Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Bencus88 válasza --Taki-- (#50) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hy!
Lehet, hogy az alaplapod vagy a proci nem nagyon kamálja ha tuningolgatsz.
Kül.300w táp lehet, hogy egy kicsit pici.Szerintem ne nagyon állítgass ha a gép újraindul
mert még teljesen elcseszed.De várd meg másnak a véleményét is lehet ő okosabbat tud mondani

(#52) Csaba.... válasza --Taki-- (#50) üzenetére


Csaba....
senior tag

Ripper03-nak igaza van. Én a helyedben egy Codegen 300W-al nem tuningolnék,mert az lesz a vége, hogy elszáll az alaplapod.

(#53) MetalPeti válasza --Taki-- (#50) üzenetére


MetalPeti
csendes tag

Nekem 462es AMD-m van sajne, de nekem a 420Wos tápom ment tönkre mikor az fsb-t 133ról 205re húztam. (59%)
Még szerencsém hogy a tápom előbb tönkrement mint a lapom. Soha ne akard a maximumot kihozni a gépből mert elszáll egy pillanat alatt.
én a helyedben az Fsb-t 250en hagynám, ami már bőven elég szerintem. A videókártyát se húzd maxra, hanem hadjál le mindegyikből 10MHz-t. bátyó 9800pro így ment tönkre.
Szóval a kérdésedre a válasz lehet a fesz is, de szerintem csak elérkezett a vége ami felé nem fog menni. de van úgy nálam is hogy először nem akar elindulni húzás után, aztán egy kis erőszakolással mégis elindul.

(#54) MetalPeti


MetalPeti
csendes tag

Ja és a táp tényleg kicsike és nem is nagyon strababíró. (ha jól emlékszem Codegen)
Nekem most egy Thermaltake 420as tápom van, na az még sohase melegedett fel.

(#55) MetalPeti válasza Csaba.... (#52) üzenetére


MetalPeti
csendes tag

Én a saját tapasztalataim szerint és mivel Pc-s boltba dolgozom, ha a gépet húzzák akkor vagy csak a táp vagy csak a lap megy tönkre. De szerintem a 939es lapja jobban bírja mint a tápja ebből az következik hogy a táp előbb fog elromlani mint a lap, de ez csak az én privát véleményem. Az én tápomnak a végfoka szállt el és így mikor elérte az x fokot akkor leállt a gép. a végén már az XP sem jött be.

(#56) Csaba.... válasza MetalPeti (#55) üzenetére


Csaba....
senior tag

Ha egy márkás tápról van szó, akkor ez az állítás igaz lehet, de egy Codegen esetében, amelyik minőségi szempontból is elég gyengének számít, nagy esély van az alaplap elfüstölésére.

(#57) Bencus88 válasza --Taki-- (#50) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ahogy néztem a géped ezen nem nagyon kell tuningolni.
Jó ez a gép ne piszkáld ez csak jótanács ;)

(#58) --Taki-- válasza Bencus88 (#57) üzenetére


--Taki--
csendes tag

Hát lehet h ez azért van mert én szeretem kihozni a maxot abból amim van :))
Nem is akartam már nagyon felhúzni mivel mindig megfagyott!!!! :(((
A tápról meg annyit h télleg vennem kéne vmi normálisat mert ebben nem igazán bízok

(#59) --Taki-- válasza MetalPeti (#53) üzenetére


--Taki--
csendes tag

A videókarim az most majdnem maxon van!!
Xpertvision Radeon 9800 SE alap:380/DDR:500; húzva:420:560 és így megy de ha tovább húzom már hibázik akár a 3DMark2003ban is, úgyhogy ígyhagytam!!
De sztem télleg nem is fogom már húzni a gépem tovább!!!
Nincs kedvem h a most szerzett örömek el is szálljanak(lévén h karácsonykor vettem):D

(#60) Csaba.... válasza --Taki-- (#58) üzenetére


Csaba....
senior tag

Az is csoda, hogy eddig kibírta a táp! :)

(#61) Colera


Colera
tag

Na az én problémám kicsit furább, konfig rendben, teljesen új windóz sp2 + frissitések, gép indul megy no problem. Netezek vagy 4-5 órát, újraindul. Még mindenem garis, de mit vigyek vissza ha minden muxik /mondjuk a 200Seagate winyo mintha kattogna, talán amiatt küszküdne, nemtom :O

''Az idő pénz! - gondolta a pincér, és hozzáírta az aznapi dátumot a számlához...''

