Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) bbubby00 válasza Jaffa75 (#33950) üzenetére


bbubby00
őstag

Akkor én is rendelek asszonynak az Insigniába csomagtértálcát, mert irigyli az enyémet. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#33952) runner 125 válasza NoLF (#33947) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ekkora futással, ilyen állapotban ez itthon minimum 1,4 - 1,5m.

Snoop-y

Igen, írták már a Volvo-sok is, a topik 70%-a Angliában él és java részük ha jön haza itthon szervizeltet. :))
De akkor is nagyon olcsó ár.

tboy93

Nincs ilyen értékem, mert nem városban lakom. 80-20 arányban fut országúton és városban. Nagyon nem számolgatom egyébként, 2x matekoltam ki eddig, egyszer 7,8 volt, illetve 7,5 100-on, - utazó 110-zel, város KRESZ szerint.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#33953) Snoop-y válasza runner 125 (#33952) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ki lehet azert fogni ha elelmes vagy. Itt is van angol bardy-nak unix-nak megfelelo ( eurocarparts ) ahol ha sokat veszel oriasi kedvezmenyeket kapsz.

En £30/h -ert szereltetek szerintem ez itt barati.

Markaszerviz az £100-tol indul abbol is legdragabb a BMW £200-as oradijjal ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#33954) tboy93 válasza runner 125 (#33952) üzenetére


tboy93
nagyúr

Aham, akkor nalam olyan 8.5-9 korul enne. Mondjuk en abszolut nem hasznalnam ki a terepkepessegeit, max evente 2-3 alkalommal. (Leendő) Anyosomeknak kene valami gep terepre, naluk is az a baj, hogy havonta 1-2 alkalommal lenne kihasznalva egy ilyen terepjaro, de akkor viszont kene a jo terepkepesseg, a tobbi napon viszont inkabb hatrany a magasabb fogyi miatt (sokat hasznaljak az autot). Raadasul 7 szemelyes gep kell, ami jol pakolhato, most egy galaxy van.

[ Szerkesztve ]

(#33955) NoLF válasza runner 125 (#33952) üzenetére


NoLF
addikt

Nos igen, otthon minden kicsit mas. Ugyanakkor itt a jarulekos koltsegek sokkal magasabbak es mint snoopy mondta, az ilyen idos autoknal a szerviz mar horror arban van. A kombira 240 font az eves utado, 45 font a havi kotelezom (tehat evi 540 font), az autot 500ert vettem... Hogy atmenjen a muszakin, 300 fontot koltottem ra marciusban es ebbol az alkatresz 60 font volt.

Igy mar nagyjabol ertheto gondolom, miert ilyenek az arak - nomeg nem mellekes, hogy itt az emberek kb 3 evenkent cserelik az autokat tehat a hasznaltpiacon olyan domping van, hogy hihetetlen.

Tboy/: xtrail? Esetleg navara? Bar utobbi eleg nagy batar es az xtrail se csopp :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33956) tboy93 válasza NoLF (#33955) üzenetére


tboy93
nagyúr

A navara-ról nagyon szar népítéleteket olvastam, xtrail-t nem ismerem, utánanézek.

(#33957) NoLF válasza tboy93 (#33956) üzenetére


NoLF
addikt

Sogornomej szuleinek navara van jo sok eve mar, es az egvilagon semmi baja nem volt meg.

Persze ez csak egy pelda, xtrailrol tobb jot hallottam, az teny.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33958) runner 125 válasza tboy93 (#33956) üzenetére


runner 125
nagyúr

Noh meg a Navara-ba 7-en max úgy fértek be, ha csavaroztok egy deszkát a platóra keresztbe. :)
Outlander-ből van 7 személyes ha jól tudom, de el kell dönteni a rászánt budget is. Nálam 2m volt a határ, a fölé semmiképpen nem akartam menni, így csak a 8-10 éves SUV-k jöhettek szóba.

Városi használat mellett egyébként igen, 9 litert biztosan elfogyasztana a HR-V, de lehet felette is.

