Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) BladeHero válasza dejaris (#10700) üzenetére


BladeHero
tag

Elég csak a tinkmaster?Én úgy tudtam, hogy 400 dustot kapok érte és Ragnaros 1600 nem?

RPCJ

(#10702) dejaris válasza BladeHero (#10701) üzenetére


dejaris
addikt

De most nem. Nezd meg, hogy 1600-at kapsz erte.

(#10703) kovsol válasza BladeHero (#10701) üzenetére


kovsol
titán

Mikor változtatnak egy lapot utána egy ideig a teljes dust mennyiséget visszaadja.

May the Force be with you!

(#10704) BladeHero


BladeHero
tag

Na, ez most pont jól jött kösz :))

RPCJ

(#10705) netpeti98


netpeti98
addikt

Tegnap viccből összedobtam egy mage arénát, eddig 10:1. :DDD
A frostbolt hiányzik, de van 2 fireball, 3 flamestrike, 1 poly és 1 blast. Minionok szempontjából nem éppen kiemelkedő draft.

[ Szerkesztve ]

(#10706) TheProb válasza ígyvanferi (#10683) üzenetére


TheProb
veterán

Köszi, látom csak 40Dust, érdemes lenne craftolni is vagy annyira nem létfszükség?

Egyébként jelenleg ezeket a Deck-eket használom a legtöbbet játszott classokhoz, gyanítom, hogy nem épp "optimalizált" egyik pakli se, tudtok tippet adni, hogy melyikből mit érdemes kivenni/cserélni?

Sámán, Dudu,Pala
Módosított Pap

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10707) whitezo88 válasza TheProb (#10706) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Shamanba: must have lightning bolt, storm, unbound, spirit wolf, argent squire. 2 dropbol eleg a trutyi illetve knife juggler is jo bele. Shieldbearer kuka. Argus is elegge kell bele. Gyorsan ezeket tudtam mondani mobilrol. Ja meg fegyver is jo bele. Az a jo a shamannal hogy a legend kepes pakli se olyan brutal draga, max 2-3 legend es max egy epic kell bele. (Bloodmage, alakir, ill. doomhammer utobbira. ) ja igen: azure drake is kene bele, de igy nem tudom mennyi dust es lap van.

[ Szerkesztve ]

(#10708) kovsol válasza whitezo88 (#10707) üzenetére


kovsol
titán

Argent Squire az miért annyira need a sámán pakliba?
Én általában a Worgen Infiltratort kedvelem nagyon még az 1 kristályos lények közül. Ha kell több körön át is pihenhet amíg nem tud értelmesen támadni.

May the Force be with you!

(#10709) whitezo88 válasza kovsol (#10708) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mert ugyanugy 1 drop, de rockbitert rarakod es nem hal bele, ahogyan egy swipeba sem csak ugy. Zoo-ba is ez van pont emiatt, es blood knight is jo melle amit szinten erdemes hasznalni a Zoo ellen ugyis.

[ Szerkesztve ]

(#10710) ZS3NI válasza TheProb (#10706) üzenetére


ZS3NI
őstag

Azt elmagyarázod hogy az Ooze mellett, miért futtatsz Raptort is? (1 ozze 1 raptor)

Csak mert ugyanannyiba kerül, a statok is megegyeznek az ooze viszont fegyvert pusztít a raptor pedig semmit nem tud.

Ennek így nem sok értelmét látom. :D

Ilyeneket alap lenne észrevenni. Futass két oozet ha ennyire kell a 2 mana = 3\2...

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#10711) TheProb válasza whitezo88 (#10707) üzenetére


TheProb
veterán

és érdemes ezeket craftolni? vagy várjak inkább hátha benne lesz 1-1 packban? Jelenleg 220 dustom van amúgy. Valamint amiket mondtál akkor mire érdemes kicserélni?

