Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) Brave_86 válasza gabor9991 (#16649) üzenetére


Brave_86
aktív tag

146ezer, elvileg garantált és szervizkönyves. :)
Magyar mk2-es Ez szinte teljesen azonos, kivéve, hogy nincs tempomat, illetve manuális a klíma.
Egy másik [link], de ez sem magyar. Sajnos magyar alig van.

(#16652) Anulu79


Anulu79
addikt

Az lehet tudni egy hírdetett autóról, hogy EURO5 motoros-e ha nincs bele írva a hírdetésbe?

(#16653) embe


embe
nagyúr

Még mindig él a kérésem:
Ha van valakinek OBD scannere, megnézné Forscannel, hogy hány százalékos akku töltöttséget mutat normál használat mellett?
Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16654) Brave_86 válasza Anulu79 (#16652) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Alvázszám alapján ezt le tudod kérni ingyenesen is autodna oldalon pl

(#16655) Anulu79 válasza Brave_86 (#16654) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha nincs alvászám? Akkor lehet tudni pl. évjárat, gyártás alapján?

(#16656) Brave_86 válasza Anulu79 (#16655) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Ennek keress utána. Pontosan nem tudom.
Én írnék egy mailt, hogy kuldje at az alvazszamat.

(#16657) gabor9991 válasza Brave_86 (#16651) üzenetére


gabor9991
őstag

A 2. a fehér úti neppertelepen várja új gazdáját :D
Sok jót nem lehet találni azokról a kereskedésekről.
Meg ugye külföldi, így a futás ami most eléggé alacsony, mennyire valós szerinted?
Nehéz dolog találni egy jót, már 8 éve amikor én keresgéltem akkor is nehéz volt, mondjuk akkor még az átlag futás 4-5 éves kocsiknál csak 70ezer körül volt, egy sokat futottra mondjuk rá mérték írni a 120 ezret.
Volt egy 4 éves focus akkorban a szolnoki Ford nesztornál, 146 ezer volt benne, hónapokig nem tudták eladni :)

[ Szerkesztve ]

(#16658) Brave_86 válasza gabor9991 (#16657) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Alvázszámot még meg is kaptam tőlük mailben. Rakerdeztem a 2 garnitura gumira is, hogy markat meg dot szamot kuldje mar at. Viszont arra 'elfelejtett' valaszolni.

(#16659) AxBattler válasza Brave_86 (#16646) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem vagyok szakértő, de ennél még az én 2006-os paripám is szebben szól... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16660) SzlobiG válasza Mágus2 (#16644) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ilyen az enyémbe is van nagyon hasznos így télen a dízel mellé. :K

(#16661) Brave_86 válasza AxBattler (#16659) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Köszi a válaszod! Sajnos én sem, ezért is kértem a ti véleményeteket is.

(#16662) kelly416 válasza Anulu79 (#16641) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem a 2literes dízel kombi decire ugyanannyit írt ki tankolások között, mint amennyit számoltam, így az első 5-6 tankolás óta nem számolok. Fránya pontos rendszer segít az elbutulásban. :DDD

(#16663) Sub-ZeRo válasza Goose-T (#16628) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem mondamám. 90-et megyek lakotton kívül. De, kombi. Üllő-Tápióbicske, oda-vissza, akkor Tápióbicske-Nagykáta oda-vissza. 7 napból 6-ot. Tankolástól tankolásig 6 liter. Ennyi jött ki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16664) Mágus2 válasza Brave_86 (#16646) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Kopog a motor. Ez lehet hidrotőke, de akár komolyabb gond is. Az aljávak semmi baj, csak a futómű elemein van felületi korrózió. Nem kell alvázvédőzni.

(#16665) gabor9991 válasza Mágus2 (#16664) üzenetére


gabor9991
őstag

Hidrotőke biztos nem mert az nincs benne.

(#16666) Mágus2 válasza gabor9991 (#16665) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Még ez is alátétes, mint a régi?

