Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11301) AMDaZERG válasza Szatesz (#11298) üzenetére


AMDaZERG
csendes tag

ASUS :D :D

AMDaZERG

(#11302) bim válasza Szatesz (#11298) üzenetére


bim
veterán

aggregátor feltette azt a biost amivel eddigg még mindenkinek csak problémája volt.ez a loadline nem jött össze a gigának.amelyik biosban szerepel az eddig mind kuka volt...
a lap stabil.sokan vagyunk akinek minden rendben és aggregátornak is minden rendben volt eddig..
sajnos pont TE vagy a kivétel.azért egy előnye van mert mint etalon kerülsz be a topik évkönyvébe.majd ujjal mutogatunk rád.-emlékszel Szateszra akinek gyári hibás volt a lapja?..-ÓÓÓ Igen!Szegény..még a karácsonyát is elrontotta ez..

(#11303) Szatesz válasza Laraxior (#11294) üzenetére


Szatesz
őstag

A multok ugy istenitetted a ballistixet most meg off?:D256 hsz

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#11304) Szatesz válasza bim (#11302) üzenetére


Szatesz
őstag

Ez igy van sajna de mind1 szerdan jon az uj lapom... ugyan ez lessz remélem nem lessz vele galiba... :U Mert ha igen :W

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#11305) MEKK válasza bim (#11302) üzenetére


MEKK
aktív tag

melyik az a BIOS amit nem szabad felrakni?

(#11306) bim válasza MEKK (#11305) üzenetére


bim
veterán

DS4-re F9-F10
DS3P-re pedig az F8
sima DS3-nál nincs loadline

(#11307) Lalaland


Lalaland
tag

Látom sokatoknak van bios problémája. Sokáig nekem is baj volt a geilek sokat "szórakoztak" most az f11 es nekem hibátlannak tünik, pedig f2essel vettem... ja a lapom ga-p35ds3

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#11308) MEKK válasza bim (#11306) üzenetére


MEKK
aktív tag

DS3R-nél sincs ilyen gond?
rekláémozom már egy kicsit
nem érdekelnek valakit ezek a cuccok?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11309) scream24 válasza Lalaland (#11307) üzenetére


scream24
senior tag

Nekem is ilyen lapom van ilyen rammal, és f10es biosal jol megy. F5röl frissitettem, mert a ramok nem röfögtek megfellöen. :) Mivel másabb az f10nél az f11?
Ja és nem nagyon hallottam , hogy különösebben panaszkodtak volna ennél a lapnál a biosra. Gondolom köze lehet ahhoz amit Bim kolega irományozott: "sima DS3-nál nincs loadline".

[ Szerkesztve ]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#11310) Lalaland válasza scream24 (#11309) üzenetére


Lalaland
tag

az f10 már majdnem jó volt, de nálam f11nél mennek hibátlanul a ramok turboban...
náluk lehet h a loadline kavar be...

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#11311) MEKK válasza Lalaland (#11310) üzenetére


MEKK
aktív tag

van egy lama kérdésem:):
bios-t ha frissitek végig kell rakni a összest ami kijött vagy elég ugye a legujabbat mert az tartalmaz minen előzőt?

(#11312) Szatesz válasza MEKK (#11311) üzenetére


Szatesz
őstag

elég a legujabbat

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#11313) scream24 válasza Lalaland (#11310) üzenetére


scream24
senior tag

Nekem jol megy f10-el. Meg mire rászánnám magam, hogy feltegyem már kijön a 12-es is! :DD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#11314) scream24 válasza MEKK (#11311) üzenetére


scream24
senior tag

Ha elfogatsz egy jotanácsot: ha csak ilyen szinten állsz a bios frissitéssel olvass utánna rendesen nehogy megjárjad.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#11315) MEKK válasza scream24 (#11314) üzenetére


MEKK
aktív tag

legeslegelőször még régi gigabyte lapomon mikor frissitettem elsőre nem lett valami jó de dual bios-os volt:)
már frissitettem párat és mindig a legujabbat raktam fel:):) tegnap frissiteten a laptopon is attól nem tudom miért kicsit tartottam de semmi para:):D
csak nem tudom miért most bevillant eza kérdés nem voltam biztos benne.

