Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) szilchi válasza szilchi (#11999) üzenetére


szilchi
őstag

Átnézek a hibakódokat,de a legtöbben még az internetes keresés sem adott találatot. De az egyikre igen,a P0C31-re. Azt kaptam jelentésnek,hogy Inverter B Cooling system performance. Ez mi lehet?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#12002) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok!
Próbált már valaki ilyen SOFITA LEDeket belső világításba? Fiesta MK5 face liftingbe kellene.

(#12003) molnarpeter válasza intensa_man (#12002) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link] őket ajánlom :K

(#12004) gxyb válasza szilchi (#11955) üzenetére


gxyb
aktív tag

Szia! Írj ha megnézetted! Nekem is ilyen gondom van bár még olajcsere nem volt. 2007-es 1,6 tdci 90 Le Focus. Az egyest és a hátramenetet veszi nehezebben. Olyat is olvastam hogy a motor és a váltó feszülhet egymáshoz képest, bár ezt nem igazán értem...

[ Szerkesztve ]

(#12005) szilchi válasza gxyb (#12004) üzenetére


szilchi
őstag

Ok.Nekem csak hideg motornál csinálja,indulásnál.És az összes sebesség nehezen megy.Viszont ha már rendese bemelegedett,olyan 10-15 km után,akkor simán tudom megint kapcsolni az összes sebességet.De akarok is kérni a napokban időpontot a szervizben.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#12006) Tsebacsi válasza TigerCat (#11981) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kérdezted anno az RS/ST hibáját, na ez az:

[link]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12007) Sub-ZeRo válasza Tsebacsi (#12006) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez hiba, de még sem. Ha van ilyen baj, elméletben ingyen és bérmentve cserélik/javítják.
Mondjuk ciki egy picit... :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12008) TigerCat válasza Tsebacsi (#12006) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ez nem vészes, különben is, egyelőre beérem a 185 lóval és az ST logóval...
:DDD

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12009) radi8tor válasza Tsebacsi (#12006) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Láttam egy videót erről az RS gyártásáról. Nagyon sürgette őket az idő (talán valami autószalonra akartak elkészülni vele), nem kizárt, hogy ez a hiba is kapkodás eredménye.

⭐ Stella

(#12010) Tsebacsi válasza radi8tor (#12009) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A motor lett elcseszve, az autó egyéb technikája szerintem rendben van. És a vicces, amit ír a cikk is, hogy a Mustang ugyanilyen motorjával nincs baj, mert kicsit más tervezés. Szerintem az RS-é volt előbb, ezért.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12011) Real_Necro


Real_Necro
veterán

MK IV kombi Mondeóhoz hol érdemes most Bosoko ablaktörlő lapátot venni elölre, valamint Boscht hátra? Cromaxnál előre csak 650-es van, nekem meg pont a 475-ös csíkoz. Berendelném akkor már egybe egy webshopból, csak nem találtam olyat, ahol minden van.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#12012) ReFleXx válasza Real_Necro (#12011) üzenetére


ReFleXx
addikt

http://jarmualkatresz.com/ kinn vannak a halalf@sza utan 2-vel, de szerintem nekik van most is.
Ha jol remlik te maglodi vagy, szal neked meg kozel is.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12013) pet007


pet007
aktív tag

Foglalkozott mar itt barki mk4 mondi motorterbeli kabelkoteggel? Lehetseges, hogy az ablakmoso motor kabele "egybeforrt" a hutoventi kis lila vezetekevel?

(#12014) ReFleXx válasza pet007 (#12013) üzenetére


ReFleXx
addikt

wut? amikor bekapcsol a venti mossa az ablakot? :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12015) pet007 válasza ReFleXx (#12014) üzenetére


pet007
aktív tag

Nem, venti be se indul ablakmoso pedig csak hatra tolja az ablakmosot.. :O
Szombaton nem esik akkor szetkapom autot kicsit, ha barkit erdekel csinalok par kepet.

[ Szerkesztve ]

(#12016) molnarpeter válasza pet007 (#12015) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Végig kéne menni, lehet megolvadt valahol, vagy dörzsölődik :(

(#12017) radi8tor válasza pet007 (#12015) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Multiméterrel rámértél? Meg se kapja a 12V-ot az ablakmosó?