(#16667) gabor9991 válasza Mágus2 (#16666) üzenetére


gabor9991
őstag

:K

(#16668) flymi válasza ReFleXx (#16570) üzenetére


flymi
addikt

Gondolom az tök mindegy milyen embléma van a felniközépnél, a lényeg a számokban rejlik?!
Csak azért kérdezem, mert találtam a korábban említett paraméterekkel felnit, csak nem ford logo van rajta.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16669) ReFleXx válasza flymi (#16668) üzenetére


ReFleXx
addikt

az mar mindegy

ez a ketto a legfontosabb
Lyukosztás: 5x108
Kerékagy átmérő: 63,4

ezektol az ertekektol nemileg elterhet, meg akkor is jo
Szélesség: 6,5
ET szám: 52,5

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#16670) flymi válasza ReFleXx (#16669) üzenetére


flymi
addikt

Ok, de ha nem muszáj nem térnék el ezektől a számoktól, csak ezért kérdeztem. Nincs valami nagy választék a használt piacon vagy csak én vagyok túl skót nem tudom. :B 20k darabár fölött már rá sem nézek a felnire.
(Igaz, csak egyszer kell megvenni, ezzel győzködöm a zasszonyt is, mert ő úgy van vele, h vigye el egy kocsi a-ból b-be, a többi nem számít. Bár most, h poronty lesz azért egyre jobban érdekli a biztonság témakör is.)
Találtam egy ígéretes felniszettet, holnap megérdeklődöm. Kerékközepet meg legfeljebb cserélem, az már nem tétel. Kösziiii! :R

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16671) #31600896 válasza flymi (#16670) üzenetére


#31600896
törölt tag

Biztonságosabb egy alufelni, mint egy acélfelni? Az igen...

(#16672) #31600896 válasza #31600896 (#16671) üzenetére


#31600896
törölt tag

Én esztétika miatt nézegettem annak idején, de alig volt választék, meg összepadkázottat se akartam. Nekem most a fekete felnik jönnek be, de az vagy nem rá való, vagy drága, vagy sima acélfelni. Nehéz ügy ez a felni dolog, párszor nekifutottam már.

[ Szerkesztve ]

(#16673) flymi válasza #31600896 (#16671) üzenetére


flymi
addikt

Ilyet nem mondtam. A biztonság kérdése foglalkoztatja asszonyt is, de nem felni témában, szerinted miért tettem offba?
Új felnit nem akarok venni (lemez ára is 20k/db, annyiért meg kapok normális alut is), nyárra pont jó az. Télen meg a mostani r15 lemezfelni marad.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16674) Anulu79


Anulu79
addikt

Hihetetlen, hogy nem nagyon találni olyan autót amit nem kereskedésben és árultak és teljesen hazai. Tele van a piac import gépekkel sajnos (számomra).

(#16675) molnarpeter válasza Anulu79 (#16674) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mennyiért, mit keresel? Válság alatt szinte senki nem vett újat, kevés a használtautó mennyisége, bár manapság is cégesnek veszik a nagyját.

(#16676) ReFleXx válasza Anulu79 (#16674) üzenetére


ReFleXx
addikt

2008 utan nem sokan vasaroltak kocsit maganszemelykent jo par evig... :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#16677) embe


embe
nagyúr

Most néztem a régi Focusomat. 2009-ben adtam el, akkor 6 évesen, ha jól emlékszem 126ekm. volt benne.
Most az új, bárki által megnézhető nyilvántartás szerint 148ekm. van benne. És a kormány le van benne kopva rendesen a mellékelt fotók alapján.
Valószínűleg az elmúlt 10 év alatt belement 20ekm., és így lekopott ezalatt a kormánya. :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16678) Anulu79


Anulu79
addikt

Mk2 - mk2.5-ös 1.6 benzines kombi Focust próbálok venni. 1.5 - 1.7M között max. 2007 - 2008-as évjárattól. De persze nem mindegy a szín meg az állapot számomra. :D Tudom szinte lehetetlen. Néztem ujra a ferde hátuakat is de ott is reménytelen a rendes nekem. :)

(#16679) #31600896 válasza flymi (#16673) üzenetére


#31600896
törölt tag

Én is használtra céloztam nem újakra! 50k körül már szerintem lehet rá szépet kapni használtan. Facebook csoportban voltak is fent. Igaz azok 15-ösök voltak. :U

(#16680) Brave_86 válasza Anulu79 (#16678) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Nálam is ugyan ez a helyzet. 20-ból talán 1 magyar van. :(((
Azt az 1-et holnap tervezem megnézni. Írtam az eladónak, hogy alvázszámot, vagy rendszámot küldje már el, mert a hirdetésben nem adta meg ezeket. még várom...

