Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16401) diablo1984


diablo1984
veterán

2012: a többiek már mindent elmondtak a filmről, felejthető: 5,5/10

(#16402) Tibiajax válasza Face8814 (#16399) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R :R
Végre, még valaki, aki pontosan ugy látja, ahogy én ezt az alkotást.
Az elsö 15 percet 100x, a többi gyerekmatiné.... :(

(#16403) Face8814 válasza Tibiajax (#16402) üzenetére


Face8814
őstag

Hajszál pontosan. Fel is csillant a szemem az első percek után, hogy na! De aztán jött a mese, ami teljesen elrontotta az egészet! Kezdve a repülő háztól, a kaszkadőr nagypapin át, a túlsúlyos idegesítő "hülyegyerekig"!
A beszélő kutyák, meg csak hab volt a tortán!
Soha többet! :(

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#16404) leeate


leeate
senior tag

Hát amennyire vártam a Fűrész 6-ot, annyira nem nyerte el a tetszésemet :U Ebből nem lehet már többet kihozni, ezt is talán kár volt. Ebben is már csak Jigsaw "bölcseleteit" volt jó hallgatni.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#16405) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ma megnéztük a 2012 c. filmet.

Szerintem egész nézhető volt, szeretem az ilyen jellegű filmeket ahol vége a világnak.
Majd egyszer még megnézem HD-ben, ennek ellenére egyszer nézhető kategória, a tudományos része kissé túlzás.

Viszont érdekesnek találtam hogy a csajszinak 2012-es évben Sony Ericsson M600-as telefonja van. Nem baj, jó kis telefon az de azért akkor az már nagyon régi lesz, már a P1i-m is annak számít, amivel meg találkozhattunk a District 9 c. filmben :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16406) BLiNk3r válasza sasa134 (#16384) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Sajnos én is így vagyok vele, csalódás volt a film.
IMDB-n 8.2 pont, besorolását illetően comedy-romance-drama, gondoltam magamban, hogy tuti befutó, kellemes kis barátnővel nézős, romantikus múvi, de nem.
Az elején mondjuk el is hangzik: "This is a story of boy meets girl. But you should know up front, this is not a love story."

A vége miatt 5/10

(#16407) BITBOYS válasza Face8814 (#16403) üzenetére


BITBOYS
addikt

Beszélő kutyák a 2012-ben :F :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16408) #54715584 válasza BITBOYS (#16407) üzenetére


#54715584
törölt tag

UP, nem 2012 ;)

(#16409) BITBOYS válasza #54715584 (#16408) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaaa, kicsit belekavarodtam :B

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16410) brownus


brownus
veterán

tegnap megerőszakoltam magam a public enemies-el /mert kétszer már nekifutottam/

a film közepe felé el-elszundítottam pár percre annyira sok minden történt ;] egy erős 6/10

az ali volt az utolsó filmje ami tetszett.

(#16411) BITBOYS válasza brownus (#16410) üzenetére


BITBOYS
addikt

Pedig mennyire vártuk ezt a filmet. Én még egyszersenem kezdtem neki :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16412) Gorneck válasza Apollyon (#16405) üzenetére


Gorneck
titán

Nem csak a tudományos része...hanem hol ezzel hol azzal meglépek részektől is az egekbe volt a vérnyomásom...volt a limós rész mikor a kiscsaláddal menekültek...háááát nálam az verte ki a biztosítékot először...ott voltam úgy, hogy ki kell kapcsolnom a filmet mert lerúgom a monitorom a helyéről... :D

Gorneck#1239

(#16413) brownus válasza BITBOYS (#16411) üzenetére


brownus
veterán

nem tudom mi lehetett a célja ezzel a filmmel!?

a történet nulla, az akciók is unalmasak lettek egy idő után. 5 féle kamera állásból megmutatja, hogyan lőttek azokkal géppuskákkal a 20/30as években, nekem akinek már csak lézerfegyverekre áll fel!!
azok a közeli képek-ráközelítések, a "face to face" jelenetek, mintha egy heat v2-őt szeretett volna, de kurvára nem jött össze neki. így utólag ezeken a hatásvadász beszólásokon már csak mosolyogni tudok: szólt: dillinger
és ennél a filmnél is az volt az érzésem, hogy túl steril, itt ez nem volt jó!

(#16414) hejesírásó válasza brownus (#16413) üzenetére


hejesírásó
senior tag

sztem nem vészes ennyire, egyszer meg tudtam nézni. :B

bár nekem a történelmi karakter hjres pofátlansága és nagy szája nagyon tetszik. lehet részrehajló vagyok a filmmel :DDD

(#16415) brownus válasza hejesírásó (#16414) üzenetére


brownus
veterán

ha a körítés jó lett volna nekem is

(#16416) hejesírásó válasza brownus (#16415) üzenetére


hejesírásó
senior tag

lehetne rosszabb is. :B nem törölnek benne képen űrlényt, és nem menti meg az elnököt a főhős. nincs globális felmelegedés a régi autóktol sem.

