Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74651) abridabri


abridabri
veterán

Spy Pozitiv csalodas , kellemes kikapcsolodas igy estere . Volt 1-2 alpari "poen" benne , de ezt leszamitva siman nezheto.

[ Szerkesztve ]

(#74652) gerii


gerii
addikt

A német Nézd ki van itt (Er ist wieder da) c. filmet fogják valahol játszani itthon, nem tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#74653) mefistofeles

Ma megnéztem a Mentőexpedíció-t.
Megkövezhettek érte de az itteni kritikák alapján sokkal többet vártam! A történet lapos és klisék tömkelege. A film vígjátéki módon tele lett tűzdelve humoros szövegekkel de ettől pont hiteltelen lett az egész. Érdekes lett volna pl. látni a törvényszerűen előtörő kétségbeesést, magányérzetet, befelé fordulást. De persze főhősünknek ilyen nem volt..... Amúgy Matt Damon kihozta a nem túl színes szerepből amit ki lehetett, de az nem volt sok, nem is lehetett az. Más szinészi teljesítményről lehetetlen beszámolni, mert nem volt olyan karakter egy sem. Talán Jeff Daniels mutathatott volna valamit a NASA főnök szerepében, de :( .
Oké, ropival egyszer elmegy (ha nem vágysz semmi gondolkodtatóra) de kizárt, hogy mégegyszer belekezdenék.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#74654) S e t h válasza mefistofeles (#74653) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én olvasva a könyvet azt mondom, hogy ha annak csak negyedét hozza a film élményben, akkor már nem fogok panaszkodni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#74656) cyberkind


cyberkind
félisten

Lehet hogy lesz Indiana Jones 5, és méghozzá Forddal amit Spielberg rendezne, ő már a 4. résznek is más sztorit akart, de hát Lucas azt is elcseszte nekünk, most nem fogja. :)

Paranormal Cocktivity

(#74657) devil-k


devil-k
nagyúr

Az IMAX 3D-s szemüveg ugyanaz, mint a "rendes" 3D-s? (CC)

- mozi bolondéria -

(#74658) emiki6 válasza devil-k (#74657) üzenetére


emiki6
veterán

Úgytudom nem. :N

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#74659) devil-k válasza emiki6 (#74658) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én is így emlékszem. Valaki tudna még infót adni erről? :)

- mozi bolondéria -

(#74660) emiki6 válasza devil-k (#74659) üzenetére


emiki6
veterán

Mármint cc-ben mondták, hogy külön kell venni egy Imax szemüveg is, szóval gondolom nem ugyanaz.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#74661) mefistofeles válasza S e t h (#74654) üzenetére

Én nem olvastam de ha a könyv jó (és gondolom az) akkor így előre megmondom neked, hogy nem hozza. Persze azért nézd meg, kiváncsi vagyok neked mi jön le belőle.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#74662) Dorian


Dorian
félisten

Tegnap délután megnéztem a Jurassic World-öt. Ketten kezdtük, barátnőm az felénél inkább kiment a nappaliból, én erőt vettem magamon és végig néztem. Nem szeretném minősíteni mert megint valakik lelkébe gázolnék mert nincs mit.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#74663) Vikthor válasza Dorian (#74662) üzenetére


Vikthor
nagyúr

az a baj, hogy az első rész olyan magasra tette a mércét... hogy ez lett belőle. Én moziban láttam először, ott nem nagyon tetszett, majd itthon újra mikor megjelent BD-ben és itthon vhogy jobb volt. Bugyuta popcorn mozi, de nem a legalja azért, csak már volt ilyen. Ebben nincsenek olyan meghatározó és jó színészek mint pl. Sam Neil.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#74664) devil-k válasza Vikthor (#74663) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem volt vészes, mi jól elszórakoztunk rajta. Úgy kell leülni, hogy nem vársz semmi extrát tőle és élvezni fogod. A 93-as filmtől pedig teljesen el kell vonatkoztatni.

A hangkeverés és a képi világ viszont remek, tetszett.

