Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#6048) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ilyen max 1 millióból egyszer fordul elő, hogy 0-20-al nyer a 0 killes csapat. Ott valamit durván benézett a vesztes csapat.

Early game: lane soak, gank. Jó ganksquad simán összetud összehozni 1-2 szint előnyt, midgamebe (legyen ez lvl10), előbb megy be ez a csapat, gyorsabb ultikkal és 13-16os talentekkel pedig jól játszva végig megtartható az előny.

Ami nekem sem tetszik, hogy egy lategame wipe túl fajsúlyos, mert 1 percig vagy a temetőben. Mondjuk ez oda-vissza működik, és így legalább van comeback, nem arra vársz 15 percen keresztül hogy mikor kaptok ki.

You are not prepared.

(#6052) Madwe válasza F-ECT$ (#6050) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#6053) F-ECT$ válasza Madwe (#6052) üzenetére


F-ECT$
titán

Az inkább backdoor team volt, de a lemaradásuk hasonló :)

Dive ever, work never.

(#6054) Madwe válasza F-ECT$ (#6053) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha már szó volt az early game jelentőségéről, hát mint láthatjuk, lvl17-14es hátrányban is lehet csodákat mívelni :)

(#6055) salaam válasza Madwe (#6054) üzenetére


salaam
senior tag

Mert backdoor csapatra mentek. Ha megnézed az ultikat, eleve erre készültek. Nem az volt, hogy 3 szint hátrányban vagyunk, mit csináljunk, legyen yolo meg swag aztán beütjük a coret és kész, hanem erre készültek.

[ Szerkesztve ]

(#6056) férfiállat


férfiállat
tag

Valakinek van kedve tolni most pár kört?
férfiállat#2566

[ Szerkesztve ]

(#6057) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Aki tud angolul, annak ez erősen ajánlott szerintem. TL hosszan de jól leírja a játék alapjait.

You are not prepared.

(#6058) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok.

Napi pár játékkal, kb míg a dailyket megcsinálom, mennyi idő alatt lehet 30as szintre eljutni? Most 19en vagyok, lassan 20, de olyan fura embereket dobál be mellém a gép QM-ben, hogy szinte több a játékélményem ha botokkal játszom.

# ANTAL Tuning #

(#6059) Reno7 válasza L4D1K (#6058) üzenetére


Reno7
senior tag

Most lesz 50% meg 100% xp boost event, akkor kicsit rákockulsz és 1-2 nap alatt simán meglesz.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#6060) trufa12


trufa12
addikt

Azért itt is fellelhetőek a hülyék... egyszerűen nem tudnak játszani v nem akarnak, olyan egyszerű pedig... pingelek mit hova merre kellene, de nem jön az idiótája ... az ellenfél dúr előre csapatban ezek meg lesnek azt se tudják mi van....

éjszaka elég kemény volt a felhozatal a csapataim sorra idióták az ellenfél meg mintha a túlvilágról jött volna -.- valami fél istenként.... durva meccsek voltak . Tiszta lol feeling :D ...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#6061) Reno7 válasza trufa12 (#6060) üzenetére


Reno7
senior tag

Ilyen minden multis játékban van, és lesz is, nekem tegnap elképesztően jó csapataim voltak, pedig sok 10-15ös szintű is volt.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#6062) trufa12 válasza Reno7 (#6061) üzenetére


trufa12
addikt

Hát nekem is napközben . De éjszakára beütött a curse :D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#6063) salaam válasza L4D1K (#6058) üzenetére


salaam
senior tag

Harmincas szinten, sőt negyvenes szinten és 20-as hero league rankon is dobál majd be fura embereket melléd :)

(#6064) DaveNo1 válasza salaam (#6063) üzenetére


DaveNo1
veterán

Rank1-en is sok borzasztó játékos van. Múltkor rank50es játékosokkal aláztam egy olyan csapatot, ahol 4 rank1es volt...

You are not prepared.

(#6065) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ezt a premade mountot hogy tudom megszerezni? Esetleg tudnátok benne segíteni? :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6066) salaam válasza mobal (#6065) üzenetére


salaam
senior tag

Meghívod öt facebookos ismerősödet a hivatalos oldalon található bizbaszban. Ha esetleg nem akarod a facebookodat használni, csináld azt amit én, csináltam egy tök kamu profilt, beléptem egy jelölős csoportba, találomra bejelöltem kb. 20 embert, azokból 10 egy órán belül visszajelölt, megcsináltam a csapatot, megkaptam a kódot és töröltem a profilt :)

(#6067) F-ECT$


F-ECT$
titán

No megvettem én is BW-t (igaz már lvl 7 volt amúgy is), és továbbra is azt gondolom, hogy csak spéci esetekben jó igazán (pl Illidan ellen, illetve akkor ha nincs nagy burst az ellenfélnél). Nincs igazi nagy healje (a Blink se healel túl nagyot, és te is bajba kerülhetsz ott), így ha ráfordulnak valakire, akkor elég nehezen mented meg (a bari 1 embert vesz csak ki), erre sokkal jobb Uther vagy Rehgar.