[ Szerkesztve ]

(#16417) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

ma megnézem a hajsza a föld alatt-ot. ;)

(#16418) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Zombieland kritika: [link]

Leaves of Grass Főszerepben Edward Norton és Edward Norton

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16419) Tibiajax válasza brownus (#16413) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudod brownus, kinek a pap, kinek a papné
:K

(#16420) #54715584 válasza brownus (#16413) üzenetére


#54715584
törölt tag

Akkor te egy igazi "dzsedáj" vagy? :DDD

(#16421) Pitterix


Pitterix
őstag

Fast Track: No Limits:

"Halálos" koppintás, ami elég gyengére sikeredett.
A szép kocsik miatt:

4\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#16422) Apollyon válasza Gorneck (#16412) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én az ilyen "mögöttünk beszakad a világ" részekre már csak legyintek, ezek az éppen megúszós jelenetek a kis dolgokra is nagyon izguló embereket fognak meg akikből nagyon sok van, nem véletlenül nyomják ezt minden filmben, a legtöbb embernek ez az izgalmas.

Sajnos az egész filmet erre alapozták, a való életben mindenki megdöglene ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16423) dragonfx


dragonfx
veterán

Pokolba taszítva

3/5
Hát 1x nézhető kategória szerintem az alkotás.tipikus démonos szellemes elátkozós ördögűzős sztori.engem nem fognak meg az ilyenek.de néha látványos érdekes volt.ezért nem kapott rosszabbat.de láttam már ebből a kategóriából jóval rosszabbat vontatóbbat is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16424) Pitterix válasza Apollyon (#16422) üzenetére


Pitterix
őstag

Ez nem igaz!
Vannak túlélni képes genetikailag kiváló egyedek, mint én, ja és még páran mások is itt!
Csak aki itt van, lehet filmeket menekítenének a jövőnek.... :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#16425) Face8814 válasza brownus (#16410) üzenetére


Face8814
őstag

Belekezdtem én is, de az első 15 perc után bealudtam.
Mondjuk ezt nem a film hibájának tudtam be, mivel bőven éjfél után kezdtem a "vetítést", így a kissé fáradt szemem nem bírta a strapát.
Nálam nagyon várós alkotás volt, de ahogy olvasgatok egyre több kritikát, félek csalódni fogok.

Ha esetleg valaki akarja hogy figyelmébe ajánljak egy igazán kritikán aluli horrort, akkor az most figyeljen!
The Hills Run Red
Hát valami katasztrófa. Az asszony nálam horror mániás, és még a legszemetebb szutykot is képes ebből a kategóriából megnézni, de ez vérlázítóan fos volt! Igazából nem is tudom miért néztem meg....
A hót gagyi, és a tipikus sz@r keveréke. A nők jók benne, de a többi....! :(

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#16426) legiaap


legiaap
nagyúr

Cin Cin Lovag: 5/10

Elég gyengén sikerült rajzfilm. Egyszer nézhető kategória.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16427) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Pelham 123: 6,8/10

Akció volt benne, de nem sok
Lélekre beszélős, feszített húros rendőrös tárgyalósdi volt benne de nem sok
Szép, amolyan amerikais jelenet volt benne de nem sok.

Vérszegény egy kicsit a film.
Engem vhogy a 90 évekbeli money train-re emlékeztet.

ami gáz mert azóta 14-15 év telt el kb.

Mindenképpen időpazarlás volt Denzel Washington részéről. Travolta? Hát nem tudom, lehet tőle ennyire futja már csak. DE Denzel a Pelham 123 helyett elvállalhatott volna vmi mást.

[ Szerkesztve ]

(#16428) hemaka válasza hejesírásó (#16398) üzenetére


hemaka
nagyúr

Félreértés ne essék, én nem bántom, egészen szeretem. Most mivel nincsen még Lost se, meg House se(vagy igen? :F ), azt nézem elternatívaként. :)

Más...
A 2012 tarol a mozikban, nálunk is. Gondolom a trailer miatt mentek be, de kifelé jövet úgy megkérdeztem volna szivesen 10embert, hogy mennyire értékelnék egy 10-es listán a filmet úgy összességében...

[ Szerkesztve ]

(#16429) zoo8800


zoo8800
veterán

Pokoljárás (Hellride)

Tarantino neve sajna nem garancia a jó filmre :(

rip and tear, until it is done

(#16431) Tibiajax válasza hemaka (#16428) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Szerda este én is megnézem, remélem, addig már nem kell sok spojlert átugranom a szememmel...

(#16432) Thunderzolee

2012:

Ti kiket mentenétek meg?
Mérnököket, tudósokat, kutatókat, gazdag embereket, genetikailag kiválasztottak szűk csoportját, vagy vegyesen minél többet a "köznépből" is.

