Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) salaam válasza Mister_X (#5449) üzenetére


salaam
senior tag

Egyetértek. Tegnap premade quick matcheztünk volt wow guildes csapattársakkal. Diablo+Tyrande kombóval gankeltünk ketten, de iszonyatos összhang kell, hogy jól sikerüljön a stunlock. Könnyebb volt egymás után nyomni a stunt, mint összehozni a kettőt. 100+ meccs kell ahhoz, hogy zökkenőmentesen menjen az.

(#5452) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Mindenesetre remélem ma/holnap jön az MM reform, mert jövőhéten az open betával elszabadul a pokol.

You are not prepared.

(#5453) XXArcAngelXX válasza DaveNo1 (#5450) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Meg a max manájától függően tud majd shieldet húzni magára.

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#5454) fritzke


fritzke
csendes tag

Zp (elég jó streamer) most EU-n játszik, ha valaki szeretne vele játszani és ezáltal benne lenni a TV-ben, az joinoljon zp in game csatornájára. (/join zp)

Én toltam vele 2 meccset, elég jó volt. :D

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#5455) Mister_X válasza DaveNo1 (#5452) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy bedobnak majd az MM reform mellé egy szezonfrissítést, mint HearthStone esetén, de legkésőbb az open betával.

@salaam: nem csak a stunlock ami fontos, hanem amit igazán be kell gyakorolni, az a body block és ahhoz igazítani mindent. Mivel ahogy elnézem, minden karakternek más az ütközéstere, így nagyon be kell gyakorolni, hogy mikor-hol-mennyire állj elé, hogyan tudod úgy a falnak szorítqni, hogy ketten megerőszakoljátok, stb. Ez nekem nem megy, Diabloval még elvagyok, ki tudom kapni a gyengébb láncszemeket tf alatt és hátraküldöm (mit nekem Haymaker) és úgy-ahogy megy a body block is.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5456) DaveNo1 válasza fritzke (#5454) üzenetére


DaveNo1
veterán

Előbb kikaptak, aztán az ellenfél csapata neki állt trollkodni streamen + zp csatornán: "we raped you, meg l2p" ilyen beszólásokkal. Hihetetlen mennyi idióta van

Btw. valakik futnak itt ilyen nevekkel?

DysokiJuing#2183
darkrock#2177
Khrgth#2679

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5457) salaam válasza DaveNo1 (#5456) üzenetére


salaam
senior tag

Utolsó én vagyok :)

(#5458) CarajoEsp válasza DaveNo1 (#5456) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

És ettől az Open Beta, és a teljes játékba, csak még rosszabb lesz:)

Az a furcsa, hogy mostanában valahogy mindenkire rájár a rúd, akárkivel beszélek az MMR kapcsán, valahogy felhígult a dolog, ráadásul már HL-ben sem tudja az ember elkerülni a dolgot.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#5459) DaveNo1


DaveNo1
veterán

PATCH NOTES OUT

You are not prepared.

(#5460) matyi94 válasza DaveNo1 (#5456) üzenetére


matyi94
senior tag

Első én vagyok.

Legyen szép napod!

(#5461) adrian360 válasza DaveNo1 (#5459) üzenetére


adrian360
őstag

- The starter bundle now also includes a 7-day Stimpack. This will reward retroactively. :K
- Many additional performance improvements have been made across various aspects of the game, including reduced memory usage and fragmentation on all graphic settings. :K

- Diablo nerf
- ETC pici nerf
- Muradin pici buff
- Sonya buff - de még igy se igazi warrior szerintem mert hp-ja nem változik.
- Anubarak pici buff. de aki eddig se szerette most se fogja szerintem :D

(#5462) DaveNo1 válasza adrian360 (#5461) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja aki megvette a startert most örülhet, kapnak egy 7 napos steam packot

You are not prepared.

(#5463) F-ECT$ válasza adrian360 (#5461) üzenetére


F-ECT$
titán

Focused Attack
Bonus to Basic Attack damage increased from 50% to 75%

Follow Through
Bonus to Basic Attack damage increased from 25% to 40%

Ezek behozhatnak 1-2 új buildet több hősnél is. Sajnos utóbbit kivették Sylvanastól, viszont Nova-nak meg 80%-ot ad, így talán nem lesz kötelező a Hot Shots.

