Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) tomazin válasza F-ECT$ (#5400) üzenetére


tomazin
veterán

200-300?
Most járok 303nál, de szinergiákkal még szinte egyáltalán nem vagyok tisztában, sőt még a herok 70-80%nak a talentezésével sem.

mod: azt meg lehet nézni valahol, hogy akivel játszottam (akár ellen, akár csapattárs) HL-ben milyen rankon van? (csak mert úgy rémlik, mintha írtatok volna ilyet, de dunsztom sincs hol lehet ezt látni)

[ Szerkesztve ]

(#5402) #57919488 válasza F-ECT$ (#5400) üzenetére


#57919488
törölt tag

Icy-Veins-t varom mar, hogy vegre minden leiras frankon ossze legyen gyujtve.
WoW-nal eleg hasznos kis oldal volt + Hearthstone-hoz is jo tippeket irtak :)

(#5403) F-ECT$ válasza tomazin (#5401) üzenetére


F-ECT$
titán

Most járok 303nál, de szinergiákkal még szinte egyáltalán nem vagyok tisztában
Azt írtam, hogy "nagyjából tisztában" :)

azt meg lehet nézni valahol, hogy akivel játszottam (akár ellen, akár csapattárs) HL-ben milyen rankon van?
HotsLogs - de ide fel kell tölteni az összes replayt.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5404) Brenor válasza F-ECT$ (#5400) üzenetére


Brenor
aktív tag

Hát csak elég idegesítő mikor gyakran nagyon bénákkal kerülök össze.

(#5405) tomazin válasza F-ECT$ (#5403) üzenetére


tomazin
veterán

itt hol látom?
mert én akárhogy keresem nem találom magamnál :F

(#5406) adrian360 válasza F-ECT$ (#5403) üzenetére


adrian360
őstag

sokkal egyszerübb, ha a meccs utáni statisztikánál, az utolsó ikonra kattintva view profile, és akkor pontosan megnézed hogy milyen szintű játékos, milyen hősei vannak milyen szinten stb
Hotslogra a meccsek negyede ha felkerül kb. Én az elmúlt héten nem töltöttem fel egyet se, a lejátszott 22 meccsemből 4 db került fel. Ezért (is) az ottani MMR semmit sem ér.

(#5407) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok.

Elnézést, hogy nem olvasok vissza, de kérdezném hogy a laggolas , hírtelen fps visszaesés illetve több mp-es akadasok ismert jelenségek a játékban?

Intel G3220, MSI 750ti OC, 4Gb ram, win8.1

# ANTAL Tuning #

(#5408) Mister_X válasza L4D1K (#5407) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én már elég rég találkoztam ilyennel, ha van, az általában szerverszintű, tehát mindenki megérzi a meccsben, nálam ami van, azt betudom a WiFi-nek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5409) zws válasza L4D1K (#5407) üzenetére


zws
senior tag

Állísd át a Bnet klienst 32 bitesre, az sokaknak segített köztük nekem is.

(#5410) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Holnaptól:

Li Li
ETC
Jaina
Uther
Sonya
Sergeant Hammer (Unlocked Level 12)
Thrall (Unlocked Level 15)

No Nova, No Zera, valaki félreklikkelt a Blizzardnál? :Y

You are not prepared.

(#5411) Mister_X válasza DaveNo1 (#5410) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ott van Hammer heti cancer player magnet-nek ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5412) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#5410) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem játszottam már egy ideje. Most Sylvanas hét van, ugye? Csak fel kéne szinteznem őt is lvl5-re, ha már itt a lehetőség. Még a vikingek meg Abathur hiányzik. Az tudom volt mostanában.

(#5413) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#5412) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja ma még free Sylvanas

You are not prepared.

(#5414) adrian360 válasza DaveNo1 (#5410) üzenetére


adrian360
őstag

egész jó heti rota. Hammerből sok lesz, aztán Thrall - Jaina. Talán support hiány se lesz most annyira, Uther Lili azért elég népszerűnek mondható.

