Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#5349) üzenetére


DaveNo1
veterán

Összességben amúgy tűnik Kael'Thas még nagyobb sebzésre lesz képes mint Jaina, viszont még annyi menekülője sincs (13-on nem látok sprintet például).

You are not prepared.

(#5352) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Brawl with the Blues is lesz jövőhéten

Ez azt jelentheti, hogy jön a patch is jövőhéten, mert mindig azon a héten szokott lenni, amikor kijönnek az újdonságok (+ a tegnapi bemutató videók is ezt mutatják, hogy bizony jövőhéten KT patch!)

Az már amúgy megvan erősítve, hogy KT jön a következő patchben, Johanna majd utána, ami tippre június 2 amikor beindul a nagyüzem (a HS kártyalap mount pl datamine szerint akkor jön).

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5353) Tyler Durden válasza CarajoEsp (#5350) üzenetére

Jelenleg HLben sajnos nem lehet arra számítani, hogy vki nem dps-t hoz. Gyak tank és healer hiánycikk, vmit ki kellene erre találni blizznek.. Akár adhatna pl több pontot annak aki tankkal vagy healerrel jön, mert ez így gyász, hogy mindenki terminátornak képzeli magát. Az már csak hab a tortán mikor hozza Vallát és supporttal több dmg-et tolok ki..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5354) CarajoEsp válasza Tyler Durden (#5353) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Az a baj, hogy a mai nap eddig, tényleg erről szólt. Tegnap és ma átlagolva 10 loss 2 win. És nem az a baj, ha szoros meccsen kikapok, hanem, mikor látom, hogy szarnak bele. Elhozzák a köcsög Gazlowet, de nem campezik, nem pushol, nem tf-el, hanem lanen áll és tartja a creepeket, akkor amikor épp levertük az összes ellent. Nem értem.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#5355) Kotomicuki válasza adrian360 (#5348) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ahogy én látom, a crusader szinte teljesen védett lesz Zeratul-lal (meg a többi, inkább csak basic attack-t használóval) szemben...
Zera' árát is levihetik 4k-ra, ezek után... :O

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5356) DaveNo1 válasza Kotomicuki (#5355) üzenetére


DaveNo1
veterán

Igazi tank karakter lesz ;] Condemn is durva, lehet rá sick kombókat építeni.

Mostanában elment a Warriroktól a kedvem (Arthast használhatatlanná nerfelték, Stitches sem olyan jó mint régen, ETC-vel nem tudok játszani, Diablo meg nincs meg), de Johanna nagyon fun lesz. Főleg mert nagyon sokat Crusadereztem D3-ban, így kicsit ismerős is lesz :K

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5357) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#5356) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha Illidant nem is nerfelik, ez egy igazi get rekt skillidan build lesz. ;]

You are not prepared.

(#5358) Kotomicuki válasza DaveNo1 (#5356) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

"de Johanna nagyon fun lesz" - amíg el nem éri Arthas, Stiches, Thrall, meg a többi, megjelenése után useless-é nerf-elt hős sorsa...
Nagggggggyon pénzlenyúlási szagot hoz a szél a Blizz' felől - csak a mindenkori legújabb(ak) a használható(k) és ezért mindenki ennek/ezek beszerzésére van "kötelezve", míg az addigi hősök már csak a levesalapot szolgáltathatják! :(

A végén még meg kell barátkoznom Chen-nel: őt a kutya sem akarja nerf-elni, de még el lehet vele téblábolni, a csapattársakat akadályozva a mozgásban... ;]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5359) zola09 válasza Kotomicuki (#5358) üzenetére


zola09
aktív tag

Azért ez 1-2 új broken karakteren kívül nem igazán szokott így lenni.

(#5360) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5347) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit OP-nak tűnik mindkettő, de majd meglátjuk.

Dive ever, work never.

(#5361) DaveNo1 válasza Kotomicuki (#5358) üzenetére


DaveNo1
veterán

Chen január óta már 3 nerfet kapott, so what are you talking about? :U

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5362) Kotomicuki válasza DaveNo1 (#5361) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Jó, de most már csak nem nem fog többet kapni - remélhetőleg: már így is csak arra lehet vele játszani, hogy vhogy túlélje a bandázást - de Diablo sem jobb, ebből a szempontból...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5363) DaveNo1 válasza Kotomicuki (#5362) üzenetére


DaveNo1
veterán

Diablo ETC mellett a 2. legjobb frontliner. Nyilvánvalóan tankokkal sem yoloplayt kell játszani, mert a fókusz dmg őket is gyorsan kiszedi.

You are not prepared.

(#5364) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Datamine alapján Kael'thas jövő héten jön, Crusader meg június 2. :K

You are not prepared.

