Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) sgergi válasza smallmer (#8200) üzenetére


sgergi
veterán

Létrehozol rá szűrőt, mondjuk feladó szerint (Beállítások/ Szűrő) és beállítod, hogy rögtön a Kukába tegye a leveleket.

(#8202) Danecay válasza sgergi (#8189) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm a választ, próbaként megcsináltam amit javasoltál és megjött a próbaként elküldött levél az elsődlegesek közé, majd miután visszaállítottam a beállításokat annak megfelelően ahogy eredetileg is volt, tehát ismét engedélyeztem a promóciós, közösségi és frissítések kategóriákat, ismét csak megjöttek a levelek az elsődleges kategóriába. Nem tudom, hogy mi lehetett, most úgy néz ki ismét jól működik.

(#8203) Dluinet válasza smallmer (#8200) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szerintem elsőnek az unroll.me -t vesd be
ha még marad, akkor jöhet a szűrő használata

végül a feladó blokkolása

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8204) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Egy kis helpet!

[link]
köszi

風林火山

(#8205) smallmer válasza Dluinet (#8203) üzenetére


smallmer
őstag

köszönöm, nagyon hasznos volt :)

(#8206) Kezdő vagyok válasza Kezdő vagyok (#8149) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Erre valaki? :R

(#8207) Dluinet válasza Kezdő vagyok (#8206) üzenetére


Dluinet
nagyúr

most ne válaszd egyik oldalt sem, hanem válaszd magadat

video

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8208) Kezdő vagyok válasza Dluinet (#8207) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm szépen,működik!!! :R

(#8209) dreko


dreko
aktív tag

sziasztok
Gmailben összerendeltem két email címet. Hogyan lehet a kapcsolódásukat szétválasztani?
köszönettel

(#8210) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Azt meg lehet valahol nézni, hogy az adott mail cimet (nem sajátot) mikor hozták létre? Csak az miatt, hogy nem csaló-e az eladó.

(#8211) kispx válasza krisztianAMG (#8210) üzenetére


kispx
addikt

Nem.

(#8212) zeorsdfd válasza krisztianAMG (#8210) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nem, de azért a googleön rákereshetsz, hátha kiderül valami.

(#8213) #15241216


#15241216
törölt tag

Üdv!

Hogyan lehet beállítani, hogy egy bizonyos feladótól érkező leveleket ne a beérkezőbe hanem a külön erre a célra csinált mappába tegye?

(#8214) Dluinet válasza #15241216 (#8213) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szürővel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8215) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Az ügyben írok, mert megtelt a gmail fiókom, viszont még mindig tudok küldeni/fogadni leveleket.
17.19 GB (101%) of 17 GB used
Az lenne a kérdésem, hogy meddig tartható ez az állapot? :B

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#8216) Oldman2 válasza bugizozi (#8215) üzenetére


Oldman2
veterán

Meddig tartható?

A végtelenségig, de amíg nem törölsz, vagy nem vásárolsz nagyobb tárhelyet, addig nem fog működni a fiókod, a beérkező üzeneteket küldők automatikus hibaüzenetet kapnak, azaz nem célszerű ezt sokáig fenntartani.

Mit tehetsz?

1. Törölsz, törölsz, törölsz... (Lehet hogy Google Drive oldalról telt be a tárhely?)
2. Vásárolsz nagyobb tárhelyet.

(#8217) bugizozi válasza Oldman2 (#8216) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Pont ezt írtam, hogy betelt de mégis ugyanúgy _működik_
Nincs semmi hibaüzenet, mindent megkapok én is és a címzettek is ugyanúgy mint azelőtt.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#8218) Oldman2 válasza bugizozi (#8217) üzenetére


Oldman2
veterán

:-)

Bocs, nem figyeltem.

(#8219) saelin


saelin
veterán

Üdv urak!

Életemben először találkoztam ezzel a rendszerüzenettel:

This is an automatically generated Delivery Status Notification

THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY.

YOU DO NOT NEED TO RESEND YOUR MESSAGE.

Delivery to the following recipient has been delayed:

xy@xy.hu <-- Ezt kiszedtem, mert nem publikus.

