Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) zola09


zola09
aktív tag

Zeratult én is vinnék. Esetleg kerrigant ha valaki azt is kapott.

(#5952) TBT válasza zola09 (#5951) üzenetére


TBT
addikt

Azt a PC Guru osztogatta.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5953) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Én jainát vinnék , akinek van kedve bizniszelni írjon .

El. Psy. Congroo.

(#5954) zola09 válasza TBT (#5952) üzenetére


zola09
aktív tag

Tudom, azért írtam hogy ha valaki esetleg kapott hozzá de nem kell neki.

(#5955) TBT válasza zola09 (#5954) üzenetére


TBT
addikt

Van ismerősöm, aki onnét vette. Még nem kapták meg ők a kódot. Később kerül kiküldésre.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5956) F-ECT$


F-ECT$
titán

Aki Jaina-t kért: kb 2 hete volt akciós, vagy még azt is sokallta érte?

Dive ever, work never.

(#5957) Reno7


Reno7
senior tag

HEROES OF THE STORM (Honest Game Trailers)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#5958) salaam válasza salaam (#5908) üzenetére


salaam
senior tag

VOD tegnapról. Kiváló meccs volt, hihetetlen playekkel Sokat lehet tanulni belőle :)

(#5959) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Amúgy csak szerintem baszta el a Blizzard ezt az egész release-t?

A tegnapi nagy buli egy vicc volt, pedig dobhattak volna nagyot pár érdekes/jó bejelentéssel, erre meg kb semmi releváns tartalom nem volt.

Ma még nagyon húzzák a release-t (valamikor éjjel jön csak magyar idő szerint az USA-ban), és úgy néz ki semmi patch nem lesz, csak Johannat unlockolják aztán jó napot.

You are not prepared.

(#5960) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5959) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, szerintem is. Illetve a reddit is ezzel van tele.

Dive ever, work never.

(#5961) ígyvanferi válasza Reno7 (#5957) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Zseniális. Ismét. :DDD

(#5962) zola09 válasza DaveNo1 (#5959) üzenetére


zola09
aktív tag

Őszintén szólva ennél az is jobb lett volna ha szép csendben történik minden.

(#5963) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Johanna spotlight!

Azért az iron skin nagyon beteg tank trait lesz, nem csak pajzsot ad, hanem immunins vagy mindenre (stun stb). Többi spellről nem is beszélve. Lassítás, vakítás, aoe pull ami rohadt sok hőssel jól kombózik (jaina, kael pl.), és két jó ulti.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5964) Sprq


Sprq
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy a Hearthstone cardback mount és a Hearthstone cardback, a megjelenéssel együtt lesz elérhető?

Do you hear the voices, too?

(#5965) thesound válasza Sprq (#5964) üzenetére


thesound
őstag

Itt az írják a launch hetében kapjuk ezeket, de amint van info mondják. soon

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#5966) DaveNo1 válasza thesound (#5965) üzenetére


DaveNo1
veterán

Király, akkor kártya mountot sem kell farmolni, ha megvan már a 100 win :K

You are not prepared.

(#5967) zws válasza DaveNo1 (#5966) üzenetére


zws
senior tag

Igazán adhatnának egy mountot a hearthstone legend eléréséért :D

(#5968) DaveNo1 válasza zws (#5967) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lesz legend hátlapos kártylap mount :P

You are not prepared.

(#5969) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5960) üzenetére


DaveNo1
veterán

Úgy néz ki Blizzardnál is rájöttek szar volt a tegnapi party, 6-án újabb party lesz be nem mutatott anyagokkal.

You are not prepared.

(#5970) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

HL-ben ez a nyert meccs után kapott skill bonus micsoda? Kapok 100 pontot egy winért, plusz 313-at olyan címen. Mert így jó haladni, hogy egy győzelem után lépek két szintet. (Még csak 32 vagyok, szóval messze a vége, gondolom később lassul a szintlépés.)

(#5971) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#5970) üzenetére


DaveNo1
veterán

Segíti a haladást addig amíg a belső MMR alapján belőtt szintre nem kerülsz. Utána már ugyanannyi jár a győzelemért és vereségért.

You are not prepared.

