Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) spanyoll válasza Gondwana (#35749) üzenetére


spanyoll
addikt

Hm majd megpróbálom ha megint csinálja. Remélem nem mostanában fogja :D Amúgy ez kikapcsolt állapotból bekapcsolásba szokott történni. Ergo nem kéne sleepelnie neki...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35752) Flashback


Flashback
addikt

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#35753) spanyoll válasza Flashback (#35752) üzenetére


spanyoll
addikt

Mmm de nyár... :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35754) Flashback


Flashback
addikt

New FW updates

FUJINON lens, XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR has been available.
The accuracy of AF function has been improved at manual focus mode using “One-Push AF”.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#35755) mikrofon


mikrofon
veterán

Van valaki aki eladná a fujifilm 15-45mm objektívjét?
Én szívesen megvásárolnám.

(#35756) randras_83 válasza mikrofon (#35755) üzenetére


randras_83
addikt

Olyan pont nincs, de 35-ösöből kétfélét is tudok adni. :D

https://www.flickr.com/randras83/

(#35757) bongeszo válasza mikrofon (#35755) üzenetére


bongeszo
aktív tag

Nekem van egy fekete, ha aktuális még?

(#35758) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Üdv.
Elnézést az offért!
De tanácsra lenne szükségem. Én sajnos abszolút nem értek a fényképezőgépekhez, a rokon lány kinézett magának egy fujifilm kamerát. Kérdésem az lenne, megéri e a vételt? 20k lenne.

[ Szerkesztve ]

(#35759) b.vr válasza b.vr (#35730) üzenetére


b.vr
őstag

" jó hír a rosszban hogy elvileg az akár még olcsóbb is lesz, 2500 usd/eur alatt, "In short: speed will cost you more than resolution" link Hát legyen így."

nna, van friss rumor, még jobb: "According to several highly trusted sources, the Fujifilm X-H2 40MP non-stacked 8K capable camera will cost $1,999."
Persze ahogy írja szeptemberig sok még az idő hogy ez változzon, de azért ez így bíztató :)

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#35760) benedekco válasza Bagoly01 (#35758) üzenetére


benedekco
addikt

Hát... mire kellene neki fotógép? Miért nem jó a mobilja e helyett?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#35761) Bagoly01 válasza benedekco (#35760) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Hobbi fotós egyébként. Egy tini lányról beszélünk.
Válaszodból azt veszem ki hogy nem igazán érné meg neki.

(#35762) Mr.Csizmás válasza Bagoly01 (#35758) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez az én fiatalkoromban volt sláger, a telefonjával + valami cam appal jobban jár képminőségben.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35763) benedekco válasza Bagoly01 (#35761) üzenetére


benedekco
addikt

Egyetlen előnye a mobillal szembe, hogy van rajta optikai zoom. 504mm nincs mobilon. De egy ilyennel beugrani fotózni manapság, szerintem nem kedvező. Lehet elvenné a kedvét a fotózástól.
Mivel fotózik mostanában?
Miket fotózik? Ha mindenképp kell a fotógép de nem kell nagy zoom akkor lehet érdemesebb lenne venni valami nagyobb fényerejű, de kisebb zoom-os gépet.
Nem vagyok benne mostanában a használt árakban, szóval nem nagyon tudok segíteni ebben a kérdéskörben. Szerintem Panák sem rosszak ám ilyen kategóriában.
Ezeket a Fujikat nem tudtam sosem ajánlani ismerősöknek. Képminőség és kezelhetőségre nem valami acélos.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#35764) lugosi válasza benedekco (#35763) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az utolsó jó bridge Fuji az S602 volt, és annak az utódja, az S7000 talán, a saját korában persze.

(#35765) faki_ válasza lugosi (#35764) üzenetére


faki_
senior tag

Akkor neked bizonyára kimaradt az S100FS. ;)

(#35766) lugosi válasza faki_ (#35765) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az már kimaradt. Jó volt?

(#35767) faki_ válasza lugosi (#35766) üzenetére


faki_
senior tag

Szerintem korának, ill. kategóriájának legjobbja (talán egy korábbi pana, az FZ30 volt hasonlóan jó addig). Utána jött valami HS? sorozat, ami kb. mindenben rosszabbul teljesített és még egy drabálisan nagy, drága X-S1. Innentől talán véget is ért a bridge korszak. Még egy, a mezőnyből toronymagasan kiugró kompaktjuk volt, az F30.

