Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) Gorneck válasza DavideX (#11899) üzenetére


Gorneck
titán

Mert nem épp Quad tuningra érett...ha meg a kora is meg van már, akkor csak finoman a quad tuninggal...

Gorneck#1239

(#11902) DavideX válasza Gorneck (#11901) üzenetére


DavideX
aktív tag

ja értem, de azért 450W csak elég.. ha még le is számolunk róla kb 20%ot.
asszem 2 éves lesz márciusban.
és szerinted milyen kéne vennem helyette?

(#11903) Gorneck válasza DavideX (#11902) üzenetére


Gorneck
titán

Amíg nem tapasztaltad ki a lapod, addig sztem maradjon ami van...Quadhoz nem csak rendes táp kell, hanem lap is...a Tied se az igazi erre a célra...

Bocsi, hogy ennyire lehangollak...nem áll szándékomba...

Ajánlott Tápok szolid tuninghoz...

Gorneck#1239

(#11904) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Tisztelt Urak!

Lehetséges, hogy új konfig lenne nemsoká, és ez a Giga P35-DS3 mennyire jó választás szerintetek? (mert elég olcsó lap, van minden rajta ugy látom, ami nekem kell, csak tuning, és hasonló téren, megfelel-e, pl egy E6550 társaságában)

Köszi a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#11905) Laraxior válasza AMD_ok (#11904) üzenetére


Laraxior
titán

Gorni ebben a szakértő,neki hasonló van,biztos jó cucc. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11906) Gorneck válasza AMD_ok (#11904) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen ram lesz hozzá? Nem árt ha tudja jól az 1000 környéki órajelet a procid miatt...

Gorneck#1239

(#11907) bim


bim
veterán

a reggelt egy tesztel inditjuk. :)
apro megjegyzésekkel.megfigyelésem alapján az alaplapi hőt 50 fok körül és a magok hőmérsékletét 75 alatt kell tudni tartani különben instabillá válik az egész gép.
kicsit pironkodok hogy csak 1,5 óra blend áll szemben tlac 4 órás blendjével szemben ,de most már használni akartam a gépet. :P

szerk:ezekkel a feszekkel az F11 alatt nem stabil a gépem! :B

[ Szerkesztve ]

(#11908) Gorneck válasza bim (#11907) üzenetére


Gorneck
titán

Minek kevés? Ram? Proci? MCH?

Gorneck#1239

(#11909) bim válasza Gorneck (#11908) üzenetére


bim
veterán

F8 alatt 1,3815 vcore, mem 1,95V ,mch 0,1V
F11 alatt 1,3875 vcore a többi azonos azonnal hibát vágott a blend. emeltem az mch-nak 0,125re és stabil lett fél órára a blend utána hibázott.adtam még neki 0,15V és elment 54 percig hiba nélkül.utána adtam a memnek 2V-ot és azzal sem lett stabillabb.hamarabb hibázott.visszatettem az F8-at és visszavettem a feszeket amit fent irtam arra és ment hiba nélkül 3,4 órát a blend de meguntam.ma ujra kezdtem a tesztet és azonos beállitások mellett simán futott 1,5H ami F11 alatt nem ment magasabb fesszel sem...

következtetés az hogy több fesszel sem stabilabb a gépem F11 alatt .ami lehet hogy tápom gyengesége , mivel tegnap sulyos eséseket figyeltem meg 12V-on. leesett teszt alatt 11,2-re is a fesz olykor.

(#11910) Gorneck válasza bim (#11909) üzenetére


Gorneck
titán

Ha lehet hinni azoknak a méréseknek...

Gorneck#1239

(#11911) bim válasza Gorneck (#11910) üzenetére


bim
veterán

bármi lehet az oka neki de biztsan több feszt igényel az F11.
a proci tutira nem mivel ez a proci tudja a 3,6-ot 1,3V-al is.ezt a feszt már tulbiztositásbol adom neki hogy tutira elég legyen.
szerintem a memvezérlő környékén mahináltak valamit, azért lett stabilabb hogy feszt adtam neki.lehet még feljebb tolták a strapváltást? :F

(#11912) Gorneck válasza bim (#11911) üzenetére


Gorneck
titán

Nem nehéz kimérni sztem...

