Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Devas


Devas
őstag

Csatlakoznék, tegnap megvolt Valla-val az első PVP játékom.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#5802) Derrewyn válasza Tyler Durden (#5798) üzenetére


Derrewyn
senior tag

BW self healját viszont nem rakták rendbe, persze burst ellen mit sem ér, de azért mégsem így kellene működnie.

(#5803) DaveNo1 válasza Derrewyn (#5802) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lehet így hagyják mint Muradinnál a self healt ;]

You are not prepared.

(#5804) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5803) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is pont ez jutott eszembe, viszont így tényleg top hero. Egyébként a tegnapi Khaldor videóban is volt, tehát nincs banolva versenyen se.

Dive ever, work never.

(#5805) tomazin válasza DaveNo1 (#5803) üzenetére


tomazin
veterán

mert azzal mi van?

(#5806) F-ECT$ válasza tomazin (#5805) üzenetére


F-ECT$
titán

A health regen minden heronak 2 körül van, muradinnak meg 20. Amikor megjelent, akkor mindenki azt hitte, hogy bug, de azóta sem nyúltak hozzá.

Dive ever, work never.

(#5807) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5806) üzenetére


DaveNo1
veterán

De csak 4 másodperc után ha kimegy combatból

You are not prepared.

(#5808) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Azért, hogy HL-ben is milyen emberek vannak... Minden meccsén Abathurt pickel, de a többi ember noob, meg nem tud játszani. :D

(#5809) DaveNo1 válasza Derrewyn (#5808) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekünk ma így ment az HL: ;]

BW-t nagyon megszerettem, fun vele nagyon a játék most.

You are not prepared.

(#5810) kippedli


kippedli
tag

Ha bnet oldalán nevet váltok akkor mi lesz? Van valami következménye?

(#5811) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#5809) üzenetére

Én ma solo q-ban is tudtam haladni, rank 40ről rank 35. Mondjuk a team compot el kell felejteni. Volt olyan meccs, ahol 5-nek pickelhettem, előttem 4 srác dd-t választott, majd engem győzködtek, hogy én mindenképpen jöjjek tankkal illetve tartsam tiszteletben a választási sorrendet.. :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5812) zola09 válasza kippedli (#5810) üzenetére


zola09
aktív tag

Ingame is megváltozik.

(#5813) salaam válasza Tyler Durden (#5811) üzenetére


salaam
senior tag

Bocsi, hogy nem voltam, duoban jobban ment volna :N
Vasárnaptól leszek

(#5814) Derrewyn válasza kippedli (#5810) üzenetére


Derrewyn
senior tag

A néven kívül viszont minden változatlan.

Más:
Intel reklám és benne némi HOTS :D

(#5815) Devas


Devas
őstag

Kb az 5. meccsem volt a játékkal. Ez a hold&release smart cast beállítás meghozta végre az áttörést. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#5816) arni1


arni1
aktív tag

blizzard pls, csapatomban 2 ilyen is volt, túloldalt 1 kivételével (neki is 600+) mindenkinek 1000+ meccse volt. Azért egy k*rva feltételt nem igaz, hogy nem tudnak beleírni a kereső algoritmusba. Egyszerűen nem igaz...

[ Szerkesztve ]

(#5817) Tyler Durden válasza salaam (#5813) üzenetére

No problemo, addig egyedül evezek a HL mocsaraiban :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5818) DaveNo1 válasza arni1 (#5816) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én ma pont ugyanilyen Illidan játékossal voltam és nyertünk: :DDD (pedig totál idióta setup volt)

Mondjuk ez a BW annyira erős lett, hogy nem meglepő.

You are not prepared.

(#5819) salaam


salaam
senior tag

Weekly Sale Items for June 2 – 9, 2015

Kerrigan -- Sale Price: 4.19 EUR, 3.19 GBP
Tyrael -- Sale Price: 4.19 EUR, 3.19 GBP
Countess Kerrigan Skin -- Sale Price: 4.99 EUR - 3.69 GBP
Seraphim Tyrael Skin -- Sale Price: 3.69 EUR - 2.70 GBP
Frost Wyrm Arthas Skin -- Sale Price: 3.69 EUR - 2.70 GBP
Lunar Tiger Mount -- Sale Price: 4.99 EUR - 3.69 GBP

[ Szerkesztve ]

(#5820) Tyler Durden válasza salaam (#5819) üzenetére

Hmm, ez nekem költős hét lesz :U Karakterek közül Tyrael talán érdekel, de ami fix az az Arhtas skin, meg a mount.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5821) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#5820) üzenetére


F-ECT$
titán

Arthas skin? Nagyon gyenge manapság, persze ez idővel változhat.

Ja és hogyhogy 2 hős van?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5822) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5821) üzenetére


DaveNo1
veterán

Gondolom release week miatt, más kérdés, hogy ezek közül már 4 volt már leértékelve (kerrigan,tyreal is és a hozzájuk tartozó skin is), ráadásul nem is olyan régen :U

You are not prepared.