(#5365) adrian360 válasza Kotomicuki (#5358) üzenetére


adrian360
őstag

Hát pl a Jaina meg legutóbbi patchben kapott olyan buffot hogy top hero lett. A tankokat egy patchben nyirták ki egyszerre, mikor elterjedtek a dupla tankos setupok.

(#5366) DaveNo1 válasza adrian360 (#5365) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tankokkal az volt a probléma, hogy túl nagy sebzést tudtak kitolni a toptankok (stitches, arthas gyakorlatilag hozták azt a sebzést amit az assassinok), és ez így tényleg nem volt rendben.

Amúgy olyan sok brutál neft nem volt az élmezőnyben az elmúlt félévben:

Arthas --> Ő volt az egyik akit tényleg overnerfeltek, remélhetőleg majd kezdenek valamit vele, mert a Lich King most elég méltatlan helyen van
Stitches --> Sebzését valóban le kellett nerfelni, ettől még nem rossz, a hook ugyanolyan jó mint régen, csak a meta most nem kedvez neki.
Abathur --> A másolás ultit sajnos overnerfelték, gyakorlatilag használhatatlan, a monstrosity viszont már eléggé rendben van. Következő patchben a stab sebzését buffolják, így más ismét jó lesz pvp-ben.
Valla --> minimális nerfet kapott, még mindig top assassin
Nazeebo --> Bár nagy nerfet kapott, de a pók + golem build nagyon erős sebzést tud. A golem AI-ja viszont továbbra is borzasztó szerintem.
Chen --> Több nerfet is kapott (rá is fért), viszont még mindig a jobb tankok közé tartozik
Anub'arak --> Ő volt a másik tank akit overnerfeltek, viszont mát következő patchtől buffolják
Vikingek --> 3 hónapja tudni, hogy OP-k mégse nyúltak hozzájuk eddig, leginkább azért mert csak profi játékosok tudnak velük játszani
Sylvanas --> Blizzard nyilatkozat alapján nem nagyon fognak hozzányúlni mert rendben van
Tychus --> Dupla HP-t tényleg nerfelni kellett, ami miatt jelentősen visszaesett bár még továbbra is használható.
Zeratul --> Gyakorlatilag semmilyen nerfet nem kapott az elmúlt fél évben.
Thrall --> Némileg tényleg overnerfték, viszont a durva selfhealje tényleg nem volt rendben. Némi buff ráférne.

You are not prepared.

(#5367) fritzke


fritzke
csendes tag

Johannat tuti megveszem, szerintem juróért az elején, elég jónak néz ki. Ha jön egy kis buff anub-ra akkor őt meg goldból :)
Igazából money pig már megvan, minden másra ott a mastercard :)

Youth hides the key to salvation

(#5368) Kotomicuki válasza DaveNo1 (#5366) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Zeratul-nál az attól függ: amikor "csak" a Double Bombs-át felezték meg, akkor annyit értek el vele, hogy arra a hősi képességre, gyakorlatilag nem éri meg építeni, az kiesett, így marad neki, "egyedüliként" a Cleave, ami az auto attack-ot blokkolni tudók ellen használhatatlanná tette ezt a hőst -> tankokat nem nagyon fog bántalmazni őkelme (de, ha pl. Diablo nem Block-ot választja elsőre, akkor már csak az Imposing Presence-ben bízhat Zera' ellen, ha meg azt sem választotta - a kettő együtt már jó védelmet ad neki az assa' ellen - , akkor megy a levesbe a démon), csak a "védtelenekre" hajthat...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5369) DaveNo1 válasza Kotomicuki (#5368) üzenetére


DaveNo1
veterán

Zeratullal sosem a tankokat kellett bántani, hanem Vallat/Jainat hátbatámadni, cleave/autoattack dupla bomba és gyakorlatilag olyan kevés hp-ja marad, hogy kénytelen menekülni, így kiesik a csatából.

Double bombot nem felezték meg, a második bomba sebzése -50%, tehát összességében -25%, viszont erre azért volt szükség, mert két patchhel ezelőtt megkapta a CD nullázást. Így lvl20-tól 4 bombát is tud szórni. (Február előtt nem volt zeratulnak rewindje).

You are not prepared.

(#5370) -FLY-> válasza adrian360 (#5365) üzenetére


-FLY->
őstag

Tankoknak a hp és az ellenállás lényegük, dmg harmadlagos, arra ott vannak a papír karik. Dupla tank most is jól működik, mai nap sok ilyen felállásban voltam, ellenségnél dupla lövész, nova-valla páros csak piszkálni tudott minket, mielőtt elporladtak. Ranged karaktereknek 3 dolog is kell, hogy működjenek. Távolság, healer, illetve valaki aki be tudja nyelni helyettük a sebzést. Önmagában a dmg csak egy dolog a sok közül.