(#62) --Taki-- válasza Csaba.... (#60) üzenetére


--Taki--
csendes tag

Úgy látom elég nagy mákom lehet ugyanis a tápot már használtan kaptam!! :))
Ezelőtt 1 ilyen gépet vitt:GigabyteK8NS Ultra;AMD Athlon 64 3200+ (3800+);
Asus V9570 LE 256MB!!!!

Ugyhogy úgy látom hogy helytállt... Ezért le akarom cserélni :))
Csak még nem tom milyen tápot vegyek kb. 10e-ért

(#63) Csaba.... válasza --Taki-- (#62) üzenetére


Csaba....
senior tag

10e körül Chieftec 420W-t ajánlom!

(#64) Csaba.... válasza Colera (#61) üzenetére


Csaba....
senior tag

Szerintem vagy táp, vagy memória. Futtass le egy memtestet!

(#65) Colera válasza Csaba.... (#64) üzenetére


Colera
tag

És milyen mem tesztet futtassak le, mert szerintem az uj everesté csak amolyan eredmény teszter nem pedig izzaszto? :O

''Az idő pénz! - gondolta a pincér, és hozzáírta az aznapi dátumot a számlához...''

(#66) Csaba.... válasza Colera (#65) üzenetére


Csaba....
senior tag

Pl.: Memtest86

(#67) Colera válasza Csaba.... (#66) üzenetére


Colera
tag

Ja hozzáteszem a házam előlapi panelje is egy molex csati osztóval van rádugva a tápra, és minden egyes indításkor be kell állítani az időt rajta :(( A régi procimmal+alaplapommal nem volt ilyen baj, csak amióta alaplapot+cpu-t cseréltem azóta van ez a hiba. Akkor csak alaplap lesz?

''Az idő pénz! - gondolta a pincér, és hozzáírta az aznapi dátumot a számlához...''

(#68) Csaba.... válasza Colera (#67) üzenetére


Csaba....
senior tag

Ha közvetlenül a tápra van csatlakoztatva, akkor az alaplapnak semmi köze nincsen hozá.

(#69) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Kül. néha nekem is újraindul ha neten játszok valamivel.
De néha ha nem játszok akkor is.
Ez lehet, hogy a 300w tápomtól van?
lécci help

(#70) Csaba.... válasza Bencus88 (#69) üzenetére


Csaba....
senior tag

Vagy táp, vagy ram. Ha a tápod Codegen/Mercury, akkor valószínűleg az a ludas.

(#71) Bencus88 válasza Csaba.... (#70) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Letöltöttem egy memtestet.Nem tod, hogy kell végigfuttatni? :R

(#72) Csaba.... válasza Bencus88 (#71) üzenetére


Csaba....
senior tag

Csinálni kell egy memtest bootlemezt (programmal) és automatán elindul bootoláskor

(#73) TrollMetal


TrollMetal
tag

Ave! Metalpeti az ecsém! Eddig tapaztalatim alapján lehet aza gond hogy a tápod ugyebár elhalálozik (mint ahogy ecsém is írta)! vagy a videókarin túlmelegszenek a ramok és ujralövi a gépet! vagy hallhattunk már egy pár verziót(memóhiba,prochiba)! nálam a boltba ezek a fő gondok! ha a winchester haldoklik én még nem láttam olyat hogy ujralőné a winfost(olyat már igen hogy befagy) persze jó pap holtig tanul... !

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#74) TrollMetal válasza Bencus88 (#57) üzenetére


TrollMetal
tag

amugy én is agyonhúzom a masinám!