Level 20-on sokat segít a Shield, de a legtöbbet a csapat teheti: a folyamatos passzív heallel az elhúzódó csatákra eszméletlen jó, így ha a picit sérült emberek hátrébb jönnek gyógyulni, akkor 5-10 sec után ismét mehetnek vissza harcolni a frontvonalba.

Jó még a játék elején is egyrészt mert magán sokat gyógyít, másrészt mert más healer nem tud ekkora aoe healt tolni, és ilyenkor még nincs nagy burst dmg se, jók a level 4, 7, 10 talentjei, viszont lvl 10 után elfogy, és ezen a talentekkel sem lehet sokat segíteni egészen lvl 20-ig.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6068) salaam válasza F-ECT$ (#6067) üzenetére


salaam
senior tag

Promoteot próbáld ki, eu metában nem túl népszerű, de usa metában nagyon tolják és szerintem elég használható pushra amúgy :)

(#6069) F-ECT$ válasza salaam (#6068) üzenetére


F-ECT$
titán

És mondjak le egy "healről" miatta? Persze, ha early push-sal megvan 1-2 szint előny, akkor abból az egész csapat profitál. Majd azért teszek vele egy próbát, főleg ha kevés push képes hős lesz a csapatban.

Miért tetted off-ba :F

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6070) salaam válasza F-ECT$ (#6069) üzenetére


salaam
senior tag

Mert nem kapcsolódott szorosan a tárgyhoz, csak érintőlegesen :D :))

(#6071) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#6067) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tegnap lett vele meg a master lvl, utóbbi egy hétben kb 75% winrate-m van vele HL tetején + QM-ben egyaránt, azért ez sokat elárul róla. Burst healje nincs, de az összes spelljét kombinálva meg lehet menteni embereket (pixie dust is csökkenti pl a beérkező sebzést + run speed)

- Nem kell mana a healhez
- Illidant ütni lehet vele főleg lvl20 felett dupla barival
- Global teleport még mindig nagy bónusz

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#6072) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#6071) üzenetére


F-ECT$
titán

Látom én is hotslogs-on, hogy a legjobb support a WR-t figyelembe véve, azért is vettem meg, hogy én is ráérezzek egy picit qm-ben, hogy aztán merjem hl-be is vinni.

Ha a csapattársak is ismerik, és tudják, hogy nincs "oh shit" healje, mint pl Rehgarnak, akkor talán nem gondolják azt dps-ként, hogy "van healerem, gyerünk előre, mint az állat", akkor tényleg jó tud lenni, különben csak azt látják, hogy a meghalnak 4-5 sec alatt, miközben kb 0 healt kapnak.

Dive ever, work never.

(#6073) DaveNo1


DaveNo1
veterán

(#6074) férfiállat válasza F-ECT$ (#6067) üzenetére


férfiállat
tag

én LILIvel toltam jókat mostanában az itteni egyik kollégával.
szerintem healben nagyon jó, a csapatot végig ott tudtam tartani.
persze nem nagyobb burst-nél de ultival meg heal totemmel azokat a szitukat is megoldottam.
mondjuk ez köszönhető volt a csapatnak is, ha nagyon tompa a csapat bukod így is úgy is.

(#6075) Stylerr válasza férfiállat (#6074) üzenetére


Stylerr
addikt

(#6076) F-ECT$ válasza férfiállat (#6074) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég egy stun, és oda az ulti, szóval az ellenfélen is múlik, hogy mit tudsz Li Li-vel kezdeni.

Dive ever, work never.

(#6077) zws


zws
senior tag

Felraktam az új nvidia drivert, de a Bnet errorig jut csak(The application encountered an unexpected error), találkozott ezzel valaki már? Azon kívül h régebbi driver visszarakása tud valaki más megoldást?

(#6078) Madwe válasza zws (#6077) üzenetére


Madwe
nagyúr

restart volt már? nekem ment vele, meg a win10es driverrel is megy gond nélkül, ha valakit esetleg érdekelne :D

(#6079) salaam válasza zws (#6077) üzenetére


salaam
senior tag

Indítsd újra, nekem is ez volt, restart megoldotta :)

(#6080) zws válasza salaam (#6079) üzenetére


zws
senior tag

Hát rajtam nem segített a restart :D
Szerk, ha integrált grafikus kártyával indítom akkor működik. Ha az nvidia karival akkor nem. Na mind1, túl lehet élni :D

[ Szerkesztve ]

(#6081) Derrewyn válasza F-ECT$ (#6076) üzenetére


Derrewyn
senior tag

A totem meg egy kósza AoE sebzésben is elhullik, gyakorlatilag szart sem ér egy teamfightban.

(#6082) Danex válasza Derrewyn (#6081) üzenetére


Danex
addikt

Sajna, pedig régen mindig azt hoztam, főleg Rehgar-nak, de így kb felesleges kirakni, hisz bármi lehiteli, még ha berakom a bokorba valami kis fing úgy is arra szál.