(#5415) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5410) üzenetére


F-ECT$
titán

És még Illidan se lesz :)

Dive ever, work never.

(#5416) DaveNo1 válasza tomazin (#5401) üzenetére


DaveNo1
veterán

Zuna-iDream tierlistjei tartalmazzák a talentezéseket. Persze nem minden pont fix, sok pályán érdemes például mule-t választani.

You are not prepared.

(#5417) Mister_X válasza DaveNo1 (#5416) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát nem tudom, szerintem mindenképp kell egy összeszokott csapat, ahol érdemben ki lehet venni egy MULE-t, mert sokszor értelmesebb talent elől veszi el a helyet.

Tassadar tier 1 <3 Kíváncsi vagyok, hogy mennyit fog ezen változtatni a Twilight Archon nerf.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5418) tomazin válasza DaveNo1 (#5416) üzenetére


tomazin
veterán

Hát amivel játszom, majdnem teljesen megegyezik az én talentezésem azzal amit ő ír.

(#5419) horvi0813


horvi0813
tag

Sziasztok! :)
Unokatesómmal keresünk emberekt akikkel lehet együtt játszani, mert botrány ez a játék ha nem vagytok min 3-4en, semmi értelm,e mert csak ideges leszek ha 2enmegyünk annyi a fogyatékos és így csak szopunk bármi van nem vagyunk profik az tény de azért van már tapasztalat. Pár embert már jelöltem akit tudtam innen de aki akar együtt játszani az szóljon, jelöljön: Gábor#2905, vagy unokatesóm: hellfire#2691

[ Szerkesztve ]

(#5420) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Nincs véletlen valakinek BETA kulcsa? Nagyon szívesen kipróbálnám a játékot, de nincs beta kulcsom :( Aki meg tudna dobni egyel, nagyon megköszönném! :R

(#5421) DaveNo1 válasza Joe Swanson (#5420) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem még sokaknak van, de jövőhéten jön az open béta amúgy is.

You are not prepared.

(#5422) Joe Swanson válasza DaveNo1 (#5421) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Remélem, van felesbe egy valakinek :D :R

(#5423) Brenor


Brenor
aktív tag

Na jó most lett elegem ebből a játékból ugyanolyan szar mint a dota és a lol. Maradok az fps-eknél és a tpseknél azok legalább nem huznak fel annyira

(#5424) zws válasza Joe Swanson (#5422) üzenetére


zws
senior tag

Próbáld meg valamelyiket, nem hiszem h elkapkodták (írd be h melyik volt jó/rossz, köszi)
1) 8NVE4X-PPCW-NP8XRD-EK4D-TPG7BJ
2) 4XY478-8JM9-8FCWNJ-96E6-NCWHVF
3) 9GCXEC-Z9MM-9G9MZ4-PCGR-MHN262
4) ETBDEK-MY9D-V6XD74-4NPC-C8VWPP

Brenor: Attól, hogy neked nem fekszik ez a stílus, még nem szar :)

[ Szerkesztve ]

(#5425) #57919488 válasza Brenor (#5423) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem a Dota2 es a LoL meg sem kozeliti a Heroes of the Storm-t :N
Teljesen rendben van ez a jatek, kb. par nap alatt lett meg a lvl 20 (pedig mas jatek is volt kozben) szoval egyedul is teljesen jol lehet ervenyesulni szerintem. Csak jo Classokat kell megvalasztani es gyorsan fel kell merni a remenytelen jatekosokat a terkepe (igen, van az ellenfel oldalan is vaksi nem csak a sajat oldalon :D ).
FPS jatekok nyilvan teljesen mas kategoria. Nem is tudom, hogyan kerultel igy ide :P
WoW utan igazi feludules szamomra az itteni PvP :)) :C
Amint irtam korabban, hogy a Blizzard nem tud balanceolni ahhoz tartom magam mert Valla, Tassadar, Jaina nem eppen a normalis kategoriaba tartoznak ;]