(#16681) kelly416 válasza ReFleXx (#16669) üzenetére


kelly416
veterán

Igazából az agy átmérő lehet nagyobb, ha van tehermentesítő ami passzol bele, de én sem ajánlom senkinek, mégis sokan csinálják ezt a mókát.

x_424:
Én is nézegettem a Fókára annak idején felniket, de őszintén szólva elvitte a szerelő a pénzt amit erre szántam. Azóta nem bántam meg, hogy maradt az acélfelni, könnyebb is mint az alufelni, és szerintem biztonságosabb is. Ez legalább nem törik, ha baj van, "csak" véglegesen deformálódik.

flymi:
Én a Mazdámra annak idején vettem normális gumisnál számlás garis stb. megoldással 4 gumit 120-ért (asszem, már nem emlékszem pontosan), és megemlítettem egyezkedés közben, hogy kellene négy felni is, jó a használt lemez, csak legyen valami, mert a jelenlegiek eléggé kukák, és olyan helyen venném meg a gumit, ahol ezt hozzá tudják csapni. Hát mit ád az ég, 5000 felárért hozzá csaptak négy felnit, ami használt, de kifogástalan állapotban volt. Se ütésnyom, se rozsda, szépen újrafestve.

(#16682) flymi válasza kelly416 (#16681) üzenetére


flymi
addikt

Mázlid volt. :)
Nekem is kicsit úri huncutságnak tűnik az alufelni de tény, h jobban néz ki, nem kell dísztárcsákkal vacakolni amik egyébként a legtöbb esetben meglehetősen gagyik (és funkciójukat nézve túl drágák is).
Tavasszal ha lekerül a téli acél azt is festeni kell, mert nem a legszebb.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16683) #31600896 válasza flymi (#16682) üzenetére


#31600896
törölt tag

flymi

Nekem sem a legszebb. Én is tavasszal lefújnám. Mikor vettem a verdát csak ezt a rozsdás acélt adták vele, gyanítom valaki magáévá tette a nyári gumikat és az alufelnit menet közben, amíg németből idehozták. Most fekete tárcsák vannak rajta, mivel a kocsi is alapból fekete jól néz ki...

kelly416

Teljes mértékben egyetértek veled. :R

(#16684) kelly416 válasza flymi (#16682) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom. Veszel egy garnitúra jó acélfelnit 20-ért (nem egy darabot, hanem 4-et), még úgy is jó vagy. Lefested feketére (javaslom a Korantot, ha mégsem jó állapotú, hanem rozsdás), teszel rá egy garnitúra dísztárcsát 5000ért nyárra, és még így is negyede összegből megoldottad. Szerintem.

Én is szeretnék szép dísztárcsát szép alufelnire cserélni, meg szeretnék szép Fókát szét lovacskára (nem, nem az Olasz, maradnék márkán belül inkább ha lehet) cserélni, meg szeretnék sok mindent, de ha megveszem a szép alu kerekeket, egy hét múlva meg téglán áll az autóm amikor reggel kimegyek, vagy megpadkázom csúnyán akár csak egy balesetveszély elkerülése közben, esetleg el is törik, amikor félrekapom a kormányt... hát nézhetem magam meg a zsebemet...

Tegnap mentem a gyerekekért a buszmegállóba, amikor egy biciklis szembe jött velem a saját forgalmi sávom belső felén. Le a kerékpárútról, át a forgalom elől elzárt területen, szembe mindenkivel, és amikor megálltam, hogy elférjen szegényke, még nem értette, miért pislogok úgy, mint borjú az új kapura...
(Ha kíváncsi valaki, ne kelljen keresnie.)
Egy ilyen esetben mondjuk pont nem volt gond, mert már akkor furcsán néztem, amikor a forgalom elől elzárt területen kerekezett, de hát na.
Vagy egy perccel később két sávos úton megyek előre, szabad a sávom, a szembe sávban parkolnak a szegély mellett (szabad ott parkolni), a Navarrás vagy L200-as gyökér meg rám húzta a kormányt, mert nehogy már ő ne haladjon, majd én álljak félre, mert nagyobb a vas alatta. Ott már simán megpadkázhattam volna a felnimet, ha picit nagyobbat mozdítok a kormányon.

[ Szerkesztve ]

(#16685) Anulu79


Anulu79
addikt

Magyarországon lehet feljelentést tenni autóskamera felvétele alapján? Ha igen akkor ezt a rendőrségen kell megtenni vagy van valami oldal erre a célra ahol a felvételt el kell juttatni nekik?

(#16686) kelly416 válasza Anulu79 (#16685) üzenetére


kelly416
veterán

Nemrég volt cikk róla, hogy személyiségi jogokat sértesz vele, így 3 napnál tovább nem tárolhatod... de ha a bíróság úgy ítéli, hogy a szabályszegés súlyossága indokolja a felvételt, akkor mégsem Téged vesznek elő, hanem a szabályszegőt.
Szóval ez is jó magyar hozzáállás kérdése. Szerintem próbálkozz egyet a rendőrségen, aztán majd látod, mire jutsz vele. Egyelőre ez nagyon képlékeny, úgy érzem.