[ Szerkesztve ]

(#11316) scream24 válasza MEKK (#11315) üzenetére


scream24
senior tag

Jobb félni, mint megijedni s aztán lehet gariztatni, cseréltetni. :DD :DDD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#11317) barnam_ válasza Szatesz (#11298) üzenetére


barnam_
nagyúr

Amikor megvettem a gépet, szenvedtem egy kicsit a ramokkal, akkor újraindult, de azóta nem. F4-t és megjelenése óta F7b-t használom, azokkal nem volt semmi gondom.

(#11299) pempellini: DS3P-m van. Még nem tudom hogy megoldódott-e, mert nem kapcsoltam ki a gépet.

(#11318) Gorneck válasza bim (#11302) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#11319) imibogyo


imibogyo
veterán

Jókor mondjátok, hogy nem jó az F8 a DS3P-hez, most nem rég frissítettem le. :C

Egyébként ez csak tuningnál jön elő ?? Mert nekem eddig stabil a cucc, semmi tuning nincs ugyan csak UT2003-al fagyogattam párat teljesen érthetetlen okokból.....

Ja és még egy vicces hír. Tanujai lehettek már egy ideje a windowsos betöltéses kálváriámnak. Érdekes dolog történt: elvileg 1066-os a Kingmaxom, de alapból csak 800-ra állítja be magát (így jó a windowsos betöltésem meg minden), de amint átrakom 1066-ra, na onnantól kezdi el ezt a betöltős szarságot....... :O

Azért vicces, hogy az ember kiad nem kevés pénzt a cuccért, és UC-olni kell, hogy helyesen működjön....... :((

(#11320) barnam_ válasza imibogyo (#11319) üzenetére


barnam_
nagyúr

A ram "problémád"-hoz: használd a keresőt, és megtalálod a megoldást :)

(#11321) Bazsi453


Bazsi453
csendes tag

Szerintetek normális, hogy auto fesz állitásnál minimális tunning mellett (FSB 200-ról 240-re)a procinak 1.39V a memnek 1.95V ad a lap.(Ha főlhúzom az FSB-t 333-ra akkor is ugyanennyi feszt kap a proci és a mem is.)De ha manuálba rakom(240FSB) akkor proci 1.15V mem 1.79 és igy is tökéletesen működik minden.Ez igy normális?BIOS frissités segit ezen?
A lap P35C-DS3R Rev 2.0 F8,E4500 proci
Bocs ha kicsit zavarosan irtam.

(#11322) skype


skype
tag

hello :C

(#11323) debut12


debut12
aktív tag

Kérnék egy kis segítséget PCG 06-os E6750, P35 DQ6os lapban, 800MHzes RAMokkal.
Gondoltam egy icipicit húzom. 400as FSB 7X szorzó, amúgy minden alapon, és a gép nem indult, pedig az előző gépem (E6400 Asus Commando) ugyanezekkel a beállításokkal ment 2.8Gigán. Mitől lehet???

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#11324) barnam_ válasza barnam_ (#11317) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azóta többször kikapcsoltam a gépet, és gond nélkül betudtam kapcsolni.
Tehát akinek az új bios-al vannak problémái, kapcsolja ki a Loadline Calibration-t.

(#11325) Gorneck válasza Bazsi453 (#11321) üzenetére


Gorneck
titán

A lapnak nem az a dolga, hogy minden xarnak annyi feszt adjon, hogy jó legyen...nem is értem mit vársz egy bios frisstől? Azt hogy szász egy millió lehetőségben pontosan annyi feszt adjon mindennek amennyi kell?! Gondolkozzunk már picit...

