Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) ledgeri válasza EmberXY (#8298) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Pont hogy nem. A G mail hivatkozik arra, hogy túl sok a sync-elendő levél a túl oldalon, pedig a szolgálttás beállításakor, biztos több volt, azóta meg utol is érte magát, aztán egyszer csak "most túl sok van ott, nem tudom áthozni őket"-et mond a gmail:

Újracsatolás nem segít..., és mint fentebb is írtam, törölni nem fogok (bár legalább, ha tudnám mennyit óhajt...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8302) Alex91 válasza Mela Kehes (#8294) üzenetére


Alex91
félisten

A gmail webes feluleten engedelyezd, hogy a nem biztonsagos szoftverek is hasznalhassak! (Vagy valami ilyesmi menupont... Multkor kollegam xopott vele egy napot...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#8303) EmberXY válasza ledgeri (#8301) üzenetére


EmberXY
addikt

Az nem lehetséges, hogy ömlesztve vannak a levelek?
Ez azt írja, hogy ilyenkor megoldás lehet, ha mappákba szétszeded a leveleket, gondolom utána már mappánként szedné, és hátha megbírkózik vele.
Nem tudom, mennyi levélről lehet szó, de csodálom, hogy a gmail ilyenekért sír.

Up the Irons!

(#8304) ledgeri válasza EmberXY (#8303) üzenetére


ledgeri
nagyúr

De úgy vannak, ömlesztve, de mivel a gmailben rákerestem olyan levelekre, amik freemailben külön mappában vannak és nem találtam, így maradnak is így...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8305) Csabika101


Csabika101
csendes tag

Sziasztok!

HONOR 7 telefonon a gmail jelzi az üzenetek számát az ikonon kis körben? Ha igen hogyan kell beállítani?

(#8306) Giovanny


Giovanny
őstag

Üdv,egy kérdésem lenne,az mitől lehet hogy ahányszor bezárom a Chrome-ot a gmail állandóan kéri a kódot a kétlépcsős azonosításhoz? Hiába bepipálom hogy ezen a sz.gépen ne kérjen..

Zero Defect.No Compromise !

(#8307) kispx válasza Giovanny (#8306) üzenetére


kispx
addikt

Kilépéskor a sütiket törli a Chrome?

(#8308) Giovanny válasza kispx (#8307) üzenetére


Giovanny
őstag

Húú,tényleg,a ccleaner törli...köszönöm!

Zero Defect.No Compromise !

(#8309) Peace


Peace
nagyúr

Sziasztok!

Olyan szeretnék csinálni, hogy ami "promóciók" mappába érkezik, az automatikusan törlésre kerüljön. Nézegettem beállításokat, de nem igazán jöttem rá hogyan kellene ilyet. Androidról váltottam lumia-ra, és nem tudja kezelni az elsődleges/közösségi/promóciók mappákat, így minden ömlesztve érkezik a telefonra. Lehet ilyet?

(#8310) TóthRita válasza EmberXY (#8266) üzenetére


TóthRita
újonc

Üdv Mindenkinek! Talán tudna nekem segíteni némi tanáccsal valaki ha szépen kérem. :)
Nagyon magabiztosan felajánlottam egy barátnőmnek a segítségemet, de kezdek leégni a feladattal.
Gmail-es email fiók, iphone telefonon. Jelszó elfelejtve, alternatív email cím nincs megadva. (Vagy fogalma sincs róla,hogy megadott-e valamit. .)) A jelszót megjegyezte a rendszer, tehát be lehet lépni.
Szeretné megváltoztatni a jelszavát, mert új telefont vett.

Gondoltam, hogy a jelszó emlékeztetőt megpróbálom, (talán adott meg alternatív email címet) de félek, hogy ha nem, akkor a régivel - amit megjegyzett a rendszer - sem tud többé belépni.

Kérem szépen ha lenne ötlet írjátok meg.
Köszönöm szépen!!!