⭐ Stella

(#12018) Real_Necro válasza ReFleXx (#12012) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ott ahogy nézem csak Bosoko van, de egy kört megér, max beugrom oda is meg Cromaxhoz is a hátsóért.

Köszönöm

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#12019) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Na, ezt hogy ragasztanátok fel hátra?

Szerintem a mellékelt ragasztó kevés hozzá, tekintve, hogy csak a széleken fogna valamennyit...
:(((

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12020) radi8tor válasza TigerCat (#12019) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van ott 2 csavarnak is hely. Élj a lehetőséggel. :D

⭐ Stella

(#12021) molnarpeter válasza TigerCat (#12019) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha biztosra akarsz menni, kitöltöd vmivel (epoxi, szélvédőragasztó...), aztán szivacsos 3M ragacs jöhet utána :)

(#12022) TigerCat válasza molnarpeter (#12021) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Beviszem szervizbe, az első miatt amúgy is le kell szedni a lököst, de jó ötlet. Én az olvasztópisztolyos műanyagra gondoltam, de az szerintem elengedné a hideg miatt...

Radiátor kollégának:
nincs fúróm vazz!
:DDD

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12023) pet007 válasza radi8tor (#12017) üzenetére


pet007
aktív tag

Hat egyik agon biztos kapja a 12voltot, mert egyik iranyba megy.

(#12024) ReFleXx válasza TigerCat (#12022) üzenetére


ReFleXx
addikt

nem art beszerezni 1et, mindig jol jon 😂

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12025) zozyk


zozyk
addikt

Forscan Lite programon kívül van másik, ahol csekkolhatom a DPF állapotát? Valamiért nem akar csatlakozni az adapterhez. :F

Az adapter működik, teszteltem FordSys Scan Free, ScanMaster és a Torque Lite programmal is.

Torque Pro-t nézegetem, de abban csak 2 DPF értéket láttam ebben a videóban. (1:30nál)

(#12026) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Na még egy kérdés, műszerfal rejtély...
Ez mi lehet?
5 mp-es videó a műszerfal rángatózásáról leállítás után...
Ötlet?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12027) embe válasza zozyk (#12025) üzenetére


embe
nagyúr

Válogatós. Nekem 2 adapterrel nem működik. A Torque kiolvas 1-2 adatot, de a Forscan nem csatlakozik vele. Most egy ilyen van berendelve, ez elvileg jó.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12028) LamaCube válasza TigerCat (#12026) üzenetére


LamaCube
addikt

Igaz nekem mk1 fókám van, de olyankor szokta ezt csinálni miután visszateszem az akkusarut és ráadom a gyújtást.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12029) daniel2121


daniel2121
senior tag

Sziasztok
2011-2014 közötti dieseles Mondeóknál van olyan motor ami kerülendő?

(#12030) ReFleXx válasza daniel2121 (#12029) üzenetére


ReFleXx
addikt

1.6 1.8 de azok sem hude rosszak, talan 1.8 mar nem is volt akkor.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#12031) molnarpeter válasza daniel2121 (#12029) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

1.6 kicsi bele, 1.8 kevésbé megbízható, 2.2-nél már féltengelyek hamar hullanak és nyomják is nekik jellemzően, a 2.0 TDCI általánosságban a legjobb választás szvsz :) Volt belőle 3 féle teljesítménnyel is, belül mindegyik ugyanaz, csak szoftveres különbség van (utólag megoldható bármikor).

[ Szerkesztve ]

(#12032) DeFranco válasza TigerCat (#12026) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mk1 fókánál akku merülésekor is csinál ilyet.

(#12033) intensa_man válasza molnarpeter (#12003) üzenetére


intensa_man
tag

Köszönöm a választ. Nem tudod véletlenül, hogy az MK5 Fiesta belső világítása PWM, vagy feszültség csökkentős? Mert ha PWM, az nem lesz baj a LED-es szofita izzónál? Tudnak ezek dimmelni?

(#12034) embe válasza molnarpeter (#12031) üzenetére


embe
nagyúr

" belül mindegyik ugyanaz, csak szoftveres különbség van (utólag megoldható bármikor)" - és ez vajon igaz az 1,6 tdci Focusokra is?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12035) molnarpeter válasza embe (#12034) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

1.6 90-95 Mitsubishi, 110-116 lovas Garrett turbós :N Kb azt a 100-110 lovat tudja a kisebbik is szerintem, de DPF szempontjából egyszerűbb az élet gyári szofttal :D

(#12036) molnarpeter válasza intensa_man (#12033) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Passz :B Próba cseresznye, szerintem le tudod dumálni vele, hogy valamikor elgurulj hozzá egy próbára.