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#75) Bencus88 válasza TrollMetal (#74) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A winyó az jó végigfutattam egy powermaxot.Kül. nem nagyon huzom a gépem.

(#76) pahngeil


pahngeil
csendes tag

Sziasztok!
Bocs,lehet,h. rossz topicba írok,de egy problémmámal szeretnék Hozzátok fordulni: egy ideje a gépem bekapcsolás után kb. fél óra után éri el a normál sebességét (addig csigalassan jön be egyáltalán vmi,mint pl. most is) és csak akkor tudok igazán elkezdeni gépezni amikor kiírja,h. ''a Windows megnöveli a virtuális memóriát a rendszerben'' meg vmi lapozófáljt is. Na a legújabb az,hogy ha ezt leokézom,akkor kilép és újraindul magától a rendszer...így lényegében alig tudok gépezni és nem tudom,mi lehet a gond. Régi géppel nyomom -1200-as AMD processzor, és 256-os memória... (bár 160-as vinyóm van,tele.) Mi lehet a gond és mit kéne tennem?
Bocs,ha rossz topicba írtam,ha máshová kéne ezt beírni,akkor szóljatok!
Köszi előre is a választ!!!

(#77) Bencus88 válasza pahngeil (#76) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ajánlok neked egy windows újratelepítést.Haveromnak is lassan indult be a gépe elkezdtek szaggatni a játékok újrarakta a windowst és jó lett neki.Szerintem prószáld ki.

(#78) KKrisz! válasza pahngeil (#76) üzenetére


KKrisz!
tag

HALI!!!

Ha XP-t használsz akkor csináld ezt:

Először is szabadíts fel legalább 1GB helyet, majd
nyomd meg a Windows+Break-ot, erre előjön a Rendszertulajdonságok ablak. Majd klikk a speciális fülön, ezután a Teljesítmény / Beállítások-ra!
Itt ismét a Speciális fület kell keresni majd a Virtuális memória / Módosítás gombot és ott klikk az Egyéni méret-re.

Na mivel 256 MB RAM-ot van szerintem a Kezdeti értéket állítsd 500MB-ra a Maximálisat 1 GB-ra (ha sokat szoktál játszani). Mikor nekem is 256-om volt ez elég volt hozzá! Persze ha növeled a a RAM méretét, akkor ezt lejjebb veheted.
Ha kész nyomd meg a Beállítás gombot, majd OKézd le és Újraindítás!

Szerintem ezután meg kéne oldódjon a gondnak.

Celeron 1,8Ghz, 768MB RAM, ATi Radeon 9600pro

(#79) Hektoriusz


Hektoriusz
csendes tag

Ahoj Mindenkinek!

Az újrainduló gépeknél és ez nekem már 2 különböző konfignál is bejött az alaplapi elemet cseréltem ki. Persze hosszú variálgatások után, végső elkeseredésemben.
A gépezet azóta tökéletesen megy. Ne kérdezze senki meg az elem kapcsolatát az újraindulással. Megy és kész! :C

''A hülye mindig okoskodik, az okos mindig hülyéskedik!''

(#80) Laccoss


Laccoss
addikt

Hali! Volna egy olyan problémám hogy a gépem másfél éves P4es újabban elég sokszor újraindul. Namost néha taskváltáskor, ill. van hogy egyedül a winamp megy, és arra is újraindul. Windóz újrainstallt még ugyan nem próbáltam, mert amugy minden tökéletes! Valakinek ötlete?? Ha lenne megköszönném:)

Ilyen hibával indul újra, eseménykezelőben megnéztem:

A COM+ eseményrendszer rossz visszatérő kódot észlelt a belső feldolgozás során. HRESULT: C0000005 a(z) 44 / d:\qxp_slp\com\com1x\src\events\tier1\eventsystemobj.cpp sorból. Forduljon a Microsoft technikai tanácsadásához, és jelezze a hibát.


[Szerkesztve]

(#81) KKrisz! válasza Laccoss (#80) üzenetére


KKrisz!
tag

Hali!