(#8311) Dluinet válasza TóthRita (#8310) üzenetére


Dluinet
nagyúr

telefonszám meg van adva?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8312) Alex91 válasza TóthRita (#8310) üzenetére


Alex91
félisten

Min lep be, safari, vagy az iphone levelezoje?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#8313) TóthRita válasza Dluinet (#8311) üzenetére


TóthRita
újonc

Nincs. :(
Én androidos telefont használok, én úgy tudnám megoldani, hogy a google beállítások - Személyes infók és adatok - személyes adatok - telefonszám, vagy email címek és másodlagos email cím.
Én tudom itt szerkeszteni az enyémet. Hogy az iphone ezt hogy kezeli, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#8314) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Nem pont Gmail, de szerintem van aki tudna rá válaszolni.

Kérdés, hogy ilyen google play kártyát nálunk is be lehetne váltani illetve lehetne vele vásárolni?

Live poor, die ritch.

(#8315) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az normális, hogy egy rohadt nekem küldött e-mailbe csatolt képet sem tudok letölteni, ha rányomok a letöltés gombra, csak ha először hozzáadom a Drive-omhoz, majd onnan töltöm le? 3 fiókkal is próbáltam, mindegyikkel csak így működik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8316) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Azt meg tudja valaki mondani nekem hogyan tudok gmail-ben (web) email certifikaciot hasznalni?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8317) Crytek


Crytek
veterán

Soha az életbe nem foglalkoztam ilyennel ezért nem néztem utána nem is tudom mi a neve stb.
Létezik olyan progi amibe a gmail adataim beírva pl a windows óra mellé ülve jelzi ha emailt kapok?

Next PC Upgrade: 2022

(#8318) EmberXY válasza Crytek (#8317) üzenetére


EmberXY
addikt

Például a Gmail Notifier, ha rákeresel, különféle böngészők bővítményeként is lehet telepíteni.

Up the Irons!

(#8319) tlac


tlac
nagyúr

Van egy ilyen oldal, ahol meg lehet nézni, hogy milyen eszközökön volt használva az accontunk:

A gondom az, hogy itt van egy iOS-es bejegyzés, viszont nekem nincs ilyen eszközöm. Régen volt nálam kölcsön egy iPad, de resetelve lett visszaadva.
Az eltávolítás gombot is már korábban megnyomtam, de azóta megint látszik, hogy most szinkronizált valami.
Régóta kétfaktoros autentikációt használok, de nem jött soha gyanús SMS.
Jelszót is változtattam már.
Van valakinek ötletet, hogy mi a fene ez?

(#8320) donjohnson válasza tlac (#8319) üzenetére


donjohnson
addikt

távolítsd el még egyszer. ha nem segít, akkor változtass jelszót.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#8321) EmberXY válasza tlac (#8319) üzenetére


EmberXY
addikt

Lehet, hogy ugyanazt az eszközt észleli, amit visszaadtál, tehát valami szinkronizációs hiba van (lehet).
Nálam is jelez többféle mobil eszközt, gondolom az is bekavarhatja, hogy éppen milyen böngészőt használsz vagy használsz-e proxy-t, vagy sem (mobil böngészőkben szokott lenni olyan szolgáltatás, ami optimalizálja az adatforgalmat, saját szervereken keresztül tölti be az oldalakat, ennek ki/be kapcsolása is jelentősen változtathatja az IP-t, amit lát, szerintem ezek is bejátszanak). Ha nem gyakori a dolog, és nincs extrémen feltűnő eset, szerintem nem feltétlenül kell aggódni.

Up the Irons!