(#35768) benedekco válasza faki_ (#35767) üzenetére


benedekco
addikt

Nekem FZ-20-am volt(meg is van még valahol). Az egy nagyon jó kis gép volt, persze arra amire használtam.
Mai napig nem kellene számomra több mint 12x-es zoom (8 is elég lenne, de helyette van most 1x-es :D ), az 5mp is bőven elég lenne. A kromatikus aberrációját nem szerettem, de meg lehetett szokni.
Így utólag megnézve a specifikációkat, a 30 egy jóval erősebb gép volt. Annak idején még fogalmam nem volt a apperatúráról meg a szenzor méretről. Najó, az előbbiről még csak-csak, de a szenzor méretről nem.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#35769) faki_ válasza benedekco (#35768) üzenetére


faki_
senior tag

Az volt az azelőtti nagy dobásuk az igencsak jó minőségű, végig F2.8-as objektívvel.

(#35770) vihartigris válasza benedekco (#35768) üzenetére


vihartigris
őstag

"helyette van most 1x-es" ez a lábzúm :DDD

bármi reciproka a semmi

(#35771) benedekco válasza faki_ (#35769) üzenetére


benedekco
addikt

Mondjuk azt sajnálom, hogy a Fuji leállt a kompaktokról (x100/70 meg ilyeneket most ne vegyük ide), egy 2/3"-os vagy 1"-os kis jószág baromi jó lenne leváltani a XQ2-t mikor eljön az ideje. Szerencsétlen gépből már nagyon fogynak a csavarok.

re: vihartigris
Jaja! :)

Tegyük hozzá, hogy én csalok, mert vettem rá egy előtétlencsét. Úgyhogy egy kétállású zoom-om van, és 1,43-as szorzóval működik :D 35/50mm

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#35772) Flashback


Flashback
addikt

Egy pár tapasztalat...
- A fényt viszonylag jól belövi a váz (X-S10). A régi canonon mindig -1/2 -2/3ba fotóztam ha kevés volt a fény azért ha sok azért... Aztán ha kellett RAWba húztam vissza. Ebben a Fuji mintha precízebb lenne.
- FW frissítés után a XC35-t érezhetően megtáltosodott. 16-80 is lehet gyorsabb, de ott nem szembe tűnő annyira.
- A custom profilokkal kezdek megbarátkozni, de néha túl lassú a mentési idő (~1mp). Tudja valaki melyik beállítás lehet érte a felelős?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#35773) madgie válasza Flashback (#35772) üzenetére


madgie
titán

Clarity. Azt tedd nullára.

(#35774) Rusher4587 válasza lugosi (#35727) üzenetére


Rusher4587
tag

FB csoportban már két H2S tulaj is bejelentkezett, ill. egyikük rakott fel képeket, meg rövid élménybeszámolót.
Neki pozitív, bár ennyi pénz kiadása után egy APSC vázra én is hazudnék! :DD

Si vis pacem, para bellum!

(#35775) Rusher4587 válasza trball (#35720) üzenetére


Rusher4587
tag

Szia!
Szürke import megszűnt, viszont nyugaton, főleg németeknél most nagy kedvezmények vannak!
Figyeld nagyon pl. a Vienna Camera bolt akcióit, én tavaly vagy tavaly előtt (f*sz tudja, eskü, évek estek ki a covid-os tétlenség miatt) a bolt saját nyári akcióját és a Fuji cashback-et összekombinálva 20%-os kedvezménnyel vettem vázat + obit a magyarországinál eleve alacsonyabb bolti árhoz képest, és ez hivatalos viszonteladó, két év garanciával!!!
Hétfőn rendeltem/utaltam, csütörtökön nálam volt a cucc, becsületesen becsomagolták.
Nem 100%, hogy idén is ilyen szépen egybeesnek az akcióik, anno július vagy augusztus volt, íratkozz fel több német vagy osztrák (esetleg lengyel) bolt hírlevelére is, velük a legegyszerűbb magyarként üzletelni, szállítás/esetleges garanciális javítás miatti visszaküldés is velük olcsó relatíve!
Viszont a Fuji cashback-hez kell kinti bankszámlaszám (én is kinti haverommal oldottam meg), mert magyarra nem utalnak, mivel az összes gazdagabb eu-s országban van Fuji cashback akció, csak nálunk, meg még 2-3 kelet-európai tagországban nincs!
30-60 napos határidővel kapod vissza a pénzt (tételtől függően 150-200 euro), csak egy mobilos fotót kellett küldenem az osztrák bolt számlájáról, ill. SN-t mellékelni, és pár hét múlva minden gond nálkül fizettek!
És nem akarok a zsebedben turkálni, de ha nem vagy nagyon kis pénzű, és egy kicsit magasabb árat megér neked a hazai, postázás nélkül intézhető, 3 éves garancia (és a technika ördöge bizony nem alszik), ami viszont tényleg a legjobb az EU-ban, mert máshol csak külön pénzért lehet ilyen hosszú garanciát venni (sőt, a legtöbb boltban nincs is rá lehetőség, most a Fuji cuccokról beszélek, mert anno jól körbenéztem), akkor vásárolj idehaza, a bolti árakból könnyen kaphatsz 10% kedvezményt!