(#16687) Mikulásbá válasza Anulu79 (#16685) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Tudtommal igen,ha olyan a felvétel tartalma,ők is megteszik hivatalból is.
Bemégy egy rendőr örsre,kapitányságra,bemutatod a felvételt,az eredetit.

(#16688) flymi válasza kelly416 (#16684) üzenetére


flymi
addikt

Linkelj nekem légyszi szép / újszerű acélfelnit 20k/garnitúra árban, mert én nem találok a paraméterek alapján, pedig már napok óta túrom a netet.
Az eddigi legjobb ár amit találtam új acélfelnire a méretemben az 14100Ft/darab, illetve 14990Ft/darab. Az túl sok. Akkor erre az árra már inkább rádobok 2-3 Mátyást/darab és veszek egy használt tip-top alut.
Tudom, h sérülékenyebb, de nem szoktam ámokfutni. :N Ha baj van, akkor meg úgyis mindegy, az alut lehet centíroztatni, a lemezt meg lehet kukázni.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16689) Anulu79


Anulu79
addikt

Nincs semmi olyan felvételem jelenleg ami miatt el kéne mennem jelentést tenni. Amikor történt eset akkor még nem kameráztam. :) Index kimaradás meg záróvonalas előzés (biztonságosan) nem olyan ami miatt jelentgetnem kéne. De jó tudni, hogy van mód jelenteni ha olyas eset történne.

(#16690) Anulu79 válasza flymi (#16688) üzenetére


Anulu79
addikt

Írj rám és este mutatok valamit. :D Nem vagyok perverz ne félj. :DDD

(#16691) flymi válasza Anulu79 (#16690) üzenetére


flymi
addikt

Remélem eladó felnit akarsz mutatni. Ha van írj privátot, mert már tűkön ülök, h a seggére verjek egy csomó pénznek. :D Még nem hívtam fel a kiszemelt felnit áruló eladót, csak mondom.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16692) kelly416 válasza flymi (#16688) üzenetére


kelly416
veterán

Mondtam tippet, hogyan lehet jó áron felnihez jutni, ha már úgyis akarsz gumit is venni. Van pár gumis mindenkinek a közelében, hacsak nem tanyán lakik, úgyhogy két-három telefont vagy 1-2 órát megér körüljárni őket ezzel a megoldással.
Új acélfelni 15 Mátyásért vagy szép állapotú alufelni 20 Mátyásért... ez azért mindenképpen kemény dió. Ebben teljesen igazad van. De nem új acélfelnit kell venni, és alkatrészbazártól arrafelé a vateráig és jófogásig bárhol belefuthatsz valami jóba, esetleg dobhatsz fel ide-oda keresek hirdetést is. Sőt, tudtommal van kimondottan alkatrészárulós fész csoport, azért talán nem haragszanak meg, hogy ezt így felhoztam témának, mert oda nem trécselni megy az ember, kimondottan tiltva is vagyok ezen tevékenység. Ha türelmes vagy és nem "most azonnal" kell elverni azt a pénzt, tutira találsz elfogadható áron jó acélfelniket. De úgy látom, maga az ördög sem tudna lebeszélni Téged az alufelnikről, én meg sem akarom próbálni. Legyen szerencséd velük, mutatni biztosan jobban mutatnak, és azok sem ropiból vannak, azért lehet autókázni azokkal is.

(#16693) flymi válasza kelly416 (#16692) üzenetére


flymi
addikt

:)
15" méretben találtam 20k-ért acélfelnit és a gumik is olcsóbban kijönnének ~65k-ból. A kinézett alu szett 68k + 74k a gumik. Ez durván 50% megtakarítás lenne, de valamiért még mindig jobban húzok az egyel nagyobb méret felé nyárinál. 17" viszont már túl sok (a gumi rá a drága), felniből lenne választék már 50k környékén.
Szóval most nem tudom még, kicsit elbizonytalanodtam. Prémium gumit tennék rá, számít annyit a 15" -> 16"-ra váltás a tapadásban, h megérje? :U

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16694) DeFranco válasza kelly416 (#16692) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én pesten lakok, van választék, kerestem sima tukkó 14-es acélfelnit használtan, kerestem egy jó darabig aztán vettem inkább egy szett újat.

mind full rozsda volt (ami vastagon le volt kenve azokat meg sem néztem, az mind rohad a festék alatt mint az állat, a használt felni árában homokfújnák le, nem éri meg megcsinálni, letaknyolják és kész) volt ami ránézésre ütött, volt ami csak megforgatva, határ sz*r volt az összes.

van akit nem zavar ha kicsit ver a futómű 120-nál észre sem veszi én kényes vagyok rá.

