Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31951) Jim-Y válasza becsitibi (#31938) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, nekem is nagyon tetszik, a kábelek így látatlanban is gyönyörűen el lettek rendezve;) Nekem a cpu cooler nem illik a gépedbe, a tápod, és a házad.. de a többi szuper 4me :) üdv

(#31952) jones965 válasza jegenye77 (#31947) üzenetére


jones965
Modder

Már ne haragudj, de az alaplapodon is van power gomb.

(#31953) becsitibi válasza Jim-Y (#31951) üzenetére


becsitibi
senior tag

Köszi szépen!

A hyper 212 cserélve lesz ERRE,a táp meg [link],de a ház az marad.

(#31954) imibogyo válasza jones965 (#31952) üzenetére


imibogyo
veterán

:D

Én nem is figyeltem.

(#31955) Jim-Y válasza becsitibi (#31953) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szépek, és a Csifi táp mennyibe fog kerülni? üdv

(#31956) jegenye77 válasza jones965 (#31952) üzenetére


jegenye77
addikt

Na ezt nem tudtam!De így meg még egyszerűbb lesz.
Holnap ki is pakolok a házikóból.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31957) becsitibi válasza Jim-Y (#31955) üzenetére


becsitibi
senior tag

40-45 ezer között :U ,itthon sehol se lehet kapni,ha lehetne akkor nem fogyna annyi Corsair meg Fsb...Kintről germánból hozzák,a múlt hétre igérték,de még a láthatáron sincs :(

(#31958) jegenye77 válasza jones965 (#31952) üzenetére


jegenye77
addikt

De ezt csak én nem találom?
Nem látok rajta ilyet!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31959) imibogyo válasza jegenye77 (#31958) üzenetére


imibogyo
veterán

A képen a bal alsó sarokban látható két kis fekete gomb.

Nincs ilyened? Mert akkor lehet, hogy FlamingBlade, de nem GTI.. :U
Vagy más revizió, amin nincs.

[ Szerkesztve ]

(#31960) albert8 válasza jegenye77 (#31958) üzenetére


albert8
addikt

Fekete gomb jobb lent alul :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31961) Jim-Y válasza becsitibi (#31957) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát szerintem fogyna akkor is Corsair ,meg FSP is, ugyanis ez a Nitro CWT beles, ami ugye nem rossz, de azért ennyiért már lehet Seasonic belest is kapni...

(#31962) jegenye77 válasza imibogyo (#31959) üzenetére


jegenye77
addikt

Pont olyan a lapom ami a második linkeden van.
Ezen nincs sajnos.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31963) imibogyo válasza jegenye77 (#31962) üzenetére


imibogyo
veterán

Akkor marad az első verzió. Tehát kis plusz kapcsoló, vagy csavarhúzóval rövidre zárás, de én az elsőt ajánlom, vagy legalább két darab kábel az alaplap megfelelő dugóira és akkor biztosabban, egyszerűbben lehet őket összeérinteni. :K

(#31964) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ha Flintstone élne. :D Vagy az Inkák.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#31965) Gyufaaa válasza radi8tor (#31964) üzenetére


Gyufaaa
veterán

De durva! A zalmi kicsit moddolva lett...

(#31966) Ramses07 válasza radi8tor (#31964) üzenetére


Ramses07
Modder

Szép kis kuckó!

Life is short, ride hard!

(#31967) tvse1995 válasza radi8tor (#31964) üzenetére


tvse1995
senior tag

Láttam a munkanaplóját. Nem volt semmi! :C

(#31968) jegenye77


jegenye77
addikt

Folytatódott a munka: [link]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31969) Ramses07 válasza jegenye77 (#31968) üzenetére


Ramses07
Modder

Alakulgat-alakulgat..!! :C

Life is short, ride hard!

(#31970) fenergie84 válasza jegenye77 (#31968) üzenetére


fenergie84
addikt

Ötletes a HDD meghajtó tartó :K

(#31971) jegenye77


jegenye77
addikt

:R
Úgy gondoltam,hogy belesüllyesztem a lemezbe a két hdd-t és az egy ssd-t és ezt függőlegesen helyezem el.Ezt a lemezt faragtam ma + az író tartóját rövidítettem le.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31972) agressiv válasza jegenye77 (#31971) üzenetére


agressiv
addikt

És mennyire veszi át a lemez a HDD hangját? Van egy olyan érzésem, hogy sípol rendesen. :DDD

Hát még a borz.....

(#31973) jegenye77 válasza agressiv (#31972) üzenetére


jegenye77
addikt

A felfogatása alatt lesznek gumik ,hogy csillapítsa a rezgést.Remélem így nem lesz túl nagy hangja.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31974) albert8 válasza jegenye77 (#31973) üzenetére


albert8
addikt

Azt a gumit majd megmutathatnád :)
Egyébként ötletes :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31975) jegenye77


jegenye77
addikt

Ma elkészült a táp és a vga borítás + a festés egy része : [link]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31976) tomic válasza jegenye77 (#31975) üzenetére


tomic
addikt

Ki engedte meg , hogy szétvágd a házam?

