Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10714) Sirandrish válasza xavix13 (#10712) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valahogy bárki bármit draftol abba mindenki max 5-6 Wint lát bele magának :C

Ezt már többször megfigyeltem..olyat senki se mond hogy "nah bakker...12winre számítottam, de csak 7 lett" :N

Pedig ez a draft sem lett rossz.
Van benne 2 bolt, 2 forked, még 1 hex is sikerült..van benne silence is és mana tide totem is. A Flame-ről és a fire elementalról nem is beszélve.
A minionok meg szerintem pazarok..már ahhoz képest hogy aréna persze..van itt Knife, Golem, Yeti, Dwarf, tiger...és persze Leeroy.

Mindenképp gyönyörű teljesítmény a 12win amihez GRAT, de azért nem volt az olyan rossz draft szerintem :N

szerk: persze te sem azt mondtad hogy rossz volt, de azt nem írhatom hogy "de azért legalább 7-8win volt benne" mert nyilván azért skill is kell hozzá :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.