Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) F-ECT$ válasza Kotomicuki (#5298) üzenetére


F-ECT$
titán

Én inkább a törékeny assa-kat érzem hatástalannak egy heal nélküli csapatban, mint bármelyik supportot. (Pl.: egy Valla úgy meghal egy Novától vagy Zerától, hogy semmit nem tud csinálni.)

A supportok siege dmg-ben azért elég jók tudnak lenni, a pvp-ben meg utolérhetetlen az, ha megmentenek valakit a haláltól. Nem véletlen, hogy a top csapatok is legalább 1, de inkább 2 supportot visznek a meccsekre, ez azt jelenti, hogy ha nem sok tudásbeli különbség van, akkor a support többet ér, mint még egy assa.

Persze, ha a csapatok között jelentős skillbeli eltérés van, akkor egy optimálisan összerakott csapat is lazán ki tud kapni egy troll csapattól.

Engem legalább annyira szórakoztat, ha Ancestral-lal megmentek valakit a biztos haláltól, mint az, ha leburstölök valakit az ellenféltől. Az meg külön jó, ha healerként én viszem be az utolsó ütést, ami Rehgarral azért elő szokott fordulni ;]

Dive ever, work never.

(#5302) Drenadar válasza F-ECT$ (#5301) üzenetére


Drenadar
veterán

Azért az is egy szörnyű helyzet mikor a mi csapatunknál nincs senki, aki ölni tudna....

(#5303) #57919488


#57919488
törölt tag

Hello!
Van valami olvasni valo amit erdemes atnezni? Event-ek stb.

(#5304) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5301) üzenetére


DaveNo1
veterán

Törékeny assassinként egyszer sem haltam ezen a meccsen, pedig nem volt heal se, és a chen + tyrande többször is rám ugrott:

Nova + Zerat észre kell venni nem vaksiskodni, Vallaval ráadásul ki is lehet könnyen szedni őket a cloakból a multishot segítségével.

You are not prepared.

(#5305) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5304) üzenetére


F-ECT$
titán

Jaina OP :) Setup alapján szerintem nekik kellett volna nyerni (bár náluk sem voltak az emlegetett assa gyilkosok a csapatban), de itt szerintem skillbeli különbség is volt, pl elég csak azt megnézni, hogy ki nyerte náluk a siege dmg-t és mennyivel.

Én is aláztam már Valla-val Zerát, de azt gondolom, hogy egy jól helyezkedő és játszó Zera elég könnyen kiszed egy Vallát egy heal nélküli csapatból.

@Drenadar: ismerős, pár napja toltam egy 2 supp, 2 wari, 1 spec felállásban, az ellenfélnél "csak" egy BW volt healernek, kb 1 percig nem halt meg senki a tf-ben, de aztán véget értek az ultik + a manánk is elfogyott és elhullottunk.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5306) F-ECT$


F-ECT$
titán

Falstad -- Sale Price: 4.19 EUR - 3.19 GBP
Storm Lord Falstad Skin -- Sale Price: 3.69 EUR - 2.70 GBP
Angelic Valla Skin -- Sale Price: 4.99 EUR - 3.69 GBP

05.11-től.

Dive ever, work never.

(#5307) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5306) üzenetére


DaveNo1
veterán

Angelic Valla az egyik legjobb skin :K

Update: KAEL'THAS Trailer!!!

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5308) Drenadar válasza DaveNo1 (#5307) üzenetére


Drenadar
veterán

juj de jó :)

ki is ő? :D nagy vonalakban? :D

(#5309) DaveNo1 válasza Drenadar (#5308) üzenetére


DaveNo1
veterán

Blood elfek vezetője volt, + szerintem a WoW legjobb fightja volt az övé (legalább is BC-ig, utána már nem játszottam). :K

You are not prepared.

(#5310) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5307) üzenetére


F-ECT$
titán

Kár, hogy Valla a nerf óta már messze nem tartozik a kedvenceim közé. Viszont Kael szerintem buy lesz, de "csak" 10k-ért.