Gorneck#1239

(#11913) bim válasza Gorneck (#11912) üzenetére


bim
veterán

én nem méricskélek.nincs is mivel mérnem de nem is érdekel.
ha valamilyen feszekkel stabil a rendszerem és egy ujabb biossal több feszt igényel valami akkor el kell döntenem hogy megéri e az a plusz fesz nekem az uj bios.most nem....

(#11914) Laraxior


Laraxior
titán

2:47 blend hiba...mehet vissza a ram :C :C :C :C
(kicsit keveset aludtam....)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11915) bim válasza Laraxior (#11914) üzenetére


bim
veterán

micsoda öröm. :D
de ez inkább üröm.. :U

(#11916) Gorneck válasza bim (#11913) üzenetére


Gorneck
titán

Neeem azt...a strap váltást...

Gorneck#1239

(#11917) Laraxior válasza bim (#11915) üzenetére


Laraxior
titán

azé' még egy memtest lemegy...biztos ami biztos...remélem nem a proci bajos... :O

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11918) bim válasza Gorneck (#11916) üzenetére


bim
veterán

jaaa!
azon morfondiroztam hogy nem e az uj generácios procik miatt hangoltak át valamit. ha visszaemlékezünk azota jelent meg 2 gázos bios miota a wolfot és a yorkot probálják valahogy megemésztetni a lappal.és mindkét rossz biosban a memvezérlő környékén qrodott el valami amit most nagynehezen javitottak de kérdés az hogy milyen áron? :F

(#11919) Balu972


Balu972
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, tegnap óta van egy gigabyte P35C-DS3R-es alaplapom. Csodás, szeretem és a gigabyteról nagyon jókat hallottam.
Viszont az audióval megszenvedek.
Telepítés után realtec audió nem akar működni.
Haverom mondta, hogy ez ő nála is probléma volt, leszedte, és most már jó a hang, nosza uninstall a realtec audiónak.
Utána sincs zene. Jó rájöttünk, lamerek voltunk, próbálnám visszatenni, de nem a gyári driver cd-ről nem talál xp-s drivert, csak vistást.
Próbáljuk jobbról, balról, nem megy.
Letöltöttem hozzá audió drivereket a gigabyte oldaláról, nem lehet telepíteni :W

Tudnátok segíteni, hogy honnan próbáljam?

előre is köszönöm

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#11920) Laraxior válasza Balu972 (#11919) üzenetére


Laraxior
titán

Nem vagy egyedül aki szenved vele :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11921) janos666 válasza bim (#11918) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Látom te is épp 450-es FSB-n tesztelgetsz, pont ott ahol én megfeneklettem (de itt még stabil, most egész este futott egy tömörítés és nem halt le). Próbáltál bootolni pl 455-el, vagy 456-al.
Bár ha általánosságban is igaz hogy több feszt kér ez a BIOS akkor lehet tőlem is csak CPU feszt kérne még hogy 456-on is stabil legyen? (de nem fog kapni, ez az 1,6V már a lélektani határ, nem álítok be 1,7-et ami 1,675-el nyomul rá.) Igaz te az MCH-ra dobtál, arra én is próbáltam de nem segített.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11922) sorcerer86


sorcerer86
tag

Hello mindenki

Résztvevők:
P35C-DS3R rev 2.0
E2160
2*1GB KINGMAX 800
TRUST-5550 520W PSU

Gép megvesz, összerak, bekapcs semmi. Már a hajam tépem, h mitől nem indul. Olvastam ezt a boot recycle dolgot. Próbáltam CMOS resetet, elem ki, elem be. Próbáltam ram nélkül indítani, akkor sípol, h nincs ram, vga nélkül, sípol h az sincs, próbáltam proc nélkül, utánna sem ment. Addig jutok el h gép benyom táp venti megy (a többit lehúztam), proci venti áll egyhelyben, majd egyet csipog mint rendesen kéne, proci venti felpörög, monitor ráizgul, h kap jelet, de kép nincs. 1x se jutottam el post screenig.
Egyenlőre egy 8mb PCI-os vidkari van benne, ami másik 3 gépben szó nélkül bootol, ha minden igaz ma kitudom próbálni egy pci-expressel is. De nem hiszem h ez lenne a baja

Mit tudok tenni? HELP!!