Először is meg kéne tudni, hogy csak a Windowsban indul újra vagy mindíg. Ha csak a Windowsban, akkor egyértelmű: a Windows majomkodik.
Ha a Windowson kívül is újraindul, akkor hardveres problem lehet a háttérben.

Próbáld ki csökkentett módban és nézd meg újraindul e!

[Szerkesztve]

Celeron 1,8Ghz, 768MB RAM, ATi Radeon 9600pro

(#82) Mikádó


Mikádó
senior tag

Helo

A gépem kékhaláll el szokott szálni néha holott memtest86 25 passig néztem nem hibázott procit 10 órám át hajtottam prime95 el ott se volt hiba :O

Wndows ezt irja hibának:


[link]

Na ettől én nem lettem okosabb konfig az adataimnál ja és a proci ''csak'' 8*300 on megy

Várom az ötleteket

[Szerkesztve]

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#83) Mikádó válasza Mikádó (#82) üzenetére


Mikádó
senior tag

A prime elöbb 10 sec alatt hibázott most meg megint nem hibázik :F

Valaki help

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#84) Fix


Fix
tag

Az én gépem a kezdetektől fogva ujra indul, amikor úgy gondolja.
Tegnap is néztem a tv-ét a gépen és csak úgy semmi előrejelzés nélkül indult ujra.
Már lecseréltem a tápot, hátha de a probléma ugyanúgy megmaradt.
Persze akkor csinálja leginkább amikor játszok rajta.
Pedig szerintem egy Gf 4400-as vga nem rossz annyira hogy ne birja a 1024x768 as felbontást de call of duty-ban háromnegyed órát nem birta ki.
Én a memóriára gyanakszom, de lehet hogy hagyom az egészet a francba még egy évet kihúzok vele aztán elpaszolom a keresztfiamnak.
Itt a konfim:[kép][/url][/IMG]

bár ram ról ennyit:[kép][/url][/IMG]

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#85) Fix


Fix
tag

hupsz ez el asztam :D

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#86) Fix


Fix
tag

A konfiguráció:
[L][url=http://www.kepfeltoltes.hu/view/060216/../060216/548683728n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img][/L]
A RAM :
url=http://www.kepfeltoltes.hu/view/060216/../060216/n_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img][/L]






[Szerkesztve]

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#87) Mikádó válasza Fix (#86) üzenetére


Mikádó
senior tag

Ezt is :DDD

Amugy nem melegszik tul a vga-d :F Véletlenül nem ált meg rajta a venti :F :R

[Szerkesztve]

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#88) kzoleeka válasza Fix (#86) üzenetére


kzoleeka
tag

Hali!

Ha tudod nézd meg az alaplapodon, hogy van-e mégegy tápcsatlakozó amit rá kell dugni az alaplapra, mert nekem volt egy ECS :( alaplapom és 333FSB-vel néha csak úgy kifagyott mindíg máskor :F Szal az a kis négyzet alakú tápcsati stabilabbá teszi a cuccot!

Azt nézd meg aztán mond :))

Csao!

(#89) Sátán44 válasza pahngeil (#76) üzenetére


Sátán44
addikt

Talán bekaptál egy kis kártevőt!Rakd újra a rendszert!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#90) fastleslie


fastleslie
senior tag

Nekem is ugyanez a problémám: Abit NF7 lap + 2500+ Barton és 300 W-os táp. A gép minden kikapcsolást resetként vesz (szépen kikapcsol, de egyből újra is indul), ami elég kellemetlen. Ha a winyót lekötöm, akkor is (BIOS-ból), tehát nem lehet WinXP mizéria... A tápot tudom, hogy cserélni kellene, de az erősebb tápommal meg úgy indul, mint a Riga anno: Minden 4-5. indítási kísérlet, és csak áramtalanítás után lehet újra izzítani, ha nem sikerül. A memória új, de eddig nem volt vele gond.
Nagyon jó lenne, ha valaki érdemi segítséget tudna adni! Gyorsan! :(

[Szerkesztve]

(#91) isapeti


isapeti
aktív tag

Sziasztok!