Lost Vikings nerfek:
Jump! (Talent) cooldown increased from 20 to 30 seconds

Longboat Raid! (R)
The Lost Vikings will now become stunned for 1.5 seconds if the Longboat is destroyed before its duration ends.

Kis Rehgar nerf:
Healing Totem (Talent)
Cooldown increased from 45 to 60 seconds

Emellé még az aoe is kinyírja, így nem biztos, hogy 100%-ban ezt kell választani, de még így is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5464) arni1 válasza #57919488 (#5430) üzenetére


arni1
aktív tag

Na bw-rol lemaradtam. Fizettem mar vele minden modon, nem ertettem mi a kinja.

MisterX: koszonom, ismertem a teljeset de a tv spot-ok jobban bejonnek, a blizzard kiraly videokat tud csi alni.

(#5465) Drenadar válasza F-ECT$ (#5463) üzenetére


Drenadar
veterán

nem azt mondták hogy Sylvike jól van úgy ahogy van? erre mégis csak nerfelik? :(

(#5466) TBT válasza Drenadar (#5465) üzenetére


TBT
addikt

Hazudtak! :DD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5467) F-ECT$ válasza Drenadar (#5465) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem nerfelik, neki eddig is 25% volt, marad ugyanannyi.

Dive ever, work never.

(#5468) Drenadar válasza F-ECT$ (#5467) üzenetére


Drenadar
veterán

sry akkor csak rosszul értelmeztem ^^

(#5469) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Azt hiszem, hogy megvan a patch legjobb része:

*The Lurkablo Diablo Skin has received a brand new voiceover set, which *MRGL! Mrglglbrlg rmgll MRGGLGLM! Mrrgrgbl…*

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#5470) tomazin válasza adrian360 (#5461) üzenetére


tomazin
veterán

hát ez most nekem nem jó hír (free steampack), pláne, hogy majd valamikor aktiválódik.
ha valakinek aktiválódott pls írja már be a fórumba (vagy neadjisten egy pü formájában), mert akkor onnantól nem lépek be a héten.

(#5471) #57919488


#57919488
törölt tag

Starter pack beszerezheto valahonnan digitalis formaban vagy csak az a 2 Bundle van ami a Shop menuben lathato?

(#5472) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#5459) üzenetére

Aha blizznél kicsit benéztek vmit. Vmelyik boss ETC rajongó? Eddig is a legjobb volt és még tápoltak rajta..

New Talent (Level 1): Prog Rock
Permanently increases Guitar Solo’s healing per second by 2 for each Regeneration Globe picked up

New Talent (Level 7): Just Keep Rockin’
Reduces the duration of all silences, slows, stuns, roots, and polymorphs against E.T.C. by 50% while Guitar Solo is active

Guitar solo amivel sustain-t tol az ember annak reduce manaköltség 60ról 40-re.

Ez meg a total no komment kategória:

Allows E.T.C. to cast Powerslide during Mosh Pit, and doing so increases Mosh Pit’s duration by 2 seconds
Additionally, casting Mosh Pit now refreshes Powerslide’s cooldown.

Szar helyen ultiztál? Semmi gond, tolj 1 powerslide-t és nyomd az aoe stunt még 2 secig..

Ennek fényében a többi warriort kb elkezdhetik kiszedni ETC, mögötte szerintem jócskán Diablo, a többi warrior pedig megmarad bohóckodásra.

adrian360: hol látod a nerfet? a face melt illetve powerslide mananövelésében? Lehet én vagyok vak, de szerintem irgalmatlan buffokat kapott. Nyílván a manájára figyelni kell, de szerintem toronymagasan a legjobb tank lett így, Diablo is jócskán mögötte marad.
Movespeed igaz 2 secig tart csak ill 16os talent lett 13 helyett, de ez legyen a legkevesebb.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5473) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#5472) üzenetére

Pff még 1 adalék ehhez:
Death Metal (Talent) has been redesigned
Upon death, a ghost of E.T.C. will now cast Mosh Pit at his death location
This Talent may now be picked even if Stage Dive has been selected as E.T.C.’s Heroic Ability.

