Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33873) szoja válasza ledgeri (#33871) üzenetére


szoja
tag

Hát, én pl. pont ez a kategória vagyok. 2007-ben regisztráltam, 900+ ismerős, de ami ennél is fontosabb, vállalkozások oldalait is adminisztrálom, több csoportban is benne vagyok, van ahol adminként is. Na, ezt újra felépíteni, beállítani, az nem kis munka, és ahogy mondtátok is, semmi garancia nincs rá, hogy 2 hét múlva ne történjen meg ugyanez még egyszer... vagy bármikor, akár egy másik funkciónál is.

Az egész Facebook amúgy egy túlburjánzott, sokváltozós, nem túl jól strukturáltan felépített átláthatatlan kódhalmaz, ami ráadásul folyamatosan változik, gyakran úgy, hogy az egyes modulokban lévő hivatkozások sem követik le. És akkor ebbe próbálnak beleszólni mindenféle félautomatikus vagy automatikus módon, scriptelve, ahol aztán hullik a forgács rendesen. Vállalkozásként megszámlálhatatlan, hogy az elmúlt években hány ilyen változást kellett lekövetni, és a vége mindig az volt, hogy még több hirdetési pénzt kellett beleölni a rendszerbe, hogy ugyanazt az elérést hozza a hirdetés... Szóval az egész platformmal baj van, nem is kicsi - a fél világ ezen lóg, üzlet, marketing, média, politika - úgy ahogy van, ez egy időzített bomba, szerintem. Csak idő kérdése, hogy a jelen állapotából kiindulva mikor omlik össze az egész struktúra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.