(#5371) Kotomicuki válasza DaveNo1 (#5369) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De Rewind nélkül is értelmetlené vált a SS-ra építeni (hacsaknem Block-os tankkokal van tele az ellen), ha akad más talent, ami folyamatosan, mana-fogyasztás és/vagy cd-büntetés nélkül növeli a sebzést és összességében többet ad, mintha SS-ra gyúrtál volna - és netán a First Aid-ről sem kell lemondani emiatt.
Esetleg még a Vorpal Blade + Wormhole kiaknázásánál jönne jól a Rewind (viszont így a SS-ra alig marad mana a Cleave mellett), de ekkor meg megint a kiosztott sebzés látja kárát: lehet, hogy 1-2 helyzetben - ahol tényleg csak ez a combo segíthet a túlélésben - , eléggé átverve az ellent, el tudsz menekülni - ha rááll a kezed erre a mutatványra - , de, hogy dupla ennyi kill-től esel el az ezért gyengébb sebzésed miatt, az is biztos...

Ehh, a lényeg: Zeratul szinte semmit sem fog tudni kezdeni az új crusader-rel, míg az előző tankokba azért bele-bele tudott nyesni, pláne, ha azok nem rá készültek (fel)!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5372) adrian360 válasza -FLY-> (#5370) üzenetére


adrian360
őstag

nem a QM-ről beszélek, mentem én már 4 tank 1 healer feállást is.
Szerintem nem játszottál januári állapottal, az akkori 2 tank és a mostani 2 tank teljesen más volt, mivel más talentjeik voltak. 5 másodperces éledés lvl20-on imba volt.

(#5373) Reno7 válasza DaveNo1 (#5366) üzenetére


Reno7
senior tag

Anubnak csak a bogarai lesznek okosabbak, meg a pre-cast delayt rövidítik kicsit 1-2 képességnél, de a legfájóbb gond vele szerintem még mindig a kevés élete.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#5374) -FLY-> válasza adrian360 (#5372) üzenetére


-FLY->
őstag

Januárban még nem játszottam, mert nem volt kulcsom. HL-ben is simán hozok plusz egy tankot. Vagy a másik, a dupla support, lili-re még rákértem egy uthert, iszonyatos dózerré váltunk HL-ben.

(#5375) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Tegnapelőtt 800 goldos Q, tegnap 600, ma ismét 800. Szeretnek a Blizzardnál ;]

You are not prepared.

(#5376) kippedli


kippedli
tag

Adatbányászok szerint Kael’Thas Május 12-én, Johanna pedig Június 2-án fog érkezni!

(#5377) Mister_X válasza kippedli (#5376) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Helyes-helyes, végre fizetés környékén jön ;]

Megvettem Jainát: ez egy állat, izé vadmacska, és még csak beszelidíteni sem kell.

@DaveNo1: talán egy hete, ha elhatároztam Sonya megvétele után, hogy kigyűjtöm Tassadarnak a master skint. Azóta van 6k aranyam :DDD És Tassadar akkor volt éppen-nem 8as szintű, most lassan eléri a 9-et. Fenébe.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5378) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Idióta csapattárs novat mindenki megkérdezi miért ilyen hülyén talentelt, erre beírja, hogy még csak lvl1 novaval....valaki mondja már meg nekem miért kell lvl1-es hősökkel egyből éles meccsre jönni :W

Ha patchben be is vezetik, hogy 30-as szint felett nincs talentgate, még akkor is új hősökkel első pár meccset coopban csinálom meg, hogy tudjam mi merre.

You are not prepared.

(#5379) #57919488 válasza DaveNo1 (#5378) üzenetére


#57919488
törölt tag

Minden hős hasznalathoz kotelezoen kellene kotni egy gyakorlo meccset vagy mas szabalyozast.
Nem nagyon latni jo Nova-kat, lehet a Class sajatossagabol is ered de csak sunnyognak es mintha nem 5 hanem csak 4 jatekos tenne a dolgat :(((

(#5380) DaveNo1 válasza #57919488 (#5379) üzenetére


DaveNo1
veterán

Novat ugyanúgy fél éves rotációra raknám mint Murkyt. Tipikus idióta vonzó hős

You are not prepared.