(#12037) Goose-T válasza molnarpeter (#12031) üzenetére


Goose-T
veterán

A 116 lovas, leggyengébb változat úgy tudom, hogy fix turbós, a 140 és a 163 lovas pedig változó geometriájú.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#12038) embe válasza molnarpeter (#12035) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor nem lesz táltos belőle.... :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12039) TigerCat válasza DeFranco (#12032) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem merül, pöccre indul. Nyáron is ezt produkálta...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12040) SzlobiG válasza Goose-T (#12037) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem az is változós csak a német piacra szánt verzió szoftveresen butított.

(#12041) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Fejér megye környékén dizel Ford-hoz értő műhelyt tudna valaki ajánlani? Pest megye innenső része is okés lehet.

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12042) molnarpeter válasza OPiiPO (#12041) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tippelek: Fordson Major? Gondolom nem talált :DDD Dízel is van izzófejestől cr-ig néhány fajta, egy típus sokat lendítene az ügyön :D

(#12043) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#11973) üzenetére


bajnokpityu
félisten

már el is kelt.

ez szerintem jobb vétel. km-től mondi esetén én nem félnék.
De aminél ellenőrizhetőb a múlt, logikus, hogy "több" lesz a km, és alacsonyabb a felszereltség. és ez ha törött volt, rendben megcsinálták.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12044) OPiiPO válasza molnarpeter (#12042) üzenetére


OPiiPO
addikt

jogos :) számomra természetes hogy C-Max 2.0TDCi

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12045) mtade válasza OPiiPO (#12041) üzenetére


mtade
aktív tag

Filep dízel Székesfehérvár. Nem túl vékony a ceruza, de jó gépparkjuk van mindenhez.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#12046) SzlobiG válasza bajnokpityu (#12043) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mondom én, hogy kezd lemenni az áruk. :)

Ez mondjuk valóban jobb hogy magyar, de nekem a Trend felszereltség sovány, na nem mintha veszélyeztetne a csere. :D

Sőt ma megfordult a fejembe, hogy lehet az MK4-től is meg kéne válni, mióta beköltöztem a városba pár száz méterekre használom csak, arra meg egy kis benzines jobb lenne, csak sajnálnám eladni pláne hogy újkora óta nálunk van és ezen tudom hogy ami cserélve volt az valóban cserélve volt meg a km is. :U

(#12047) OPiiPO válasza mtade (#12045) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi! Tudom hol vannak, jövő héten futok feléjük egy kört.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12048) bajnokpityu válasza SzlobiG (#12046) üzenetére


bajnokpityu
félisten

egy 100e km alatti magyar meg inkább 5M. kezd lemenni, de még mindig fordtól nem megszokottan jól tartja az árát. 6-7M között mentek ezek újonnan.

Ha 4M alá benéznek 2-3év múlva, sztem lépek, mert nekem mocskosul tetszik, és még szélesebb, mint a 4es.
Eredetileg az új superb-re akartam lépni, de megmondom őszintén, sokkal jobb vételnek tartom a mondit, mint a skodát, így maradnék.

önmagában a trend nem gáz. trendet is lehetett extrázni. a szines kijelző, két krómcsik ablak körül, kilincs, és alufelni kb az előnye.
én trendemben meg van 8 tolató, elektromos és fűtött ülés, tempomat, kihangosító. nekem ennyi elég. titánhoz ugyanaz a fos hangú hifi jár, és pl a tetőcsomitartó se alap a titánon. Utóbbi kéne, mert úgy adja ki a forma kombiné esetén. felnit meg könnyen lehet szerezni.

1kmre én mondjuk tuti sétálnék.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12049) TigerCat válasza bajnokpityu (#12048) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ha már felni... Hol szereznétek 18-as fekete (esetleg grafitszürke) alut 3.5-ös fókára?

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12050) bajnokpityu válasza TigerCat (#12049) üzenetére


bajnokpityu
félisten

jofogáson vannak kereskedők, onnan vettem a sajátomra. Jászberény úton vannak, jó volt az árérték.
én is titán szint vettem az ezüstszürke kocsira, viszont én ragaszkodom a gyárihoz.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.