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum!

(#35776) mikrofon


mikrofon
veterán

A Fujifilm szettem mellé beruháznék egy "strapabíró" fényképezőgépre. Szerintetek elegedettlen lennék az Olympus tg-6 géppel? Vagy van jobb ajánlat?
Jó lenne ha lenne a Fujinak is hogy ugyan azt a jpg- et be tudjam állítani végeredménynek.
Igazából a családi élmények megörökítéséhez gondoltam rá hogy ne kelljen a por és víz miatt aggódni.

[ Szerkesztve ]

(#35777) Matska válasza mikrofon (#35776) üzenetére


Matska
senior tag

Egy Fuji XP140-et használ nagy megelégedéssel egy kolléga FB Fujis csoportban.

https://www.flickr.com/photos/146088520@N03/

(#35778) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok!
Meglévő Sony szettem mellé – A7III+A6300 kombó, ebből az A6300-at cserélném - keresnék valami megbízható Fujit. Tetszenek a Fuji színek na. Ha meg a fotók is tetszenek RAW+jpg akkor még az is lehet hogy végleg Fuji lesz a befutó. Kérdésem, hogy mondjuk egy X-E4 mennyire alkalmas esküvő, baba-mama fotózásra, portréra, egyszóval munkára, stúdióra? Kedvenc látószögem a 35mm FF-n, ebből van is egy Sigma 1.4-em DG DN verzióban, a Sonynak APSC-re meg nincs opciója ebben a látószögben, fényerősen. Fujinál meg ott a 23mm Fuji 1.4-ben, Viltroxból is van, mindez ezüst színben, retró designban. A Viltrox mennyire ajánlott?

Tehát az általam kiszemelt, elgondolkodtatott vázak: X-H1, X-T3, X-E4 és legvégső esetben az X-T4 (de ennyit nem biztos hogy szánnék rá hogy kipróbáljam a Fujit). Ebből a vonalból egy X-E4 mennyiben különbözik egy X-T4-től ami jelenleg az APSC vonal csúcsa? Illetve az sem baj ha tovább bírja szuflával mint az a6300, ebből a vonalból melyiknek van a legjobb akku ideje? Továbbá ha már MILC, a kijelző is fontos lenne hogy tényleg azt lássam amit fotózok. A Sonynál annyira xar a kijelző hogy vagy alá vagy fölé lövöm. Igaz nem sokkal, de akkor is.

Illetve azt hogyan tudom megtenni hogy a Lightroomos RAW feldolgozás során az A7III-nak ugyan olyan színe legyen mint a leendő Fujimnak?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#35779) gorgo válasza robi1979 (#35778) üzenetére


gorgo
őstag

Ha melóra akarod, akkor azért nem biztos, hogy az lesz a szempont, hogy retró meg ezüst.
Akksi élettartam erősen függ attól, mennyire vagy gyakorlott, mennyit szarakodsz egy kép ellövésével. Én sokat >> nekem cserélgetnem kellene az aksit. Plusz fogás se utolsó szempont. Képminőségben E4 és T3 egykutya, viszont ha melóra kell, akkor T3 + esetleg markolat, és az akksiidővel se lesz gond. H1 is pro cucc, bár az korosabb, de simán jó.
Ha nem melóra kell, akkor viszont E4, mert szép, mert kicsi, mert jó. :)

A sony sehogy nem fog olyan színeket dobni, vagy te mókolni utólag, mint a fuji. :N

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#35780) mikrofon válasza Matska (#35777) üzenetére


mikrofon
veterán

A Fuji esetében az tűnt fel hogy a Fuji objektív kezdő fényereje kb 2FE -vel kisebb. Nem tudom hogy ez jelent-e gyakorlati használat közben jelentős különbséget mert nem tudom hogy alakul a fényerőkülömbség mondjuk 28mm és 35mm környékén.
Van jelentős különbség az Olympus tg6 és és a Fujifilm xp140 objektíve között, képalkotási minőségben? Egyáltalán ezen a szinten van értelme ennek a kérdésnek?

Illetve úgy látom nem igazán beszerezhető már. Sajnos....
Ez azt jelenti hogy lesz belőle újabb?

