Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31690) werszomjas válasza anorche1 (#31687) üzenetére


werszomjas
őstag

Tavaly novemberben ugyanettől az ebay eladótól (kerveros_uk) vettem ugyanilyen övet, ugyanennyiért (£35.99) :)

Vadonatújat kaptam, azóta is tökéletesen megy, ennyiért nem kapsz sehol, max használtat, vedd meg.

Amennyire én utána jártam a garmin öveknek 4 fő típusa van.

Legbutább, amin nincs futó figura, ő nem tudja a futásdinamikai adatokat, ilyet ne vegyél.

Van ez amin van egy kis futó figura, ez jelzi azt, hogy tudja a futás dinamikát, ennek a fajtának az előnye, hogy az egység és az öv külön van, sok használat után elég csak az övet cserélni. Ugyanezt hirdeti az ebayes.

Következő ez a piros keretes, ami technikailag ugyanazt tudja, mint az előző (dupla annyiért, nem is értem), de nem cserélhető a szíj külön.

Van még a kék keretes, ez úszáshoz van, vízálló, ha úszni is szeretnél, ilyet kell venned.

Ha nem úszol, akkor ami ebay-est linkeltél, az a legjobb vétel szerintem.

[ Szerkesztve ]

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.