Akkor van értelme, ha megnyertétek a teamfight-ot és mondjuk torony pushnál, szépen felszedi a csapatot

(#6083) F-ECT$


F-ECT$
titán

Index címlapos írás.

Dive ever, work never.

(#6084) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#6083) üzenetére


F-ECT$
titán

Elolvastam, szokás szerint van benne néhány baromság, de kb helytálló, amit ír.

Dive ever, work never.

(#6085) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#6083) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja már az elején: "Már a megjelenése előtt fél évvel is milliók játszották". Aha true story alfa végén volt pár tízezer ember max (akkor még látni lehetett mennyi online van a játékban)

You are not prepared.

(#6086) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Kipróbáltam LiLit a serpent builddel. Rehgarral megbeszéltük a meccs elején, hogy ő lesz a main healer, szóval szabad volt a pálya nekem. De fene se gondolta, hogy ez ilyen jó dmg-et jelent. A csapatból nekem volt a legtöbb hero dmg-em. Healben is csak a végén húzott el Rehgar.
Egyébként a sárkány ultit választottam, mert több healre nem volt szükségünk. Az meg egyébként is nagyon menő. Durva aoe sebzés, plusz lassítás. Nyilván nem egyetlen healerként kell választani, de ilyen esetben, na meg ezen a szinten simán jobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#6087) férfiállat


férfiállat
tag

mikor lesz hős csere?

(#6088) Stylerr válasza férfiállat (#6087) üzenetére


Stylerr
addikt

Ha a free herokra gondolsz akkor hétfőn.

(#6089) DaveNo1 válasza Stylerr (#6088) üzenetére


DaveNo1
veterán

Valójában kedden

You are not prepared.

(#6090) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ma kettőtől kezdődik az eddigi legnagyobb EU torna! + caster Khaldor lesz, szóval érdemes nézni :K

You are not prepared.

(#6091) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Ha valaki esetleg rendelt még a Kerrigenes starterből az meg tudná mondani, hogy kb. mennyi idő múlva küldik a kódot hozzá? A csomag már szerdán megjött, de az email nem jön...

Illetve, ha valakit érdekel Sonya és Zagara ajándékba elvihető (privátban írjatok rám) :) Csak annyit kérek, hogy olyan jelentkezzen érte, akinek tényleg kell, plusz már játszik egy ideje és nem fogja abbahagyni a játékot egy hét után :)

(#6092) Madwe válasza Shadowguard (#6091) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem 1-1 sörre meghívathatod magad ezekért, nem kell ennyire nagylelkűnek lenni :)

[ Szerkesztve ]

(#6093) DaveNo1 válasza Madwe (#6092) üzenetére


DaveNo1
veterán

;]

You are not prepared.

(#6094) Boonen007


Boonen007
őstag

Srácok, nekem kiír a játékban valami abnormal accountot valamiért, de nem is értem miért... Megnéztek az oldalt ahova küld, de egyetlen kérdésre sem fogadja el a válaszomat így nem tudom helyreállítani az accountot... Ötlet?

(#6095) tepenzed válasza Boonen007 (#6094) üzenetére


tepenzed
őstag

csak nem egy whispert kapsz GM*** valami névvel? Mert az a link amit küldenek szépen elcsorja az accod ha bejelentkezel ott.

(#6096) Devas válasza Boonen007 (#6094) üzenetére


Devas
őstag

Tolvajok szoktak így lila színnel üzenetet küldeni az embereknek a Blizzard-nak adva ki magukat. Egy oldalra irányítanak el, ahol megadod a belépési adataidat és lenyúlják az accountodat.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#6097) Madwe válasza Boonen007 (#6094) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha a játékba beenged nincs gond. Ha a játékban írt a chatben, akkor valaki le akarja nyúlni az accod. Mi az oldal címe ahova küld? Változtasd meg a jelszavad biztonsági kérdésed amíg tudod! Ugyanúgy emailekre sem érdemes csak úgy kattintani, én is kaptam már pár kamu emailt blizzardtól ami pont úgy nézett ki mintha ők küldték volna (persze a feladó címe mazkolt volt, az oldal címe meg majdnem olyan mint a rendes, de mégsem :D)

(#6098) Shadowguard válasza Shadowguard (#6091) üzenetére


Shadowguard
senior tag

És el is keltek mind a ketten, nem kérek több PÜ-t :N

(#6099) Boonen007 válasza Madwe (#6097) üzenetére


Boonen007
őstag

Jaja lila színnel GM akárki akkor gyorsan változtatok egy jelszót! :) Még az email címet is megváltoztattam! :)

[ Szerkesztve ]

(#6100) Madwe válasza Boonen007 (#6099) üzenetére


Madwe
nagyúr

A biztonsági kérdéseket is változtasd, hiszen azokra is válaszoltál ha jól értem...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.