(#31977) Gyufaaa válasza tomic (#31976) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD

(#31978) jegenye77 válasza tomic (#31976) üzenetére


jegenye77
addikt

Jókor szólsz! :Y
De hidd el,szép lesz! ;)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31979) tomic válasza jegenye77 (#31978) üzenetére


tomic
addikt

Ha szép lesz akkor vissza kérem. ;)
Amúgy a perforált lemezt hanyagolnám. Nagyon gagyi egyenlőre.(nekem)

(#31980) jegenye77 válasza tomic (#31979) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem lehet mindenkinek Corsair Obsidian 800d-s kuckója!
Abba én se raknék perforált lemezt.Csak VÍZHŰTÉST!Ugye?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31981) tomic válasza jegenye77 (#31980) üzenetére


tomic
addikt

Szerintem ízlésesebb lett volna eltakarni csak.
De ha kész és egyben van akkor lehet jó lesz. Csak ez most túl nyers.

(#31982) jegenye77 válasza tomic (#31981) üzenetére


jegenye77
addikt

Szvsz a gagyi és a nyers között azért van különbség! :K
De természetesen nem kell,hogy tetsszen. :N Én úgy gondoltam,hogy egy sima lemeznél ez szebb.És igen,összeszerelve is mást fog mutatni.
Aztán majd kiderül milyen is lett.Mivel ez a második házátalakításom,túl sokat ne is várj tőlem.Az is tuti,hogy hibák is lesznek benne./olyanok is amit még most én se látok rajta ill. előre :B /

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31983) tomic válasza jegenye77 (#31982) üzenetére


tomic
addikt

A perforált lemez a vga-n ok. De én a táphoz írtam.
A hdd tartó állat.
Gondoltam ha felrakod a kepéket elfogadsz kritikát is a dicseret mellet. ;)

(#31984) jegenye77 válasza tomic (#31983) üzenetére


jegenye77
addikt

Miért?Nem fogadtam el?
Én csak azt mondtam,hogy a gagyi és a nyers között van különbség.
Egyébként meg jól jön a kritika mert így még egyszer vagy még alaposabban átnézem,hogy mi az amin tudnék változtatni a végeredmény érdekében.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31985) ch003067 válasza radi8tor (#31964) üzenetére


ch003067
addikt

ez egy level 10 volt ? :D

(#31986) Moddingboy válasza ch003067 (#31985) üzenetére


Moddingboy
Modder

Igen :K (pontosabban egy GT). A munkanaplóját itt találod.

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#31987) Gyufaaa válasza Moddingboy (#31986) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ez brutál vaddisznó. Van türelme a srácnak.

(#31988) radi8tor válasza Moddingboy (#31986) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is szemeztem a GT házzal, de lehet inkább a csend irányába megyek el: Fractal Define R3 vagy XL.

⭐ Stella

(#31989) ch003067 válasza Moddingboy (#31986) üzenetére


ch003067
addikt

Háth ez iszonyat durva :Y :Y

(#31990) JanR válasza radi8tor (#31988) üzenetére


JanR
addikt

Ez az, meddig kerestem ezt a házat, erre te meg nemes egyszerűséggel beírod :D Épp házat készülök cserélni, és pont ezt szemeltem ki (R3). Köszike :D

(#31991) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Portalanítás után, az új ventivel: 1,2

(#31992) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Véleményt kérnék a tervemhez srácok, ha nem probléma. Kicsit hosszú lesz, előre is elnézést, de első munkám lenne.

Vala nekem egy ilyen házam:

Akasa Mirage

Egy két hónapja ilyen volt a házam belseje:

[link]
[link]
(most is ilyen, csak az alaplap meg a proci hűtő lett cserélve.

A következő a tervem.

Króm alaplapi tálca matt feketére lett festve.(barátom segítségével) Hátlapi takarólemezek(panelek) az összes csavar(kézzel csavarhatóak), a vga borítása mind fehérre lesz festve. A ház kábeleit fekete harisnyával vonom majd be. Sata kábel szerintem marad fekete.

Vga kábeleit gondoltam hogy szintén festem, de felesleges szerintem, a sok mozgatástól úgyis kopna róla a festék. Esetleg harisnyázom fehérre, bár mondjuk azt nem nagyon akarom szétkapni.

Ilyenek a táp kábelei:

[link]

Mivel nagyon bejön ez az egész fekete-fehér design, gondoltam jók lennének fehér, vagy fekete fehér ventik is. 3db kell ugye. Egy a ház elejébe, egy hátra, egy a proci hűtőre. Na most szerintetek vegyek inkább AC F12-es ventiket, ( [link] ) vagy fessem nyugodtan le fehérre a mostani ventiket.