Bemész mosh pit 4 secig, majd leölnek és még egy 4 seces táncika a ghost-tól, balance-osnak tűnik ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5474) -FLY->


-FLY->
őstag

Milyen nyomorulttal futottam össze, meccs után írogat nekem, hogy alacsony rutinnal rendelkező fattyú vagyok, közben 9-0 voltam és nyertük is, ő meg döglődött, mert egy mohó keci. Cirill betűs nickekkel csak a baj van, nah mindegy blockra tettem, reportolnám ha valaki olvasná, mert ez már zaklatás, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#5475) xgbcx


xgbcx
tag

Kipróbáltam Jaina-t a megvétele előtt és háát valahogy nem jött be nekem. :S Biztos bennem van a hiba, de Valla-val sokkal csúnyább dps-t tudok rakni. Thrall még bejön, a maga túlélős-seggszétrúgós módján (gondolom HL-ben nem annyira kedvelt kari). Sok Tier listát végignéztem, de most igazából arra vagyok kíváncsi, hogy nektek mi a tier listátok? Gondolom azért nem ugyanaz mint c9-en. :)

(#5476) adrian360 válasza Tyler Durden (#5472) üzenetére


adrian360
őstag

Amit én használtam 4 talent mind megváltozott, és rossz irányban.

lvl 4-en a Echo Pedal 16-os lett és a lvl 13 Uber rockstar is 16-os lett, szóval az egyik kiesik.
lvl 7-es Guitar Hero most már nem ad instant dupla dmg ütést.

lvl20-on meg eddig hardened shield volt az alap pick, most helyette van a storm shield, vagy a slideos mosh pit, szóval megint választhatsz, vagy ez vagy az.

Trait már nem hat a minionokra, plusz pár dolog mana igényesebb lett, és már most is gyakran kifutottam a manából

lvl1-en meg eddig a Block volt az alap pick, szóval oké hogy van több healed a guitar soloból, de cserébe meg nincs 2 db 50 %-os block

[ Szerkesztve ]

(#5477) DaveNo1


DaveNo1
veterán

ZP most teszteli KT-t, Pyroblast valami laza 2 ezreset durrantott :Y

You are not prepared.

(#5478) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#5477) üzenetére

Bakker és holnap még meló, alig várom, hogy teszteljem. Living bomb mozgatja a fantáziámat (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5479) TBT


TBT
addikt

Kael'thas Hero Week

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5480) DaveNo1 válasza Tyler Durden (#5478) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha Jaina Glasscannon, akkor KT ultra Glasscannon. Streamet nézem, tankokat olvasztja el :Y

Ködből Pyrosblast Uther, Goodbye Uther :Y :Y (PogChamp)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5481) Drenadar válasza DaveNo1 (#5480) üzenetére


Drenadar
veterán

és hogyan éli túl az első másodpercet utána?

(#5482) DaveNo1 válasza Drenadar (#5481) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kell jó csapat aki megvéd ;] Frontline hero + support. De az se baj ha meghal, közben meg magával visz 2-3 ellenfelet.

Uristen a Pyro átment a falon és ott ölte meg az ellenfelet

Ráadásul fel is gyorsít, így egyelőre kérdéses, hogyan lehet kikerülni :C Blizzard balance

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#5483) #57919488 válasza Drenadar (#5481) üzenetére


#57919488
törölt tag

Van olyan spell a jatekban amivel ki lehet rantani egy szovetseges jatekost a harcmezorol?
(WoW-ban Leap of Faith a neve, vagy lehet varat meg egy Priest Class-ra? :D ).

(#5484) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#5482) üzenetére


F-ECT$
titán

Omg, belenéztem, ha erre nem jön nerf, akkor semmire.

Dive ever, work never.