És mit érdemes eltenni a világból?
Festményeket, TSMC üzemeket, egyáltalán a világ összes műkincse elférne pár hajóra? :F

Tibiajax:
Sorry, előbb még nem volt itt a postod. :B

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16433) zolynet


zolynet
addikt

ma crank2-vel büntettem meg magam
tegnap az engedj be című filmet néztem, egynek jóvolt

Life is too short to stay stock!

(#16434) diablo1984 válasza Thunderzolee (#16432) üzenetére


diablo1984
veterán

spojler
a filmben a túlélők 1/4-e kínai, mert a munkások felözönlöttek a hajóra, mivel made in china volt a tutaj....ha borsodban lett volna, akkor dzsipszik szamurájkarddal lettek volna....gondoljátok el, tiszta utópia lenne a föld, ahol senki nem dolgozik..... :DDD ;] :W

[ Szerkesztve ]

(#16435) Apollyon válasza Thunderzolee (#16432) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nőket :C :D

...és még tudósokat igen, orvost, inteléket és amd-éket stb, de pl a médiát és a hozzá tartozó bulvárt hagynám megdögölni, illetve a sci-fi irókat is mindet megmenteném :D

Műkincsek annyira nem érdekelnek, inkább könyveket.

Ezek elgondolása után mindenkinek ajánlom a Pandorum c. filmet, remek sci-fi, horror (?), 8/10 a feeling miatt, amúgy a történet nem egy nagy, de a vége jó bár lehetett volna jobb is, kétszer nézős.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16436) #54715584 válasza Thunderzolee (#16432) üzenetére


#54715584
törölt tag

Egyértelműen az 51-es körzetet, úgy ahogy van :K

(#16437) koxx


koxx
MODERÁTOR

Tibinek egy újabb MF kép :) [link]

(#16438) hejesírásó válasza Thunderzolee (#16432) üzenetére


hejesírásó
senior tag

minden földi technológiának a gyártási technológiáját, és minden ezen technológiáknak a gyártásához szükséges, berendezésnek, gépnek a gyártási technológiáját.
majd a kezelési útmutatásokat, minden földi "cucc" hoz

megmentenék minden növényből pár darabot, ahogy állatból is.

megmenteném a teljes történelmi adatbázisunkat. máskülönben a mult ismerete nélkül könnyen bleszaladnánk hülyeségekbe.

emberek: csak és kizárólag pozícióknak, képességeknek, életkornak, nemzőképességnek megfelelően válogatnék embereket. Nem lenne semmi féle sorsolgatás.

Az emosokat elküldeném egy jó mély országba, amit biztos h elönt majd a víz. :B

(#16439) Tibiajax válasza koxx (#16437) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Csinos.
:K

(#16440) hemaka válasza Thunderzolee (#16432) üzenetére


hemaka
nagyúr

A nem kívánatos emberi fajokat nem. :D De amúgy minden országból pár egészséges 10-30 év közöttieket, és természetesen tudósokat, orvosokat, stb.. :D A műkincsekből meg nem tudom, csak párat. :D

[ Szerkesztve ]

(#16441) BITBOYS


BITBOYS
addikt

R2-D2 átköltözött a Star Trek-be :DDD

mod: A posztok is jók:[link] :D ...kirándul

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16442) hejesírásó válasza BITBOYS (#16441) üzenetére


hejesírásó
senior tag

baaazzz, meg kell nézni újra! :C

(#16443) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

pff. kinn a Brigantik 720pben.
este lesz mit nézni

(#16444) BITBOYS válasza Tibiajax (#16443) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hoppsz és tényleg :)
Hunsub viszont nincs mellé :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16445) Tibiajax válasza BITBOYS (#16444) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

estére már lesz, nyugi ;)

(#16446) BITBOYS válasza Tibiajax (#16445) üzenetére


BITBOYS
addikt

Rendben, nyugivan :)

Nem lesz 2011-ben Terminátor 5. [link] csak sokkal később. Úgy érzem annyira nem hat meg majd senkit :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16447) hemaka válasza BITBOYS (#16446) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hát engem biztosan nem. :D

(#16448) BITBOYS válasza hemaka (#16447) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az is eléggé gáz, hogy a 2012 simán lenyomta :)
Emmerich beleadott apaitanyait :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16449) hemaka válasza BITBOYS (#16448) üzenetére


hemaka
nagyúr

Látványilag jobb is volt a 2012 az tény.
Bár összességében nekem a 2 film kb. egy pontszámra jött ki, ami nem túl sok. :N

(#16450) bobace válasza hemaka (#16449) üzenetére


bobace
őstag

Hát sajnos tényleg igaz. Olvastam annyi negatív kritikát a 2012-ről, mondom oké nem izgat, mert eddig bejöttek Emmerich filmjei, de ez tényleg nem volt jobb mint a Terminator.. Több rombolást vártam :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.