Message will be retried for 2 more day(s)

Technical details of temporary failure:
The recipient server did not accept our requests to connect. Learn more at https://support.google.com/mail/answer/7720

Munkahelyemre küldtem volna egy e-mailt, de ez fogadott, végül inkább felhívtam őket telefonon... :U Szóval pontosan mi is ez? Miért késlelteti az üzenetemet már 2 napja? A cím jó, a mail cím él és nem gmailes fiókból megkapják az üzenetemet (tesztelve). Ráadásul eddig jó volt, mert mindig ugyan azon fiókkal küldtem az üzeneteimet, mint amivel most is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8220) Dluinet válasza saelin (#8219) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a fogadó mail szerver nem fogadta a kapcsolódást a google szerverétől, 2 nap múlva megpróbálja újból

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8221) saelin válasza Dluinet (#8220) üzenetére


saelin
veterán

Értem én, de már ez megy 19-e óta. Meddig fog próbálkozni?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8222) donjohnson válasza Dluinet (#8220) üzenetére


donjohnson
addikt

nem azt írta, hogy 2 nap múlva, hanem hogy további 2 napig próbálkozik

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#8223) saelin válasza donjohnson (#8222) üzenetére


saelin
veterán

Aham! Az angolomon még van mit faragni. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8224) akos3


akos3
addikt

Sziasztok.
Hogyan tudnám elővarázsolni a beérkező leveleket. Azt iírja átvette ez az inbox alkalmazás, de csak annyit ír, hogy nincs olvasatlan levelem. de hol a többi?

(#8225) akos3


akos3
addikt

Kezdek ideges lenni mert amióta bejött az inbox az elküldött leveleimnek a fele is eltűnt :W Ne szórakozzanak már!

(#8226) akos3


akos3
addikt

Ajj de jó, hogy MINDENT átpakolt a kukába! 2000 levelet jelölhettem ki és rakhattam vissza a beérkezőbe...Remélem nem szedik ki onnan. ÉS azt meg végképp remélem, ha bevezetnek valami újítást (inbox) akkor azt nem ilyen formába fogják ezentúl, mert a frász jött rám, hogy eltüntették az összes levelem.... :U

(#8227) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Üdv!

Mostanában érdekes dolgok történnek a gmailes leveleimmel. Volt, aki állítólag nem kapta meg (ő is gmailes egyébként), más pedig azt mondta, a spambe érkezett a levelem, azt meg csak hetente nézi. Eddig ilyen soha nem fordult elő. Elég fontos ügyeket intézek levélen keresztül (ki nem?!), és ez roppantul nyugtalanító. Előfordulhat ilyen? Mit lehet ekkor tenni? Vagy kamuznának? (Ezek "jó" kifogások arra, hogy miért nem csinálták meg határidőre, amit kértem.)

[ Szerkesztve ]

(#8228) kispx válasza Ereshkigal (#8227) üzenetére


kispx
addikt

Előfordultat, de akár kifogás is lehet.

Nézd meg, hogy nincs-e gyanús tevékenység a fiókod környékén. Görgesd le gmail kezdőoldalát. Jobb alsó sarokban apró betűvel lesz egy ilyen: "Legutóbbi fióktevékenység: X ideje" Kattints az alatta lévő részletek gombra. nézd meg, hogy az ott lévő adatok helyesek-e (a helymeghatározás nem pontos)

Teszteld le egy gmail-es címen, hogy tényleg a spam mappába megy-e a leveled.

A kollégáidnak pedig mondd, hogy állítsanak be egy szűrőt, hogy a leveleid ne a spam mappába menjenek.

(#8229) Ereshkigal válasza kispx (#8228) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi!

(#8230) akos3


akos3
addikt

Nálam már megint átkerült az összes beérkező levél a kukába és cska az olvasatlanok vannak a beérkezőnél..
Mi a szar van ezzel? másnél ninc silyen probléma?

szerk. Illetve most látom hogy nem is az összes van a kukában? de akkor hol van amit még a kukában se látok? nem értem miért csak az olvasatlanokat mutatja a beérkezőnél..valami nagy gebasz van itt :W

ja és az elküldöttekben sinc ssemmi :W

[ Szerkesztve ]

(#8231) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok,

iPhone-ról, hogy tudok kontaktokat exportálni gmail-ra, majd kontakotkat importálni Android telefonra?

(#8232) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Van olyan lehetőség Gmail esetében, hogy ha egy bizonyos címről érkezik levél, akkor azt automatikusan átrakja egy létrehozott címke alá, vagy mappába szóval lényegtelen csak az a fontos, hogy külön legyenek azok a levelek.

Köszi

(#8233) Dluinet válasza FrezeR (#8232) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A szűrők használata

majd ha elkezded értelemszerű lesz, hogy címkét vagy áthelyezést használsz a felkínált lehetőségek közül

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8234) FrezeR válasza Dluinet (#8233) üzenetére


FrezeR
senior tag

Köszönöm :R

(#8235) mrhero


mrhero
tag

Gmaillél lehet olyan template-t csinálni, amiben a címzetteket is el lehet menteni? Eddig a canned response áll ehhez legközelebb, de ott csak az email body-t lehet előre megírni.

Outlooknál el lehet menteni egy adott levelet .msg-ben csatolmánnyal, subjecttel, címzettekkel (to, cc, bcc), előre megírt maillel. Létezik hasonló megoldás gmailben? Ha nem is asztalra kitett shortcutként, de legalább a gmailből előszedhető módon?

(#8236) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Gmailnél a kétlépcsős sms belépés pénzbe kerül? ( sms díj ?)