Snoop-y

Nem semmi, van ára kint az életnek.
Szerencsém van, van a közeli rokonságban szerelő, évek óta hozzá járunk, mivel közeli rokon és én is sokat segítek neki, így barterban le vannak szervizelve lelkiismeretesen mindig az autóim.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#33959) Bigemperor válasza m3tr0 (#33939) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Nagyon jó az 1.8-as, nekem is az van, igaz automata. Sokkal inkább, mint az 1.6 szvsz.

(#33960) Snoop-y válasza NoLF (#33955) üzenetére


Snoop-y
veterán

Milyen bonusban vagy? Nekem az STI-re £500 Full eu assistance -al.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#33961) NoLF válasza Snoop-y (#33960) üzenetére


NoLF
addikt

Semmilyenben, haver melle lettem folveve - sajat nevemre havi 80 font lett volna. Semmilyen bonusz, plusz mar van a rovasomon ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33962) Snoop-y válasza NoLF (#33961) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ejh akkor ahhoz kepest egesz jo :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#33963) demars válasza runner 125 (#33958) üzenetére


demars
addikt

Ez a szerelős dolog nálam is így van. Öcsém és a kollégája végzi nálam a szereléseket. Én is vissza segítem nekik, ahogy tudom. Mivel általában a szervizes dolgokat kell elvégezni nem járok oda gyakran. Úgy egyeztünk meg, ha csak nincs valami nagy gondom ( nem indul, leáll, stb... ) előbb a pénzes melókat csinálják meg ( érthető módon ). Csak így meg állandóan várnom kell... sokszor elmegyek segíteni nekik valamit, hogy haladjanak... :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#33964) zolynet válasza >>>W!nman* (#33844) üzenetére


zolynet
addikt

Tegnap voltam töltetni, ráfért, 135g volt benne, 625g-ig töltötték. (annyi volt az adatbázisban, így annyira töltötték, nem 650g-re)
alapjáraton 12bár
~1400rpm 14,2bár
7,4 °C -ot köpet befele, végre megint rendben van.
Kérdeztem az arcot hogy nem sűrű ez a 2évente tölteni kell, szerinte nem, ilyen korú autóknál inkább jellemző hogy évente mennek tölteni. Említettem hogy Apám 2005-ös Coltjában még a gyári gáz van, mondta hogy akkor is érdemes menni, mert ha kevés nafta van benne akkor csak a klímakompresszor dolgozik, erőlködik és csak kinyírja magát. (Na ma mondom is az öregnek h menjen intézkedni)
9990ft-ot fizettem, Lurdy mélygarázs. (ja meg 100pénzt a parkolásért, mert ahogy lemész az egy százas, ezt sem tudtam, látszik mennyit járok oda)

Life is too short to stay stock!

(#33965) Stehe


Stehe
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon elkezdett érdekelni az FN2-es Type-R Civic, csak itthon elég ritka, eladó pedig szinte nincs is. Jelenleg is egy van a hasznaltauto.hu-n, de erre írtátok, hogy elég gyanús példány. Mobile.de-n viszont találni egész jó példányokat, akár Honda kereskedésből is. Tesztek alapján nagyon jó autónak tűnik, de amitől én leginkább félek (és többben is említik), hogy rosszabb minőségű úton kirázza az ember lelkét.

FN2 tulajokat kérdeznék, hogy ez valóban így van? :) Mert használók között láttam 16-17-18-19"-os feliket is...

Esetleg ha valaki rendelkezik hasonló járművel, és ha kipróbálásra nem is, de sör/bor/benzinért cserébe szívesen beülnék mellé megtapasztalni, milyenek a menettulajdonságai. Nagyon érdekelne, hogy a futóműve mennyire feszes, ill. mennyire zavaróak a rosszabb utak.

Köszi előre is!

(#33966) tboy93 válasza Stehe (#33965) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nyilván a typeR-nek feszesebb, kemenyebb futomuve van, hiszen sportossagra van hangolva nem kenyelemre. Mindenkinek mas az ingerkuszobe, en beraktam az es4-be a pro kit rugokat, a szerelom szornyulkodik hogy milyen pattogos, nekem meg belefer. Baratnom pl eszre se vette, pedig nagyon nyaggatott hogy ne ultessem le. Honda talin kerj meg valakit hogy vigyen el egy korre, ugy el tudod donteni :) Gumi meret is sokat szamit, nyilvan 16"-al nem raz annyira mint 19-el, de szarabbul is nez ki.