Dive ever, work never.

(#5311) #57919488 válasza F-ECT$ (#5310) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mondjuk az a durva, hogy penzt kernek Classokert amiket utana kedvuk szerint nerfelgetnek.
Habar igy legalabb mindig megfogjak az OP manias jatekosokat akiket ezzel osztonoznek majd uj karakter vasarlasra :DDD

(#5312) Drenadar válasza #57919488 (#5311) üzenetére


Drenadar
veterán

balance mindig is lesz... mindegy mit veszel, fog alakulni.
És ez a legtöbb játékban így van.

(#5313) #57919488 válasza Drenadar (#5312) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Blizzard es a balance valahogy taszitjak egymast :DDD :P

(#5314) Kotomicuki válasza F-ECT$ (#5301) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Jó, QM-ről volt szó, nem a fölsőbb ligákról, QM-ben meg a törékeny assassin-nal egy ilyet mentem - Rehgar nem vitte túlzásba a gyógyítást, bár, az is lehet, hogy nem volt kit, mert "kissé" kusza volt a felállás a pályán (de ez megint csak a QM sajátossága):

Természetesen, a tn-t nem jeleníté meg...

Adsz neki gyógyítást és el vagy vele, mint a befőtt - a bányás pályán nemigen nyomták a többiek a sieg-et, így be kellett segítenem. Vhogy így.
Pillanatok alatt tüntettem el 1-1 minion különítményt és ha kellett, egyedül foglaltam a camp-eket.
Már a mi core-unk is meg lett kezdve, mire, nagy nehezen győztünk.
Az ellenfél jobban együtt mozgott mint, mi, így nehéz volt kiemelni belőlük egyet-egyet.

Tudom, hogy "följebb" ez egy kidobandó build, de itt "lent" abból kell építkezni, ami kéznél van és annak hatásosnak kell(ene) lennie.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5315) adrian360


adrian360
őstag

Pár napig nem játszottam, ma gondoltam leülök kicsit.
első meccs, kiválló csapatösszeállítás, 3 assa 2 spec vs full setup, de valahogy behúzztuk.

második meccs, 2 support 0 warrior vs 3 warrior 0 support. tényleg mintha direkt lenne szar a leosztás

(#5316) F-ECT$ válasza Kotomicuki (#5314) üzenetére


F-ECT$
titán

A felsőbb ligákat csak azért említettem, mert ott minimális a skillbeli különbség, tehát sok múlik a drafton, és nem véletlenül van minden csapatban support. Épp ezért, ha QM-ben jó esélyt szeretnél kapni a nyerésre, akkor ahhoz nem árt, ha van legalább 1 a csapatban.

Dive ever, work never.

(#5317) Tyler Durden válasza #57919488 (#5311) üzenetére

Azért ha megnézed nem milliókról van szó ami a karakter árakat illeti. 10 juró ami 3k HUF egy mozizás ára, ebbe nagyon még nem rokkant bele senki..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5318) Kotomicuki válasza F-ECT$ (#5316) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A hatékony, összedolgozó csapaton nagyot lendíthet a support, de ha már ez az alap hiányzik, akkor inkább csak hátrányt jelent a csapatban - lásd a fenti példámat - , mert nem lehet úgy neki indulni a pályának, mint egy sebzést kiosztani tudó karakterrel. Ha 1-2 embert tudsz csak kísérni, akiket szinte helyből levág a 4-5, azon sokat nem lehet segíteni support-tal.
Fönt, ahol mindig "kézen fogva" haladnak (jobb esetben), ott sokkal hatékonyabb a support-olás, így ott valóban meg is éri használni, míg QM tájékán, ahol tele vagy individualistákkal, már kevésbé - kivétel van, de az ritka.