(#10710) ZS3NI: jogos, köszi

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10712) xavix13


xavix13
senior tag

Na, ma végre megtört a jég, és életem eddigi legjobb arénáját futottam. :DD

Ezzel a sámán paklival: (Kb. 5-6 winre tippeltem volna vele)

A reward jobb nem is lehetett volna szerintem :D

Az egyik pakli teljesen átlagos volt (de legalább volt benne 2 common ami hiányzott még), és a 2. pakliban lapult még egy meglepetés. :B

Igaz nem a legjobb, 400 dustnak megteszi ha kell majd. :K

Csodával határos módon összesen 3 mage-el futottam össze a 13 meccs alatt, viszont legalább 6 paladinnal. Szerencsére a forked lightingokat és a fire elementalokat nem igazán szerették. :D

Az utolsó meccsem vicces volt egy priest ellen. Ilyeneket játszott ki hogy tauren warrior, raid leader stb.
Divine spirit+inner fire kombóval csinált a 4/5ös twilight drake-ből egy 10/10-es srákányt az 5. körben, szerencsére a baglyom megoldotta. 28 hp-ról lap nélkül, a 7. körben feladta. :D
Kíváncsi vagyok hogy hogy jutott el 12-ig azzal a paklival.

Szeretném megköszönni anyukámnak, a családomnak... na jó nem :D
Viszont ollie neked igen, rengeteget tanultam a videóidból. :R

Sry a hosszú posztért, de talán most nem haragszotok érte. :B

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#10713) kervantas válasza xavix13 (#10712) üzenetére


kervantas
aktív tag

Grat! :)

(#10714) Sirandrish válasza xavix13 (#10712) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valahogy bárki bármit draftol abba mindenki max 5-6 Wint lát bele magának :C

Ezt már többször megfigyeltem..olyat senki se mond hogy "nah bakker...12winre számítottam, de csak 7 lett" :N

Pedig ez a draft sem lett rossz.
Van benne 2 bolt, 2 forked, még 1 hex is sikerült..van benne silence is és mana tide totem is. A Flame-ről és a fire elementalról nem is beszélve.
A minionok meg szerintem pazarok..már ahhoz képest hogy aréna persze..van itt Knife, Golem, Yeti, Dwarf, tiger...és persze Leeroy.

Mindenképp gyönyörű teljesítmény a 12win amihez GRAT, de azért nem volt az olyan rossz draft szerintem :N

szerk: persze te sem azt mondtad hogy rossz volt, de azt nem írhatom hogy "de azért legalább 7-8win volt benne" mert nyilván azért skill is kell hozzá :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10715) ígyvanferi válasza Sirandrish (#10714) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én bármit draftolok, 1-3 wint látok benne. Többnyire bejön. ;] Legalábbis az utolsó három ilyen volt, 1, 1 és 3 win... Na majd most palával.

(#10716) Sirandrish válasza ígyvanferi (#10715) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én bármilyen draftot látok, abba 0-12 wint látok..ez MINDIG bejön ;]

Muti a pala draftod :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10717) xavix13 válasza Sirandrish (#10714) üzenetére


xavix13
senior tag

Amúgy ami a hátán vitte a paklit az a forked és a fire eli paladinok ellen és nagyon sok meccset hozott a mana tide-al szerzett lapelőny. Illetve hozott még meccseket az imp master, stormwind kombó, és ami meglepő, az a ghoul. Nem egyszer volt rá példa, hogy 7-8-ra hízott az attack-ja, amivel nem tudtak mit csinálni már.
Meg volt olyan is hogy a 10/3-as ghoul vagy az impek miatt olcsón kijátszott sea giant kapott egy windfury-t ;]
Leeroy-t egyszer kellett kijátszanom, jókor volt jó helyen.
Hexemmel egyszer sem találkoztam. :Y
Am azért nem mondtam volna ilyen jóra a paklit, mivel csak 1 hex volt, se lighting storm, se feral spirit.
De így vissza nézve tényleg nem volt rossz pakli, és ami szerintem fontos volt még, hogy egész jó mana curve volt.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#10718) Sirandrish válasza xavix13 (#10717) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..2es minionból ugyan nem volt sok de 3manától felfele nagyon szépen vannak elosztva, ráadásul jók is. Nem csak a "mert ilyen is kell" kategória :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10719) xavix13 válasza Sirandrish (#10718) üzenetére


xavix13
senior tag

Féltem hogy a 3 flametoung totem sok lesz, de mivel ms nem volt maradtak. Mint kiderült szépen kombóztak az impekkel, ugyan ez elmondható arról az egy db knife jugglerről.
Lehet ez után az aréna után feljebb pickelem majd az imp mastert. :K

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#10720) Sirandrish válasza xavix13 (#10719) üzenetére


Sirandrish
legenda

Abból nem sok a 3 szerintem...főleg a totemek miatt :K
De ugye Imp Master mellé is állat cucc.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10721) ígyvanferi válasza Sirandrish (#10716) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ebben bőven van "mert ilyen is kell" minion. Van két consec, két fegyver, minionok max. átlagosak.