[ Szerkesztve ]

(#5426) TBT


TBT
addikt

TV reklámok:
Az egyik
A másik

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5427) Imilenni válasza TBT (#5426) üzenetére


Imilenni
addikt

(#5428) arni1


arni1
aktív tag

van olyan aki nem tud fizetni esetleg bankkártyán keresztül? új a kártyám és nem fogadja el, megvenném bw-t.... mikor van pontosan váltás? épp party van szóval hajnalban érek majd haza, remélem addigra megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#5429) arni1 válasza TBT (#5426) üzenetére


arni1
aktív tag

(#5426) TBT aztakurva a második!!!! ennél jobban csak a diablo ros tv spotnál rázott ki a hideg!!

(#5430) #57919488 válasza arni1 (#5428) üzenetére


#57919488
törölt tag

Fizettel mar a kartyaval vagy vettel mar le penzt vele?
Regen a legtobb banknal kellett egy ilyen kis aktivalas az uj kartyaval.

[ Szerkesztve ]

(#5431) Mister_X válasza arni1 (#5429) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Itt van vágatlanul.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5432) DaveNo1 válasza TBT (#5426) üzenetére


DaveNo1
veterán

Wow, megvágták az eddigi trailert kétszer máshogy :C Amúgy ezekre a dobozokra rá van írva, hogy a játék maga free to play? (Lehet majd venni kódokat/dobozt ami tartalmaz hősöket+ skineket)

arni1: Hajnalban szerintem már az újak lesznek. Amúgy lehet nincs aktiválva az új kártyán a netes fizetési opció, ilyenkor be kell menni a bankba.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5433) fritzke válasza arni1 (#5428) üzenetére


fritzke
csendes tag

Tapasztalatom szerint 5 körül (igen egyszer addig toltam és akkor adta az új napi küldit, ha jól emlékszem).

szerk.: leárazások éjfélkor váltanak, free rota meg napi küldit jönnek 5 körül.

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#5434) matyi94 válasza arni1 (#5428) üzenetére


matyi94
senior tag

Néhány bank Ft. számlán korlátozza az online tranzakciókat. Pl.: nekem a Cibnél internetkártyát kellet igényelnem.

Legyen szép napod!

(#5435) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Lvl7-es volt Tassadar, amikor elhatároztam, hogy meg fogom venni neki a master skint, de nem volt egy fia goldom sem. Most lvl9 (20%) és már megvan a 10k - nagyjából 9 nap alatt, munka és egyetem (vizsgaidőszak kezdődik) mellett. Oké, 6k után aktiválva lett egy stimpack.

Közben Jaina is be lett húzva és neki is meg akarom majd venni a master skint, jelenleg hetes ő is. Hm...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5436) Tyler Durden válasza Mister_X (#5435) üzenetére

Jainát én is meg akarom venni már 2-3 hete, de mondom még teszek vele 1 kanyart, ha végre bedobják free rotába. Héten ez végre meg is történik, de most már azon filizem, hogy kell e Kael mellet :U Jaina jelenleg top dmg ha tud vele vki játszani, Kaelről nyílván nincs még ilyen tapasztalat, ellenben a talent tree-t nézegetve, ő se lesz piskóta..
Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy HL-ben kb felesleges az assa cast, ha nem haverokkal megyek, akkor tutti, hogy tank ill supportot kell pickelnem, hogy legalább az esélyt megadjam magunknak :O

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5437) TBT válasza DaveNo1 (#5432) üzenetére


TBT
addikt

Igen a dobozra is rá van írva, hogy ez egy F2P játék, viszont a dobozos verzió a Starter Pack.
Az alábbiakat tartalmazza:
* 5 legendás hős: Zeratul, Li Li, Jaina, Zagara és Sonya,
* 1 skin (kinézet): Ronin Zeratul,
* Golden Tiger (Aranytigris) hátas

5500-6000 Ft körül mozog. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5438) F-ECT$ válasza TBT (#5437) üzenetére


F-ECT$
titán

A legjobb bundle ajánlat.