QM-ben, ha tényleg kezdő környéki társaság van, akkor "izomból" le lehet tolni őket, még ha 2 support-juk is van -> ki kell használni, hogy nem lehetnek mindenhol ott, ha tömörülnek, ha nem, akkor pedig a support a meneküléséhez használja a képességeit, különben halott egy sebzéskiosztóval szemben. Sokat számít az is, hogy az "osztódni tudó" 10-esét választja-e az, aki ilyet tud -> TF-ban/1v1-ben nagyon növeli az esélyeket, ha "létszámfölénybe" tud kerülni így a csapat/egyén, ill. a túlélését is megkönnyíti (pl. Zeratul-lal sem lehet úgy rámászni Raynor-ra, ha az a Raiders-eket hozza (csak amikor már ketyeg ez a cd), míg a Hyperion mellett "simán" levágod őt; Jaina detto).
Ezeket a dolgokat mind ki kell használni és az a csapat győz, amelyik kevesebb ilyen lehetőséget hagyott ki, aktívabban és hatékonyabban használta ki a bevetési idejét - ebbe pedig az is belefér, hogy le-rush-olod a pályát, izomból. (volt olyan, hogy Malf' + 4 táv assa' vs. 5 közelharcos/-assa' és az utóbbiak győztek, mert a zsengéket nem tudta életben tartani a support, ill. a nagyobb dolgokhoz nem volt tankjuk a távolságiaknak és ezt erőteljesen ki is használták a túloldalon)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5319) #57919488 válasza Tyler Durden (#5317) üzenetére


#57919488
törölt tag

Csak a lenyeg nem esett le :P

(#5320) Madwe válasza #57919488 (#5319) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem neked se: béta állapotban van a játék :) mellesleg miután blizz, ezért várható h hetente havonta overnerfelnek buffolnak egyes részeket, ez egy feature :P

(#5321) salaam válasza #57919488 (#5319) üzenetére


salaam
senior tag

Ahogy neked sem, hogy alapvetően ingyen játszhatsz ezzel a játékkal. Ha 10k forintot fizetnél érte aztán meg elrontják a játékélményedet, akkor lehetne derpegni, de ez így elég erős. Senki nem kötelezi az embert, hogy megvegye Sylvanast pénzért. Lehet gyüjtögetni a goldot, másra úgy sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#5322) F-ECT$ válasza Kotomicuki (#5318) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem ragaszkodok én foggal körömmel a supporthoz, sőt jelenleg kb 2x annyi assa játékom van, mint support, de azért ha nem fogalmatlan a csapat, akkor egy 5 fős pug esetén is jobb egy 1 supportos felállás, mint egy 0 supportos. Level 10 után már QM-en is általában együtt mozognak az emberek, ha meg nem, akkor kb mindegy, hogy te mit viszel, az ellenfél le fogja vágni az egyedül kóricálót.

Egyébként a másik véglet se jó, ha nincs kellő dps a csapatban, akkor hiába akár a 2 support, előbb fogy el a heal, mint a másik oldalról a dmg.

A support típusa is számít, egy Malf pl elég nehezen ment meg egy burst alatt álló embert, egy Rehgar, Uther ezt könnyebben megteszi.

Dive ever, work never.

(#5323) #57919488 válasza Madwe (#5320) üzenetére


#57919488
törölt tag

(#5321) salaam:
No offense csak mar tul regota ismerem a Blizzard-ot.
A lenyeg, hogy egyik jatekukban sem torekedtek a balance-ra de mindig csinaltak felszines dolgokat a latszat kedveert.
Remelem itt mas lesz mert nem azert toltottem fel a Paypal-t :D
OFF vege :B

(#5324) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ezen a meccsen állítólag én voltam a béna (legalább is volt két noob aki még a 40-es szintet sem érte el a profiljával de engem osztott mikor mondtam nekik mit ne csináljanak)

(Siege dmg azért kevés, mert full PVP buildre mentem)

You are not prepared.

(#5325) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5324) üzenetére


F-ECT$
titán

Kerrigan a tank alatti dmg-vel volt gondolom az egyik nagyszájú :)

Dive ever, work never.