(#8322) tlac válasza donjohnson (#8320) üzenetére


tlac
nagyúr

eltávolítottam még egyszer, jelszót is változtattam tegnap
azóta nem volt ott szinkronizáció

(#8321) EmberXY

korábban is láttam már ezt a bejegyzést, de akkor elkönyveltem azzal, mint amit te is írtál, hogy biztos csak valami miatt rosszul ismerte fel
de most azért volt gyanús, mert semmi olyan eszközt nem használtam akkor, ami bármilyen kis okot is adhatott volna rá

most kicsit aggódok, mert ki tudja mi szívta le az adataimat

(#8323) Snoop-y válasza EmberXY (#8321) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azert ha olyan eszkoztipus syncel amirol tudod hogy neked egyaltalan nincs azert azon lehet kicsit aggodni :K

Pl lehet hogy resetelve adta vissza a gepet de elofordulhat hogy Icloudbol vissza lett toltve es maris megvan a fiok beallitasa. :U

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8324) EmberXY válasza Snoop-y (#8323) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha egyáltalán nincs, az egy dolog, de előtte volt neki, és lehet, hogy ugyanarról az eszközről van szó, ha vissza is lett töltve, azzal már be van azonosítva, hogy mi a probléma, de nem feltétlenül szándékos dologról van szó.

Up the Irons!

(#8325) Snoop-y válasza EmberXY (#8324) üzenetére


Snoop-y
veterán

Na hat egy dologrol beszelunk ;)
Ha resetelek egy eszkozt es utana mar nincs nalam en nem szeretnem latni syncelni kesobb :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8326) EmberXY válasza Snoop-y (#8325) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezt értem, én se szeretném látni, de arra célzok, hogy nem feltétlenül szándékosan történik a dolog, kivéve, ha gyakran vagy folyamatosan fordul elő.
Azt viszont nem értem, hogy a belépési adatokat, főleg ha már megváltoztak, egy resetelt készülék esetében bárhonnan is hogyan lehet azonosítás nélkül visszaállítani, vagy ezt hardveresen/szoftveresen lehetővé tenni, ez bizony biztonsági probléma, de nem (csak) a google hibája.

Up the Irons!

(#8327) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Erre valaki? :R

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8328) Crytek válasza EmberXY (#8318) üzenetére


Crytek
veterán

Progiként telepítettem. Nincs hozzá valami szájbarágós magyar leírás hogy kell beállítani, hogy működjön is?Nekem nem jelentkezik be azt irja nem jó név vagy jelszó :(

Next PC Upgrade: 2022

(#8329) EmberXY válasza Crytek (#8328) üzenetére


EmberXY
addikt

Lehet, hogy mégis a böngésző bővítmény lenne a megoldás, itt a topikban rákeresve sokaknak van problémája az utóbbi időben ezzel a progival (pedig nagyon sokan használják/használták, ezért is emlékeztem erre, de talán mégse a legjobb választás).
A Gmail súgójában vannak tippek az asztali értesítések beállítására.

Up the Irons!

(#8330) rii


rii
nagyúr

mi ez a drop the microfon a send mellett?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#8331) Narxis válasza rii (#8330) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azt kell megnyomni ha valamilyen állásra jelentkezel. :D Viccet félretéve az április 1 tréfa de még tegnap visszavonta a Google. A minyonok filmből helyez be a levélbe egy animációt.

Amúgy most olvasom a dühös panaszokat és jókat nevetek. Thx Google. :D

Thanos was right.

(#8332) rii válasza Narxis (#8331) üzenetére


rii
nagyúr

ohhh .-)))
hát akkor elérte a célját mert én bevettem .. nem tudom, hogy mit, de azt nagyon, .... de akkor leállítom a fejemben az e témában kavargó gondolatok forgatagát, vagy hogyishívjákát .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#8333) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Lehet már volt, ezért előre is elnézést.

Itt a lista akiknek feltörték a fiókját.