Az nagyon jó lenne ha kb ugyan azt a kimeneti jpg-et tudnám előállítani és a családik albumokban nem lenne jelentős megjelenítési különbség aszerint hogy melyik géppel készült...

(#35781) Flashback válasza mikrofon (#35776) üzenetére


Flashback
addikt

Pont tegnap "találtam meg" Fuji Xp70-et. Még a Covidos álmát aludta...
Pár éve mikor a Tesco felszámolta a fényképezös pultokat valami 20e alatt sikerült megvenni. Egy jópár vizes nyaralást végig fotóztunk vele. Elég strapabíró. A beépített optikai zoom nagyon jó. Három év alvás után is teljesen feltöltödött.
XP140 az utódja, biztosan jobb sokkal, viszont nem igen lehet kapni. Személy szerint nem is tetszik ez a bugyi sárga design. Da amúgy jól kézbe illik.

Viszont a Panasonicon és a Ricohon kívül már nem is lehet kapni vízálló fényképezöt. Gondolom az akciókamerák meg a mobilok megették a piacot...

Nézz rá esetleg a GOPRO Hero 10-re hátha jobban megfelel az igényeidnek. Bár én is T6-ot venném.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#35782) kerobi válasza robi1979 (#35778) üzenetére


kerobi
senior tag

Nekem XH1 van es manual obikkal fotózgatnek de nem igazan jön ossze. A viewfindert használom és az élkiemeles nem a legjobb, mert akkor is életlen lehet a kép. A cosina cosinon volt a legélesebb eddig, hozta a nagyok szintjét és olcsó is volt. Még adok neki egy eselyt jobb obikkal, atallok az AF-re oldjon meg az elektronika mindent.
Ha nem megy, akkor Pana S5. A pananak is szep szinei vannak.
Lightroomban szerintem a legjobb, ha a sony képedet nagyjából összehúzod a Fuji-éval és lemented sablonként majd alkalmazod az összes képre.

Nekem is lenne a kérdésem, a viltrox 23 1.4 jobb mint a fuji 23 f2?
Kamlan-nal van valakinek tapasztalata?

(#35783) Flashback válasza mikrofon (#35780) üzenetére


Flashback
addikt

Totál autómatán ilyeneket lö:

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#35784) Flashback


Flashback
addikt

Csak hogy legyen egy kis pörgés. Dobjatok fel az elmúlt időszakból egy hangulatos képet (ami persze ti fotóztatok... :) )

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#35785) randras_83 válasza robi1979 (#35778) üzenetére


randras_83
addikt

Szerintem dobd el a Sony szettet vegyél helyette két T3at melóra hibátlan:DD
H1 akkor izgalmas ha videózol is az stabi miatt, amúgy ugyanaz, mondjuk itt 1,5x az akksi igény.
Anno én is próbáltam mindent (@többiek nem ér röhögni) hogy a D750-ből Fujihoz hasonló színek essenek ki, esélytelen. Akkor el is engedtem a FF és Nikon világot. Azóta van T1 /legjobb/ van T3 es az asszonyt is behúztam a Fujihoz egy H1-vel.
:DD:DD:DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#35786) randras_83 válasza Flashback (#35784) üzenetére


randras_83
addikt

@Flashback: SOOC jpg a T1bol
https://flic.kr/p/2nwgsWB

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#35787) Mr.Csizmás válasza Flashback (#35784) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha nem felejtem el, délután rakok. meglepően termékeny évemben vagyok, az előzőekhez képest :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35788) Flashback válasza randras_83 (#35786) üzenetére


Flashback
addikt

Uhh hát ez tényleg elég jó SOOC... :K
Azt meg lehet kérdezni melyik film sim/beállítás?

A classic neg-es mákvirág fotó is nagyon hangulatos!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#35789) gorgo válasza Flashback (#35784) üzenetére


gorgo
őstag

Nem bánom, amúgy is annyira be vagyok punnyadva, hogy ihajj. Ez az év a legrosszabb, mostanság nagyon magam alatt vagyok, gépet is ritkán veszem elő. Színvilágban is most a fakóbb jön be, sőt, megesett, hogy valamit Eterna bleach bypass-ban fotóztam végig. Most ilyenem van.
Két tavaszi, ez még nem elborult :)
1, 2
Meg két friss:
3, 4

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#35790) Flashback válasza gorgo (#35789) üzenetére


Flashback
addikt

Ez az XF56mmF1.2 R nagyon jó kis obinak tünik.
5188 nagyon jó lett az 5199 színei pedig szépek!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#35791) lugosi válasza randras_83 (#35786) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az első kép tetszik a legjobban.