(#5326) Kotomicuki válasza F-ECT$ (#5322) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De pont, hogy QM-ben, lvl. 10 után sem mozognak együtt, ha addig nem tették meg (először együtt ritkítanak, aztán osztódnak a line-okra, majd megint tömörülnek, ha visszatértek a túloldalon).
Ahol a kezdetektől nincs meg a tömörülési "vágy", ott a későbbiekben sem javul a helyet - általában ( ;] ) és QM.

Ezért, ahogy Gazlowe az alacsony "szintek" hőse, úgy a support meg a "magasabb" ligáké - általában - , mert mindent a maga helyén kéne kihasználni, ahol valóban hasznos tud lenni. ("fönt" a TF-okra és az ezzel járó, egyre hosszabb emberhátrányok elérésére törekednek, ahhoz meg jól jön 1-2 support; míg QM-ben ahogy jön, úgy puffan, de a kiosztott sebzés mértéke - uú sige és hero ágon is - legyen minél több, mert az a célravezetőbb és ha ehhez - sige dmg - egy Gazlowe is elegendő, hogy az ellenfél fölé nőjenek, akkor ő lesz a megfelelőbb hős)

Amúgy, tényleg csak a hozzáállással van baj - egy ismerősöm azt mondta, hogy a sakk a világ legagresszívebb sportja, és egész jó is volt benne, míg mi, a taktikázók eléggé satnyák: át kellene látni - QM-ben - hogy mink van, az ellenfél mikből áll és ehhez kéne igazítani a taktikát, így 5 assa' is győzhetne, ha ebben és ennek megvalósításában jobbak. Igaz, ehhez az is kéne, hogy tudják, mi mit fog meg, mi ellen védettebb, vagy kit volna célszerűbb támadnia TF-ok alatt (pl. Zeratul-t a blokkok és a pajzsok nagyon visszafogják - mivel eléggé kevés hősi támadási formája van - , míg Jaina-t kevésbé - őt csak a pajzsok - , ha az nem az auto attack-jával akar harcolni), de ehhez meg tapasztalat és odafigyelés kéne, ami megint csak nem a QM(-csaták) sajátossága.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5327) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5325) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem a tyrael meg a sylvanas volt az (sylvanas facetankolta a rehgart akin rajta volt a shield így szépen sebződött tőle a sylvanas, utána meg kérdőre vontam, hogy ranged dps-ként miért facetankolja a rehgart erre én vagyok a hülye) ;]

Ez a Sylvanas free hét előhozza az idiótákat a mélyből.

Amúgy a mai 3. meccsen jól mutatja, hogy Abathurral mi a probléma:

Időarányosan full pve builddel (backdoor build) több hero dmg-t toltam ki, mint full pvp builddel, ráadásul a locustoknak így haszna is van, több opció van különböző játékra.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5328) xgbcx


xgbcx
tag

Hali! Szerintetek melyik hőst érdemes beszereznem? Jainát vagy Novát? Ti melyiket ajánlanátok inkább? Kicsit bizonytalan vagyok, mert novát sok helyen lehúzzák a tapasztaltabb játékosok (gondolom a kevés aoe sebzés miatt). Viszont az tetszik benne, ha szembe jön velem 2-3 fős csapat, akkor nagy esélyem van odébb állni. Jaina meg durva aoe sebzést tud kiosztani és eltud rohanni ha nagy baj van.