10k volt a gyári új felni darabja, a régiek nem voltak rosszak 3k-ért a feladás napján elmennének inkább eltettem őket jó lesz eladáskor.

arról nem is beszélve hogy mindenre ráhazudják hogy ford felni aminek legalább a furatkiosztása egyezik, pontos ET szám már ritka

(#16695) kelly416 válasza flymi (#16693) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem igazából az átmérő tapadásban nem sokat ad hozzá vagy vesz el, inkább a futófelület szélessége az, ami számíthat Nálad, nálam, vagy egy hétköznapi autósnál. 15-öset én sem tennék rá szívesen, biztosan nagyon bután nézne ki szegény. Az már nagyon ballonos. Nekem 16-osok vannak rajta, így is vettem, így is megy majd el tőlem nemsokára valamelyik kereskedőhöz beszámítani. 17-est semmiképpen nem tennék rá, feleslegesen drága, és ha nem jampi-autónak kell, márpedig annak nem kombit vettél volna, akkor mi a fenének ennyit költeni rá? De mivel marhára nem vagyunk egyformák, én már nem akarok véleményt mondani, mert úgyis tudod, én acélfelnit vennék jó gumival. Azért a prémium is túlzás, vagy nem egy a fogalmunk a prémiumról, mert madárijesztőre sem teszünk nercbundát.

(#16696) kelly416 válasza DeFranco (#16694) üzenetére


kelly416
veterán

Mondom, nem vagyok tisztában ezzel, mert egyszer vettem felnit, de 10 perc alatt kaptam négy jót, igaz, Mazdához. Lehet, ahhoz több van a piacon vagy csak marha nagy szerencsém volt. Passz. Csak azt mondtam, olcsóbb és takarékosabb is egy szett acélfelni, mint egy szett alufelni szerintem.

Egyébként meg a homokfújás nem tudom, miért annyira drága. Kompresszort lehet venni (mondjuk én a vasútnál dolgozom, behoztam mindent ide, mert folyamatos levegő utántáplálás az nincs otthon, de itt van) ha van türelme hozzá az embernek elég is az, pisztolyt emlékeim szerint 3000 körül vettem Lidl-ben, homok van bármelyik tüzépen, talán 4000 volt 10 vagy 15 kiló megfelelő szemcseméretű. Felnit is pucoltam vele (a már említett Mazda régi felnijeit), lányomnak a régi BMX-emet teljesen festékmentesítettem, hogy utána saját ízlésére festhessük újra... munkáskesztyű, szemüveg vagy inkább sisak, meg egy jó öltözet ruha, amit nem sajnálsz. És az időd persze. Nem mondom, hogy bármit megfújnék, de se a felnit se a biciklit nem volt művészet tisztára gányolni. Anyagba nem mar bele a homok, ha még akad rajta festék, azt úgyis saját optikai érzékelővel észlelem, és nyomatok még oda homokot. Bizonyára sokan szívrohamot kapnak, hogy nem így kell ezt... de én ezt csak így tudom. :)

(#16697) troll81


troll81
addikt

a 16 felniket 180 eu ert vettem gumistól.egy lemezfelni szett 14 es mondjuk 50 100 eu közt mozog gumistól 1 es fókához.
nem egy ördöngös összeg illetve a német autókhoz általában van 2 szett,én 3 garnitura gumival vettem pl.kérés mire haza ér eltünik belőle róla :D

(#16698) molnarpeter válasza DeFranco (#16694) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

15" acélt vettünk bontóból, mindegyik pótkerék volt, tökéletes festéssel. Volt rajtuk használható gumi, azokat eladtuk pályázni. Így vmi 4k lett a vége darabonként... Megéri keresni egy nagyobb bontót.

(#16699) flymi válasza kelly416 (#16695) üzenetére


flymi
addikt

Most találtam egy Ford gyári 16-os alu szettet amit centíroztatni kéne, mert az egyik felni láthatóan egy ponton nem kerek, de amúgy szerintem rendben van. Még várom, h visszaírjon az eladó. Plusz előny, h a közelben lenne. Remélem megvan még neki.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16700) molnarpeter válasza flymi (#16699) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Zavart érzek az erőben. A centrír a normál, ép felni kiegyensúlyozása a gumi felszerelése után, össz-vissz a súly látszik belőle. Az alu ha már láthatóan deformálódott, görgőzni kell, más árkategória...

Csak azért, mert másodjára látom ezt írva :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.