Uppantom ezt a témát, mert pont ez a helyzet


Adott egy P4 2.4A NW proci (2.4/512/400/1.525). Koma jelezte, hogy ki akarja cserélni, mert állandóan újraindul vele a gép, más procival működik franyán, csak a proci lehet a ludas szerinte. Az ő lapja Asus P4C800 Deluxe. Csere megtörtént, srác örül.
2.4-est elhoztam tesztelni, mert bíztam benne, hogy vmi más a gond. Abit BD7-II-es lapom van. Memtestben alapbeállításokkal hibázott (333-as ramok vannak a gépemben), 120 MHz-es FSB-n gond nélkül lefutott akár 6x is a teszt. Gondoltam, kircsó, jó a cucc.
De nem :(
Win XP alapfeszen be sem bootol, üdvözlőképernyő előtt restart. +5% fesz dettó, +10% fesznél bejön az asztal, de 5mp és újraindul, +15%-nál ez az idő 10mp-re nő. A srácnál ugyanez történt, pontosabban nála fesz babrálás nélkül is a 10 mp-en belüli újraindulásos buli jelentkezett.
Hihetetlen logikámmal arra következtetek, hogy nem kap elég feszt szegény. Lehet csinálni vele valamit? Vagy egyértelműen kuka? Átvizslattam pár topikot és beszéltem több emberrel a témáról, de ilyen jellegű procihibával senki sem találkozott még. Lábak mindannyian épek. Táp a srácnál 300W-os gagyi (először arra gyanakodtam, de a 3.2-es Prescottot vígan viszi), nálam 350-es Antec.


Ötlet valakinél?

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#92) Fix


Fix
tag

Köszi srácok

Én azért gyanakszom a ramra mert egyre töbszőr fordul elő a gépemel,
hogy beindítom a gépet és nem csinál semmit azaz nem tud memória tesztet futatni a gép (ez ügye úgy jelenkezik, hogy gép olyan mintha menne, de a bili a monitor az egér sem kapcsolódik be).
Szerintem tipikus ram probléma, amúgy is made in dobd el.