(#5329) DaveNo1 válasza xgbcx (#5328) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kompetitívben Jaina az erős, pugban viszont Novaval lehet noobok ellen tarolni. (first player killer hero ;] )

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5330) adrian360 válasza xgbcx (#5328) üzenetére


adrian360
őstag

Jaina mostani állapot szerint top tier hős, én azt venném.
Novára annyi nerf jött ( a tapasztalatlan játékosok sírása miatt ) hogy csak QM-re jó, ott el lehet vele játszadozni, de szerintem igazából csak win more karakter. Ha előnyben van a csapat, akkor jó ha van, ha hátrányban, akkor nem fogsz vele fordítani

(#5331) Tyler Durden válasza #57919488 (#5319) üzenetére

Az esett le, hogy nem sokat játszhattál a játékkal, de a kritizálás már megy. Írod, hogy pénzt kérnek karakterért amit kedvük szerint nerfelgetnek. Ez kb kismillió más játékra is igaz, nem blizzard találmány. Veheted ingame goldért is őket, senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy szórjad bele az irl money-t.
Az már csak a hozzá nem értésedet erősíti, hogy miért pont az új karakterek lennének durvábbak? Legjobb tank ETC meg Dio ezer éve a játékban vannak. DPS-ben szintén ott van Valla aki szintén őskövület ráadásul 2k-ért megveheted, healben Rehgar stb..
Az új karakterek szerintem inkább színesitik a játékot semmint atommód balance-t borítanának. Fel lehet hozni a Vikingeket példának, de kevés olyan player van aki OP mode-ba tud velük kapcsolni, nem véletlen szerintem, hogy nem is nerfelték még.
OFF vége részemről is

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5332) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na hogy a ladder mekkora egy vicc jól mutatja, hogy sikerült simán kikapnom 4 rank1-es játékossal. Össze vissza rohangáltak a pályán, rosszkor mentek campekre stb :C Ellenfél csupa olyan játékos volt akinek még ladder meccse sincs.

You are not prepared.

(#5333) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#5332) üzenetére

Most nálam is ez volt. Tökéletes team comp, mondom van remény. Erre fogja pl Zeratul és 1vs4 megy temple-t foglalni. Komolyan ilyenkor nem értem, hogy mit várt.. :( Szerinte mi fog történni? Ő a Rambo és szétrak mindenkit? Agyrém.. HL legalább olyan mocsár mint QM, legalábbis rank 30 alatt tutti..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5334) F-ECT$


F-ECT$
titán

Egy jó kis videó arról, hogy hogyan lehet 2 szint előnyről is 1 rossz hívással elveszteni a meccset profi szinten is.

Dive ever, work never.

(#5335) adrian360 válasza F-ECT$ (#5334) üzenetére


adrian360
őstag

Miért állnak a gólem és az enemy team közé? csinálnak egy szendvicset, ahonnan nem lehet menekülni. van scout drone-juk, szóval arról az oldalról van vision.
3-6 os kill arány mutatja hogy teamfightban eddigse voltak jók.

(#5336) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#5334) üzenetére

Én egyáltalán azt nem értem, ha ellenfél teamből mindenki él, ráadásul ott vannak egy köpésre tőlünk, akkor miért állunk neki bossolni? :F Értem én, hogy magasabb rankon kiélezettebb szituk vannak, de ez mindenképp -EV-s megmozdulás volt (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5337) TBT


TBT
addikt

Kael'thas mellett egy új hős is érkezik a közeljövőben!
Johanna (Crusader - Diablo univerzum)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5338) DaveNo1 válasza TBT (#5337) üzenetére


DaveNo1
veterán

OMG szép kis újdonságtenger :C Tippre Crusader június 2-án jön. (vagy a 2 hős egyszerre az open betával :Y )

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5339) F-ECT$ válasza TBT (#5337) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez a bikini stitch meg golden tiger nagyon gáz.

Dive ever, work never.

(#5340) TBT válasza F-ECT$ (#5339) üzenetére


TBT
addikt

Engem sokkal inkább az zavar, hogy a Blizzard CGI videói ma már egy kaptafára épülnek. Végignéztem az összes újabb CGI videót és mind tele van idétlen robbanással, mint valami hulladék Májkülbéj film. Még az is robban, aminek nem kéne! Komolyan!
Vagy a 8-10 éves amerikai gyerkőcök (akiknek a játékaikat készítik - lásd Overwatch) erre gerjednek?
Mindenféle komolyság, dráma és epikusság elvész ezekből a videókból a temérdek robbanás közepette.
Komolyan, ha most jelenne meg a WarCraft 3 abban is Arthas nem leszúrná az apját, hanem felrobbantaná, mert az sokkal epicebb...
Hol vannak az olyan drámai és irodalmi művészetet is felvonultató videók, mint a StarCraft 1, Diablo 2 és WarCraft 3 esetében? Te jó ég, mi lett ebből a Blizzardból...