(#8334) donjohnson válasza B-L-A-C-K (#8333) üzenetére


donjohnson
addikt

nem volt, köszi hogy belinkelted.
a biztonság kedvéért rákerestem a sajátoméra. :D

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#8335) B-L-A-C-K válasza donjohnson (#8334) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem 3 fiókom van, egyik sincs rajta, de azért jelszót változtattam. :)

(#8336) kispx válasza B-L-A-C-K (#8333) üzenetére


kispx
addikt

Kicsit pontosítok:
Nem a gmail fiókjukat törték fel. Hanem a Budapest Sportiroda oldalát. És BSI-hez tartozó felhasználó név/jelszó párosok kerültek ki (nem a gmail-hez tartozó felh./jelszó párosok) Baj, max akkor van, amikor a felhasználó ugyanazt a jelszót használja mindenhol.

(#8337) Crytek válasza B-L-A-C-K (#8333) üzenetére


Crytek
veterán

Olvastam neten mi miatt törték fel ezeket.
Nem rosszból mondom de aki komoly pénzügyi oldalra (paypal) ugyanazt a jelszót használja mint máshova meg is érdemli.
Az hagyján ,de ezek szerint még alap védelem se volt náluk bekapcsolva?

Next PC Upgrade: 2022

(#8338) B-L-A-C-K válasza kispx (#8336) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jogos, tudtam én is mivel olvastam, csak megfogalmazásom volt rossz, de lényegében nem változtat. Na meg sokan ugyan azt is használják, így csak egy lépés feltörni.

Crytek: Sajnos sok ember ugyan azt használja mindenhol...

[ Szerkesztve ]

(#8339) Def26 válasza B-L-A-C-K (#8333) üzenetére


Def26
félisten

Ha nekem rajta van akkor gondolom sürgősen változtassam meg. :D

#8336: na akkor semmi gond. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8340) EmberXY válasza kispx (#8336) üzenetére


EmberXY
addikt

De így legalább néhány szemfüles spammer értékes címanyaghoz juthatott... :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#8341) StLui


StLui
veterán

Én regisztrálva vagyok BSI-hez, rajta is vagyok a listán

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8342) Narxis válasza StLui (#8341) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor azonnal változtass jelszót! :Y

Thanos was right.

(#8343) hemaka válasza B-L-A-C-K (#8333) üzenetére


hemaka
nagyúr

Racsekkoltam en is, bar nekem eleg kacifantos jelszavam van. A weboldalakon meg csak valami egyszeru szarokat hasznalok, az nem erdekes. :D

(#8344) StLui válasza Narxis (#8342) üzenetére


StLui
veterán

Megtörtént, bár eleve kétlépcsős voltam

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8345) tlac válasza tlac (#8322) üzenetére


tlac
nagyúr

már megint szinkronizált ez a nyomorult iOS és még mindig nincs ilyenem

mit tudnék még csinálni?
volt jelszóváltoztatás, van kétfaktoros autentikáció, az eltávolítás gombot is rányomtam kétszer
nem használok nem biztonságáról eszközöket

(#8346) donjohnson válasza tlac (#8345) üzenetére


donjohnson
addikt

esetleg kérdezd meg a gmail hivatalos fórumán, hátha ott pontosabb választ kapsz.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#8347) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Összefoglalót nem találtam és sokat nem kerestem... :B
Meg lehet azt oldani, hogy nem gmail-es címet használjak gmail felületen?
Illetve gmail felületről tudjak küldeni a másik e-mail cím feladójaként? (magyarán a gmailt használjam kliens programnak)

(#8348) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok,

hol tudom azt beállítani, hogy adott mail címről vagy címekről érkező levelek automatikusan címkézve legyenek? :R

üdv

(#8349) kispx válasza werszomjas (#8348) üzenetére


kispx
addikt

Beállítások -> szűrők -> Új szűrő létrehozása

Feladó: ide írd a címeket

és pipáld be a következőt:
A következő címke alkalmazása: [Ide egy új címkét hozz lére]

[ Szerkesztve ]

(#8350) Dluinet válasza nOvOp (#8347) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gmailt beállítod hogy töltse le a másik címről a leveleket
a küldőnek meg a másik címet állítod be alapértelmezetnek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.