- mozi bolondéria -

(#74665) Dilikutya válasza Dorian (#74662) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ne túlozzunk...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#74666) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Bronson
hd,ov dts
embertelenül, könyörtelenül, kolosszálisan jó film.
csont nélkül repít a korai '70-es évek Angliájába, ennek az állatnak, ennek az emberi szégyennek a történetébe, melyet nem lehet kihagyni egy filmbarátnak sem. igaz sztori alapján, valóban létező személyiség Csárli Bránzn, Anglia címeres mocska, akit bizony már hosszú-hosszú évek óta eltart különböző fegyházaiban. De ez nekik így jó biztosan.. ettől a film még frenetikus, magamnak egy régi régi adósságomat pótoltam most ezzel. Immádtam ezt a filmet.
ez az a film, ami benned marad napokig. nem a jurasszik kákk..
9/10

(#74667) devil-k válasza Tibiajax (#74666) üzenetére


devil-k
nagyúr

A kedvenc jelenetem ez amit beraktál fotón. :D

- mozi bolondéria -

(#74668) rétisün válasza Tibiajax (#74666) üzenetére


rétisün
veterán

erről van szó?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#74669) spiky03


spiky03
veterán

Tegnap esti mozi: Mentőexpedíció

Haverokkal voltunk és nekünk tetszett. Jó volt benne látni a pesti helyeket. :D
Matt jól hozta szerintem a figurát. A képi világa is tetszett. Jól megcsinálták a Marsot. A poénok is jók voltak.
Szerintem majd BD beszerzem, ha akciós lesz. :)
Durva lehetne egy ilyet mondjuk átélni a valóságban.

De a Sugár moziban megint csalódtam egy picit. :W Nem tudták kiadni a foglalásomat, de mondták, hogy adnak máshová jegyet. Mondtam, hogy nem kell, mert azért foglaltam a neten, hogy oda üljek ahova szeretnék. Nah kb 20 perces telefonálgatás meg mit tudom én, hogy mi után tudtak jegyet adni, de nem teljesen oda ahova foglaltam. Azzal magyarázták, hogy még új a rendszerük. Mondjuk ez igaz, mert végre már kiírják a neten, hogy melyik teremben is lesz a film, már csak azt kéne feltüntetniük, hogy melyik sor, melyik székét választod és akkor már jó lesz.

@ Dorian
Nekünk tetszett a Jurassic Word. :) Nekünk hozta azért az első hangulatát, még akkor is ha nem ér fel hozzá, nah meg volt benne 1-2 érdekes jelenet, meg néhol a CGI is kilógott, de szerintem popocorn mozinak teljesen rendben volt.
Majd otthon újranézzük már eredeti hanggal, ha meg lesz a rendszerem. :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#74670) Tibiajax válasza rétisün (#74668) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen

(#74671) LOTR válasza devil-k (#74657) üzenetére


LOTR
addikt

nem ugyan az, más a polarizációs technika, a sima 3d és az imax filmeket is más technológiával/kamerával veszik fel/készítik

mod
most nem volt kedvem keregetni részletesebb, talán pontosabb leírást, de kb ez is jó: 3D MOZI bekezdés alatt

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#74672) devil-k válasza LOTR (#74671) üzenetére


devil-k
nagyúr

Akkor jól emlékeztem, hogy az IMAX szemüveg más, mint a hagyományos. Ráadásul azt nem is lehet megvenni és hazavinni, mint a "hagyományost", nem? Ha az emlékeim nem csalnak. Eddig 1x voltam még IMAX 3D filmen.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#74673) LOTR válasza devil-k (#74672) üzenetére


LOTR
addikt

nagyjából 1 éve volt váltás ilyen téren, hogy addigra már annyi panasz érkezett a karcos-koszos-régi szemüvegek miatt, hogy az imaxben is meg kell venni a szemüveget, amit utána ugyan úgy haza is lehet vinni
szerintem is éppen ideje volt váltani erre

One Ring to rule them all

(#74674) devil-k válasza LOTR (#74673) üzenetére


devil-k
nagyúr

Áh. Értem, köszi. Remélem, nem lesz nagy sor a "szemüvegesnél" vasárnap. :D A jegy megvan már, de a szemüveget nem vettük meg. :R