Egyebkent meg vegyed, nagyon jo verda :K

[ Szerkesztve ]

(#33967) Attilaro


Attilaro
csendes tag

Totalcar bemutató az új Type-r ről. [link] Nekem iszonyat bejön ez a design. (pláne az eleje a ledlámpával... 8genről migrálnék :DD ) Elolvasnom még nem sikerült, de a pulzus feljebb szökött, amint megláttam a címlapon :))

(#33968) demars


demars
addikt

Az az elvetemült ötletem támadt, hogy kipingálom a szelepfedélen a Honda feliratot. Műanyag cucc, fekete dombor nyomott felirat. Féktisztítós pucolás után milyen festékkel fessem le?
Színben pirosra gondoltam, de jöhetnek ötletek. Igazából az érdekelne, hogy milyen festéket használjak?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#33969) Attilaro válasza Stehe (#33965) üzenetére


Attilaro
csendes tag

Nekem csak sima 1.8 8gen van a gyári 17es felnivel, gumival (225/45r17) Dunlop sport- áll mellettem a mélygarázsban egy BMW125i azon sincs ilyen széles gumi :D már azzal is vannak olyan útszakaszok, ahol inkább kerülök Pesten belül, mert igaz, hogy nem rázza ki a vesekövemet, de a technikának tuti nem tesz jót. Cserébe úgy fogja az utat, hogy nagy tempóval se lehet zavarba hozni sehol. Engem nem is feltétlen zavarna, ha rázna (amúgy nem jellemző), de az, ahogy szlalomozni kell a kátyú\csatornafedél\padka között, vagy választani, hogy vajon melyikben csattan a legkisebbet, az botrány.

(#33970) Snoop-y válasza Stehe (#33965) üzenetére


Snoop-y
veterán

En csak az anniversary editionrol tudok nyilatkozni. Elegge pattogos es erzekeny az uthibakra. Ellenben jo feszes es akar a hatso kereket is elemeli ha forszirozod ;]
Motorikusan nagyon jok nehez agyonutni oket. Viszont se a Type-S se a Type-R nem a magyar "utakra" keszult.

Hungaria krt az pl tiltott ovezet. ( bar epeszu ember normal autoval sem megy arra )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#33971) bbubby00 válasza Snoop-y (#33970) üzenetére


bbubby00
őstag

Hungária krton max50el szoktam közlekedni... főleg itt a 13környékén

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#33972) !Overdose! válasza zolynet (#33964) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ezt az öreg autó dolgot azért ne nyald be! Ha szökik valahol a gáz azt meg lehet találni és javítani vagy cserélni a sérült részt. A klímásnak persze, hogy jobb, ha minden évben ott hagysz egy 10-est. :N

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#33973) zolynet válasza !Overdose! (#33972) üzenetére


zolynet
addikt

Természetesen 1hónap múlva elmegyek valami szakihoz hogy megnézzük a színes cucc mutatkozik-e valahol. :K

Life is too short to stay stock!

(#33974) BlacKSouL válasza demars (#33968) üzenetére


BlacKSouL
addikt

3 éve megcsináltam, hazaérek küldök képet, meg leírom! :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33975) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok. A 6gen honda mennyire strapabiro auto? Futarkodnek is vele, most egy stift van nalam kolcsonben, de ilyet semmikeppen sem szeretnek :d. Olyan auto kell, amivel munkan kivul is valamennyire joerzessel szallok be, de ugyanakkor megbizhato. 1.4 6gen civic milyen alternativa lenne?

(#33976) tboy93 válasza FrankMonzano (#33975) üzenetére


tboy93
nagyúr

Futarkodni inkabb swift. Kevesebbet eszik, olcsobb az alkatresz, de eleve egy normal allapotu swift harmad annyiba kerul mint egy civic. Ha penzt kell keresni, akkor ne a kedvenc autoddal akarj :)

(#33977) bbubby00 válasza FrankMonzano (#33975) üzenetére


bbubby00
őstag

De ha mindenképp 6gen civic akkor sztem futárkodni az 1.4 tökéletes lesz. Swifthez képest nemtudom emnnyire drága az alakatrész hozzá, de a békákhoz sem horribilis(sztem). Biztos jobb a megjelenése egy swiftnél! :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#33978) tboy93 válasza bbubby00 (#33977) üzenetére


tboy93
nagyúr

Swifthez kb fele/harmad annyi :)