[ Szerkesztve ]

(#11923) janos666 válasza Laraxior (#11920) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Valamit a Realtek baszhatott el, nemrég egy ismerősöm telepítette újra az XP-t az ASUS notiján és engem rángatott oda hogy csináljam már meg a hangkártyát, mert sehogy nem akar szólni.
Telepített programokból kitöröltem a drivercsomagot, Guru3D Driver Sweeperrel is leírtottam ami Realtek, eszközkezelőben kiszedtem, reboot, majd kicsomagoltam a hangkártyadrivert és kézileg frissítettem az ismeretlen hangeszköz driverét, rátelepítettem a control panelét és ment minden.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11924) janos666 válasza sorcerer86 (#11922) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes. Én nem hiszek benne, de elvileg létezik olyan hogy egy relatíve erős táp lekapcsol ha kicsi az áramfelvétel. (elég laza klis procid van, a PCI lártya se nagyon fogyaszt egy Gef8-hoz képest) Előfordulhat ilyen is. Tegyél bele videókártyát, de szerintem a CPU vagy a memóri lesz hibás. Csak 1 memóriamodult tegyél b, aztán csak a másikat.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11925) sorcerer86 válasza janos666 (#11924) üzenetére


sorcerer86
tag

Hát az érdekes lenne, én még nem hallottam ilyenről, de minden lehet ma már.
Az 1 memes próbálkozás megvolt, mind a 2 modul, mind a 4 slotban 3x próba, 0 siker.
Várom a du-t addigra kapok vga-t.

(#11926) Gorneck válasza sorcerer86 (#11922) üzenetére


Gorneck
titán

Azzal van kép? Mármint a pci-ossal!?

Táp így elsőre.

Gorneck#1239

(#11927) Laraxior válasza janos666 (#11923) üzenetére


Laraxior
titán

Már találkoztam vele...enyém a második.Bár Nálam elég érdekesen szól,kétlem hogy driver hiba,de nem írom le,elég hosszadalmas ecsetelni hogy a 7 hangsávból szól egy fél :DD :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11928) janos666 válasza Laraxior (#11927) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig ha a hangcuccod jó (teszem fel hogy ha alaplapi hangkártyával nyomulsz nem dekóderchipes erősítőd van SPDIF kábelen, csak egy mélynyomóval egybedobozolt cuccod amit egyszerű sávonként végignézni egy MP3 lejátszóval) és nem ment gajjra az alaplapod (nekem egyszer elszált régen egy ASUS lapon az integrált audió és baszott nehéz vol rávenni a kiskeres eladót hogy ezzel gariztassa ki mert nem akarta elhinni hogy nem csak én kutyultam meg a drivereket, majd egy hétig ült rajta mire elvitte) akkor mégis driverhiba. Próbáld meg amit írtam (mindent lepucol és úgy rá a drivert)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11929) Laraxior válasza janos666 (#11928) üzenetére


Laraxior
titán

Tényleg nem műkszik.Leírom mi a hiba :)
Mondjuk azóta már vettem bele egy SB live-ot.
Aszongya:Van 6 dugasz a lapon a hangkártyának a kimenete (5+1,mert egy ugye a bemenet)
Elvileg úgy kellene működnie,hogy akármelyikbe dugsz jack dugós hangfalat vagy éppen fülest szólnia kellene.
Szal az egyikre rá van dugva nekem a füles.
A másikra pedig: LG házimozin van egy AUX IN,ebből löktem egy kábelt az egyik kimenetre a hangkártyára,és ugye szólnia kellene.
Így nincsen olyan probléma ha este nem akarok hangfallal nyomulni,csak fülessel,akkor nem kell hátramászni és megcserélni a kábelt (hangfal kihúz helyére a füles)
Namost ez működött is egy darabig :) Aztán egyik napról a másikra szépen elvesztek a hangok :) Míg maradt a füleses kimenetnek az egyik felében :F azaz felveszed a fülhallgatót és csak baloldali szól.A többi csatorna amelyiken a hangfal volt az sem.Nem tudom ez így elég érthető? :F Nem tudom érthetőbben vázolni,sorry :U
De most van benne a SB minden tuti :) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11930) Balu972 válasza Laraxior (#11929) üzenetére


Balu972
aktív tag

Kollegám is egy ezer forintos hangkártyát javasolt megoldásnak. :DDD

Még próbálok hozzá drivert vadászni, mert tegnap a rev.2.1-es alaplapos drivert töltöttem le, és 2.0-s. De sztem ugyanaz a driver.