- mozi bolondéria -

(#74675) emiki6 válasza devil-k (#74674) üzenetére


emiki6
veterán

Utána bontsd ki és nézd meg, hogy nem szar-e. Mi a multkor vettünk 2-2 sima és imex szemuveget, ezek közül 1-1 hibás volt, bár ezt későn vettük észre... :(

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#74676) devil-k válasza emiki6 (#74675) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm a figyelmeztetést. :)

- mozi bolondéria -

(#74677) emiki6 válasza devil-k (#74676) üzenetére


emiki6
veterán

Az egyikbe rosszul tették bele a szárat és elhajlott a "pöcök", ami stabilan ott tartja, a másiknál is a szárral volt baj, kinyitásnál igen szorul és látszott, hogy az sincs a helyén, szóval nem lett volna hosszú életű, amelyiket én fogtam ki, azt otthagytam egy popkornos előtti asztalon, hátha kell valakinek.

Ajánlom még a szemüvegtörlőt is, mert volt, ami ujjlenyomattal volt elcsomagolva... :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#74678) emiki6


emiki6
veterán

Nem tudja valaki, hogy ki forradalmasította a filmkészítésben (vagyis melyik filmben lehetett először) az, hogy míg valami akció van, nem hallani, a hangokat, legfeljebb tompítva, aláfestésképp pedig valami kellemes, lágy zene szól?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#74679) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Van valakinek bármi infója arról, hogy a The Program c. film fog e nálunk menni a moziban, és ha igen mikor?
Vagy ezt hol tudnám megérdeklődni?
Ha nem, akkor kb. mikor juthatok hozzá leghamarabb a filmhez eredeti nyelven?

Tudom, hogy nincs köztetek jós, de hátha valaki többet tud mint én :D

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#74680) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


:D
kezembe nyomtak egy ilyet, mondták, menjek el rá. mii, már itt is a második rész? te hát én épp most láttam az elsőt, mennyit kacagtam rajta...
úgyhogy el is mentem és jelentem, nem bántam meg! hatalmas iram, thaiföld és a szokásos leszarlak benneteket, kis seggfejek-szövegek:) de még mindig működik. sőt, meg merem egyébként kockáztatni, túltesz az első részen is. csordultig van pakolva poénnal és - ami nagy szó - nagy része működik.
- még nálam is, ami meg nem kis szó

(#74681) radi8tor válasza Tibiajax (#74680) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Te ilyen VIP vagy? :D

⭐ Stella

(#74682) ben11 válasza Tibiajax (#74680) üzenetére


ben11
őstag

Fizetett hírdetés? :DDD

(#74683) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlen hogy a Superfast mikor fog megjelenni magyarul DVD-n, avagy letölthető formában?

Üdv.: Aszti

(#74684) radi8tor válasza aszti93 (#74683) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ameddig a kereső itt nem dobja ki addig nincs róla biztos infó.

A letöltős dolgot ne erőltesd a fórumon. :N

⭐ Stella

(#74685) FoxiestFox válasza radi8tor (#74684) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem mondta, hogy nem akar fizetni érte. Hátha tud valami streaming szolgáltatót, ami legál. :D

(#74686) LOTR válasza anorche1 (#74679) üzenetére


LOTR
addikt

2015-filmjei-datum-szerint
ez alapján én nem találtam meg

One Ring to rule them all

(#74687) emiki6


emiki6
veterán

Aki jobban beleásta magát a moziünnepbe, az össze tudná foglalni?
Hol mennyi a jegy, milyen filmekre vonatkozik, stb. :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#74688) devil-k válasza emiki6 (#74687) üzenetére


devil-k
nagyúr

Moziünnep összefoglaló
2015.10.15. - 2015.10.18.