(#8237) Dluinet válasza SG3rg0 (#8236) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8238) bugizozi


bugizozi
őstag

2 GB extra tárhely a biztonsági ellenőrzésért

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#8239) EmberXY válasza bugizozi (#8238) üzenetére


EmberXY
addikt

Zsír, újabb + 2 giga, már 19 van. :C

Up the Irons!

(#8240) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Megcsináltam ezt és azóta hibaüzenetet dob outlook alatt a gmail fiók:

Most az account permissioned rész eltűnt ugyanerről az oldalról.

Mit kell beállítanom, hogy az outlook ne dobálja ezt az üzenetet?

(#8241) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Gmail Ti milyen spam szűrővel használjátok? Chrome alatt egy csomó spames kiegészítőt lehet letölteni.

(#8242) devil-k


devil-k
nagyúr

A UPC-s e-mail címemet is a Gmailem kezeli. Hogy tudom azt megoldani, hogyha jön egy levél a UPC-s címre, akkor kiemelje a beérkezett leveleknél egy adott színnel? Nem, nem a címkézésre gondolok.

- mozi bolondéria -

(#8243) Bacusuz


Bacusuz
őstag

sziasztok

egy gmail fiók emailjeit (ki és bejövő)szeretném átmenteni egy másik gmailos email címre.
lehet ilyet?

vagy hogy tudom úgy kimenteni őket,hogy később megnyitható legyen mellékletekkel együtt.

hogy értsétek az emailem jelszava meg fog változni,és más fogja használni,de az előzmények igen fontosak..
előre is köszi..

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8244) Bacusuz válasza Bacusuz (#8243) üzenetére


Bacusuz
őstag

köszi megoldottam.
imap fiókokat beállítottam a ms.outlookban és egyszerűen átemeltem őket kijelőlés után

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#8245) Bence942


Bence942
tag

Hello én olyanba témába keresek segítséget hogy elfelejtettem a gmailem jelszavát és nem is tudom hogy lépjek be próbáltam keresni valami supportot de nem találtam valaki tudna ebben segíteni hogy hogy férjek hozzá újra nagyon fontos lenne ? valami magyar supportot nem tudnák felhívni hogy azonosítsanak és hogy meg kapja a kellő információkat ahoz hogy újra elérhető legyen nekem?

(#8246) kispx válasza Bence942 (#8245) üzenetére


kispx
addikt

A Kér segítséget? linkre kattintva végigcsináltad azokat amiket írt?

Ha semmilyen módszerrel nem tudod igazolni, hogy a Te fiókod, akkor senki sem fog tudni segíteni neked, mert ez biztonsági hiba lenne.

(#8247) DS39


DS39
nagyúr

üdv!

régi telefonról szeretném a névjegyeket szinkronizálni a gmail címtárával.
a telefon sajnos minden névjegyet, külön .vcf fájlba exportál.
no gondoltam nem gond, keresünk megoldást.
találtam ezt a leírást: [link]

meg is csináltam, lett egy osszes.vcf fájlom, benne minden névjeggyel.
de ahogy a leírás végén írják, az importálás nem sikerül a címtárba, mert minden telefonszámot, az utolsó személy nevéhez pakol be. (a vcard kód szintaktikailag jónak tűnik.)

tudtok segíteni?

(#8248) DS39 válasza DS39 (#8247) üzenetére


DS39
nagyúr

végül kicsit kacifántosan, de megoldottam.

az egyesített vCard fájlt beimportáltam az androidos telefonba (ehhez utf8-ba kellett konvertálni), tök jó, szinkronizáljuk, megtörtént, de valahogy sosem került fel az összes név, akárhányszor próbáltam.
aztán kimentettem az okostelón fájlba, azt beimportáltam, akkor megjelent a böngészőben, viszont ha az onnan szinkronizált a telefonra, ismét csökkent a névjegyek száma. mondom ilyen nem létezik :D

végül mindent töröltem mindenhonnan, az okostelós vcf-t böngészőben importáltam ismét, akkor megint megvolt az összes, gyorsan kimentettem a gmail által felajánlott mindhárom formátumba. majd töröltem a névjegyeket szinkronizálás nem volt. és a gmail által készített, ezúttal már az összes névjegyet tartalmazó vcf fájlt visszaimportáltam és kész. azóta oda vissza jól szinkronizál, nem tűnik el egy sem :))

(#8249) Bence942 válasza kispx (#8246) üzenetére


Bence942
tag

Hello igen ezt már nem egyszer végig csináltam de egyszerűen nem működik sehogy se próbáltam már sok mindent de nem emlékszek nagyon már rá , akkor nincs semmi magyar support amit fel lehetne hívni hogy történjen valami?

(#8250) kispx válasza Bence942 (#8249) üzenetére


kispx
addikt

Nincs, max egy fórum: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.