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#93) Cerberus-GMK


Cerberus-GMK
csendes tag

Sziasztok!
Nekem csak regen volt ilyen,hogy ujraidult (vindoze ikszpe), teljesen rapszodikus modon, kiszamithatatlanul. Volt,h 2napon at lan partiztunk es csak1x szallt el a kozel 48 oras folyamatos uzemben, de maskor volt, h 5 percenkent. Lattam, hogy altalban a vindozt hasznalo emberkek vannak bajban ezugyben, gondoltam, irnek par jo tanacsot,hatha nem volt meg szo rola:
vindozon: van 1 nagyszeru dolog a vindozban is (bar neha semmi ertelmes tampontot nem ad, mint a vindoz altalaban hiba eseten,de 100-bol 1x talan er vamit): a naplozas, bar ehhez az kell, h vhogy elinduljon azert. vezerlopult->felugyeleti eszkozok>rendszernaplok asszem. A piros felki. jeleket kell figyuszolni,hatha van ott mas is,mint 0xe004586hulye_aki_ezt_elolvassa_mivel_ugysem_m1_vele_semmire_mert_talicska_vindoz_vagyok_es_titkos_minden_infromacio_rolam v. ilyesmi kezdetu, sokatmondo uzenet.Ha nem indul el, mert pl. bluedie, failsafe mod konzolban, a bootlog megnezese celjabol ill. ha igy se nem.akkor fogni egy normalisabb,cd-rol v. pend-drive -rol futo op.rendszert (pl. knoppix), es megnezni az alol. A masik fontos dolog: kikapcsolni az automata restartot hiba eseten. Nalam anno a fenti hibanal a naplo segitett,amiben a volt egy,a legutobbi rendszerhibahoz kozel eso idopontban levo bejegyzes,amit jo idore megjegyeztem: ''...meghajto elore jelezte, hogy a kovetkezo irasi muvelet folyaman valoszinuleg hibazni fog vagy legalabbis nem fog helyesen mukodni. Tovabbi informaciokat ...'' :D Azert megneznem a csalajdfajat v. legalabb a nemzetiseget annak,aki ezt forditotta ;] Szvsz vinyo hiba miatt indulgatott ujra eleinte (amig ki nem kapcsoltam,mert aztan mar csak az alkalmazasok szalltak el,nem az egesz gep), bar sem a SMART nem jelzett hibat,sem a feluletvizsgalas, egyedul linux alatt volt neha ''hda/dma reset .. success'' uzi a syslogban,az is foleg vinyokapartataskor.
Linuxon: naplozast maximumra allitani es megprobalni vhogy egy kernel panic-ot eloidezni.Ha nem sikerul, fogni kell vmi kedves kis bechmark-ot, pl. bonnie es tsa, aztan azzal gyilkolaszni a rendszert, v. hagyomanyos modon (a kedvencem, es szerintem a legmegbizhatobb teszt, de megismetlem: szerintem az) :inditani legalabb. 2 grafikus feluletet, aztan pl.gimp-ben megnyitni v. fel tucat jo nagy, tobb megas jpg-t, amiket a legnagyobb terkepeszeti vallalat honlapjarol percek alatt le lehet vadaszni, ezalatt minel jobb minosegu mp3-at hallgatni, inditani 1 divx/xvid es egy szabv.dvd filmet a tv kijaraton, esetleg cd-t irni erdemes meg mindekozben, v. legalabb grab-elni vmit ;] Jo, ram mennyisegetol is fugg plusz a prockotol,szal azert esszel kell csinalni es nem art vmelyik konzolon figyelgetni a lapozasra es a szabad fizikai/swap meretekre ill. a memoria ki/be lapozasi ido aranyaira. Legutobb egy memoria hibat sikerult igy a vmstat segitsegevel megtalalni,amikor is feltunoen gyorsabban lehetett irni a memoriat, mint olvasni. Elotte is ram-ra gyanakodtunk, memtest es SiSoft Sandra korabban hibatlanul lefutott....
=re ennyi, bocsi, h hosszu voltam,de rem.legalabb 1vkinek segitett. ;]

(#94) fazksg


fazksg
csendes tag

Nézd meg, hogy elég nagy telejsítményű-e a tápod egy ilyen órajelű procihoz... A nagyobb AMDknek elég komoly az áramfelvétele!!!
:DDD

Tuning nélkül mit ér a gép??? És tuning nélkül mit érek ÉN?????

(#95) Fix válasza fazksg (#94) üzenetére


Fix
tag

Az már meg történt és lehet,hogy kicsit túl is lőtem vele a célon :U (dehát én szeretek előre gondolkozni :DD )
Ez most a tápom:
[link]

(remélhetőleg nem kell lecserélnem egy jó darabig :DDD )

[Szerkesztve]

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#96) Fix


Fix
tag

Szóval
Lefutattam a memtest-et de ez idáig semmi probléma.
Azt kérdezném, hogy hol találom pontosan win ben azt hogy:hiba esetén automatikusan ujraindul?????????????????????? :F :F :F

Segítség!!!!!


[Szerkesztve]

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#97) föccer válasza Fix (#96) üzenetére


föccer
nagyúr

sajátgép->tulajdonságok->speciális->indítás és helyreállítás

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#98) Fix válasza föccer (#97) üzenetére


Fix
tag

Köszi szépen.
:)

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#99) fastleslie


fastleslie
senior tag

Nekem is újraindult a gépem a kikapcsolás után. A hiba megoldódott egy új táppal.
Sajnos csak egy Codegen 350W-re telt, de legalább nem vacakol!

(#100) várnarancs


várnarancs
addikt

Szerintetek mitől van az, hogy csakúgy restartol, persze szabálytalanul a gépem? Mert ez csak akkor van ha bármennyire is húzva van a cuccom. Lehet ez 20mhz is:D
Please help.

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.