(#5381) Shadowguard válasza DaveNo1 (#5375) üzenetére


Shadowguard
senior tag

De jó neked, én a héten összesen tudtam összekaparni 1600 goldot a napikból, folyamatosan csak a "játssz 2 meccset valamivel" questeket kapom. Múlt héten volt egy 600as, 8 wines meg valamikor április közepén :(

(#5382) arni1 válasza Mister_X (#5377) üzenetére


arni1
aktív tag

Vard meg inkabb a mecha tass skin-t akciojat, a jovo heti valla skin utan az lesz a masodik amit behuzok :) brutalul nez ki, de a 15 juro sok erte! ;]

(#5383) Madwe válasza DaveNo1 (#5378) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vagy egy olyan jól működő mmr-t ami nem csak azt nézi milyen elo pontod van s emnnyire vagy jó, de azt is figyelembe veszi h az adott hőssel mennyit játszottál. Persze még az első felét se tudja a blizz összetenni, uh. erre várhatunk :D

(#5384) DaveNo1 válasza Madwe (#5383) üzenetére


DaveNo1
veterán

Remélem jövőhéten jön az új MM rendszer, mert botrány ami most van. 8 meccsből 7 vereség, egyedül az ember meg semmit nem tud csinálni ebben a játékban. Azt se bánnám ha ezzel együtt lenne valami MMR reset is.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5385) -FLY-> válasza DaveNo1 (#5384) üzenetére


-FLY->
őstag

Nagyon gondolkodom, hogy ma megcsináljam-e a napit, van egy hely uh lehet inkább holnap összehúzom, ha olyat fogok ki. Irtózom a hétvégi játékosoktól, vasárnapra hatványozottan igaz. Inkább húzok egy dio karit, vagy befejezem az SCII kampányt. :D

[ Szerkesztve ]

(#5386) DaveNo1 válasza -FLY-> (#5385) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én meg úgy vagyok vele, hogy délelőtt-délután már nem szabad játszani mert ekkor online a legtöbb idióta, viszont késő este 10 után már egész jó a felhozatal.

You are not prepared.

(#5387) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Újabb datamine

Benne vannak a héten várható balance változások is (legalább is egy részük).

You are not prepared.

(#5388) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5387) üzenetére


F-ECT$
titán

1-2 tier 1 herora jön nerf, pl Diablo, Uther, persze ha igaz minden.

Dive ever, work never.

(#5389) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5388) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az egyik legfontosabb nerf a healing ward nerf lesz (már aoe sebzés is leszedi majd), így talán visszaesik a dupla support setupok ereje.

You are not prepared.

(#5390) Brenor


Brenor
aktív tag

Kb. háromszor annyit vesztek benne, mint amennyit nyerek. Én vagyok a szar vagy állandoan csak szar csapatokat fogok ki? Vártam ezt a játékot nagyon, de kezd elmenni a kedvem tőle!

(#5391) Reno7 válasza Brenor (#5390) üzenetére


Reno7
senior tag

Pre-made csapat nélkül nehéz élvezni ezt a játékot.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#5392) Brenor válasza Reno7 (#5391) üzenetére


Brenor
aktív tag

Ez igaz sajnos egy ismerősöm se játszik vele, random csapattal tényleg nagyon szar.

(#5393) F-ECT$ válasza Brenor (#5390) üzenetére


F-ECT$
titán

Eleinte normális, később azért beáll 50% körülre. Mikor kezdted? Illetve hétvégén több az agyhalott.

Dive ever, work never.

(#5394) arni1


arni1
aktív tag

Mi ez, hogy cloak helyett stealth van mar irva? Csak en nem ertem a lenyeget?

(#5395) DaveNo1 válasza arni1 (#5394) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az angolul nem tudónknak biztos nem volt egyértelmű mi az a cloak :DDD

You are not prepared.

(#5396) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Az milyen már amikor a csapattárs Murky 70k hero dmg-t csinál, miközben a Valla 23k-t. 22 perc alatt 23k dmg vallától. Az ilyen embereket valami külön noob ligába zárnám.

You are not prepared.

(#5397) Mister_X válasza DaveNo1 (#5396) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy az oroszok közé ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5398) AxBattler válasza DaveNo1 (#5396) üzenetére


AxBattler
félisten

Bronze League Heroes... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5399) Brenor válasza F-ECT$ (#5393) üzenetére


Brenor
aktív tag

Kb. egy, másfél hete kezdtem bele. Már 16-s vagyok. Alapból nem vagyok valami jó az rts-ekben, a lol és a dota 2 nem tetszett, de ezt a blizzard hősök miatt szerettem meg.

(#5400) F-ECT$ válasza Brenor (#5399) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor még normális, hogy többször vesztesz, mint nyersz. Le kell tolni 2-300 meccset, hogy úgy nagyjából tisztában legyél a hősök többségével, pályákkal, szinergiákkal, stratégiákkal, stb.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.