(#10722) Sirandrish válasza ígyvanferi (#10721) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ebben tényleg vannak olyanok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10723) kovsol válasza ígyvanferi (#10721) üzenetére


kovsol
titán

2eq+2consec
2truesilver
2hammer

Azért ez elég durva így, a minionok ellenére is. Ha jól jönnek a lapok messzire el lehet ezzel jutni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10724) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Úgy vágytam egy Lerooy-ra. Mondom lecraftolom.
Aztán mondom 300 buznyákom. Úgy is itt a ros. Napinkon kívül nem lesz másra idő.
Erre ez a huncut nem nekem adta magát craft nélkül. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#10725) ígyvanferi válasza kovsol (#10723) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Sajnos mégis 4-2-nél járok. Vagy a spelleket kaptam kézbe csere után vagy csak nagy minionjaim voltak. Persze amikor jól jöttek a lapok, akkor simán nyertem. Na meg ugye az is könnyen meglehet, hogy ennyit tudok.

[ Szerkesztve ]

(#10726) ollie válasza xavix13 (#10712) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok, nagyon szép eredmény! :)

Amúgy igen, az Imp Master nagyon jó shaman pakliba, mert tudja buffolni Flametongue-gal, vagy Bloodlusttal. A Flametongue-gal amúgy szépen lehet lapelőnyt szerezni, hiszen azzal pont az "ingyen" tokeneket lehet buffolni.

(#10724) Gyuri27: nyitottál egy Leeroyt? Grat!

[ Szerkesztve ]

***

(#10727) Sirandrish válasza Gyuri27 (#10724) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gz...így craftolhatsz mást :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10728) Gyuri27 válasza ollie (#10726) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K
Bezony. Ügyes voltam. :DDD
Ja és tegnap egy alexet bontottam. Utáljatok. :B

Andris: igen, kell. Próbálkoztam rankeddel. De ott egy szint felett ha nem trump az ember. Kellenek a legendek.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#10729) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#10728) üzenetére

Andrish nyomába kezdesz érni, sz@rod a legendeket :P

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10730) Sirandrish válasza Tyler Durden (#10729) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olyan vaaaagy :DDD

Gyuri27 Már úgy is RoSálni fogsz lassan :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10731) Tyler Durden

Arénán is kezdek besérülni. Konkrétan draftoltam egy átlag feletti shammy. Hex nincs, de van fegyver, earth elemental, minden ami kell. Erre 2 rush dekk lever, de olyan amit constructed megirigyelhetne..
Most ezek az emberek frankón berizikózzák, hogy ok, akkor rush dekket építenek? Mert ugye elkezdi szedni a kis lényeket stb, de ha nem kap eleget, akkor gyak 2 wint nem nagyon fog menni a fele rush fele semmi drafttal..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10732) Gyuri27 válasza Sirandrish (#10730) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze. De azért legyen csak meg minden értelmes legend. Abból baj nem lehet. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#10733) ollie válasza Tyler Durden (#10731) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, egyre többen rushra mennek arénában is. Tegnap a 8 druida arena meccs közül 5 volt hunter az ellenfél.

***

(#10734) whitezo88


whitezo88
nagyúr

2:3 druid. közepeset draftoltam de a constructedek ellen nem tudtam mit csinálni sajnos.

új mage, 0 flamestrike, 1 poly...

mod: Lesson #1: mit nem választunk de főleg nem rakunk ki első körben? [link]

[ Szerkesztve ]

(#10735) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#10731) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy csomó classnak nincs, vagy 2 lapos a board clearje. Ergo ha rushra mész, akkor nem vállalsz extrém nagy rizikót. Persze mage - sámli ellen szopó, de ha megvan 4 győzelem, akkor már nem bukós.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#10736) ígyvanferi válasza whitezo88 (#10734) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Haha. Az menő. Különösen mage ellen epic fail.

(#10737) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#10735) üzenetére

Nemtom most következőre kipróbálom ezt a stylet, mert aréna is kezd nagyon ebbe az irányba tendálni. Gyak 2-3-as minionokat fogok szinte kiszedni, azt nemes 1xűséggel arcra megyek. Mostanság az érzem a HS-nél, hogy felesleges bele vinni bármi nemű gondolkodást, to the face azt majd lesz vmi..

ollie: ugyanez volt most nekem is 3 hunter volt a 7 meccsből..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10738) whitezo88 válasza ígyvanferi (#10736) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vesztettem, mert az egy db blizzarddal valamennyi kárt okoztam, de aztán tolta ki a stormwindet, lord of arénát, egyikre elment az egyetlen Poly, de a többivel már nem tudtam mit csinálni...

