. Egyelőre nem helyeztem üzembe. Viszont van egy momentus XT-m. Gondoltam egy merészet: felmerülhet jogi (garanciális) és/vagy műszaki aggály az összepárosításukkal...? Egyáltalán: érdemes? (Már úgy értem: a HD cserével.) És ha nem, vagy nem nagyon aggályos ;) , akkor mi a korrekt eljárásrend? Másik gépben húzzam át külső HD-ként a rajta lévő cuccot? Nem is néztem: meg tudom-e bontani nyom nélkül. A jelenleg benne lévő HD-t ráér később üzembe helyezni, akár 2 év múlva is, tehát eltehetem a garanciaidő végéig. A w8.1-nek vajon mindegy a HD ilyen alapon - és ettől még jogtiszta marad?

EIK!

[ Szerkesztve ]

(#36692) SeniorTilla válasza Ba.G (#36691) üzenetére


SeniorTilla
veterán

többet tudnánk segíteni, ha megírnád milyen géped van

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36693) Ba.G válasza Ba.G (#36643) üzenetére


Ba.G
aktív tag

D052SH, mint itt kicsit fentebb szóban forgott. Múlt hét csütörtöki. Az akkori saját kérdésemre akartam "válaszolni" - mint most is -, de valamiért lenyelte a fórummotor, de most se biztos, hogy sikerül, mert telefonról írok.

(#36694) SeniorTilla válasza Ba.G (#36691) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Én mindenképpen üzembe helyezném a gépet, ha gond van derüljön ki minél hamarabb. A HD cserének nem sok értelme van szerintem. A windows előtelepítve van, a recovery managerrel lehet kiírni, mint ahogy itt fentebb is olvasható volt már több alkalommal :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36695) Ba.G válasza SeniorTilla (#36694) üzenetére


Ba.G
aktív tag

A HD cserének nem sok értelme van szerintem.

Már úgy érted, hogy mára elavult lehet ez az SSHD (hibrid) technológia? (Az enyém 500GB-os, nyilván első generációs, kisebb cache-sel és SSD-vel, viszont 7200-as. De ezt még csekkolnom kell.)

A garanciális problémát megértem (ezen aggódtam), de végül is megkérdezhetem a hp supportot is, mi az álláspontjuk. Hátha rugalmasan állnak hozzá. :) Tegnap már kitöltettek velem egy kérdőívet a support honlapon. (Na, nem vagyok nagyon elszállva magamtól, mint vásárlótól... :N )

Az előtelepített W8.1 egy más típusú HD-re felmegy egyáltalán, vagy van benne vmi hardverspecifikus? Utóbbi esetben nyilván nem úsznám meg a dupla telepítést/regisztrációt, viszont megvan az az előnye, hogy lesz összehasonlítási alapom a két HD között. :)

(Most nézem a topikot a recovery manager-re keresve, ebből úgy fest, hogy mindenképpen fel kell telepíteni a benne lévő HD-re a rendszert.)

[ Szerkesztve ]

(#36696) SeniorTilla válasza Ba.G (#36695) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Persze, hogy fel kell telepítened :Y ez nem is kérdés.

A hibrid nem elavult, mint ahogy a cinikusság sem, de a 7200-at meg fogod bánni, mert rezeg tőle a gép, és melegszik. Túllőtt technika, sokan tértünk vissza 5400-ra a 7200-ról. Sebességben alig van érezhető különbség a kettő között. Az ssd más kérdés, az nagyon jó, gyorsít a rendszeren. Az az igazi, ha ssd és hdd is van a gépben, de esetedben ezt a tökélyt lejjebb kell adni ;]

A garihoz semmi köze a hdd cserének, nem foglalkozik vele senki.

A recoveryvel kiírt rendszert a másikra gond nélkül feltelepítheted. Regisztrálni nem kell, ezek általában regisztrált windowsok.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36697) 206 cc válasza SeniorTilla (#36696) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia Tilla!
Erre is megoldható a bővítés ssd-re?..illetve egy Asus 550-re is kérnék árajánlatot ...külön megfelel nekem egy 256-os ssd ár is ha nem tehető a gépekbe pluszban...illetve akkor a gyári hdd lesz külső házban és a rendszer futna az ssd-ről.?Remélem érhető mire gondolok? :R :R

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#36698) SeniorTilla válasza 206 cc (#36697) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Csak hibrid meghajtóra cserélve, vagy mSata SSD-vel. Nincs hely két HDD-nek. Van olyan envy 15-ös is, amelyikben eleve benne van a 24GB-os ssd is.

a többit majd privátban megbeszéljük, ha aktuális lesz

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#36699) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne:

Adott egy Compaq CQ59-251SH laptop Windows 8.1-el, legfrissebb hozzá való F29-es BIOS-al. Realtek LAN drivernél folyamatosan sárga háromszögben felkiáltójel az eszközkezelőben és az alábbi hibaüzenet: "A számítógép rendszerfirmware-je nem tartalmaz elegendő információt az eszköz megfelelő konfigurálásához és használatához. Az eszköz használatához szerezze be a számítógép gyártójától a firmware vagy a BIOS frissítését. Kód: 35". Erre tud valaki megoldást?

Hivatalos HP fórumon olvastam egy F27-es BIOS-ról (ami állítólag megoldotta ezt a problémát annál a gépnél), de ott a kérdésben egy Compaq CQ58-353EM szerepelt ez meg egy Compaq CQ58-251SH.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#36700) krisztian7


krisztian7
tag

Leesett egy hp8460p és eltörtek az akkumulátort tartó kis pöckök, ami az akksi mögött vannak és és el lehet húzni, hogy kioldjon az akksi.
Hogy lehet kicserélni, mert olyan mintha egy műanyag lenne a húzókával együtt. A jobb kérdés, hol kapok ilyet és milyen néven (ebay, ali) ?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.