Egyébként ha valaki leopardot tesz fel, akkor állítólag ott semmi probléma nincs. A gond xp alatt van csak, kell az új telepítés után egy xp driver, ennek nyomozom a linkjét, s akkor jó.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#11931) little1hu válasza Gorneck (#11883) üzenetére


little1hu
csendes tag

[Kép]
Ha a total commanderrel másolok rá valamit akkor is ennyi a sebessége.

[ Szerkesztve ]

(#11932) Birsinator


Birsinator
tag

Üdv!
Volna egy "laikus" kérdésem.
Van nékem egy Gigabyte GA-P35-DS3R (rev1.0) alaplapom asszem F4-es biossal (most melóhelyről írok, így nem tudom rögtön megnézni milyen bios is van rajta biztosan). A kérdésem az lenne, hogy ugyan teljesen jól megy a gép, panaszra nincs okom, de szeretem naprakészen tartani a kicsikét driver meg bios szinten is, melyik biost érdemes rárakni?

A teljes configom a profilomban megtalálható.

Valamint néhány tuning kérdésem is lenne.
Per pillanat az E6550 333mhz fsb-jét 400-ra felhúzva értem el a 2,8Ghz-et, gyári rézmagos hűtő van rajta, gyári paszta csíkokkal.(ez a 800-on futó Geil Ultráknak is kellemes környezetet biztosít) Meddig érdemes még próbálkoznom vele, illetve fesz emelést mikortól érdemes alkalmazni.
VGA tuningnál olvastam olyasmit, hogy érdmes a PCI freq-et 100-ról 120-ra emelni és, hogy a north bridge-nek kell egy kis plussz fesz, ha komolyabban akarok tuningolni vga-t. Ebben mit tudtok mondani, mert eddig feszt nem állítottam (csak a ramnak a kellő +0.3-at hogy 2.1V-ot kajon), és egyébként is tuningban még kicsit kezdő vagyok.
Előre is köszi!
Birs

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#11933) Laraxior válasza Birsinator (#11932) üzenetére


Laraxior
titán

Kacsa bácsi a Te embered,Neki 'gyanilyen lapja van, 'gyanilyen procija :C
Ott az oldala (Gorneck23) az infojában,nézz szét egy kicsit.De kérdezhetsz is bátran,nem harap,csak ne hozd fel neki a Scythe vs Tt Big Typhoon témát :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11934) Gorneck válasza Laraxior (#11933) üzenetére


Gorneck
titán

C lapom van... ;)

Gorneck#1239

(#11935) Gorneck válasza little1hu (#11931) üzenetére


Gorneck
titán

Nahh akkor mellik sata csatin van ez a vinya?

Gorneck#1239

(#11936) sorcerer86 válasza Gorneck (#11926) üzenetére


sorcerer86
tag

Nincs kép a pci-ossal az express meg még nincs nálam.
Táp megy másik gépben. Eddig egy 865-ös lap+ 2.66 cerka@3.52 9800se@pro 2 vinyó 4 venti 1 dvd. Kapott terhelést rendesen. :O
Remélem csak a pci-os vidkarit nem szereti, mert már szeretném látni felállni a rendszert.
thnx az ötletekért

(#11937) fdisk válasza Birsinator (#11932) üzenetére


fdisk
őstag

Nekem ilyen lapom van.
Nálam az f8 vált be.A többi bios f10,f11-nél a cpu cooler venti szabályozást elbaxták szerintem.Legalábbis ha 3pines venti van rajta.
Én 8*400-on használom,a cpu alapfeszen van,egyedül a mch-nak van adva +0.1V.
Pcie freki fix 100.És ne is emeld meg.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#11938) Gorneck válasza Birsinator (#11932) üzenetére


Gorneck
titán

450-et általában alapfeszen elvisznek...de ezt neked kell kitapasztalnod, mert nagy lehet a szórás...
Semmi értelme nincs emelni a pcie frekit...max kinyírod szépen a VGA-t...
MCH-nak FSB-nek elviekben nem kell...nekem nem kellett. Persze majd eldönti a gép, hogy kell e.
+0,3V-tal 2.1-et is kap? Ez megnézted everesttel? (sacc per köbö jól is mér)

Gorneck#1239

(#11939) sorcerer86 válasza sorcerer86 (#11936) üzenetére


sorcerer86
tag

pci-ossal a monitor ráizgul tehát stand by villogás helyett folyamatosan ég és 60hz 640*480 jelet mutat, de nem jelenik meg semmi, csak feketeség

(#11940) Gorneck válasza sorcerer86 (#11936) üzenetére


Gorneck
titán

Az nem jelent semmit...