(#5823) salaam válasza F-ECT$ (#5821) üzenetére


salaam
senior tag

Soloban az, viszont a múltkor teamcompokat próbálgattunk és egy Anub, Arthas, Zagara, Jaina Rehgar kombóban elég brutális tud lenni. + Volt még pár ugyanilyen tesztelgetésünk, szóval én azért nem írnám le teljesen

(#5824) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5822) üzenetére


F-ECT$
titán

Tényleg, márciusban volt Tyrael. Végignézve a leárazásokat: 2k-s hősöket nem áraznak le, illetve ahogy a free weeken is vannak gyakoribb és kevésbé gyakori hősök, úgy itt is lesz 1-2 olyan hős, ami sokkal ritkábban kerül majd be.

Dive ever, work never.

(#5825) adrian360 válasza F-ECT$ (#5821) üzenetére


adrian360
őstag

dupla tankos setupokban athas szerintem teljesen vállalható

(#5826) DaveNo1 válasza adrian360 (#5825) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ott se ha, max akkor ha nincs ETC-d, Muradinod, Tyraeled vagy Anubod.

Nincs stunja, sustainje se a legjobb a nerf óta, és még csak nem is mobil.

You are not prepared.

(#5827) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#5821) üzenetére

Szeretek vele gamelni /első 10es karakterem votl/ és a master skinje nagyon nem tetszik../mondhatni 2 nagy szarvat ráraktak és csókolom/. Erre a leárazásra vártam már 1 ideje (:

DaveNo1: ennyi erővel csak az aktuális top 5-6 heroval van értelme gamelni. QM-ben totál mind1 mivel mész, de rank 20 alatt szerintem ladderen is.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5828) DaveNo1 válasza Tyler Durden (#5827) üzenetére


DaveNo1
veterán

QM-be ja, de ott Murky is OP ;]

You are not prepared.

(#5829) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Imádnivaló ez a QM, főleg az ott leledző játékosok :((( Megvettem ETC-t, ha már mindenhol őt dicsérik (utoljára alfában próbáltam, de most tényleg jó) és kipróbáltam élesben (csak QM, HL-t majd egyszer)...
Első körben 5v3nál (mi voltunk többen) elkapom mind a három enemyt a mosh pittel és otthagynak meghalni... Pedig még a szintelőny is a miénk volt. Másodikra meg az utolsó pár percben lehordtak minden noobnak meg afkernek, mert mi az, hogy feleannyi damage-em van, mint az előttem lévőnek. Szerintük a sok kill is csak azért van, mert ott slackelek amikor ők DPS-elnek... Hát hiányzik ez nekem? :(

DaveNo1: BW-vel milyen talenten mész? :) Múlt héten freeben próbáltam, de nekem elég semmilyennek tűnt. Healben szépet tolt (főleg a passzív miatt), de nem éreztem, hogy én most csinálok is valamit :(

[ Szerkesztve ]

(#5830) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Hhmm, Gazlowe egyedül is letudja szedni a kerti főszörnyet - a maggyűjtésnél lévőt, nem a "terrort" magát - , ha a tornyait kissé hátrébb rakja le (ekkor nem fog a nagy melák területre ható és stun-oló támadása előkerülni, tehát: "csak" csépelni kell) és ő áll be a nagydarabbal verekedni - így még csak meg sem sérül (nagyon, ha van már elegendő zöld szív gyűjtve) és a többiek közben mehetnek a másik csapatatot szórakoztatni - vagy a kis Zöldséggel mi magunk mehetünk a még szabad kerti "vadra" a termés javát begyűjteni!
Ez a taktika alkalmazható más, Superiority-s közelharcossal is: ha csak együl van a szörny lő-távjában és a többiek távolról támogatják - nyilván, ha csak közelharcos van a team-ben, akkor ez nem alkalmazható, de egy Jaina-t/Nova-t/Valla-t/stb.-t meg lehet óvni a fölösleges HP-veszteségtől - , akkor nem kell futkozni az egész csapatnak és csak egy egyedet kell heal-ni - a többinél nem a regen-t növelő skill-t fogják választani, így azoknak külső segítség kell a jó kondiban maradáshoz, de a kis zöldnek nincs igazán jó lvl 1-es választása, ezen kívül (ezt kell tudnia használni a menekülés helyett/közben is).

A többi pályán lévő Boss még így is nagy falat: elég sokára gyűlne össze annyi regen, ami kompenzálni tudná az iszonyú sebeket okozó, már "megfelezett" ütéseket.

Mindez csak QM-re értendő! ;)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5831) F-ECT$ válasza Shadowguard (#5829) üzenetére


F-ECT$
titán

BW build.

Más: a legutóbbi hotfix patch óta lerakja magát a játék destopra 20-30 percenként. Másnál nincs ilyen?