Gorneck#1239

(#11326) Gorneck válasza debut12 (#11323) üzenetére


Gorneck
titán

Adj feszt a ramnak...

Gorneck#1239

(#11327) debut12 válasza Gorneck (#11326) üzenetére


debut12
aktív tag

Már így is 2.1Von járatom. De azért majd megpróbálom!
Köszi!

A proci beállításokra gondoltam, hogy minden alapon van.

[ Szerkesztve ]

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#11328) Gorneck válasza debut12 (#11327) üzenetére


Gorneck
titán

Írd le mi van beállítva...pontosan...ne kelljen már gondolat olvasót játszani...köszi.

Gorneck#1239

(#11329) P00By válasza Gorneck (#11328) üzenetére


P00By
nagyúr

Jaja, ez nem a praktiker :DDD

(#11330) nebulo5


nebulo5
senior tag

Helló!
Tanácsaitok alapján a 2*1 GB Geil B.D. memóriáim stabilan futnak. Köszi mindenkinek az útbaigazítást, főleg gorneck-nek a MCH +0,1 V-ot.
Viszont újabb kérdésem lenne: valahol itt olvastam, hogy az op. rendszer telepítésekor kell sata meghajtó softvert floppyról telepíteni.... Már egy idelye keresem azt a hozzászólást, de persze hogy nem találom.
Szóval: újra szándékozom telepíteni az op. rendszerem, mert az a sata-I HDD, amin most van, kell egy másik gépbe. Amire telepíteni szándékozom, az egy WD. sata-II 320 GB.
Az XP pro SP2-es. Kell-e bármilyen floppyval megoldható művelet a telepítés során, ha teljes értékű sata-II meghajtóként akarom használni a HDD-t, vagy elég a szokványos cd. telepítés?
Légyszi segítsetek!
Ja! És ha mégis kell vmi driver, azt honnan tusom letölteni?

Üdv: nebulo

(#11331) Gorneck válasza nebulo5 (#11330) üzenetére


Gorneck
titán

Nem kell floppy sem driver se semmi telepítéshez...

Gorneck#1239

(#11332) nebulo5 válasza Gorneck (#11331) üzenetére


nebulo5
senior tag

Köszi a gyors választ! :R

Üdv: nebulo

(#11333) tlac válasza barnam_ (#11324) üzenetére


tlac
nagyúr

nézd meg ezzel is, szerintem kapni fogsz hibát

(#11334) barnam_ válasza tlac (#11333) üzenetére


barnam_
nagyúr

éjjelre hagyom futni a tesztet
ez műlödik úgy, hogy rámásolom egy dos-os pendrive-ra?

(#11335) tlac válasza barnam_ (#11334) üzenetére


tlac
nagyúr

ez cd-s verzió, de van még pár lehetőség a futtatásra
ha a hibás bios miatt hibázik, akkor az pár perc alatt meg lesz

(#11336) fagy53 válasza barnam_ (#11334) üzenetére


fagy53
nagyúr

Rendetlenkednek a Kingmax-ok?

(#11337) qw78er89 válasza imibogyo (#11319) üzenetére


qw78er89
aktív tag

Mennyi feszt adtál a ramnak 1066-ra állítva? Ezt próbáltad?

"Azért vicces, hogy az ember kiad nem kevés pénzt a cuccért, és UC-olni kell, hogy helyesen működjön....... "

Tudod, hogy kevés ram SPD-jébe írják be a konkrét 1066-os működés specifikációit, mivel az nem DDR2 szabvány (de azért elég sok tudja az 1066-ot, sőt még többet is :) )

[ Szerkesztve ]

(#11338) barnam_ válasza tlac (#11335) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igazad volt, rögtön kidobta a hibát... ezentúl bios frissítés után memtest-el indítok
Felraktam az F7-t, alapon és tuningolva is végigment.