(#10739) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#10735) üzenetére


Gyuri27
félisten

No de miért?
Mert gyors és olcsó.
Meg lássuk be egyszerű is. Ha jön a lap az isten nem fog meg.
Ezen majd blizzéknél el kell gondolkozni picit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10740) Redcaster


Redcaster
őstag

Nagy nehezen rávettem magam egy arénára, priest-warrior-rogue hármasból egyértelműen csak a pap játszott nálam, 1. két meccs hunter ellen volt, mindkettő arcra ment, de az alábbi drafttal egész szépen meg tudtam őket fogni. A görbe is az eddigi arénáim közül ez néz ki eddig a legnormálisabban :K

(#10741) Kvelstadt válasza Redcaster (#10740) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Pont nemrég volt szó róla hogy priest hero powerrel meg a sok egyéb heal-el semlegesíti a hunter hero power-t. DE ha még ezt felismerve is face-re megy akkor gond egy száll se. :D (Kéne a well play-ből egy szarkazmus verzió..)/I]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10742) Redcaster válasza Kvelstadt (#10741) üzenetére


Redcaster
őstag

Igen kellett az a heal oda nem is kicsit :D

(#10743) Kvelstadt válasza Redcaster (#10742) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Elhiszem. De betol mindent arcodba aztán elfogynak a spellek és te jössz. Az én priest paklimban van ugyan early game minion meg spell de igazából 4-5körtől kezdek iggencsak kibontakozni. És akkor mind controll-t nem is használok mert nem fért be.
Valaméknap meg is fogtam néhány face hunter-t. Egy nyert de az végül metolt egy king krush-t nekem meg pontn em volt taunt és azt már nem győztem heal-elni... Többi feladta a 7-8. kör környékén mert elfogyott a bum-bum.

Ennél még a rush is jobb mert az legalább próbál valamit szervezkedni board-on is, nemcsak kidob valamit hogy lefoglaljon..

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10744) ollie


ollie
MODERÁTOR

Előbb 8 arena meccsből 5 hunter ellen volt. Eszem megáll, hogy csak ennyire képesek az emberek. :(

mod: Most nézem, hogy Trump már rank 3 a free shaman deckkel.

[ Szerkesztve ]

***

(#10745) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#10721) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azóta nyertem 4-et, egész jó már ez a 8 win, meg vagyok magammal elégedve. :B
Közben meglett a 9. is, elég necces volt.

[ Szerkesztve ]

(#10746) ollie válasza ígyvanferi (#10745) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép! Mondjuk a deck is jó. :) Ezzel meg lehet csinálni a 12 nyerést.

Ironforge-ok helyett nem volt jobb lap?

mod: Trump már rank 2

[ Szerkesztve ]

***

(#10747) dejaris válasza ollie (#10744) üzenetére


dejaris
addikt

Az aggrot ki ne felejtsd. Ha mar lincs hangulat van, akkor vegyetek be ot is.

(#10748) ígyvanferi válasza ollie (#10746) üzenetére


ígyvanferi
addikt

9 maradt a vége. Szoros volt az utolsó meccs, de hibáztam többször is, meglehetett volna, de késő van már, na.
Valószínűleg nem volt náluk jobb, persze már nem emlékszem. Tuti kellett valami early drop, főleg a másodiknál, ezért van kettő is belőlük. Ettől függetlenül biztos, hogy kicsit fentebb értékelem, mint amilyen a valódi értéke.
Raging Worgennel meg a taurennel egyébként többször elég jól tudtam kombózni. Na persze nem építek erre, de meglepően jó hasznát vettem.

(#10749) Gyuri27 válasza ollie (#10744) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vagy zoo. Gyors, egyszerű.

Trumpot néztem én is, Nagyon sokáig tart így egy-egy meccs,

Amd - Radeon - Ryzen

(#10750) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megkaptam a cast 40spell napit, úgyhogy töröltem a francba a rouge deckem és ide fogom most már csinálni az ilyen napiquestes "poéndeckeket"...most pl ezt hoztam össze :DDD

A poén hogy egyet még meg is nyertem vele a 3ból...3 meccs alatt meglett a quest :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.