Dive ever, work never.

(#5832) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Nálam nem csinál ilyesmit.
Nekem csak azzal van gondom, hogy néha akár egy perc (vagy több) is eltelik a csatába hívástól annak tényleges megkezdéséig - és ez annyira változó időtartam, hogy néha nem érek vissza időben a géphez, ha "véletlenül" nem húzza el az általam saccolt ideig... :(

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5833) Shadowguard válasza F-ECT$ (#5831) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Köszönöm :)

Ilyet nem csinál, viszont helyette random lejátszogatja nekem újra a pályák előtti videót, hogy mi fog történni. Érdekes módon nem minden pályán, de a gazoson ma ötször is :D

(#5834) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok! Itt nincs olyan dokumentum, ahol rendszerezve van, a HOTS játékosok battletagja? (Hearthstone topicban van) Szívesen felvennék bárkit, viszont nem tudom a battlegtagotokat, ezért leírom az enyémet. Imperialz#2802 Ha gondoljátok vegyetek fel. Techical Alpha óta tolom, kisebb, de inkább nagyobb kihagyásokkal, viszont mivel vége a vizsgáknak így már tudok aktív lenni. Előtte LoLoztam, úgyhogy mondhatni van elég tapasztalatom az ilyen stílusú játékokban.

(#5835) DaveNo1


DaveNo1
veterán

25% XP boost is lesz jún 2-9 között :K

You are not prepared.

(#5836) adrian360


adrian360
őstag

Tegnap esti HL meccs, 7:17 alatt behúztuk a mine-os pályát. solo q volt mindenki, utána álltunk össze csapatba.

ui : nem tudom miért van megcserélve a két csapatszin a táblázatban

[ Szerkesztve ]

(#5837) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Season reset majd

Kiemelném, hogy majd akkor ha az első "valódi szezont" berakják, szóval a mostani inkább csak egy teszt szezon. (amúgy ingame név is megváltozott preseasonra)

Tippre majd akkor ha:

- A release után csatlakozó játékosok elérik a szezonhoz szükséges szintet/hős számot
- Rendbe rakják az MM-t: veteránt kezdőkkel ne rakja össze és normális MMR alapú összerakás

You are not prepared.

(#5838) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Zotac kupa havi döntő

Legjobb EU csapatok játszanak :K

You are not prepared.

(#5839) salaam válasza DaveNo1 (#5838) üzenetére


salaam
senior tag

Fnatic-Navi brutális volt, fent lesz majd youtubeon, az utolsó öt perc priceless! :C

(#5840) DaveNo1 válasza salaam (#5839) üzenetére


DaveNo1
veterán

Gamers Nova pick :W easy win TL-nek.

You are not prepared.

(#5841) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Szerintetek a preseasonban elért rangért jár valami jutalom ?

El. Psy. Congroo.

(#5842) adrian360 válasza DaveNo1 (#5837) üzenetére


adrian360
őstag

preseasonra kealthas path-kor változott a neve vagy három hete :)

(#5843) F-ECT$ válasza Kotomicuki (#5832) üzenetére


F-ECT$
titán

Asszem megtaláltam a bűnöst: Bluestacks.

Viszont közben próbálgattam a 64 bites klinest, és mintha jobb lenne (kevésbé enné a memóriát), mint 2-3 hónapja.

Dive ever, work never.

(#5844) salaam válasza salaam (#5839) üzenetére


salaam
senior tag

(#5845) Stylerr válasza salaam (#5844) üzenetére


Stylerr
addikt

Epic comeback. :)

(#5846) Derrewyn válasza Stylerr (#5845) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Tegnap éjjel volt egy hasonló QM :D

szerk. Megnéztem a videót, hát ennyire nem epic az enyém. :D


[ Szerkesztve ]

(#5847) matyi94 válasza salaam (#5844) üzenetére


matyi94
senior tag

Nagyon szép playek mind a két oldalról!

Legyen szép napod!

(#5848) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Haunted mineson Sylvanas first pick még mindig alap, ha az ellenfél felvállalja a 4-1/4-1et akkor mire jön a bánya elhullik a first keep és + 1 szint előny megvan. :K

You are not prepared.

(#5849) kippedli


kippedli
tag

5. lett a magyar csapat a zotac kupán. Mondjuk fura ,hogy holo acerba van, tomzey a dingnitasba és altokkal meg magyar csapatoznak... Az lesz a poén ,hogy ezzel a csapattal "lejönnek" a mondogamesra, megnyerik és akkora lesz az arcuk mint a Bécsi kapu....

(#5850) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni az alábbi kérdésben:
Maga a játék ingyenesen játszható? Tehát ha megveszem a starter csomagot, akkor nem cd keyt kapok, hanem plusz hősöket és skineket? Illetve a Founder pack csak egy garantált béta acc volt és plusz hősök? Nem adott semmiféle plusz előnyt a starterhez képest?
Köszi!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.