Egy emailból másolom ide pofátlan mód "Itthon a lap nem ment egyáltalán egy FSP400assal, ami pedig más gépet szépen meghajtott, feszek is rendben voltak kimérve, egy 450es Chieftech-kel produkált képet, de BIOSba nem lehetett belépni, és 3 mp után fekete képernyő, valamint 550 LCpowerrel ment a rendszer boltban, BIOSban matatott a fickó."
Ez egy DS4 és 3 táppal 3 fajta tünete van...érdemes lenne másik táppal próbálkozni, de a legjobb ha azt teszed mint ő. Ahol vetted (lapot vagy tápot), persze ha boltba történt ez és Ők teszteljék le mi a baj...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#11941) Birsinator válasza Gorneck (#11938) üzenetére


Birsinator
tag

Természetesen megnéztem, Everesttel 2,1 és 2,11-eket mutat 800mhz-en 4-4-4-12 időzítéssel

[ Szerkesztve ]

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#11942) Gorneck válasza Birsinator (#11941) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Akkó meg szúd nekije...:D

Gorneck#1239

(#11943) Birsinator válasza Gorneck (#11942) üzenetére


Birsinator
tag

kifejtenéd ezt bővebben? effektive egyáltalán nem értettem mit akarsz ezzel mondani:)

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#11944) sorcerer86 válasza Gorneck (#11940) üzenetére


sorcerer86
tag

lehet akkor még most visszaviszem, érdemes mindent vinnem, vagy csak a lapot?
még adok egy esélyt, hátha másik vidkarival megembereli magát

(#11945) fabi83


fabi83
csendes tag

Helló!

Kb 3 hete vettem új gépet. Mivel nem vagyok profi a segítségeteket szeretném kérni, hogy az álábbi konfigot meddig és hogyan lehetne húzni. Ha lehet részletes infót kérnék mert teljesen hülye vagyok hozzá.

Alaplap: Gigabyte P35-DS3P Dual-Channel
Procc: C2D E6850 3,00GHz
Ram: 2db 1GB Kingmax SuperRam 1066MHz (Dualban van)
VGA: Asus GeForce 8800GTX 768Mb
HDD: Seagate 500GB SATA-II
Optika: Pioneer DVD-RW SATA
Táp: Enermax Liberty 500W

A válaszotokat előre is köszönöm.

(#11946) Gorneck válasza Birsinator (#11943) üzenetére


Gorneck
titán

Azt hogy akkor tuningra fel...

Gorneck#1239

(#11947) Gorneck válasza sorcerer86 (#11944) üzenetére


Gorneck
titán

Mindent...pláne, ha egy helyen vettél mindent...de mindenképp...

fabi83: 1es hsz.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#11948) tlac válasza bim (#11918) üzenetére


tlac
nagyúr

hmm... én még nem blendeltem az f11-el...
elvileg menni kellene, everest cachemem-et futattam és a beállításomon nincs különbség a 2 bios között

(#11949) bim


bim
veterán

egy fehérvári srác jártnálam mert nem akar menni a 965DS3 ban neki a kingmaxx 1066 memoja csak 1/1-ben 2x szorzóval.nálam meg lazán hozta azt amin az enyém megy 1125mhz 1,95V turbo és 1200-on is simá bootolt 2V-al.(pancsermester)
szóval ez a kingmax széria jónak tűnik. ;)

szerk-tlac:Pesztelj picit...

[ Szerkesztve ]

(#11950) sorcerer86 válasza Gorneck (#11947) üzenetére


sorcerer86
tag

az a baj h a lap 1 helyről a ram meg a proc együtt máshonnan, kérdés h mit szólnak hozzá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.