Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1503) Kabal2


Kabal2
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Gép részletei a tag-emben a "cuccok"nál. Újraindul, véletlenszerűen. Van, hogy 10 napig is kibírja ( pl. a DiabloIII nyílt hétvégét végigjátszottam, nem fagyott. ), van, hogy naponta többször fagy. Böngészőből, üresjáratsból is. Ezt követően fagy a boot alatt, tehát windows 7 betöltés előtt is. Van, hogy hiába indítom újra megint kifagy, ilyenkor a táp billenőkapcsolója ki-be segít csak. Újra akartam húzni a wint, de fagyott a biosban is, ezért nem láttam értelmét. VGAt gariban visszaküldtem, de tesztelték és ok. Ramokat cserélgettem mindenhogy, mindenhogy fagyott. 2 modullal, 4 modullal, sorrendcsere, minden kombináció volt. Memtest ok. HDD sentinel nem mond hibát, eseménynaplóban csak KernelPower hibaüzenet, everest szerint semmi sem meleg. Bármit kicserélnék szívesen, ha tudnám, hogy mit cseréljek... 2011 szeptembere óta van a hiba. Előtte hibátlanul ment a gép.Mindent amit azóta raktam bele, kötöttem rá stb. már leszedtem, így is crash-el. Kezdetben úgy fagyott,hogy színes csíkos lett a monitor, azóta pedig volt már instant újraindulás, kékhalál és csontáfagyás is.
Nagyon köszönöm előre is az ötleteket!

''Ha az a bemenő vektor elemei stacionárius tulajdonságú sztochasztikus változók, akkor a w súlyvektor elemei az a korrelációs mátrixának legnagyobb sajátérték vektorához konvergálnak.''

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.