Ház oldala plexizve lesz, illetve egy fehér led, vagy neon megy a házba még. A táp 24pines kábelével vagyok még gondban. Most vagy az lesz hogy megkérek valakit hogy azt a 15centis részt ami szabadon van harisnyázza be nekem fehérre, vagy veszek egy fehérre harisnyázott 30centis hosszabbítót és elvezetem a kábelt a házban. Hosszabbító kb 2800ft, a harisnyáztatást passzolom, tápkábelt még sosem csináltam. :D

Nos mi a véleményetek a tervről? Ellenvélemény, kritika, bármi plusz ötlet? Szeretnék maradni ezen a fekete-fehér vonalon. Esetleg még arra gondoltam hogy valahogy egy fehér hátlapot csinálni/csináltatni a vga hátuljára, de ötletem sincs hogy hogyan lehetne megoldani.

Köszönöm szépen válaszokat előre is. :R

Live-Die-Respawn

(#31993) albert8 válasza oriic (#31992) üzenetére


albert8
addikt

Minden fekete és ahhoz fehér harisnya jó ötlet :K
Ha nem akarod beharisnyázni az egész tápot akkor vegyél hosszabitókat :K
8pin-hez 24pin-hez és a PCI-e kábelekre is. A többit meg vagy beharisnyázod, vagy arra is veszel harisnyázottat. Venti jó választás az F12 szerintem cseréld benne :K
+ vehetsz egy sima LED szalagot pl hidegfehéret és azt berakod
szép lesz, ha jól megcsinálod :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31994) SkyS1gn válasza oriic (#31992) üzenetére


SkyS1gn
félisten

van 2 F12 TC ventim, nagyon jók, főleg a hogy melegre változtatja a fordulatot :) és halál csendes

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#31995) jegenye77


jegenye77
addikt

Most itt tartok.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31996) Prison85 válasza oriic (#31992) üzenetére


Prison85
senior tag

Van fehérben Akasa 12es venti is, ha esetleg azt szeretnéd, hogy márkában passzoljon a házhoz - nem tudom, hogy kizáró ok e a LED. [link] idehaza is kapható a Pc Gear -nél.

Harisnyázásnál én inkább a kábelhosszabbítóra voksolnék. Egyszer, mert nincs kockázat, másrészt pedig nincs garanciavesztés. Egy hosszabbítót is meg lehet talán bontani, ha pl fekete-fehér kombót szeretnél.

Recon666: szép az Alpenföhn venti. Jobban beleillik a környezetbe, mint az előző, ami kék színben pompázott. Van már következő terv is?

...és amiben én szeretném kikérni a véleményeteket:

Alakítgatom a házamat szép lassan. Hétfőn végre érkezik a Tr Macho is. Arra törekszem, hogy a ház ezüst/bronz kombóban díszelegjen persze fekete alapon. Ehhez dukál a Gen3 lap is.

Amivel bajban vagyok:
a CPU hűtőn kapásból ventit akarok cserélni, mert a gyári szépen szólva is ronda. Nem tudom viszont, hogy mégis milyet vegyek, ami beleillik a túlnyomóan ezüst sziluettbe. Amiket eddig néztem:
Xigma XAF1451 Fekete ezüst beütéssel. Bejövős, de talán kicsit unalmas
Xigma XAF1453 Tetszik, de attól tartok nagyon elütne a réz és a narancs.
TB Apolish Vegas ezüst színben. Szintén nagyon tetszik, de a 7k körüli árát sokallom továbbá 3 pines csatlakozója van (ami nem tudom mennyire hátrány a 4 pinesekkel szemben)

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#31997) jegenye77 válasza Prison85 (#31996) üzenetére


jegenye77
addikt

Szerintem meg tök jól néz ki az a venti!Csak persze ha nem illik bele a környezetbe akkor nem jó.
Egyébként nekem tetszik.
A felsoroltak közül meg a Xigma XAF1451 tetszik.Ha jól látom az nem led-es.A világítós ventik amúgy se jönnek be nekem.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31998) SkyS1gn válasza Prison85 (#31996) üzenetére


SkyS1gn
félisten

a 3pines a 4pinessel ellentétben nem PWM szabályzású

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#31999) Recon666 válasza Prison85 (#31996) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszi! :R
A következő , majd a videokártyák hűtése lesz.

(#32000) Prison85 válasza jegenye77 (#31997) üzenetére


Prison85
senior tag

Azt hiszem az elsőnek linkelt fekete/ezüst Xigma lesz, amiben nincs led. Egyébként a feketéből is létezik "gémer" (XAF1454), de a kék szín végképp felborítaná az eredeti terveket. Ha esetleg van további javaslatotok, akkor előre is köszönöm a tippeket! :R

Cris99: a lapon két CPU hűtőventilátornak van hely. Az egyik 4, a másik pedig 3 pines - ezért kérdeztem. Légszállítást nézve az Enermax sem rossz, de a Xigmatekről szerintem elég jókat írnak (<18 dBA, 90.3 CFM)

Recon666: az nem kis projekt, főleg SLI-re. Ráadásul ha márkahű vagy, akkor 2 Péternek bizony megkérik az árát :U Pc-Style-on követem az eseményeket folyamatosan. Rengeteg ötletet merítek tőletek.

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.