Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1601) pityu8611


pityu8611
tag

Sziasztok!!

Olyan problémám van ,h bizonyos játékok alatt random ujraindul a gép(cod4,crysis,crysis2,crysis3)!De érdekes ,h BF3 alatt egyszerse csinálta pedig párszáz órát szaladgáltam benne!Az aláírásomban van a configom,most reseteltem a procit meg a vga-t és most nem csinálja ,de felhúztam a vgat és akkor se!!krvés lenne neki a tápom??

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#1602) pzolika9512 válasza pityu8611 (#1601) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

pityu8611

Hát lehetséges hogy kevés táp, vagy kompatibilitási gondok vannak :) (Hozzá teszem, nem vagyok szakértő, ez csak tipp)

[ Szerkesztve ]

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#1603) pzolika9512 válasza gép00001 (#1595) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

gép00001

Nincs véletlenül húzva a proci ?? Normális, jobban mondva eredeti a WIN7 ? :) Esetleg nézz utána ( vagy írd le) hogy az alaplapod támogatja-e a WIN7-et :)

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#1604) pzolika9512 válasza merida1337 (#1592) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

merida1337

Ilyet az öcsém régi gépe szokott csinálni, bár gőzöm sincs miért, de még a mai napig működik :)
Amúgy esetleg próbálj meg bios-t frissíteni :)

Figyeld itt a procidhoz a 0804-es BIOS-t írja, ez van fent ? :)

Amúgy ez a baj az új gépekkel!! Annyi minden van bennük, hogy ha valami baj, akkor csak találgathatsz hogy mi szállt el :/ (Lekopogom, de nekem egy közepes gépem, 70ezernél nincs benne több, de eddig semmi nagyobb baja nem volt, 2. tulaja vagyok, és több mint 2 éves :) )

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#1607) trialboj


trialboj
őstag

Nekem is a temaban emlitett problemam lenne, es a legidegesitobb, hogy nem tudok rajonni az okara, ezt pedig tetezi, hogy a legkulonfelebb alkalmakkor indul ujra a gep, es csak 10/1 szer van igazan terheles alatt.

Youtube videok nezese kozben, online sorozat nezese kozben, flash jatek kozben, winamp inditasakor, egy program beallitasainak bongeszese kozben stb.

Jelenleg szervizben van, minden egyseget kulon tesztelnek, viszont en ketlem hogy sikerrel gofnak jarni, mivel nem tudjak es en sem tudtam megmondani, hogy mit is keressenek.

Az lenne a kerdes, hogy az nem jatszhat kozre, hogy valamifele szoftveres problema okozta volna ezeket a fagyas/ujraindulasokat? pl valamibol nem a legfrissebb van, es ahelyett hogy ezt kozolne, szimplan lefagy, vagy dob egy kekhalalt.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1608) CoolMan válasza trialboj (#1607) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Szerintem jól csinálják a szervizben, mert először tesztelik a hardvert és ha ott nincs hiba, akkor jöhet a szoftver teszt. Így ki fog derülni, hogy hol a hiba.

(#1609) pzolika9512 válasza trialboj (#1607) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

trialboj

Esetleg újratelepítést próbáltad ? :)

[ Szerkesztve ]

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#1610) CoolMan válasza pzolika9512 (#1609) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Te el is olvasod amire válaszolsz, vagy csak megint hsz-t gyűjtesz?

(#1611) pzolika9512 válasza CoolMan (#1610) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

Igen elolvasom!! Elszoktam olvasni! Mért baj az, ha próbálok segíteni ?? Tudom nem vagyok szakértő, de nincs kiírva hogy CSAK SZAKÉRTŐKNEK!!

[ Szerkesztve ]

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#1612) CoolMan válasza pzolika9512 (#1611) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Mivel már szervizben van a gépe, (amit olvastál) nem tudom mit tudnál most segíteni...

(#1613) pzolika9512 válasza CoolMan (#1612) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

Khm....én kérdeztem, hogy előtte próbálta-e !! :) Mert ha próbálta, és ugyanazt csinálta, akkor tényleg nagyobb esély van arra hogy hardveres baja van!!

És ez amúgy mennyivel ér többet, Kedves Moderátor úr! ?

"Üdv!
Szerintem jól csinálják a szervizben, mert először tesztelik a hardvert és ha ott nincs hiba, akkor jöhet a szoftver teszt. Így ki fog derülni, hogy hol a hiba."

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#1614) CoolMan válasza pzolika9512 (#1613) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ezt itt akkor én most befejeztem, mert nem a topicba való.

(#1615) trialboj


trialboj
őstag

Vadonat uj windows alatt is szinte egybol (2 ora alatt) elkezdte az ujraindulasokat, szinte semmi nem volt meg fent.

A szervizben azert gondolom hogy nem jarnak sikerrel, mivel nem vallaltak, hogy sertetlenul adjak vissz a merevlemezt, ezert azt elhoztam. Tehat ha szoftveres a hiba, akkor ok nem tudjak megallapitani, es nagyjabol ezert jottem fel ide, hogy megtudakoljam, hogy betudhato esetleg, barmilyen kis atlagban lenyegtelen szoftver hibas verziojanak az allando restart.

Mellesleg terheles alatt egyszer sem indult ujra...

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1616) pzolika9512 válasza trialboj (#1615) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

És régebbi, vagy újabb gép ?? Még arra tudnák tippelni hogy valami vezeték rossz a gépedbe :/

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#1617) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

A topic folytatása a Nem induló gépek topicja (kiemelt téma) lett. Kérlek, ott folytassátok.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.