Dive ever, work never.

(#5439) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó ideje nem játszottam, de mivel van sok aranyam, veszek hőst. Sylvanas jó? látom Keal is bekerül(t), de boltban nem látom.

(#5440) DaveNo1 válasza whitezo88 (#5439) üzenetére


DaveNo1
veterán

Sylvanas nagyon jó, és most nem nerfelik.

Kael holnap kerül be Európában.

You are not prepared.

(#5441) tomazin válasza whitezo88 (#5439) üzenetére


tomazin
veterán

Szilvi nagyon jó, Keal meg majd a patch-el jön.
ehh mire átolvasom már megválaszolja valaki :P

[ Szerkesztve ]

(#5442) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mi ez a népbetegség, hogy minden Muradin Haymakert talentel? Aztán én vagyok a retard, mert (top siege és 2. top hero damage mellett) csak 14k healt mutat nekem a rendszer. Amúgy utóbbit hogyan mérik? A shield hp-ja, amit le is ütöttek, amíg aktív volt?

Így sosem lesz meg a lvl 10.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5443) F-ECT$ válasza whitezo88 (#5439) üzenetére


F-ECT$
titán

Sylvanas jó, de eléggé törékeny, nem árt mellé egy support, különben gyorsan elolvad. Mivel a Q-val nem tudsz célozni, ezért a pozíciónálás is eléggé fontos vele, szóval szerintem nem egy könnyű hős.

Dive ever, work never.

(#5444) Reno7 válasza Mister_X (#5442) üzenetére


Reno7
senior tag

Erre a buildre gondolsz?(videó végén)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#5445) Mister_X válasza Reno7 (#5444) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tudok most videót nézni, de nem figyeltem, hogy mire buildel. Ellenben Avatar > Haymaker, nem szednek ki könnyen, minden ütsed stunol, miegyéb, Haymaker meg csak elküld valakit valamerre. Persze a képlet az, hogy Muradin előre küld egy kalapácsot, a stunolt áldpzat elé ugrik, majd Haymakerrel hátraküldi a maradék négynek, akik szétszedik. Ez mind szép és jó papíron, de Muradint meg a másik csapat erőszakolja meg addig, de talán még azt mondanám, hogy oké, tf alatt helyezze kellemetlen pozícióba az assassinjukat, de nem: csak azt látom folyamatosan, hogy a legközelebbi fortig menekíti a halálra ítélt ellenséget :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5446) salaam válasza Mister_X (#5445) üzenetére


salaam
senior tag

De a haymakeres az gankelésre van, a napokban több embert is láttam streamen ilyen builddel Jaina+Tyrande+Muradin kombóval gankelni. Ha a másik csapatba ugrik bele, akkor hülye.

[ Szerkesztve ]

(#5447) DaveNo1 válasza salaam (#5446) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csoda, hogy Kerrigan + Tyrande kombót alig látni, pedig az a legdurvább ganksquad

You are not prepared.

(#5448) Drenadar válasza DaveNo1 (#5440) üzenetére


Drenadar
veterán

És khael'Tas vajon milyen lesz? Nincs menekülő képessége, és látszólag még lassan is mozog... + ugye ha minden igaz assasin, vagyis hpja se lesz túl sok ... ^^

(#5449) Mister_X válasza salaam (#5446) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rátapintottál a lényegre, ezek hülyék. A streamerek és ezek a hülyék között az a különbség, hogy a streamerek tudják, hogy mit csinálnak és azt is csapatban csinálják, ezek meg egyedül halnak vagy mentik meg az ellenséget.

@DaveNo1: se Kerrigan, se Tyrande nem mondható könnyű hősnek, hát még összejátszani a kettőt gankelésre, ami itt nem mindig olyan egyszerű.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5450) DaveNo1 válasza Drenadar (#5448) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lesz valami tauntja ami nem rossz, gondolom azt szánták menekülés helyett.

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.