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5341) DaveNo1 válasza TBT (#5340) üzenetére


DaveNo1
veterán

Felé került az Activision nevű borzalom ;]

F-ECT$: viszont a Centurion Crusader ütős lett nagyon

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5342) #57919488 válasza TBT (#5340) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mists of Pandaria Cinematic utan csak neztem :Y hat mondom ez biztos csak valami vicc :F
Azota semmin nem tudok mar meglepodni.

[ Szerkesztve ]

(#5343) arni1 válasza F-ECT$ (#5339) üzenetére


arni1
aktív tag

SZVSZ belefér, akinek tetszik az vegye meg, én sem vagyok egy skin párti, bár a jövő heti valla skinen erősen el fogok gondolkozni. Egyedüli kérdés az, hogy hogy lesz gorge ha ott van előtte az úszógumi??? ;]

(#5344) Mister_X válasza TBT (#5340) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy mi a gond pl. StarCraft II CGI átvezetőivel? Meg mondjuk a Warlords of Draenoréva. Komolyan érdekel.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5345) adrian360


adrian360
őstag

látom megint változtattak a HL pontozásán, most megint fix pontszámot ad, nem teljesítmény utánit. mindezt ladder reset nélkül ...

(#5346) DaveNo1 válasza adrian360 (#5345) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ma bementem HL-re, csapattárs first pick: Thrall. Csak azért nem írtam be egyből, hogy GG, nehogy letoxikozzanak. Mondani sem kell gyors vereség volt (4 melee volt a csapatban, egyedül én hoztam rangedet) :C

Meglátásom szerintem jelenelg a ranked meg a qm között annyi különbség van, hogy az egyikben pontot adnak a másikban nem :DD

You are not prepared.

(#5347) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Datamined Johanna és Kael'Thas spellek/talentek!!

Hu de várom már a Crusadert, D3-ban ő volt a mainem :C

You are not prepared.

(#5348) adrian360 válasza DaveNo1 (#5347) üzenetére


adrian360
őstag

Kael'thas teljes talentfa
Johanna teljes talentfa

Első ránézésre Johanna jó kis karakter lesz, kiváncsi leszek rá. D3-ban én is játszottam vele, de nem sokat, mert nekem annyira nem jött be RoS kieg, és hamar abbahagytam.
Btw továbbra sincs Diablo support :D, elvileg a monk tud supportolni kicsit, de igazából őt is csak második supportnak tudom elképzelni.
Keal'thas viszont annyira nem jön be, nem látom hogy most miért kéne még egy mage a játékba, ha lenne már 100 karakter simán jöhetne, de most inkább több warrior és support kéne. Warriornak jön most Johanna, de kéne még egyes számú support.

[ Szerkesztve ]

(#5349) DaveNo1 válasza adrian360 (#5348) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért ez:

"After 2 seconds, cast a slow-moving fireball that deals 1600 (365 + 65 per level) damage to an enemy Hero and 800 (182.5 + 32.5 per level) damage to enemies nearby." megspékelve ETC ultival eléggé OP kombónak tűnik ;]

You are not prepared.

(#5350) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Na asszem, hogy most égtem ki.

HL. Utolsó pick, Healer kéne, de forma beírja, hogy vagy Zera vagy Zagarát hoz, mert azokkal a legjobb. Másik csapatban tassadar, írjuk, hogy akkor inkább Zagara, ha azzal überpro.

Eredmény: Hozta, 10 perc alatt bedaráltak minket, ő 20x halt meg.

Köszönjük.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.