(#33979) BlacKSouL válasza demars (#33968) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szóval vettem kis kiszerelésű akrilfestéket. Kreatív-/művész-/festék-/festő boltokban kapható. Kinézed, hogy melyik piros tetszik(kb. a Ferrari-piros a jó), kicsengetsz 700 Ft-ot és örülsz. Veszel kisméretű ecsetet is ugyanott 300-ért.
Leveszed a műanyag takarólemezt, hazaviszed, lepucolod, majd bekened egy rétegben óvatosan, csak a felületet, mert könnyen a domború betű oldalára megy az ecset, onnan viszont leszedni kb. esélytelen. Az akrilcucc meg gyorsan húz, tehát lassan se lehet pepecselni, mert akkor nagyon darabos lesz.
Ha kész, lassan megszárítod, másnap jön az újabb réteg, mert 1 réteg nem fog fedni, nagyon átüt a fekete. A második réteg száradása után megnézed mennyire homogén, nekem elég volt 2 réteg. A felület nem lesz tükörsima, sőt, plasztikus, anyagszerű, hullámos, de éppen ez ad neki súlyt.
Majd mindezek után kerítesz valakit, egy segítőkész műkörmös hölgy ismerőst, vagy egy segítőkész műkörmöst, aki vállalja, hogy x összegért lekeni neked a festett felületet azzal a kurvakeményre száradó lakkal. Nem gél lakk, és nem hagyományos körömlak, hanem van egy harmadik amit használnak még, nemtom a nevét.

Namost az akrilfesték két rétege egyrészt inkább matt, másrészt a piros inkább narancsosnak fog tűnni. Azonban amint rákenik a lakkot, irgalmatlan élénkre kiemeli a színt. Tehát lakk nélkül nem érdemes hagyni, mert magában sérülékeny, és nem elég szép.

Képek. Sorrendben: az eredeti - akrilfestés után - felhelyezve enyhén narancsos matt fakó színnel - lelakkozás után élénk színnel - közelebbről a felület :

orig; akril; fakó; élénk; felület

Biztos lehet szebben is, jobban is, nekem 2012 óta úgy áll rajta, mintha tegnap csináltam volna.
(Ja, és lehet, hogy a körmös ismerős át tudja venni a maradék akrilt, mert kb semmi nem fogy belőle.. :) )
A műanyag elemet a két műanyag bolha negyedfordulattal óramutató járással ellentétesen kilazítható, és óvatosan leemelhető, a bolhákon túl, az 'alsó' élénél fogja még két lapos műanyag 'bütyök', óvatosan mozgatva ki lehet okoskodni.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33980) runner 125 válasza BlacKSouL (#33979) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jópofa megoldás, kár h nekem semmi más nem látszik a feliratból, mint egy H betű. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#33981) bbubby00 válasza BlacKSouL (#33979) üzenetére


bbubby00
őstag

Jó kis home made cucc. Szerencse h húgom műkörmös. ;]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#33982) demars válasza BlacKSouL (#33979) üzenetére


demars
addikt

Ejjjj... Na erről beszéltem... Nagyon szép lett!
Köszi a részletes útmutatót! Ma úszásból hazafelé benézek a barkács boltba.. Ha kapok cuccot festéket neki is állok..

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#33983) !Overdose! válasza runner 125 (#33980) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nekem meg gyárilag piros. ;] [link]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#33984) demars válasza !Overdose! (#33983) üzenetére


demars
addikt

Ezt jobb is, ha leburkolják...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#33985) bbubby00 válasza !Overdose! (#33983) üzenetére


bbubby00
őstag

Ez minimum egy offot megért volna... :P ;]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#33986) !Overdose! válasza bbubby00 (#33985) üzenetére


!Overdose!
őstag

Jogos. :DD

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#33987) Shamat válasza bbubby00 (#33985) üzenetére


Shamat
aktív tag

Akkor én most HONDA leszek: [link] :K

[ Szerkesztve ]