(#5972) trufa12


trufa12
addikt

Sziasztok az úgy miért történik mikor rá megyek a playre bedobja 2 oldara a hősök 1 részét díszgyanánt v nem tudom mi lenne , játék módot kellene választani de megfagy a kép, a gép és a win megy tovább de a játék kifagy....

gépem adatlapomon bőven minden meg van hozzá. Mikor nyílt béta volt szépen futott (bár másik vga-val ) de hát nem hinném hogy az a gond......

minden más játék tökéletesen fut, nah meg vga oc nélkül is próbáltam és ugyan ez..

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5973) Sprq válasza thesound (#5965) üzenetére


Sprq
aktív tag

A hátlap, a WoWos pet meg a launch eventes portré már elérhető, belépés után megkapod, de a mountot én még nem láttam, azzal valszeg késnek akkor. :)

szerk: Meg Johanna ofc :D

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#5974) trufa12 válasza trufa12 (#5972) üzenetére


trufa12
addikt

Megoldottam a problémát, át kellett kattintani gyorsan letöltött még valamit, és megy is... egy kis bug :D

de blizzard forumon írta 1 játékos aztán így megoldódik.

Azt szeretném akkor megtudni ez már a játékról, hogy itt lehet e ingame hősöket beszerezni valami játék pontból? vagy fizetni kell mindenképpen?

miért lehet megvásárolni dobozosba a játékot ha ingyen játszható...

Esetleg olvashatok e bővebb leírást a részletekről, hogy ne titeket traktáljalak ?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5975) F-ECT$ válasza trufa12 (#5974) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt olvasd el.

Röviden: minden hős megvehető játékkal szerzett goldért, de ez elég lassú folyamat. Ha gyorsítani akarsz, akkor fizethetsz is értük. Egyébként ha jól csinálod, akkor kevesebbet kell rákölteni, mint egy A kategóriás játékra, de ha minden kell, és eszetlenül költesz, akkor több száz eurót is elvihet.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5976) DaveNo1 válasza Sprq (#5973) üzenetére


DaveNo1
veterán

USA-ban előbb rakták be, talán fél12-kor jön EU, amikor update-t kap a shop.

You are not prepared.

(#5977) trufa12 válasza F-ECT$ (#5975) üzenetére


trufa12
addikt

Köszönöm, és itt nem kell itemeket vásárolni? csak fejlődik a karakter, unlockol skineket.. és ennyi ? :)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5978) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Johanna and HOTS OUT BOYS!

You are not prepared.

(#5979) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5976) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem már elérhető Johanna, Try alapján elég OP-nak tűnik.

Egyébként ha tényleg tudják tartani a 6 hét / 2 hős ütemet, és minden új hős OP lesz pár hétig, hogy vedd meg őket, akkor már nem lesz elég az ingame gold rájuk. Aztán persze jön a nerf (Thrall, Vikings, KT, stb.)

Dive ever, work never.

(#5980) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5979) üzenetére


DaveNo1
veterán

KT most is OP lvl16-tól (az ignite büntet), Sylvanashoz sem nyúltak hozzá, Vikingekkel meg csak jó játékosok játszottak jól.

You are not prepared.

(#5981) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#5971) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ó, értem. Kíváncsi vagyok vajon meddig fogja adni a bónuszt, hol van a játék szerint a helyem?

(#5982) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5980) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet, hogy KT még most is OP, de már akkor is nerfelték, és az igaz, hogy szinte az összes kijövő új hőshöz hozzányúltak pár héttel a release után.

Visszahozták a Winteres cuccokat a shopba.

Kis közvélemény-kutatás: Tiger mountot tervezi valaki? (Nekem megvan a Dire Wolf, és kicsit rá emlékeztet méretre és mozgásra.)

Dive ever, work never.

(#5983) F-ECT$ válasza trufa12 (#5977) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs item, talentekkel lehet elvinni a karaktert valamilyen irányba, de egy tankból nem tudsz healert csinálni. A karakter szintezéssel új talentek nyílnak meg, illetve új színek a mountokhoz és a skinekhez. Valamint bizonyos szintekért gold jár.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5984) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5982) üzenetére


DaveNo1
veterán

Na Johanna abszolút megtestesíti a tank fogalmát, 0 sebzés, viszont brutál túlélő képesség + segítség a csapatnak

Btw. aki vesz valamit pénzért megkapja az új póni mountot.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5985) trufa12 válasza F-ECT$ (#5983) üzenetére


trufa12
addikt

Köszönöm , közben átolvastam.
Meg lejátszottam 2 matchet, mind a 2 loose :(

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5986) DaveNo1


DaveNo1
veterán

OMG mi lesz itt következő hetekben:

XP Boost Event

Beginning today, June 2, all Heroes of the Storm players can get their account progress off to a flying head start with an epic XP Boost event that spans the next three weeks! The amount of bonus XP offered for completing games in any matchmaking mode will double with each passing week, so be sure to take advantage of this event before it concludes on Wednesday, June 24. Click here to learn more.