2D-s film: 770 Ft

3D-s film szemüveg nélkül: 970 Ft
3D-s film szemüveggel: 1.200 Ft

4DX-es film szemüveg nélkül: 2.880 Ft
4DX-es film szemüveggel: 3.110 Ft

IMAX 3D szemüveg nélkül: 970 Ft
IMAX 3D szemüveggel: 1.260 Ft

Aréna VIP mozi 2D: 3.090 Ft
Aréna VIP mozi 3D szemüveg nélkül: 3.370 Ft
Aréna VIP mozi 3D szemüveggel: 3.600 Ft

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#74689) Bad Pritt válasza devil-k (#74688) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a CC-s? A jegyárak 730 és 930 (2D, 3D), legalábbis a posztereken ennyi van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#74690) Dilikutya válasza FoxiestFox (#74685) üzenetére


Dilikutya
félisten

A TV GO-n megeshet, 599 Ft-ért most az új Mad Max is kikölcsönözhető. :)
Bár ha ez a Halálos iramban paródia akarna lenni, az előzetesét látva nekem pl. se pénzért, se torrentről töltve, de még kölcsön kapva se kéne, mert az egy vödörnyi híg, gőzölgő, langyos fekália, az a jó fröccsentett, ami egy kiadós csilis babtól távozik szörcsögve. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#74691) devil-k válasza Bad Pritt (#74689) üzenetére


devil-k
nagyúr

+40 Ft adminisztrációs díj minden jegynél! Én ezt már beleszámoltam! Ez vásárlásnál adódik hozzá, de ezt mutatja is.

(#74692) bok92
Termékenként 1 db használható fel igen. Jobb, mint a semmi én erre azt mondom. :B

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#74692) bok92 válasza devil-k (#74691) üzenetére


bok92
addikt

De ezért van a 100ft büfé kupon...

(#74693) aszti93 válasza radi8tor (#74684) üzenetére


aszti93
aktív tag

Köszönöm! És a későbbiekban hanygaolom ezt a letöltős dolgot.

Üdv.: Aszti

(#74694) spiky03 válasza devil-k (#74688) üzenetére


spiky03
veterán

A Sugárba 730 a jegy

Sugár

Meg ide lehet foglalni is a neten. Feltéve ha áttudjátok venni és nem sz@rakodnak, mint hétfőn nekünk. :W

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#74695) devil-k válasza spiky03 (#74694) üzenetére


devil-k
nagyúr

Abszolút megértem a CC-t, hogy ilyenkor nem lehet foglalni csak vásárolni. Gondolj már bele, milyen nagy tumultus és szívás lenne abból, hogy mindenki lefoglal mindent, de mégsem veszi át, tartják a jegyeket, aztán már nem tartják, aztán mégis megjelenik az akinek foglalása volt... stb. Ez a legtisztább és legkorrektebb. Nem tudom, hogy a Sugár mozi milyen, jobb-e hangban/képben, mint a CC mondjuk, de 40 Ft miatt nem mennék át oda, kivéve, ha tényleg érdemes, hangulatosabb, nincs annyi bunkó... stb. :)

- mozi bolondéria -

(#74696) spiky03 válasza devil-k (#74695) üzenetére


spiky03
veterán

Mi átszoktunk a Sugárba már egy jó ideje
Szerintem sokkal jobb a mozi, mint CC, meg nincsenek is annyian.

Leszámítva azt a két problémát amit eddig átéltem náluk, én ajánlom őket. :)

A Spielberg terem a legjobb. Maszkolják a vásznat, attól függ, hogy milyen filmet vetítenek. Az a legnagyobb termük.
A székek szerintem kényelmesebbek, mint a CC-ben.

Más
Egy kis filmes játék. :) :C
http://popcorngarage.com/

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#74697) tPedro_ válasza spiky03 (#74696) üzenetére


tPedro_
őstag

Elsore 21, most 27nel tartok es meg van 2 eletem. Van jopar figura amit felismerek, csak a film cimet nem tudom. :))

(#74698) marilllyo


marilllyo
veterán

43/66 és maradt 2 életem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74699) gyuromoj válasza spiky03 (#74696) üzenetére


gyuromoj
veterán

46 lett elsőre.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#74700) spiky03 válasza gyuromoj (#74699) üzenetére


spiky03
veterán

Nekem 38 lett elsőre, de egyet véletlenül félre írtam így egy életem ugrott. :W
Úgyhogy utána már inkább gugliztam a film címeket :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.