DEAD LIKE ME

(#33988) demars válasza Shamat (#33987) üzenetére


demars
addikt

Faja...
Ezen is van mit pingálni... :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#33989) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Megjottek a fekbetetek. EBC yellowstuff :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#33990) bbubby00 válasza Shamat (#33987) üzenetére


bbubby00
őstag

Ezt meg már a pofátlanságba sorolnám :C :Y :DDD

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#33991) !Overdose! válasza Shamat (#33933) üzenetére


!Overdose!
őstag

A piros kulcs egy szervizkulcs, amivel a gyári szoftver segítségével fel lehet tanítani egy új fekete kulcsot, ha a régi elveszett vagy több darabra van szükség. Az autót tilos indítani vele! Kíváncsi lennénk kinek van még meg. Nekem bontatlan, tehát nem készült még több kulcs az autómhoz.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#33992) bbubby00 válasza !Overdose! (#33991) üzenetére


bbubby00
őstag

Nekem is bontatlan a piros kulcsom, viszont csak 1db kulcs jart a kocsihoz. Érdemes lenne lemásoltatni?

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#33993) !Overdose! válasza bbubby00 (#33992) üzenetére


!Overdose!
őstag

Te tudod. Mi ketten használjuk az autót a feleségemmel, így kell a két kulcs. Illetve, ha eltűnik, ellopják, megsemmisül, stb, akkor sem árt egy pótkulcs.

Ebben a szituációban inkább az a gáz, hogy valakinél ott van az autód kulcsa. :(

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#33994) Winner_hun válasza !Overdose! (#33991) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem is bontatlanul van meg. A pótkulcs is megvan, ránézésre nem volt még használva. A gyári távmacerában levő elem is jó, legalábbis villog a led a tetején ha megnyomom. Ha jól rémlik ez már nincs bekötve.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33995) !Overdose! válasza Winner_hun (#33994) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nekem is meg van a gyári távirányító is, de az még nem volt használva, mert még az átadás előtt '98-ban beszereltek egy riasztót. Gyakorlatilag vadi új.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#33996) Stehe válasza Snoop-y (#33970) üzenetére


Stehe
aktív tag

Köszi! Anniversary edition az melyik? Neked az van? Hungáriát, főleg a felüljáró előtti részét én is próbálom elkerülni, szóval az nem lenne új dolog... Viszont egy átlagos úton/főúton mennyire ráz? Ill. a hátsó kerék hogyan tud elpattogni? Gondolom ez elég veszélyes is lehet... Pl. egy 16"-os felni nem enyhíteni ezen a "problémán"?

Mindennapi használatra venném, fele város, fele főút-autópálya... Erősebb gépet szeretnék venni a 7gen Civic után, viszont nem sportkocsit. Szüksége esetén 4 ember, ill. pár bőrönd azért elférjen benne...

(#33997) demars válasza !Overdose! (#33991) üzenetére


demars
addikt

Nekem nincs ilyen... Csak 2 távos kulcs. Mindkettő működik.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#33998) demars


demars
addikt

Kiporszívóztam a kocsit. Bennt vannak a szőnyegek. Nagyon szuperül passzolnak. A jobb oldali a leg tetszetősebb. Elsőre féltem mert íves az új szőnyeg,de pont követi a konzol iívét. Este dobok fel képet. Betettem a rögzítőket is. Jók a méretek ott is. Csak a gyári kárpit kissé lebegős az egyik felén, de a lábnál jó minden.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#33999) Snoop-y válasza Stehe (#33996) üzenetére


Snoop-y
veterán

Csak vezettem parszor.
Normal uton semmi problema nincs vele es teljesen hasznalhato csak a rossz minosegu utakat nem szereti.
A hatso kerek elemelkedesehez tenyleg forszirozni kell attol hogy gyorsan beveszel egy kanyart tuti nem fog megtortenni :D

Mikori evjaratot keresel amugy? 2010-tol mindegyikben van LSD elotte csak opciokent vagy a CW ( championship white ) ban volt.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34000) Stehe válasza Snoop-y (#33999) üzenetére


Stehe
aktív tag

LSD alatt mit értesz? Önzáro diffit? Főleg 2007-2008-asokat nézek/találok, ezek viszonylag jó árban is vannak... Cw tetszene legjobban, de azok min. 50%al drágábbak a 2008-asoknál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.