25% XP Bonus: June 2 – 9
50% XP Bonus: June 9 – 16
100% XP Bonus: June 16 – 24

Stimpack Discount

During the week of June 2 – 9, all players will receive a 50% discount on the purchase of one 30-day Stimpack. Once purchased at the discounted rate, subsequent 30-Day Stimpacks will return to normal price.

Most érdemes venni egy havi stimpackot! :Y

You are not prepared.

(#5987) Mister_X válasza DaveNo1 (#5986) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De a rohadás állna beléjük, hogy minden értelmes akciót pontosan fizetés elé időzítenek :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5988) Devas válasza Mister_X (#5987) üzenetére


Devas
őstag

Az már a te hibád ha nincs megtakarításod. Vagy a munkáltatódé. :DDD
Tudom szar dolog az infláció... de ha lekötöd legalább a pénzednél vagy.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#5989) DonCapello válasza DaveNo1 (#5986) üzenetére


DonCapello
tag

Érdekes, elvileg él az XP boost, de nem érzékelem az extra xp-t játékok után..

(#5990) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Az első találkozás Johanna-val...

Mit ne mondjak, eléggé lehengerlő volt: a csapatunk köpni-nyelni nem tudott, alig jutott hely a pályán a kibontakozásra mellette - simán nyerhették volna előbb is, nem kellett volna eddig elhúzniuk, de az XP-re, meg annak a bónuszára mentek a fiúk.

20 másodpercenként 4 másodpercig megállíthatatlan, nagyjából az a meccs 20%-a... :N

DonCapello:
Pedig kiírja és meg is kapod a csaták végén az összesítésben. (Pl. Azmodan 2 csata után lvl 4 lett...)

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5991) Balika23hun válasza DaveNo1 (#5986) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én be is szereztem egy 30 naposat. Nagyon komoly lesz akkor a 3. héten amikor egyszerre fut majd a stimpack, a 100%-os boost meg az 50%-os friends boost.

(#5990) Kotomicuki: A Vallátok mi a fenét csinált, aludt vagy afk-zott. Én előbb nyomtam vele egy kört QM-ben 120k hero dmg-t csináltam.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#5992) trufa12 válasza Balika23hun (#5991) üzenetére


trufa12
addikt

én is beszeretem de gondolom mert blizz rendszeren kersztül vettem ezért volt 4 -.- k :W

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5993) DonCapello válasza Kotomicuki (#5990) üzenetére


DonCapello
tag

fura, lehet hogy csak én nem veszem észre.

Más: Akinek esetleg van kedve együtt játszani, nyugodtan vegyen fel, Anaestheticz#2295, level 22 vagyok, remélem nem gond.

[ Szerkesztve ]

(#5994) Stylerr válasza DonCapello (#5993) üzenetére


Stylerr
addikt

Engem is vegyetek fel! Premadeban sokkal jobb, illetve +50% Xp. :) Imperialz#2802

(#5995) Balika23hun válasza trufa12 (#5992) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

4k? Én játékon belül fizettem pay-pal-al és 1600 ft-ot fizettem.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#5996) mobal


mobal
MODERÁTOR

Reggel telepítettem. Toltam egy gyors kört. Márciushoz képest sok a fejlődés!

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5997) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#5982) üzenetére

Én megveszem, fehér skinben nagyon ütős, ennyiért szerintem megéri. Azt is néztem, hogy a 30 napos stimpack 5 juró, szerintem arra is beruházok.
Crusader hölgyön viszont csak gondolkozom, nemtudom mennyire játszanék vele..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5998) tepenzed


tepenzed
őstag

Sracok az xp boost a hos szint fejlodest is turbozza vagy csak az 40ig segit gyorsabban felfejlodni?

(#5999) DaveNo1 válasza trufa12 (#5992) üzenetére


DaveNo1
veterán

Rossz időben vehetted, mert most tuti 5 euro..

tepenzed: Hős XP-t is.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#6000) Tyler Durden

HS kártyalap mountot megkapta vki? Én néztem nekem nincs sehol, pedig a 100 win megvan.. Vagy mostantól kell 100 win?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.