(#11336) fagy53: Nem a Kingmax, hanem a bios rendetlenkedik... de gondoskodtam róla hogy többet ne forduljon elő ;]

(#11339) Laraxior válasza Szatesz (#11303) üzenetére


Laraxior
titán

Azé mielőtt garba lököm,még meghajtom,hagy fájjon a Crucial feje :C
bár már így is alig éldegél,csak egy beállításon hajlandó elindulni,de még kísérletezem.
Legalább a lapomat is visszadobom (hang miatt),előveszem a PIII-at :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11340) Szatesz válasza Laraxior (#11339) üzenetére


Szatesz
őstag

Jaja jol teszed én is csalodtam a crucialban....

Agregátor: Nekem is ugyan ez volt de nekem sajna nem segitett semelyik bios igy gariztatom a lapot, de az is lehet hogy inkompatibilis a cruciallal......

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#11341) Laraxior válasza Szatesz (#11340) üzenetére


Laraxior
titán

Én nem csalódtam,f@sza eredmények jöttek ki.Ezt is tudom mit bír,legközelebb egy hangyaf@sznyival lazítok az időzítéseken,oszt kész.
alapórajelen működik hiba nélkül,az a baj,de se lejjebb se feljebb nem lehet vinni.Még hajtanom kell egy kicsit.De már kaptam tanácsot... :Y :DDD :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11342) Szatesz válasza Laraxior (#11341) üzenetére


Szatesz
őstag

jaja tudom Bim adott jotanacsokat:D Hát reméljuk sikerul ,és remélem nekem is jo lessz az uj lappal...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#11343) Pubszon


Pubszon
veterán

Mi a különbség a DS3 és a DS3R között?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11344) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Lap vásárláson törön a fejem, P35-ös giga lapot szeretnék. Megnéztem a giga honlapját, és összesen 20 (!!!) féle verzió készül a lapból. Nekem elsősorban tuning miatt kéne. Van olyan verzió, amit kerülnöm kéne? Ami szarabbul hajtható a többinél? Vagy igazából tök mind1?

Előre is köszi a helpet!

Beauty is pain

(#11345) Gorneck


Gorneck
titán

Mind2 versenyzőőőőő....1 hsz!!!

Narancs egy kb elképzelést írj már pls.

Gorneck#1239

(#11346) Szatesz válasza Pubszon (#11343) üzenetére


Szatesz
őstag

Annyi hogy a DS3R (R jelölés ICH9R-t jelent vagyis van a lapon egy inteles raid vezérlő is) Azt jelenti magyaran ha van ket ugyan olyan vincsesztered akkor osszetudod kotni ugy hogy egynek ismerje fel ....ha joltom...De amugy semmi tobb

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#11347) Szatesz válasza Narancs (#11344) üzenetére


Szatesz
őstag

Szerintem a sima DS3 tokéletes csak ne DS3L legyen mert az kicsit levan butitva ....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#11348) Gorneck válasza Szatesz (#11346) üzenetére


Gorneck
titán

Kiegnek szánva...Ezt a simával is el tudja játszani hisz ott a jmicron vezérlő...ami szintén tud raid-et.

Gorneck#1239

(#11349) Szatesz válasza Gorneck (#11348) üzenetére


Szatesz
őstag

De akkor minek van rajta ez a raid? én ugytudtam erre valo

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#11350) Termi16 válasza Szatesz (#11346) üzenetére


Termi16
őstag

Hát ez azért nagyon nem erről szól :DDD

Amelett, hogy egynek ismeri fel, jelentősen gyorsul a lemezműveletek sebesssége is. Szal pl a 250gbos samu sata2-es vinyómról a hashelés dc-re 40mb/s-el ment kb. Mióta vettem mellé meg egy ilyen vinyót és raidban van, azóta ez 110-120mb/s-re nőtt. És természetesen a másolás/áthelyezés is gyorsabb, mint volt.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.