(#35792) lugosi válasza gorgo (#35789) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A 4-est be kéne küldeni egy mezőgazdasági fotópályázatra, nagyon hangulatos. Szerintem ilyenkor nyáron szokott lenni, tavaly is volt.

(#35793) gorgo válasza Flashback (#35790) üzenetére


gorgo
őstag

Flash&lugosi: Köszönöm. Annyira nem izgat, még az FB-re is lusta vagyok kitenni, pedig év elején belefogtam egy heti képelős projektbe, aztán el is engedtem... Bár most érzek némi késztetést, szal lehet összekapom magam.

A szélmalmos a tési fennsíkon készült, rég jártam arra, de nemrég a közelben haladtam, hát mondom arra kanyarodom.
A vidéki lehasznált autómosós képből amúgy fejben iszonyat király sorozatot alkottam, de nem tudtam megvalósítani (barátnőm lett volna rajta a modell, feslett, hiányos öltözékben, de mivel lagziban voltunk tip-top volt felöltözve+sminkelve, és a hiányos öltözetet sem lehetett megvalósítani - marad hát a kép fejben. Plusz katasztrofálisan befeszül ha fényképezem :DDD).

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#35794) robi1979 válasza randras_83 (#35786) üzenetére


robi1979
aktív tag

T3-T1 szetthez milyen obikat használsz? Munkára a T3-nak milyen az ISO tűrése? Meddig lehet felengedni?

T1? Az X-trans 2 szenzor? Ezeken a képeken a bőrszíneket illetően mennyi utómunka van?

[ Szerkesztve ]

(#35795) Matska


Matska
senior tag


Nálam ez a termés az utóbbi időből, nameg az aktuális felszerelés.

https://www.flickr.com/photos/146088520@N03/

(#35796) Ébri válasza Matska (#35795) üzenetére


Ébri
senior tag

Olvasva is nagynak tűnt ez a 13-as, de így a többiek mellett pláne.

(#35797) Matska válasza Ébri (#35796) üzenetére


Matska
senior tag

Mint a 16 1.4 kb. A Laowa 9mm után elég mellbevágó, de igen finom cucc.
Azért bízom benne, hogy az érkező Fuji 8mm F3,5 tényleg kacsacsőr F2 méretben és árban lesz, mint beharangozták, mert akkor beszerzek egy olyat a 13-as mellé, sétálós UWA-nak.

https://www.flickr.com/photos/146088520@N03/

(#35798) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Úgy néz ki a cégnél végre lesz elkölthető használható keretem fényképezőgépre és egyebekre, és mivel arra amire egyébként kell, mindkettő bőven megfelelő, szerencsére a saját személyes preferenciáim döntenek. A két kinézett lehetőség a Sony a7c kitobival és egy 50/1.8, vagy egy Fuji X-T30 II kitobival (18-55), és még valami, ami belefér a keretbe.
Mivel évek óta szeretnék Fujit, nagyon errefelé húzok, és úgy látom, hogy az X-T30-cal nem lövök mellé. A keretbe beleférne az X-T4 is, de objektívben kellene akkor (anyagi) kompromisszumot kötni. Ár-értékben most jónak érzem az X-T30 II-t, nem tudom, mi a véleményetek.
Ha X-T4, akkor váz + 23/2 + 50/2 férne bele a keretbe.
Ha X-T30 II, akkor 18-55 kit + 50/2 vagy 35/1.4 lenne, és még valami, vagy pedig kit + 56/1.2 (feleslegesen, de nagyon tetszik).

Az X-T4-et mint vázat feleslegesnek érzem és az X-T30 kihajtható lcd-je is sokkal szimpatikusabb (jelenleg is hasonló megoldást használok a privát gépemen, a Pana GX80-on). Úgyhogy váz tekintetében egy kicsit elköteleződtem, kivéve ha nagy marhaságot csinálok így.

Segítetek kiegyenesíteni, vagy összezavarni?

(#35799) Varoz válasza lugosi (#35798) üzenetére


Varoz
őstag

Ha nem kell a T4 tudása(időjárásálló, duplakártya stb), akkor egyértelmű a döntés.
Meg ugye Fuji, tehát nincs szétherélve a Txx a Tx-hez képest.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35800) randras_83 válasza Flashback (#35788) üzenetére


randras_83
addikt

Egész pontosan:
Fuji X-T1
Fuji 35 f/1.4 @ wide open
ASTIA
AutoWB (R +2, B -2)
H Tone -2
S Tone +1
Color +2
Sharpness +1
- 2/3 EV

Köszönöm :DD

https://www.flickr.com/randras83/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.