(#5485) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#5484) üzenetére


DaveNo1
veterán

Counterje: talán Uther bubi, Ice Block (ezt csak pár hős tudja), esetleg Tassadar menekülő skillje, és nem csak stun hanem root is beleszakít, tehát jól kell pozicionálni (3 sec cast time)

Amúgy beteg burst ez, gravity laps meg OP stun, jó kis kombókat lehet rá építeni.

You are not prepared.

(#5486) adrian360 válasza #57919488 (#5483) üzenetére


adrian360
őstag

Stitches tud talentezve hookkal kiszedni saját játékost

(#5487) tomazin


tomazin
veterán

végre nyerj 8at küldit kapok, erre eleinte nem is volt aktív a quest tab, most meg nem számolja :(

(#5488) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Most toltam Li Li-vel két meccset, gondoltam kipróbálom a supportolást. Meglepően élvezetes.

(#5489) F-ECT$ válasza KisTücsök (#5488) üzenetére


F-ECT$
titán

Az egyik legkönnyebb support, és mivel ranged, ezért egy picit a dps-be is be tud segíteni. A nagy gond vele, hogy az ultija szakítható, tehát ha sok stun képes ellenfél van, akkor nagyon jól kell pozicionálni.

Dive ever, work never.

(#5490) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#5489) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Vagy a másik ultit kell választani, és ez a kérdés letudva.

(#5491) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#5480) üzenetére

Én is belenéztem, komolyan ez vmi új szintre emeli a dps fogalmát :K /az első nerfig legalábbis biztosan ;] / Itt is ahogy nézem a phoenix ultit nem választja senki, mindenki pyromán.
Ennek fényében lehet jól tettem, hogy nem vettem meg Jainát, ez most must have lesz helyette.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5492) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Új Diablo mount. D2 "kutyadiablo hype" ;]

You are not prepared.

(#5493) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#5492) üzenetére

Ennek a karinak szerintem ez a legjobb választás. Gyak bármelyik mounton úgy néz ki, mint majom a köszörűkövön.. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5494) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#5492) üzenetére


ígyvanferi
addikt

És ezt majd árulják nemtomhány dollárért? Nagy francok ezek a blizzes fiúk.

(#5495) L4D1K


L4D1K
őstag

Heti hősök nagyon jók. Uther és Lili vel játszottam 6 meccset. Simán lehetett hozni mindet. Fura h free Hero ellenére sem választják őket, vagy nem tudnak játszani supportkent. HL ben ez fog változni? Vagy ott is mindenki assassint választ?

# ANTAL Tuning #

(#5496) Tyler Durden válasza L4D1K (#5495) üzenetére

HL-ben rank 30ig ugyanaz a mocsár van, mint QM-ben. Annyival van megspékelve, hogy mindenki választhat karaktert, tehát látod, hogy neked mit kellene hoznod. Esetek 95%-ban kénytelen vagy supportot vagy tankot pickelni, mivel a többi agyhalott dps-elni akar /alsóhangon 70%-ban ez nem sikerül neki, mert béna még egy Vallához is/. Így 2-3-as q-val ajánlom a HL-t, felette csak akkor ha tényleg jók vagytok és nem vmi gyorsan összedobott 4 vagy 5 fős csapatotok van, különben az ott kapott 4-5 fős premade-ek bedarálnak.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5497) tomazin válasza Tyler Durden (#5493) üzenetére


tomazin
veterán

Miért, szerintem a kis csillámos pónin (nem a 20eurós, hanem a kicsi, wonder billy vagy mi) mutat a legjobban :DDD

(#5498) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#5494) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem, ez alapból választható opció nála gondolom (olyan mint Azmodan futása)

You are not prepared.

(#5499) Tyler Durden válasza tomazin (#5497) üzenetére

Röhögsz de annyira szarul néz ki mindenen, hogy én pont azt használtam vele, mert azzal már überocsmány volt :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5500) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#5498) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ó, sorry, akkor nem szóltam. Egyébként tényleg minden mounton hülyén néz ki szegény Diablo, így viszont, bár elsőre vicces, azért elfogadhatóbb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.